Düğün günü yaklaştıkça birçok gelinin heyecanı artar. En güzel günlerinde hayallerindeki gelinliği giymek için sabırsızlanırlar. Aylar öncesi hazırlıklara başlanır. Gelinlik için uzun araştırmalar sonucu modeller beğenilir. Eğer hazır gelinlik bulma sıkıntısı yaşarsanız diktirmekten korkmamalısınız. İstediğiniz modeli, bedeninize göre diktirmek çok zor olmayacaktır. Bunun için güvenilir bir moda evi ile çalışmanız gerekmektedir. Bedeninize göre güzel bir gelinlik diktirebilirsiniz.

Dantel tasarımlı gelinlikler, gelinler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Dantelin her türlü modele kolayca uyum sağlayabilmesi ve asil duruşu, bu konuda en önemli etkendir. Ayrıca dantel üzerinde taş ekletmek imkanınız da vardır. 2017 yılında ise sade dantel gelinlikleri sıkça görecek gibiyiz.

Son yıllarda üç boyutlu gelinlikler de oldukça moda. Eğer gösterişli bir model istiyorsanız üç boyutlu modeller tam size göre. Dekolteli gelinliklerde danteller ise hem çok güzel hem de zarif görünüyor. Eğer kol detaylı bir gelinlik istiyorsanız da ince bir dantel kullanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi dantel gelinliklerde birçok alternatife sahipsiniz.

2017 yılında gelinliklerde pelerin detayını da sıkça görüyoruz. Eğer farklı bir gelinlik isterseniz dantel detayları olan bir pelerin kullanabilirsiniz. Hâkim yaka gelinliklerin üzerini dantel ile kapatmanız mümkün. Bu şekilde nostaljik ve modern karışımda bir görüntü elde edebilirsiniz. Etek ucunuzda ve kuyruk kısmında dantel kullanmak ise gelinliğe ayrı bir hava katabilir. Özellikle uzun boylu gelinler, bu konuda oldukça şanslı. Eğer bahar ve yaz aylarında evlenmeyi düşünüyorsanız çiçekli dantel modellerini rahatça tercih edebilirsiniz. Bahar ayının verdiği enerji ile sizin gelinliğiniz böylece bütünleşmiş olacaktır.

2017 İlkbaharlık Dantel Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

İlkbahar aylarında giyilecek dantel gelinlikler, mevcut atmosfere en uygun modellerdir diyebiliriz. Elbette bu tamamen sizin tercihinizdir. Bizler fikir olması adına sizlere 16 ilkbaharlık dantel gelinlik paylaşmak istiyoruz:

2017 Prenses Model Straplez Dantel İlkbaharlık Gelinlik

2017 Prenses Model Straplez Dantel İlkbaharlık GelinlikStraplez ve kabarık etekli gelinlik, uzun duvağı ile oldukça zarif bir görüntüye sahip. Dantelin asil görünüşünü ile sade ama şık bir gelinlik giymek isteyen gelin adayları için harika bir seçim.

2017 Tamamen Dantel Kayık Yaka Uzun Kollu İlkbaharlık Gelinlik

2017 Tamamen Dantel Kayık Yaka Uzun Kollu İlkbaharlık GelinlikUzun kollu gelinlik, oldukça gösterişli bir dantel kumaşa sahip. Gelinliğin vücudu saran yapısı ve kayık yakası muhteşem görünüyor. Hafif balık model olan gelinlik, uzun ve dantel ayrıntılı duvağı ile güzel bir görüntü oluşturuyor.

Balıkçı Yaka Balık Modeli 2017 İlkbaharlık Gelinlik Modeli

Balıkçı Yaka Balık Modeli 2017 İlkbaharlık Gelinlik ModeliTransparan görünümlü gelinlik, 2017 yılının en moda detaylarından olan balıkçı yakası ile oldukça gösterişli. Sıfır kollu ve balık formundaki gelinlik, kısa bir kuyruk detayına da sahip. 2017 yılının ilkbahar aylarında düğün yapacak olan gelinler için farklarını ortaya koyabilecekleri bir model.

Bej Renkli Balık Model 2017 İlkbaharlık Dantel Gelinlik

Bej Renkli Balık Model 2017 İlkbaharlık Dantel GelinlikYarım kollu gelinlik, geniş V yakası ile asil bir görüntü oluşturuyor. Bej renkli gelinlik, balık modelinde ve uzun kuyruğu ile beğeninizi kazanacak. Uzun duvak ile kullanıma oldukça uygun bir model. İlkbaharlık yarım kollu gelinlik için tıklayın.

Dantel Pelerinli Balık Model 2017 İlkbaharlık Gelinlik Önerisi

Dantel Pelerinli Balık Model 2017 İlkbaharlık Gelinlik ÖnerisiDantel uzun bir pelerini bulunan gelinlik, 2017 yılının en güzel modellerinden birisi. Dantel kumaştan yapılan gelinlik, straplez ve kuyruklu balık eteği ile harika görünüyor. Kırık beyaz rengi ile dantelin uyumunu göz önüne seren bir model.

Derin V Yaka Balık Kesim 2017 İlkbaharlık Dantel Gelinlik Modeli

Derin V Yaka Balık Kesim 2017 İlkbaharlık Dantel Gelinlik ModeliTamamen dantel kumaştan yapılan gelinlik, derin bir V dekolteye sahip. Balık formu ve derin dekoltesi ile göz kamaştıracağınıza emin olabilirsiniz. Kuyruk detayı da bulunan gelinlikle, 2017 ilkbaharının en güzel gelinlerinden olabilirsiniz. 2017 balık kesim gelinlikler için tıklayın.

Kat Kat Etekli Kabarık Straplez 2017 İlkbaharlık Gelinlik

Kat Kat Etekli Kabarık Straplez 2017 İlkbaharlık GelinlikKalp yaka straplez gelinlik, üç boyutlu dantel kumaşı ile güzel bir havaya sahip. Kat kat kabarık eteğini isterseniz çıkarabilir ve düz kesim bir gelinlik olarak kullanabilirsiniz. Spor şık bir gelinlik arayanlara, iyi bir seçenek.

Kayık Yaka Midi Boy İlkbaharlık 2017 Gelinlik Önerisi

Kayık Yaka Midi Boy İlkbaharlık 2017 Gelinlik ÖnerisiKırık beyaz ve midi boydaki gelinlik, 2017 ilkbaharı için son derece modern bir seçim olacaktır. Kayık yakası ve ince kemer detayı ile zarif bir görüntüsü bulunuyor. Kabarık midi boydaki eteği ile güzel bir ayakkabı seçimi yapmanızı öneririz.

Krem Rengi Balık Kesim 2017 İlkbaharlık Gelinlik Önerisi

Krem Rengi Balık Kesim 2017 İlkbaharlık Gelinlik ÖnerisiKrem rengi dantel kumaştan tasarlanan gelinlik, yarım kolları ve derin V dekoltesi ile son derece modern bir görüntüye sahip. Sıra dışı bir model olduğunu da görebilirsiniz. Transparan görünümü ile balık kesim modeller arasında farkını ortaya koyan bir gelinlik.

Pelerinli Straplez Prenses Modeli 2017 Gelinlik Önerisi

Pelerinli Straplez Prenses Modeli 2017 Gelinlik ÖnerisiStraplez prenses model olan gelinliğin üzerine eklenen balıkçı yakalı pelerin detayı ile 2017 yılının en popüler modellerinden bir tanesi. Hem şık hem de spor bir görüntüsü bulunuyor. Tamamen dantel kumaşı ile zarafetinizi ortaya çıkartacak.

Şal Kollu Dantel İlkbaharlık 2017 Gelinlik Modeli

Şal Kollu Dantel İlkbaharlık 2017 Gelinlik ModeliFarklı bir gelinlik modeli arıyorsanız tam size göre bir seçenek. Şal kollu gelinlik, straplez yakası ile nefis bir görüntüye sahip. Düz kesim eteği ile vintage bir hava yakalamak istiyorsanız böyle bir gelinlik seçebilirsiniz.

Straplez Kuyruk Detaylı 2017 Dantel Gelinlik Önerisi

Straplez Kuyruk Detaylı 2017 Dantel Gelinlik ÖnerisiStraplez düz kesim bir gelinlik modeline eklenen etek detayı, 2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da oldukça moda. Tamamen dantel kumaştan tasarlanan gelinlik, modern bir görünüm elde etmek isteyen gelin adayları için son derece güzel bir seçenek.

Tamamen Dantel Derin V Yakali 2017 İlkbaharlık Gelinlik

Tamamen Dantel Derin V Yakali 2017 İlkbaharlık GelinlikDerin V dekoltesi ile kalın askılı bir gelinlik modeli. Tamamen dantel kumaştan tasarlanan gelinlik, katlı etek detayına sahip. Etek kısmını çıkartarak düğün sonrası eğlence için de rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model.

Uzun Kollu 2017 İlkbaharlık Tül Etekli Dantel Gelinlik

Uzun Kollu 2017 İlkbaharlık Tül Etekli Dantel GelinlikUzun kollu prenses model gelinliğin, üst kısmı tamamen dantel apliklerden tasarlanmış ve transparan duruşu ile harika görünüyor. Tül kumaştan tasarlanan eteğin, basen kısmına kadar yayılan dantel aplikler ise üst tarafın hareketini, alt kısımda dengeliyor. Dantelli dar uzun kollu gelinliklere buradan göz atabilirsiniz.

Uzun Kollu Kayık Yaka Tamamen Dantel 2017 İlkbaharlık Gelinlik

Uzun Kollu Kayık Yaka Tamamen Dantel 2017 İlkbaharlık GelinlikTransparan bir gelinlik arıyorsanız tam size göre bir model. Kayık yakası ve uzun kolları ile transparan görünümünü dengeliyor. Balık kesim eteği ile de son derece tarz bir gelinlik modeli.

Uzun Kollu Yırtmaçlı 2017 İlkbaharlık Dantel Gelinlik

Uzun Kollu Yırtmaçlı 2017 İlkbaharlık Dantel GelinlikFransız dantelinin zarafetini göz önüne seren bir gelinlik. Derin göğüs dekoltesi ve uzun kolları ile modern bir görünüme sahip. Uzun kuyruk detayı, göğüs dekoltesi ile uyumlu derin yırtmaçla bir araya getirilerek nefis bir görünüm oluşturulmuş. İlkbahar için daha fazla gelinlik modeline buradan göz atabilirsiniz.

2017 İlkbahar Dantel Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

2017 İlkbahar Dantel Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Öncelikle vücut tipinizi çok iyi bilmelisiniz. Çok güzel ve beğendiğiniz bir gelinlik sizin vücut tipinize uygun olmayabilir. Hiç beğenmediğiniz bir gelinlik modeli de giydiğinizde, üzerinizde çok güzel durabilir. Bu nedenle gelinlik alacağınız zaman mutlaka birkaç farklı modeli denemelisiniz. Böylece üzerinizde görüp içinize en çok sinen gelinliği tercih edebilirsiniz.

Dantel gelinlikler çok güzel olmalarına rağmen çok dikkat edilerek giyilmesi gerekir. En ufak bir hatada yırtılma ihtimali vardır. Bunu her zaman göz önünde bulundurmalısınız. Fransız danteli, ücret olarak diğer dantellere çok daha pahalı olsa da çok güzel durması açısından tercih edilir. Dantel gelinlik modeli seçerken nelere dikkat etmek gerektiğine buradan göz atabilirsiniz.

Romantik bir gelinlik istiyorsanız düşük omuzları olan hafif dekolteli dantel gelinlikler tercih edebilirsiniz. Ayrıca kolları yalnızca dantelden oluşan ve omuz detaylı bir gelinlik dar omuzları olan gelin adayları için doğru bir tercih olacaktır. Kilolu gelinlerin kilolarını kapatmak için dikkatleri farklı yöne çekmeleri gerekir. Basen sorunu yaşayanların A kesim dantel gelinlikler giymesi doğru bir tercih olacaktır. Bahar ya da yaz mevsiminde gelin olacaksınız dantel detayları olan gelinliğinize mutlaka renkli bir gelin çiçeği eşlik etmelidir. Mevsimine uygun olarak fotoğraf çekiminizde önemli bir ayrıntıdır.

2017 İlkbaharlık Dantel Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

2017 İlkbaharlık Dantel Gelinlik Önerileri ve FikirleriÖncelikle gelinlik seçiminizde düğününün nerde olacağına karar vermeli ve buna göre bir tercih yapmalısınız. Kır düğünü yapacaksanız mutlaka gelinliğinizde çiçekli dantel detayları olmalıdır. Gösterişli bir salonda evlenecekseniz dantel gelinliğinizin üzerine hafif ışıltı katmak için boncuk ya da inci detayları salon ile uyumlu olmanızı sağlayacaktır.

Vücudu orantılı olan gelinlerin dantel detaylı balık modeller tercih etmesi önerilebilir. Ancak kabarık bir gelinlik istiyorsanız da danteller ile beraber ortaya oldukça şık bir model çıkacaktır. Ancak kabarık modellerde dantel seçerken dikkat ermelisiniz. Zarif görünmek için seçeceğiniz dantel çok önemlidir.

İnce ve daha az kabarık danteller sizin için daha doğru bir tercih olacaktır. Zaten gelinliğiniz kabarık olacağı için dantelin üzerinde eğreti durmasını hiç kimse istemez. Gelinliğinizin üzerine dantel bir pelerin yaptırmanız iki farklı gelinlik giymiş gibi görünmenizi sağlayabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here