Gelinlik markaları arasında en sıra dışı olan olarak bilinen ve klasik gelinlik rengi olan beyaz renginin yanı sıra nane yeşili, pembe gibi tonları da özellikle gelinlik eteklerinde kullanan Reem Acra, 2016 koleksiyonunda da bu geleneği bozmamış ve yine farklı, sıra dışı, iddialı modelleri kreasyonunda tanıtmıştır.

Gelinliğe dair yeni bir bakış açısı getiren ve bu bakış açısı sebebiyle düğününde ve düğününden sonra uzun yıllar adından söz ettirmek isteyen gelin adaylarının tercihi olan Reem Acra’nın en dikkat çeken özelliği ise geleneksel gelinlik formlarını sıra dışı renklerle ve farklı dokunuşlarla tamamlamasıdır. Özellikle 2016 sene kreasyonunda ilkbahar gelinlik modellerinde karşımıza çıkan bu değişiklikler, şimdiden gelin adaylarının dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Ağırlık olarak kullandığı kumaş türleri arasında danteli seçen ve hemen her modelde dantele yer vererek gelinliğe dantelin ne kadar yakıştığını ispatlayan Reem Acra, iddialı ve gösterişli modellerinin yanı sıra, yeni koleksiyonunda sadeliği de göz önünde bulunduran modellerini gelin adaylarına sunmuştur. Sade bir gelinlik modellerine dantel kumaş kullanarak bambaşka bir hava yaratan ve bu sadeliği hafif renkli bir dokunuş gerçekleştirerek kendine hayran bırakan Reem Acra, dantelin asilliğini her daim göz önünde bulundurmakta ve kreasyonlarını ortaya çıkarırken bu asillikten vazgeçmeyerek adını gelinlik modasına altın harflerle yazdırmaktadır.

2016 Reem Acra İlkbaharlık Dantel Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Gelinlik markaları arasında en farklı ve ses getiren isimlerden biri olan Reem Acra, 2016 ilkbahar koleksiyonunda dantel detaylara çok yer vermiş. Aşağıda sizler için hazırladığımız listede, muhteşem modeller arasında kendi zevkinize uygun bir gelinlik seçebilirsiniz.

2016 Reem Acra İlkbaharlık Güpür Gelinlik Modeli

2016 Reem Acra İlkbaharlık Güpür Gelinlik ModeliKayık yaka yarım kollu gelinlik, özel dantel kumaşı ile oldukça gösterişli bir model. Straplez üst üzerinde giydirilen dantel kumaş, kabarık ve uçuşan tül eteği ile harika görünüyor. Hafif ışıltılı işlemeleri ile göz dolduruyor.

Dantel Dar İlkbaharlık Reem Acra Gelinlik Modeli

Dantel Dar İlkbaharlık Reem Acra Gelinlik ModeliDar kesim ve tamamen dantel olan gelinlik, geniş V yakası ile asil bir görüntü sergiliyor. Ayrıca kısa kolları ve derin göğüs dekoltesi bulunan gelinliğin, kırık beyaz rengi ile oldukça şık bir görüntüsü var. Kısa kollu dantel prenses gelinlikler için tıklayın.

Dantel Üst Yarım Kollu Reem Acra 2016 Gelinlik

Dantel Üst Yarım Kollu Reem Acra 2016 GelinlikOrganze kumaştan yapılan A kesim eteği, yarım kolları ve özel dantel üst işlemeleri ile harika görünüyor. Eteğinin kumaşından yapılan kalın kemer görünümü ve derin göğüs dekoltesi ile gösterişli bir gelinlik modeli.

Farklı Kesim Kırık Beyaz 2016 Reem Acra Dantel Gelinlik

Farklı Kesim Kırık Beyaz 2016 Reem Acra Dantel GelinlikFarklı kesimdeki tül kabarık eteği ile nefis bir gelinlik modeli. Straplez üstü ve özel dantel kumaşı da farklı bir şekilde gelinliğin üst kısmını oluşturuyor. Kırık beyaz rengi ile 2016 Reem Acra İlkbahar koleksiyonunun spor şık parçalarından birisi.

Geniş V Yaka 2016 Reem Acra İlkbaharlık Gelinlik Modeli

Geniş V Yaka 2016 Reem Acra İlkbaharlık Gelinlik ModeliDar kesim gelinlik isteyen gelin adayları için harika bir model. Derin V yakası ve özel dantel kumaşı ile oldukça şık bir üst kesime sahip. Dar kesim saten eteği ile dantelle muhteşem bir uyum sağlamış. V yaka incili dar kesim gelinlikler için tıklayın.

Göğüs Dekolteli Kırık Beyaz Reem Acra Gelinlik

Göğüs Dekolteli Kırık Beyaz Reem Acra GelinlikA kesim saten eteği ve dantel kumaştan yapılan üst kesimi, romantik bir gelinlik oluşturmuş. Düşük kol ve V şeklindeki yaka dekoltesi ile göz dolduran bir gelinlik modeli.

İki Parça Görünümlü 2016 Reem Acra İlkbaharlık Gelinlik

İki Parça Görünümlü 2016 Reem Acra İlkbaharlık Gelinlikİki parça görünümlü olan gelinlik, tamamen dantel bir kumaştan oluşuyor. Transparan bir parça ile birleştirilen gelinlik, 2016 ilkbaharlık gelinlik arasında en beğendiklerimizden birisi. Açık havada yapılacak sahil düğünleri için nefis bir gelinlik.

Kayık Yaka Kabarık İlkbaharlık Reem Acra Gelinlik

Kayık Yaka Kabarık İlkbaharlık Reem Acra GelinlikGeniş kayık yakası ve düşük ince kolları ile zarif bir gelinlik modeli. Tamamen dantelden oluşan ve mütevazi bir görünümü olan üst kesimi, tafta kabarık bir etek kısmından oluşuyor. Tafta gelinlik seçerken nelere dikkat edilmeli buradan öğrenin!

Kayık Yaka Kısa Kollu Reem Acra 2016 Gelinlik Önerisi

Kayık Yaka Kısa Kollu Reem Acra 2016 Gelinlik ÖnerisiYuvarlak kapalı yakası ve kısa kolları ile mütevazi bir gelinlik modeli. İnce kemer detayı ve A kesim ipek etekleri, tam ilkbaharlık bir gelinlik ortaya koymuş. Reem Acra’nın 2016 İlkbahar koleksiyonunun zarif gelinliklerinden birisi.

Sırt Dekolteli Reem Acra Dantel Gelinlik Önerisi

Sırt Dekolteli Reem Acra Dantel Gelinlik ÖnerisiDar kesimi ve derin sırt dekoltesi ile gösterişli bir gelinlik modeli. Özel dantel kumaşa sahip Reem Acra gelinliklerden birisi daha.

Straplez Deniz Kızı Reem Acra Gelinlik Modeli

Straplez Deniz Kızı Reem Acra Gelinlik ModeliBasen kısmından oturan deniz kızı eteği ipek kumaşı ile harika görünüyor. Robadan denecek şekilde yapılan dantel straplez üstü ise gelinliğe zarif bir hava katmış durumda.

Straplez Prenses Reem Acra Dantel İlkbaharlık Gelinlik

Straplez Prenses Reem Acra Dantel İlkbaharlık GelinlikUçuşan tül kabarık eteği ve straplez üst kesimi ile oldukça zarif bir gelinlik modeli. Spor şıklığı bulunan gelinliğin, kırık beyaz rengi ile ilkbahar düğünlerinin favori modellerinden birisi olabilecek güzellikte.

Tafta Kısa Kollu Reem Acra Gelinlik Önerisi

Tafta Kısa Kollu Reem Acra Gelinlik ÖnerisiKısa kollu ve tamamen dantelden oluşan üst kesimi, derin V yakası ile oldukça zarif görünüyor. Parlak tafta kumaştan yapılan kabarık eteği ile gösterişli bir gelinlik yaratılmış.

Transparan Reem Acra İlkbaharlık Gelinlik Modeli

Transparan Reem Acra İlkbaharlık Gelinlik ModeliUzun kollu ve zarif bir dantel kumaşı bulunan gelinliğin, uçuşan tül kumaştan eteği bulunuyor. Üst kısmı transparan bir şekilde tasarlanan gelinlik, ilkbahar aylarında yapılan düğünler için nefis bir model.

Uzun Kollu İlkbaharlık Reem Acra Gelinlik Önerisi

Uzun Kollu İlkbaharlık Reem Acra Gelinlik ÖnerisiGeniş yuvarlak yakası ve tamamen dantel kumaşı ile harika bir gelinlik modeli. Uzun kollu dantel gelinliğin, A kesim formu spor bir hava katmış. Spor şık bir gelinlik arayan ilkbahar gelin adayları için nefis bir model.

Organze Etekli 2016 Reem Acra İlkbaharlık Gelinlik

Organze Etekli 2016 Reem Acra İlkbaharlık GelinlikVerev kesimli organze eteği ve korse şeklindeki dantel üst kesimi ile güzel bir gelinlik modeli. İnce kemer detayı ve kabarık uçuşan etekleri, Reem Acra’nın ilkbahar için hazırladığı harika bir gelinlik.

2016 Reem Acra İlkbaharlık Dantel Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

2016 Reem Acra İlkbaharlık Dantel Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?İlkbahar aylarında düğünü gerçekleşecek olan gelinlerin en büyük korkusu, havanın nasıl olacağına dair belirsizliktir. Bu sebeple mekân seçilirken bile hem kapalı hem açık mekânı bulunan yerler tercih edilmektedir. Aynı kafa karışıklığını gelinlik modeli seçerken de yaşayan gelin adayları için, Reem Acra yeni kreasyonunda güzel bir çözüm oluşturmuş ve dantel ağırlık modellerinde kolları da uzun yaparak hem açık hem kapalı mekân için alternatif olacak modeller meydana getirmiştir.

2016 Reem Acra İlkbaharlık Dantel Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

2016 Reem Acra İlkbaharlık Dantel Gelinlik Önerileri ve Fikirleri2016 ilkbahar gelinlik modelleri arasında en dikkat çekici kreasyona imza atmış olan Reem Acra, gelinlik modellerinde ilkbahar aylarına en yakışan kumaş olan danteli tercih etmiş ve şıklığı zarafet ile birleştirmeyi başarmıştır. Şık modelleri arasında en dikkat çekici olanlarında özellikle uzun dantel kollara ağırlık veren Reem Acra, yaka kısmında ve etek uçlarında da dantel kullanan modellerini yanı sıra, tüm gelinliği baştan aşağı dantel kaplayan modelleri ile de oldukça dikkat çekmekte ve tercih edilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here