Zarafet kokan gelinlik modellerinin dünyaca ünlü adreslerinden biri, Akay Gelinlik’tir. 2017 yılında da gelin adaylarının başını döndürecek pek çok gelinlik modeline ev sahipliği yapmaktadır. Eşsiz tasarımlara eşlik eden birinci sınıf el işlemeleri ile göz alıcı bir güzelliğe bürünen gelinlikler, popüler bir markanın gelinliğini taşımayı isteyen her bayanın beğenebileceği özelliklere sahiptir.

2017 yılı gelinleri için birbirinden zengin içeriğe sahip Akay gelinlik koleksiyonları görücüye çıkarken, markanın kendine has zarif çizgisinden dışarı çıkmadığı da dikkatlerden kaçmayacak detaylardan biridir. Modern gelin adaylarını cezbedecek tasarımlara sahip Akay gelinlik modelleri arasında straplez, V yaka, balık etek ve uzun kuyrukları bulunan gelinlik modelleri, şimdiden gelin adaylarının öncelik vereceği tasarımlar arasında yer alacaktır.

Akay, yeni yılın her sezonuna özgü çeşitli gelinlikleri ile göz dolduruyor. Her biri özel tasarım olan gelinlikleri ile 2017 yılının gelin adayları arasında en çok adı geçecek olan markalardan olacağı da ortada. Dantel ve güpür kumaşların olmazsa olmaz olduğu 2017 Akay Gelinlik koleksiyonlarında üç boyutlu pek çok model de bulunuyor. Farklı ve tarz bir gelin olmak isteyen bayanların tercihine uygun birçok model koleksiyonda yer alıyor.

Yeni yılın en gözde gelinlik markalarından biri olmayı fazlasıyla hak eden dünyaca ünlü modaevi, ne istediğini bilen genç kızların tam da istedikleri gibi bir gelin olmalarını sağlıyor. Kafası karışmış olan kadınların da kararsızlıklarını giderecek en şık gelinlik modellerini beğenilerine sunuyor.

2017 Akay Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Birbirinden güzel gelinlik modelleri ile hemen her tarzdaki gelin adayına hitap eden Akay, 2017 koleksiyonları ile de göz dolduruyor. 2016 yılı koleksiyonunda da harikalar yaratan Akay marka gelinliklere buradan ulaşabilirsiniz. Romantikten spor tarza kadar birçok gelinlik modeli, Akay vitrinlerini süslüyor. Gelin adaylarının ise en çok tercih ettiği markalar arasında yer aldığını biliyoruz. İşte sizlere Akay Gelinlik’in 2017 koleksiyonunda yer alan en güzel 10 gelinlik modeli:

Dantel İşlemeli Pelerin Kabarık 2017 Akay Gelinlik Modeli

Dantel İşlemeli Pelerin Kabarık 2017 Akay Gelinlik Modeli2017 Akay gelinlik, koleksiyonunda dantel pelerin zarifliği ve modernliği ön plana çıkartmaktadır. Straplez kesim, olan gelinlik modeli aynı zamanda teninizin güzelliğini gözler önüne sermektedir. Dantel işlemeli, kabarık eteği sizi adeta prenses havasına sokacaktır. Dantelin zarafet ile buluştuğu bu model, 2017 de her mekânda ve her mevsimde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model arasında yer almaktadır.

Dantel Kuyruklu Balık 2017 Akay Gelinlik Önerisi

Dantel Kuyruklu Balık 2017 Akay Gelinlik ÖnerisiKum saati diye tabir edilen, ince uzun bir fiziğe sahip, gelinlerin hayallerini süsleyen bu model çok asil bir görünüm sunmaktadır. 2017 Akay gelinlik, koleksiyonunda yer alan bu model dantel işlemeleri ile oldukça zengin bir görünüm sunmaktadır. Parıltılı taş işlemelerinin yer aldığı danteller, gelinliğin tamamında bulunmaktadır. Kuyruk kısmındaki kat kat danteller, oldukça modern ve iddialı bir görünüme ulaştırmaktadır.

Dantel Tül Kabarık 2017 Akay Gelinlik Önerisi

Dantel Tül Kabarık 2017 Akay Gelinlik ÖnerisiAkay gelinliğin, dantel ve tül ile tasarladığı 2017 koleksiyonundan nefis bir gelinlik modelidir. Göğüs ve bel kısmında bulunan dantel işlemeler çok şık görünmektedir. Belinizin kıvrımını, inceliğini ortaya çıkaran kemer detayı bütünlük sağlanmıştır. Kabarık etek kısmında kullanılan tüller sade ve bir o kadar asil görünüm sunmaktadır. Rahat hareket etmek isteyen gelinlerin özel günlerinde tercih edebileceği modeller arasındadır.

Şal Yaka Üç Boyutlu 2017 Akay Gelinlik Modeli

Şal Yaka Üç Boyutlu 2017 Akay Gelinlik ModeliNefes kesen ve bütün dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz bir modele imza atan Akay Gelinliğin 2017 koleksiyonundan bir model. Üç boyutlu işlemeler gelinliğe hareket katmaktadır. Şal yaka, V kesim sırt dekoltesine sahip gelinlik, sırtınızın ve omuzlarınızın güzelliğini gözler önüne serecektir. A kesim, eteğinde de kullanılan üç boyutlu detaylar gelinliği modern bir görünüme ulaştırmaktadır.

Straplez İpek Organze Drapeli 2017 Akay Gelinlik

Straplez İpek Organze Drapeli 2017 Akay GelinlikStraplez kesim, göğüs kısmındaki ipek kumaş üzerine yapılan drapeler bel kısmında güpür apliklerle birleşerek gelinliği şık bir görünüme ulaştırmaktadır. A kesim, eteğinde kullanılan organze tül ile modern ve dikkat çekici bir görünüm sunmaktadır. Akay’ın 2017 koleksiyonunda bulunan gelinlik, birçok gelinin tercihleri arasında olabilecek aynı zamanda da her yer ve mekânda kullanılabilecek harika bir modeldir. Daha fazla Akay straplez ve kabarık gelinlik modeli için buraya tıklayın.

Tül Dantel A Kesim 2017 Akay Gelinlik Modeli

Tül Dantel A Kesim 2017 Akay Gelinlik ModeliAkay’ın 2017 koleksiyonunda, sıkça kullandığı dantel işlemeler ve tülün birleşimden oluşan çok şık olan gelinlik modellerinden biridir. Straplez kesimli ve ince askılarında kullanılan payetler oldukça asalet dolu bir görünüme ulaştırmaktadır. Farklı tarzda ve birazda vintage esintiler taşıyan gelinlik sizi sıra dışı bir gelin yapacaktır. A kesim tül eteği sade olup zariflik ön planda tutulmaktadır.

Tül Dantel Helen Modeli 2017 Akay Gelinlik

Tül Dantel Helen Modeli 2017 Akay GelinlikHelen modeli, olarak tabir edilen bu gelinlik vintage esintiler taşımaktadır. Askılı dantel işlemeli olan, drapeli üst kısım, ipek tül ile birleşerek zarafet dolu bir görünüme ulaştırmaktadır. Akay gelinliğin 2017 koleksiyonunda bulunan gelinlik aynı zamanda rahatlığına önem veren gelinlerin tercih edebileceği spor, şık bir modeldir. Her mekâna uygun daha çok bahar ve yaz aylarında tercih edilebilecek modeller arasında yer almaktadır. Helen modeli olarak bilinen tek omuzlu dantel gelinliklere buradan göz atabilirsiniz.

Üç Boyutlu Çiçekli Kabarık Sırt Dekolteli 2017 Akay Gelinlik Önerisi

Üç Boyutlu Çiçekli Kabarık Sırt Dekolteli 2017 Akay Gelinlik ÖnerisiAkay gelinliğin, 2017 koleksiyonu içinde yer alan üç boyutlu, çiçekli gelinlik, sıra dışı ve zengin bir görünüme sahiptir. Sırt dekoltesi ile oldukça iddialı, kendine güvenen gelinlerin tercih edebileceği bir modeldir. Kabarık etek kısmında kullanılan, üç boyutlu çiçek desenleri gelinliğe hareket katmakla birlikte, bütün dikkatleri üzerinize toplayacaktır. Hafızalarda yer bırakan bir gelin olmak istiyorsanız, tam size göre modeldir.

Tavsiye Ederiz: Üç Boyutlu Gelinlik Kumaşı Nedir? Hangi Modellerde Kullanılır?

V Yaka Dantel Askılı 2017 Akay Gelinlik

V Yaka Dantel Askılı 2017 Akay GelinlikÖzel gününde rahat hareket etmek isteyen gelinlerin kendine olan güvenini yerine getirecek olan bir modeldir. Askı detayları rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. V yaka tamamı dantel olan gelinlik kabarık eteği ile de oldukça göz doldurmaktadır. Asil ve modern çizgiler taşıyan gelinlik modeli birçok mekânda kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Akay gelinliğin, 2017 koleksiyonunda hayalleri süsleyen gelinlikler arasında yer almaktadır.

V Yaka Dantel Tül Kısa Kollu 2017 Akay Gelinlik

V Yaka Dantel Tül Kısa Kollu 2017 Akay GelinlikAkay’ın 2017 koleksiyonunda yer alan geçmişten bugüne modern dokunuşlarla yansıtılmış vintage model gelinliktir. Dantelin şıklığını, zarafetini gözler önüne seren model aynı zamanda asil bir görünüme de sahiptir. V yakalı, omuzda ve A kesim eteğinde yer alan dantel işlemeler şık bir görünüm sunmaktadır. Eteğin ön kısmında bulunan, saten üzerinde iki ayrı parça olarak kullanılan danteller modern görünüme ulaştırmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Kısa Kollu Gelinlik Modeli Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

2017 Akay Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

2017 Akay Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Yıllarca hayal edilen düğün gününü, en şık Akay gelinlik modeli ile taçlandırmak isteyen gelin adaylarının kusursuz olmayı tercih ettiklerini kabul etmek gerekir. Her biri mükemmel bir gelin olmayı sağlayacak nitelikteki gelinlik tasarımlarını seçerken ise mutlaka vücut yapısı gözden geçirilmeli ve kusursuz görünmeyi sağlayacak modelde karar kılınmalıdır. Bu noktada profesyonel hizmet veren Akay gelinlik ile düğün anına kadar mutlaka iletişimde kalmalısınız. Ayrıca gerektiğinde tercih edilen gelinliğin tekrar tekrar prova edilmesinde de fayda vardır.

Çok sayıdaki model arasında kaybolmak yerine modaevine gitmeden mutlaka bir ön araştırma yapılmalıdır. Önceden hangi model gelinlik istendiğine karar verilmelidir. Gelinlik seçimi süreci, bu şekilde çok daha kolay hale getirilmelidir. Dünyaca ünlü bir marka olan Akay, özel tasarım gelinlik modellerine sahiptir. Buna karşın biraz yüksek fiyatlı oldukları da bilinmektedir. Yine de bu özel gün için kendinize, daha önceden iyi bir bütçe ayırarak, parayı sorun olmaktan çıkartabilirsiniz.

2017 Akay Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

2017 Akay Gelinlik Önerileri ve FikirleriGelinlik modasının kalitesi ile sembolleşmiş markalarından biri olan Akay Gelinlik, en şık ve zarif 2017 gelinlik koleksiyonları arasında yer alıyor. Eşsiz güzellikte bir gelin olmayı sağlayacak, birçok model ile de göz dolduruyor. Bunun için tercihi Akay Gelinlik’ten yana olan kadınların, mutlaka düğünden önce fazla kilolarına elveda demeye başlamaları tavsiye edilir. Her vücut tipine uygun çeşitlilikte gelinlik modeli olmasına karşın fit bir vücut ile kendinizi daha özgüvenli hissedebilirsiniz.

En şık ve modern detayları birbirinden güzel gelinlik modellerinde bir araya getiren marka, aynı zamanda gelin saçı olarak da özgür seçimler yapabilme fırsatı sunmaktadır. Ensede dağınık topuz modelleri ise Akay gelinlik tasarımlarının zarafetine ayak uyduracak en uygun seçimlerden biridir. Ölçülü dekolte detayları ile dikkat çeken gelinlik modellerine de sade ve gösterişten uzak aksesuarlar, en ideal seçimlerden olacaktır. Tarzı romantik olan gelin adayları için muazzam modelleri koleksiyonlarında barındıran Akay Gelinlik ile dünya evine girmek, düğün misafirlerinin unutamayacağı şıklıkta bir gelin olmayı sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here