Her genç kızın çocukluktan itibaren rüyası olan düğün hayalinin en önemli parçası olan gelinlik modellerini seçmek oldukça büyük önem taşımaktadır. Gelinlik modeli seçilirken vücut tipi, düğünün yapılacağı yer ve düğünün mevsimi önem taşıdığı kadar gelinin tercihlerine de dikkat etmek gerekmektedir.

Düğünlerinde tüm gelinler zarif, şık ve asil olmakla birlikte, aynı zamanda kaliteli gelinliği giymek ve en özel günde herkesi kendisine hayran bırakmak da istenmektedir. Kalitenin gelinlikteki adresi olan Pronovias, yeni sezona ait kreasyonunu geçtiğimiz günlerde New York’ta tanıtmış ve yeniden gören herkesi kendine hayran bırakmayı başarmıştır. Gelinlik kumaşı seçimlerinde klasik olan kumaş türlerinden dantel, tül gibi kumaşların yanı sıra, ipek, tafta gibi şıklığı tartışılmaz kumaşları da kullanan Pronovias, farklı vücut tiplerini de göz önünde bulundurarak birbirinden farklı pek çok modeli gözler önüne çıkartarak tekrardan adını bu sektöre altın harflerle yazdırmayı başarmıştır.

Pronovias gelinlikleri tercih eden gelin adayları, özellikle tartışmasız kalitesi ve şıklığından etkilenmekte ve gönül rahatlığı ile en güzel günlerinde yaptıkları tercihten duydukları memnuniyetin tadını çıkarmaktadırlar. Yeni sezon modellerinde özellikle deniz kuyruğu modellerine ağırlık veren ve gelin adaylarının kendilerini prenses gibi hissetmelerine önem veren Pronovias, kullandığı zarif nakışlar ve ince işlemeler ile de dikkat çekmeyi başarmış ve gören herkesi hayran bırakarak yine bir numara olduğunu ispat etmiştir.

2016 Pronovias İpek Deniz Kızı Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Pronovias markasının 2016 yılı için hazırladığı deniz kızı gelinlik modellerine bayılacaksınız. Dantel ve güpür detaylarla zenginleştirilmiş tasarımlar hem çok zarif hem de çok şık bir görüntüye ulaşmanızı sağlayacak.

2016 Pronovias Deniz Kızı Dantel Detaylı Gelinlik

2016 Pronovias Deniz Kızı Dantel Detaylı GelinlikDantel askılı gelinlik, ipek üzeri zarif işlemelere sahip. Pronovias’ın ipek gelinliklerdeki başarısını gösteren bir model. Üst kısmı tamamen dantelden oluşan gelinlik, eteklerinde uçuşan ipek bir kumaşla birleşmiş durumda.

Askılı Fransız Güpür Pronovias 2016 Deniz Kızı Gelinlik

Askılı Fransız Güpür Pronovias 2016 Deniz Kızı GelinlikAskılı ve bir tarafından ipek çiçek detayı bulunan gelinlik, harika bir üst kesime sahip. Fransız güpür kumaştan oluşan üst kısım, eteklerde ipek ile devam ediyor. Deniz kızı gelinlik model, birçok gelinin hayallerini süsleyecek ve romantik bir model.

Deniz Kızı İpek Etekli 2016 Pronovias Gelinlik

Deniz Kızı İpek Etekli 2016 Pronovias GelinlikÖzel bir Fransız güpür kumaş ile tasarlanan üst kısım, eteklerde ipek kumaşla tamamlanıyor. 2016 Pronovias koleksiyonunda yer alan gelinliklerinde genelinde görülen zarif güpür kumaşın ipekle kombinasyonu harika görünüyor.

Kayık Yaka Pul İşlemeli Pronovias Deniz Kızı Gelinlik

Kayık Yaka Pul İşlemeli Pronovias Deniz Kızı GelinlikKayık yaka Fransız güpür kumaşı, üç boyutlu bir havaya sahip. Deniz kızı gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen kayık yakanın en güzel halini gördüğümüz bir Pronovias gelinlik. Taşlı Askılı Deniz Kızı Gelinlikler için tıklayın.

Kırık Beyaz Dantel Detaylı Pronovias Gelinlik

Kırık Beyaz Dantel Detaylı Pronovias GelinlikTransparan kumaş üzerine güpür işlemeli bir şekilde tasarlanan gelinlik, oldukça zarif bir model. Deniz kızı formundaki gelinlik, Pronovias 2016 koleksiyonunun en güzel modellerinden birisi. Zarif bir şıklık arayan gelin adayları için harika.

Kısa Kollu İpek Deniz Kızı Pronovias Gelinlik Modeli

Kısa Kollu İpek Deniz Kızı Pronovias Gelinlik ModeliKırık beyaz rengindeki Pronovias gelinlik, V yakası ve kısa kolları ile oldukça kibar bir görüntü oluşturuyor. Kol kısımlarında bulunan boncuk işlemeleri ile gerekli hareket kazandırılmış. Zarif bir model olan gelinliğin, etek kısımları ise ipek kumaşın havasını taşıyor. Kısa kollu güpür yarım balık gelinlikler için tıklayın.

Omuzları Taş İşlemeli İpek Deniz Kızı Pronovias Gelinlik Önerisi

Omuzları Taş İşlemeli İpek Deniz Kızı Pronovias Gelinlik ÖnerisiYuvarlak yakası ve boncuk işlemeli kalın askıları ile zarif bir gelinlik modeli. Sade bir şıklık arayan gelin adaylarındansanız, bu model tam size göre. Ayrıca nikah gelinlikleri arasında da ilk sıralarda yer alan bir model.

Pelerinli Dar İpek 2016 Pronovias Gelinlik Modeli

Pelerinli Dar İpek 2016 Pronovias Gelinlik ModeliUzun ve uçuşan ipek pelerini ile harika bir gelinlik modeli. Dümdüz bir sadeliği bulunan gelinliğin tek hareketi etek uçları ve kuyruklu pelerini. Kendinizi bir Yunan tanrıçası gibi hissedeceksiniz.

Pronovias Üstü Transparan İpek Deniz Kızı Gelinlik

Pronovias Üstü Transparan İpek Deniz Kızı GelinlikÜst kısmı tamamen transparan Fransız güpür kumaştan yapılan gelinliğin, belden oturan ipek kumaşlı eteği ile harika görünüyor. Zarif bir gelinlik arayan gelin adayları için benzersiz bir model. Kemer detayı ile üst ve etek kısmın ayrılması ile gelinliğe dengeli bir hava katmış.

Sade İpek 2016 Pronovias Deniz Kızı Gelinlik Önerisi

Sade İpek 2016 Pronovias Deniz Kızı Gelinlik ÖnerisiMütevazi bir gelinlik arayan gelin adayları için harika bir model. Dümdüz sade ipek bir kumaştan yapılan gelinlik, fiziğine güvenen gelin adayları için harika bir seçim. Kapalı yuvarlak yakası ile oldukça güzel bir model.

Üst Kısmı Güpür 2016 Pronovias Deniz Kızı Gelinlik

Üst Kısmı Güpür 2016 Pronovias Deniz Kızı GelinlikÜst kısmı tamamen Fransız güpür kumaştan yapılan gelinlik, kabartmalı görünüşü ile harika görünüyor. Eteklerindeki tül uçuşan hava ile oldukça gösterişli bir model tasarlanmış.

Uzun Kollu Deniz Kızı İpek Pronovias 2016 Gelinlik

Uzun Kollu Deniz Kızı İpek Pronovias 2016 GelinlikUzun kollu ve yuvarlak yakalı olan gelinlik modeli, arka kısmındaki ve kol uçlarındaki detaylar ile harika görünüyor. Kol uçlarındaki kesme güpür görüntüsü ile oldukça mütevazi bir gelinlik modeli. Dantelli dar uzun kollu gelinlikler için tıklayın.

Uzun Kollu Transparan İpek Pronovias Gelinlik Önerisi

Uzun Kollu Transparan İpek Pronovias Gelinlik ÖnerisiÖzel bir kumaştan hazırlanan gelinlik, Pronovias’ın harika bir gelinliği. 2016 koleksiyonunun en hit parçalarından birisi. Transparan kumaşı güpür işlemesi ile bölgesel kapamayı sağlamış. Uzun kolları ve kayık yakası ile de oldukça şık bir model oluşmuş.

Yakası Süslü 2016 Pronovias İpek Gelinlik Önerisi

Yakası Süslü 2016 Pronovias İpek Gelinlik ÖnerisiYaka kısmındaki harika süsleme ile oldukça gösterişli bir model oluşmuş. Dökümlü üst kesimi ve deniz kızı modelindeki eteği, ipek kumaşın harika havasını yansıtıyor.

Yan Tarafı Transparan İpek Deniz Kızı Pronovias Gelinlik

Yan Tarafı Transparan İpek Deniz Kızı Pronovias GelinlikYan tarafı tamamen transparan bir kumaştan yapılan gelinlik, uzun kolları ve kayık yakası ile asil bir şıklığa sahip. Deniz kızı gelinlik modelinin, en şık Pronovias modellerinden birisi.

Kayık Yaka Yarım Kol Kemerli Pronovias Gelinlik

Kayık Yaka Yarım Kol Kemerli Pronovias GelinlikTamamen Fransız güpürden oluşan üst kesimine ek olarak ipek etek kısmı harika görünüyor. Taş işlemeli kemer detayı ve yarım kolları ile oldukça şık bir model.

2016 Pronovias İpek Deniz Kızı Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

2016 Pronovias İpek Deniz Kızı Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Gelinliğin en zarif halinin oluşmasına katkıda bulunan kumaş türleri, özellikle ipek tercih edildiğinde tartışılmaz bir şıklık ve zariflik oluşturmaktadır. Ancak ipek kumaş vücuttaki bütün kusurları göz önüne çıkardığından dolayı ipek kumaş tercih edecek gelin adaylarının atletik ve kusursuz bir vücut tipine sahip olması gerekmektedir. Ancak vücuttaki kusurlu olduğu düşünülen bölgeleri saklayarak, kusursuz bölgelerde ipek kumaş tercih edilmesi de gelinlik seçiminde tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır.

2016 Pronovias İpek Deniz Kızı Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

2016 Pronovias İpek Deniz Kızı Gelinlik Önerileri ve FikirleriGelinlik seçerken oldukça titizlenen gelin adayları Pronovias’a gelerek tüm korkularından ve telaşlarından arınabilmektedir. Yeni sezona ait en ilgi çekici gelinlik modellerini sunan ve bu gelinlik modellerinde denizkızı kuyruk modeline sahip olan gelinliklerin ön plana çıkması yeni sezon modellerini de büyük ölçüde şekillendirmiştir. Özellikle gelinlik modellerinde ipek kumaşı tercih eden ve gelinlik modellerinde zarafeti bu şekilde sağlamış olan Pronovias, yeni sezon modelleri ile ilgi çekmeyi başarmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here