2016 yılı birçok ünlü ismin düğününe şahitlik etti. Hatta devler ligi diyebileceğimiz birçok düğün gerçekleşti ve elbette seçilen gelinlikler de yıla damgasını vurdu. Türkiye’nin birbirinden ünlü isimlerinin düğünleri, her ne kadar basına kapalı olarak yapılmaya çalışılsa da dışarıya sızan fotoğraflar, merak edilen detayları bizlere verdi.

Oyunculardan sosyetik isimlere kadar birçok düğün, 2016 yılının gelinlik trendi hakkında da kısa bir özet niteliği taşıdı. Yeni yıla birkaç gün kalmışken, sizlere 2016 yılına damgasını vuran gelinler ve giydikleri gelinlikler hakkında bilgi vermek istedik. İlham alabileceğimiz gelinlerle, düğün konseptleriyle ve tabi ki gelinliklerle karşılaştık. Üstelik bunlar, en mütevazisinden en görkemlisine kadar birçok farklı şekilde önümüze geldi.

2016 yılının 24 Aralık tarihinde gerçekleşen bir düğün var ki uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek. Evet, ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nun kızı Sena Ağaoğlu’nun düğününden bahsediyorum. Düğün ile ilgili yavaş yavaş ortaya çıkan detaylar, dudak uçuklatacak cinsten. Sena Ağaoğlu’nun gelinliğinden takılarına kadar her detay, iç çekmemize neden oluyor. Birçoğumuzun hayalini kurduğu bir düğün töreniyle dünya evine giren Sena Ağaoğlu, adeta 2016 yılına damgasını vuran gelin oldu.

Gelinlikmodellerifiyatlari.net olarak, 2016 yılının birbirinden güzel gelinlik modellerini sizlerle paylaştık. 2015 yılına damgasını vuran Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç’ın düğün töreninin detaylarından da bahsetmiştik. Şimdi ise 2016 yılına damgasını vuran en popüler gelinleri ve giydikleri gelinlikleri paylaşmak istiyoruz.

İşte 2016 Yılının En Ünlü Gelinleri ve Giydiği Gelinlikler Sizlerle:

Başak Dizer’in Gelinlik Modeli

Başak Dizer’in Gelinlik ModeliDizilerin yakışıklı prensi Kıvanç Tatlıtuğ da 2016 yılında dünya evine giren ünlülerden oldu. Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer ile Şubat ayında Paris’te Türk Büyükelçiliği’nde düzenlenen nikah töreni ile evlendi. Yine sade bir düğün tercih edildi. Başak Dizer’in gelinliği ise Özgür Masur imzası taşıyan, dantel yoğunluklu, sade ama şık bir modeldi. Makyaj ve saç konusunda da oldukça mütevazi bir görünüm seçildi. Kıvanç Tatlıtuğ’da sade bir smokin giymeyi tercih etti.

Burcu Biricik’in Gelinlik Modeli

Burcu Biricik’in Gelinlik Modeli2016 yılının en sevimli ve enerjik düğünlerinden birisi de Burcu Biricik ile Emre Yetkin çiftine aitti. Bol eğlenceli bir düğün ile dünya evine giren çift, gelinlik ve damatlık seçimleriyle de oldukça ilham vericiydi. 2016 yılının en popüler modellerinden olan düşük omuzlu gelinlik, sade bir elbise gibi görünüyordu. Dantel detayları ve Burcu Biricik’in saçına taktığı çiçeklerle oldukça güzel bir görünüm elde edildi. Makyaj konusunda da sadelik tercih edildi. Emre Yetkin ise bordolu – grili bir damatlık giydi.

Elvin Levinler’in Gelinlik Modeli

Elvin Levinler’in Gelinlik ModeliGüzel oyuncu Elvin Levinler de Bülent Kocamanoğlu ile uzun süreli ilişkisini güzel bir düğünle taçlandırdı. 4 Ağustos tarihinde gerçekleşen düğün, sade ve sessiz bir şekilde yapıldı. Bodrum’da gerçekleşen düğüne ait detaylar da sonradan ortaya çıktı. Elvin Levinler, 2016 yılının en popüler gelinliklerinden birisiyle dünya evine girmeyi tercih etti. Balık görünümlü gelinlik, derin sırt dekoltesi ile göz doldurdu. Duvak tercih etmeyen Elvin Levinler, doğal bir topuz ve makyajla görünümünü tamamladı.

Ezgi Eyüboğlu’nun Gelinlik Modeli

Ezgi Eyüboğlu’nun Gelinlik ModeliDizi setinde başlayan bir aşk hikayesi, gerçeğe dönüştü ve Ezgi Eyüboğlu ile Kaan Yıldırım dünya evine girdi. Esma Sultan Yalısı’nda dünya evine giren çift, oldukça güzel bir düğüne imza attı. Prenses bir gelinlik giyen Ezgi Eyüboğlu, uzun kolları ve çiçek desenleri bulunan gelinlikle oldukça zarif görünüyordu. Dantel aplikleri ve uyumlu aksesuarları ile de göz doldurdu. Ezgi Eyüboğlu, nude bir makyaj ve yarım toplanmış dalgalı saçlar ile gelinliğini tamamladı.

Kiralık Aşk Defne’nin (Elçin Sangu) İlk Gelinlik Modeli

Kiralık Aşk Defne’nin (Elçin Sangu) İlk Gelinlik ModeliHer ne kadar gerçek olmasa bile Kiralık Aşk dizisinde Defne ile Ömer’in düğünü de çok konuşuldu. Birbirine fazlasıyla yakıştırılan iki oyuncunun, dizideki düğünleri de birçok geline ilham kaynağı oldu. Defne, yaşadığı talihsizlik sonucunda iki gelinlik giydi ve ikisi de büyük beğeni topladı. İlk gelinlik, spor şık bir modeldi. Özlem Süer imzası taşıyan bu gelinlik, iki parçadan oluşuyordu. Üst kısımda bir korseli bir büstiyer havası vardı ve tül etekliydi.

Kiralık Aşk Elçin Sangu’nun İkinci Gelinlik Modeli

Kiralık Aşk Elçin Sangu’nun İkinci Gelinlik Modeliİkinci gelinlik ise çok daha iddialıydı. Defne’nin kafasından aşağı limonata dökülünce Ömer duruma müdahale etti. Defne’nin gelinlik seçiminde gördüğü ve çok beğendiği gelinliği getirdi. Bu gelinlik ise Eda Güngör imzalıydı ve yalnızca dizi için tasarlanmıştı. Oldukça güzel bir görünümü bulunan gelinlikle Defne, kuğu gibi bir görünüme sahip oldu. İpek kumaş ve Fransız danteli kullanılan gelinlik, sadeliğine rağmen oldukça iddialıydı.

Gelinliğin tahmini fiyatının ise 25 bin – 35 bin lira arasında olabileceği, tasarımcı tarafından söylendi. Kişiye özel bir tasarım olduğu için kesin fiyat söylenmedi. Ek bir hatırlatma yapmak gerekirse de Ömer’in Defne için tasarladığı ayakkabılardan bahsetmek gerekiyor. Tamamen dantelden tasarlanan bir stilettoydu ve mükemmel görünüyordu.

Neslihan Atagül’ün Nikahta Giydiği (Birinci) Gelinlik Modeli

Neslihan Atagül’ün Nikahta Giydiği (Birinci) Gelinlik Modeli2016 yılının en popüler gelinlerinden birisi de Neslihan Atagül oldu. Güzel oyuncu, uzun süredir Kadir Doğulu ile dünya evine girdi. Oldukça ses getiren bir düğün olduğunu da hatırlayacaksınız. İki farklı gelinlik giymeyi tercih eden Neslihan Atagül, Kanlıca’da A’jia Hotel’de evlendi. Nikah töreni için Vakko Wedding’ten Berta Balilti isimli İsrailli bir tasarımcıya ait gelinliği tercih etti. Oldukça zarif, balık kesim ve derin göğüs dekolteli bir modeldi. Gelinliğin, 39 bin lira olduğu biliniyor.

Neslihan Atagül’ün After Party (İkinci) Gelinlik Modeli

Neslihan Atagül’ün After Party (İkinci) Gelinlik ModeliAfter party için de Zeynep Tosun imzalık, sabahlığı andıran bir gelinlik giydi. Bildiğini gibi 2016 yılının en iddialı gelinlik modellerinden birisi de bu sabahlık tarzındaki gelinliklerdi.

Pınar Dilek’in Gelinlik Modeli

Pınar Dilek’in Gelinlik ModeliTürkiye’nin megastarı olan Tarkan, 2016 yılında dünya evine giren isimlerden oldu. Eşi Pınar Dilek ise 6 Mayıs akşamında Almanya – Köln’de evlenen Tarkan, gözlerden uzak bir düğün yaptı. Flora im Botanischen Garten isimli mekanda gerçekleşen düğünde Pınar Dilek, mütevazi denebilecek bir gelinlik giydi. İspanyol gelinlik markası olan ve hemen hepimizin beğenisini kazanan Pronovias imzalı gelinlik, omuzları açıkta bırakan yarım kollu ve dantel kumaştan bir gelinlikti.

Sena Ağaoğlu’nun Gelinlik Modeli

Sena Ağaoğlu’nun Gelinlik Modeli2016 yılının son günlerinde gerçekleşen düğün, diğerlerini unutturacak cinstendi. Görkemli düğünde Sena Ağaoğlu, 300 bin Euroluk bir gelinlik giydi. Gelinlik, Lübnanlı tasarımcı Zuhair Murad’a aitti. Tam Sena Ağaoğlu, 37 kilogram ağırlığındaki gelinliği, özel etek tutucularının yardımıyla taşındı. Kuyruk detayı ise gelinliğin en iddialı kısmıydı. Çünkü upuzun bir kuyruğa sahipti ve Zuhair Murad’ın Haute Couture imzasını taşıyordu. Üst kısım ise kısa kollu ve havuz yakalıydı. Duvak ise gelinlikle aynı işlemeleri bulunduruyordu ve kuyrukla aynı boydaydı.

Sinem Kobal’ın Gelinlik Modeli

Sinem Kobal’ın Gelinlik Modeli2016 yılının gözlerden uzak düğünlerinden birisi de Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’na aitti. Cunda Adası’nda Ortunç Koyu’nda gerçekleştirilen düğün için hummalı bir çalışma yapıldı. Magazincilerin herhangi bir şekilde koya girmeleri mümkün olmadı. Ünlü tasarımcı Tuvana Büyükçınar imzası taşıyan gelinlik ile ilgili detaylar ise sonradan ortaya çıkan detaylardan oldu. Sinem Kobal, göğüs dekolteli ve uzun kuyruklu gelinlik ile son derece zarif bir görünüm oluşturdu. Vintage havası bulunan gelinlik, dantellerle süslenmişti ve duvak tercih edilmemişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here