2017 yılında tüm gelinleri muhteşem tasarıma sahip gelinlikler bekliyor. Düğün gününüzün kusursuz olması için her şeye gelinlikten başlamalısınız. Doğru gelinliği tercih ederseniz, kimse gözlerini sizden alamaz. Elbette çok fazla gelinlik çeşidi bulunmaktadır. Bu kadar çeşit arasından istediğinize karar vermeniz, provalar yapmanız ve içinize sinmesi biraz zaman alabilir. Bu yüzden gelinlik seçerken en az 5 ay kala gelinliğinize karar vermelisiniz.

Tercih edeceğiniz gelinlik, muhakkak düğün temanıza uygun olmalıdır. Kır düğünü, salon düğünü ya da mini bir nikâh gelinlik seçiminiz üzerinde oldukça etkili olacaktır. Temanın yanı sıra mevsim de gelinlik seçiminizi etkileyebilir. Havanın durumuna bağlı olarak kumaş konusunda iki kez düşünmelisiniz. Prenses kesim gelinlikten balık kesime kadar hemen her gelinlik modeli; Fransız danteli, ipek tül ve farklı birçok kumaş seçeneğiyle gelinliğiniz olmaya aday. Peki, bu kadar detayın arasından doğru olana nasıl karar vereceksiniz?

Her şeyden önce vücudunuzun yapısını öğrenmelisiniz. Armut, elma, kum saati ya da atletik vücut tipinden hangisine dâhilseniz seçeceğiniz gelinlik de bu tipe uygun olmalıdır. Her vücut türüne uygun olan gelinlikler olmakla beraber balık kesim gibi belli kriterli olan modeller de bulunmaktadır. Örneğin, basen sorununuz varsa balık kesim kesinlikle uygun değildir. Kusur örtme konusunda en başarılı gelinlik prenses gelinliklerdir. Bunun yanında boy sorunu yaşıyorsanız A kesim gelinlik, tam da size göre. Çünkü yukarıdan aşağı açılan model, bacak boyunu bir hayli uzun gösterir.

2017 Aysira Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Aysira birbirinden güzel gelinlik modelleri ve uygun fiyat etiketi ile ülkemizde beğeni toplayan bir markadır. 2017 koleksiyonunda genellikle A kesim gelinlikler görüyoruz. Ayrıca güpür kumaş, gelinlikler de oldukça zarif bir şekilde kullanılmış. Aysira’nın 2016 koleksiyonuna buradan göz atabilirsiniz. Sizlere 2017 Aysira gelinlik modellerinden detaylı bir şekilde bahsetmek istiyoruz:

2017 Aysira Güpür Havuz Yaka Gelinlik

2017 Aysira Güpür Havuz Yaka GelinlikAysira’nın 2017 koleksiyonunda yer alan gelinlikler de güpür detayı fazlasıyla görünüyor. Son trend olan geniş havuz yakayı ise bu gelinlikte güpür kumaşın güzelliği ile görüyoruz. Oldukça zarif bir görüntüsü bulunan gelinlik, simgesel beyaz rengin de asaletini yansıtıyor. Uzun duvak tercihi ile çok daha güzel bir hava kazandığını söyleyebiliriz. Etek uçlarında bulunan güpür ayrıntı da gelinliği tamamlayan en iyi detaylardan birisi olmuş. Gelinlik, 3.200 Türk lirasına satılmaktadır.

2017 Aysira Transparan Dar Gelinlik

2017 Aysira Transparan Dar GelinlikEğer dar ve saten bir gelinlik arıyorsanız tam size göre bir model. Aysira’nın 2017 koleksiyonunda göze çarpan tek dar gelinlik olduğunu da söyleyebiliriz. Üst kısmı tamamen güpür kumaştan, transparan bir şekilde tasarlanarak, modern bir hava yakalanmış. Basen kısmından itibaren saten kumaşla tamamlanan gelinlik, kuyruk detayıyla da güzelliğine güzellik katıyor. Uzun transparan kollara da sahip olan gelinlik, 3.850 Türk lirasına satılıyor. Daha fazla transparan dar gelinlik için buraya tıklayın.

Aysira 2017 Havuz Yaka Dantel Geniş A Kesim Gelinlik

Aysira 2017 Havuz Yaka Dantel Geniş A Kesim GelinlikHavuz yakalı gelinlikleri, 2017 yılında da fazlasıyla göreceğiz. Aysira’nın 4.350 Türk lirasına satılan bu gelinliği de oldukça zarif modeller arasında yerini alıyor. Üst kısmında dantel kumaş kullanılarak yaratılan hava, etek kısmında tül kumaş ile tasarlanmış. Eteklerde A kesim modası, birçok gelin adayının beğenisini kazanmıştır. Aysira’nın bu gelinlik modelinde de A kesimi, tüm zarafeti ile görünüyor.

Balık Kesim 2017 Aysira Güpür Gelinlik

Balık Kesim 2017 Aysira Güpür GelinlikAysira’nın 2017 gelinlik koleksiyonunda genellikle A kesim eteklere yer verilse de birkaç tane balık etekli gelinlik göze çarpıyor. Son derece zarif görünen bu gelinlik de Aysira’nın 2017 koleksiyonunda yer alan güzel balık model gelinlikler arasında yerini alıyor. Üst kısmında güpür kumaşın sade bir şekilde işlendiğini görünüyor. Mütevazi diyebileceğiniz V yakası ve kalın askıları da gelinliğe kibar bir görünüm kazandırıyor. 3.350 Türk lirasına satılan bu gelinlik, ilkbahar için güzel bir alternatif olabilir.

Boncuk İşlemeli Omuzları Açık A Kesim 2017 Aysira Gelinlik

Boncuk İşlemeli Omuzları Açık A Kesim 2017 Aysira GelinlikAysira’nın 2017 yılında en çok beğendiğimiz gelinlik modellerinden birisi. 3.150 Türk lirası gibi uygun bir fiyata da sahip olan gelinlik, omuzları açıkta bırakan yaka şekli ve kollara düşen askıları ile oldukça güzel görünüyor. Eğer gerdan kısmınıza güveniyorsanız kesinlikle tercih edebileceğiniz bir gelinlik. Etek kısmında ise A kesim kullanılarak, üst kısmın zarafeti tamamlanmış. İnce kemer detayı da gelinliğe gereken ışıltıyı veriyor.

Güpür Aplikli Kalın Askılı 2017 Aysira Gelinlik Modeli

Güpür Aplikli Kalın Askılı 2017 Aysira Gelinlik ModeliGüpür kumaşın asaletini yansıtan, nefis bir A kesim gelinlik daha karşınızda. Kalın askıları ve V yakası ile son derece zarif görünen gelinlik, kalp şeklindeki göğüs kupları ile de vücudunuzu sarıyor. İnce kemer detayı ise bel kıvrımınızı ortaya çıkartıyor. Etek kısmında tül üzeri güpür aplikler bulunuyor ve bu gelinliğe tam da aranan havayı katıyor. 3.850 Türk lirasına satılıyor.

Güpür Aplikli Prenses Model 2017 Aysira Gelinlik

Güpür Aplikli Prenses Model 2017 Aysira GelinlikAysira’nın 2017 koleksiyonunda yer alan nadir prenses gelinliklerden birisidir. Genellikle A kesim gelinliklerin kullanıldığını söylemiştik. Bu prenses gelinlik ise son derece güzel görünüyor. Güpürden oluşan askıları ve M göğüs kupu ile prenses modele en yakışan üst görünümü elde edilmiş. Eteğin bel kısmından basenlere kadar yayılan güpür aplikler de üst görünümü dengeliyor. 3.250 liralık bu gelinlik de oldukça beğeni kazanacağa benziyor.

Güpür İşlemeli Kat Kat Etekli 2017 Aysira Gelinlik

Güpür İşlemeli Kat Kat Etekli 2017 Aysira GelinlikSpor şık bir gelinlik modeli arayan gelinler için harika bir model. Büstiyer kısmı güpür apliklerle M yaka şeklinde tasarlanmış. Ek olarak tül üzeri apliklerle de omuz detayları yapılmış. Bel oyuntusundan genişleyerek açıklan gelinlik, prenses ve A kesim arasında bir kabarıklığa sahip. 3.250 Türk lirasına satılan bu gelinlik, etek kısmındaki kat kat görünüm ile son derece güzel görünüyor.

Kalın Askılı Fransız Güpür 2017 Gelinlik Önerisi

Kalın Askılı Fransız Güpür 2017 Gelinlik ÖnerisiAysira’nın 2017 gelinlikleri, zarafetin tam da karşılığı olmuş. Kalın askılarla tamamlanan gelinlikler, mükemmel bir büstiyer tasarımına sahip. Genellikle Fransız güpürün kullanıldığı gelinliklerden bir tanesi ve ince kemer detayı ile çok daha zarif görünüyor. 3.250 Türk lirasına satılan bu gelinlik de organze etekleri ile hem spor hem de şık bir model.

Kol Detaylı Güpür İşlemeli 2017 Aysira Gelinlik Modeli

Kol Detaylı Güpür İşlemeli 2017 Aysira Gelinlik ModeliAysira’nın farklı gelinliklerinden bir tanesi. Kol kısmından yere kadar inen tül kumaş ile farklı bir görünüm elde edilmiş. Güpürden yapılan kalın askıları ve üst kısımda bulunan aplikler, oldukça güzel görünüyor. Ayrıca etek kısmında, kol ile aynı kumaş kullanılarak aranan bütünlük sağlanmış. Etek uçlarında da üst kısımda kullanılan güpür kullanılmış. Bu model, 3.400 Türk lirasına satılıyor.

Kolları Püsküllü A Kesim 2017 Aysira Gelinlik Modeli

Kolları Püsküllü A Kesim 2017 Aysira Gelinlik ModeliPrenses gibi bir gelin olmak istiyorsanız Aysira’nın bu gelinlik modeli size aradığınızı verebilir. Geniş V yakası ve kalın askıları ile hem spor hem de şık bir hava kazanırken, omuz uçlarında bulunan püskül detayı ile çok daha güzel bir görünüm oluşturulmuş. Geniş bir A kesim etek isteyenler için de oldukça güzel bir model. Balo tipi olarak da tamamlanan bu gelinlik, 4.550 Türk lirasına satılıyor.

Omuzları Açık Uzun Kollu 2017 Aysira Gelinlik

Omuzları Açık Uzun Kollu 2017 Aysira GelinlikAysira’nın balık kesim gelinliklerinden bir tanesi daha. Omuzları tamamen açıkta bırakan gelinlik, Fransız dantelden uzun kollara sahip. Oldukça asil bir görünüm elde edilen gelinlik modelinde, hafif balık bir etek oluşturulmuş. Tamamen gelinlik, kollarda bulunan Fransız dantel ile tasarlanmış ve 4.550 liralık fiyat etiketi ile satılıyor. Aysira A kesim dantel gelinlikler için tıklayın.

Pencereli Sırt Dekolteli Güpür 2017 Aysira Gelinlik Önerisi

Pencereli Sırt Dekolteli Güpür 2017 Aysira Gelinlik ÖnerisiSırt dekolteli bir gelinlik istiyorsanız tam size uygun bir model. Ön kısmı tamamen güpür kumaştan düz bir şekilde tasarlanan gelinlikte detaylar, arka kısma taşınmış. Pencereli sırt dekoltesi ve hafif kuyruk detayına da sahip. Üstelik 3.200 TL gibi uygun bir fiyat etiketi bulunması da bizleri şaşırttı. Çünkü son yılların en çok tercih edilen gelinliklerinden bir tanesi.

Sırt Dekolteli Fiyonklu A Kesim 2017 Aysira Gelinlik

Sırt Dekolteli Fiyonklu A Kesim 2017 Aysira GelinlikSırt dekolteli gelinlikler, son birkaç yıldır fazlasıyla tercih edilmeye başladı. Genellikle balık kesim gelinliklerde gördüğümüz sırt dekolteleri, artık A kesim ve prenses gelinliklere de eklendi. Geniş V şeklindeki dekolte, tamamen güpür kumaştan yapılmış ve etek kısmına kadar devam ediyor. Etek kısmını ise büyük bir fiyonk başlatıyor. 3.200 Türk lirasına satılan bu gelinlik de beğendiğimiz modellerden.

Uzun Kollu Tamamen Güpür 2017 Aysira Gelinlik

Uzun Kollu Tamamen Güpür 2017 Aysira GelinlikOmuzları açıkta bırakan bir diğer gelinlik modeli. Ayrıca transparan uzun kolları ile de ilkbahar aylarının vazgeçilmezi olacağa benziyor. Oldukça güzel bir güpür kumaştan yapılan gelinlik, M göğüs kupu ile de beğenimizi kazanıyor. Etekte ise yine A kesim bir model görüyoruz ve güpür kumaştan yapılan apliklerle üst kısmı tamamlıyor. 3.150 Türk lirasına satılan gelinlik, uygun bir fiyata sahip.

V Sırt Detaylı Prenses Model 2017 Aysira Gelinlik

V Sırt Detaylı Prenses Model 2017 Aysira GelinlikV sırt dekoltesine sahip olan gelinlik, gecenin yıldızı olmanızı sağlayacak. Hem spor hem de şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu model size aradığınızı verecektir. Etek kısmında iki parçalı görünüm yaratılarak arka kısımdaki kuyruk detayı daha da güzel hale getirilmiş. 3.150 Türk lirasına satılan bu gelinlik modeli de uygun fiyatlı önerilerdendir.

2017 Aysira Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

2017 Aysira Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Gelinlik seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, kumaştır. Kaliteli bir kumaş tercihiniz olursa gelinliğin duruşu da bir o kadar güzel olur. Bu konuda, gelişi güzel seçimlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Çünkü gelinliğiniz, hayatınızın kalan kısmında size eşlik edecek. Zamanla kötü bir görünüme sahip olmasını istemezsiniz.

Tercihlerinizden ilki straplez gelinlik olacaksa göğüs ölçünüzü iyi bilmelisiniz. Büyük göğüsler için toparlayıcı iç çamaşırlar, küçükler içinse destekleyici çamaşırlar tercih etmelisiniz. Eğer gelinliğiniz askılı olacaksa omuz ölçüleri önem taşır. Geniş omuzlu gelinler için daha çok kayık yaka ve kayık askılar tavsiye edilmektedir. Bunun nedeni omuzların bel ile dengesini kurabilmektir. İp askılar ise daha çok dar omuzlu bayanlara uygundur.

Gelinliğiniz ile ilgili bilmeniz gereken konulardan bir diğeri de dekoltelerdir. Eğer model önden kapalı ise sırt dekoltesi oldukça hoş bir görünüm katabilir. Göğüs ya da bacak dekoltesi içinse her ikisini dengede tutmanız gerekir.

2017 Aysira Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

2017 Aysira Gelinlik Önerileri ve FikirleriHemen her bedene uygun çok şık ve zarif prenses modeli, tüm gelinlere ilk öneridir. Vücut kusurlarını %90 kapatan bu model, aynı zamanda kabarık yapısıyla oldukça dikkat çekicidir. Gelinliğinizi tercih ederken inci ta da taş detaylarına yer verebilirsiniz. Bu tercihiniz, gelinliğin daha da göz doldurucu olmasını sağlar. Bunun yanı sıra kaliteli taşlar, zarafetinizi eşsiz kılacaktır.

En çok tercih edilen bir diğer gelinlik de balık kesimdir. Yarım ya da tam balık gelinlikler, gelinlerin vücudunu sardığı için oldukça iddialıdır. Eğer fiziğinize güveniyorsanız kesinlikle balık gelinlik önerisini ciddiye almalısınız. Her ne kadar hareket kısıtlasa da balık model, gelinlik denildiğinde vazgeçilmezlerden biridir.

Gelinlerin en çok tercih ettiği bir diğer gelinlik modeli de her zaman ilk üçte bulunan mini kesimlerdir. Daha çok cesaret isteyen bu kesim, bacaklarına güvenen her gelin için mükemmeldir.

Hangi gelinliği tercih ederseniz edin muhakkak tamamlayıcı aksesuar kullanmaya özen gösterin. Bu bir şapka, eldiven, çiçek ya da çanta da olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here