2017’de özellikle sonbahar modasına yön verecek kabarık gelinlikler, şimdiden pek çok tasarımcının ellerinde parıldamaya başladı. 2016’da pek çok moda haftasında beğeniye sunulan gelinliklerde kuyruğun az tutulduğu ve eteğin kabartıldığı göze çarpıyor. Straplez yaka seçimlerinde ise köşeli modeller tercih ediliyor. Eskiden sıklıkla kullanılan yuvarlak hatların yerini, sivri ve köşeli modellerin alacağı 2017’de, bu keskin hatları kırmak için kullanılacak sihirli bir materyalden söz etmek mümkün.

Dantel, son yıllarda artan kullanım alanını daha da genişleterek neredeyse tüm kabarık gelinliklerde yer alacağa benziyor. Dantelin kaliteli bir hava katması ve maskülen tarzları bile zariflikle buluşturabilmesi nedeniyle 2017’nin sert tavrına çok iyi eşlik etmesi bekleniyor. 2017 ile birlikte kadınsılığın uzaklaştığı ve erkeksi tarzın ön plana çıktığı modelleri gelinliklerde de görmek mümkün.

Köşeli straplezleri, korseler ile tamamlayan gelinlikler, sımsıkı bel hatlarını ortaya çıkararak keskin bir görüntü oluşturmayı amaçlıyor. Straplez gelinlikleri tasma şeklinde tül veya taşlı boyunluklarla tamamlayan moda tasarımcıları, choker modasının gelinliklerde kullanılacağının sinyallerini de veriyor.

Daha zarif ve prenses vari gelinlik tercih etmek isteyenler için 2017’de Flemenko rüzgarları eseceğe benziyor. Kabarık eteklerin uçuş uçuş olacağı 2017’de pastel tonların ağırlıkla kullanılması planlanıyor. Romantik pembe tonları, kremler, bejler ve çiğ olmayan beyaz tonları, dantel güpürler ile birleştirilerek zarafet ile şıklığı bir arada sunuyor.

Mikro tabakalı flanş etekler, alışılagelmiş gelinliklerin görünümünden sıyrılarak gelinlik boyu kavramını kırıyor. Romantik gelinliklerde 2017 modası, bileğe dek uzanan etekleri kapsayacak gibi görünüyor. Eteklerin ayak bileğinde kesilmesi, zarif ayak bileklerine sahip kadınlar için harika birer alternatif olabilir.

2017 Kabarık Straplez Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

2017 yılında birbirinden güzel gelinlik modellerini göreceğiz. Çünkü sıradan tarzın dışına çıkmış modeller, bu yıla hakimiyet kurmuş görünüyor. Daha maskülen ve alışılagelmişin dışında tarzlar görecek olmamız da hemen hepimizi heyecanlandırıyor. İşte sizlere 2017 yılına ait kabarık straplez gelinlikler:

Dantel Straplez Kabarık 2017 Gelinlik Modeli

Dantel Straplez Kabarık 2017 Gelinlik Modeli2017 yılına damga vuracak, çok başarılı bir gelinlik modelidir. Straplez, düz yakalı, dantel ve ince taş işlemelerinin olduğu gelinlik modeli ile göz, kamaştıracaksınız. Kabarık eteği ile oldukça iddialı bir görünüm sunan gelinlik modeli, birçok gelinin hayalleri arasındadır. Geniş omuzlu gelinlerin rahatlıkla kullanabileceği bir modeldir. Daha çok bahar ve yaz aylarında her türlü mekânda kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

Daha Fazla Straplez Dantel Gelinlikler için Tıklayın.

Drapeli Tüllü Straplez Fiyonklu Kabarık 2017 Gelinlik Önerisi

Drapeli Tüllü Straplez Fiyonklu Kabarık 2017 Gelinlik ÖnerisiStraplez, kalp yakalı gelinlik modeli, beyaz rengiyle çok asil ve mütevazı bir görünüm sunmaktadır. Göğüs kısmında kullanılan drapeler, güpür işlemeler ile birleşerek harika bir görünüme ulaşılmaktadır. Kabarık eteğinde kullanılan tül ise sadeliği, duru güzelliği ön planda tutmaktadır. Sırt kısmında kullanılan, inci düğmeler ve hemen altında yer alan fiyonk, dikkatleri tek bir tarafta toplamak isteyen gelinler için oldukça önemli bir detaydır.

Straplez Kabarık Dantel 2017 Gelinlik Modeli

Straplez Kabarık Dantel 2017 Gelinlik ModeliBembeyaz asil bir kuğu edası ile boy göstereceğiniz, akıllara durgunluk verecek bir gelin olmak istiyorsanız tam size göre bir model. Straplez, kalp kesimli, göğüs kısmında taş ve dantel işlemelerinin yer aldığı bele oturan nefis bir model. Kollara sarkan dantel askı detayı oldukça seksi bir görünüme ulaştırmaktadır. 2017 yılında asil ve iddialı görünmek isteyen gelinlere önerimizdir.

Straplez Kabarık Kat Etekli 2017 Gelinlik Modeli

Straplez Kabarık Kat Etekli 2017 Gelinlik ModeliÖzel gününüzde, spor, şık aynı zamanda romantik gelinlik modeli düşünüyorsanız işte size müthiş bir gelinlik önerimiz var. 2017 yılında çok tercih edilecek gelinliklerin başında gelen bir modeldir. Straplez, kalp kesim, drapeleri olan gelinliği kalın kurdele ile kemer detayı oluşturulmuştur. Kalın çizgili, sade tülden oluşan kabarık eteğinde, kat kat tüller kullanılarak hareketli ve modern görünün ön planda tutulmuştur.

Straplez Kabarık Taşlı 2017 Gelinlik Modeli

Straplez Kabarık Taşlı 2017 Gelinlik ModeliStraplez, kalp kesimli olan gelinlik modelinde, göğüs kısmında kullanılan drapeler, yan tarafında taş işlemeler ile birleşerek ışıltılı bir görünüm sergilemektedir. Kabarık eteğinde kullanılan, çiçek motifli tülün ortasında da taş işlemelere yer verilerek dikkat çekici, aynı zamanda zengin bir görünüme ulaştırmaktadır. İnce, uzun fiziğe sahip olan gelinlere önere bileceğimiz güzel bir gelinlik modelidir.

İlginizi Çekebilir: Taşlı Gelinlik Modeli Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Straplez Kabarık Tül Sade 2017 Gelinlik Önerisi

Straplez Kabarık Tül Sade 2017 Gelinlik ÖnerisiBiraz romantik, biraz da vintage esintiler taşıyan gelinlik masal kahramanı gibi gelin olmak isteyen gelinlere yöneliktir. Straplez kesimli tamamı desenli tülden oluşan kabarık etekli gelinlik 2017 yıllında birçok gelinin hayalini süslemektedir. Dikkat çekici ve akılda kalmak isteyen gelinler tercihlerini bu tarz gelinliklerden yana kullana bilirler.

Straplez Taşlı Kabarık Kuyruklu Etekli 2017 Gelinlik

Straplez Taşlı Kabarık Kuyruklu Etekli 2017 GelinlikKalp yakalı, straplez kesim olan ve üst kısımda yer alan taş işlemeler oldukça zengin ve ihtişamlı bir görünüm sunmaktadır. Kabarık etek kısmında kullanılan, kat kat ipek tül, zarafeti ve modernliği ön planda tutmaktadır. Her mekânda, rahatlıkla kullanabileceğiniz bu model, 2017 yılında en çok beğenilen gelinlik, modelleri arasında yer almaktadır.

Daha Fazla Kuyruklu Prenses Gelinlik Modeli için Tıklayın.

Straplez Tül Dantel İşlemeli 2017 Gelinlik Modeli

Straplez Tül Dantel İşlemeli 2017 Gelinlik ModeliStraplez, düz kesim olan gelinlik, sadelik ve asil görünüm arayan gelinlerin 2017 yılında tercihleri arasında yer alan harika bir modeldir. Üst kısmında kullanılan dantel ve taş işlemeler ışıltılı bir görünüm sunuyor. Kabarık etek kısmında kullanılan sade tül alt kısımda dantel ile birleşerek hareketli bir görünüme ulaşılmaktadır. Sportif bir görünümde olan geniş omuzlu gelinler bu tarz gelinlikler tercih edebilirler.

Straplez Tüllü Kabarık 2017 Gelinlik Önerisi

Straplez Tüllü Kabarık 2017 Gelinlik ÖnerisiKalp yakalı, straplez kesim olan korseli gelinlik, ince, uzun yapıda olan gelinlerin tercih edebileceği iddialı bir gelinliktir. Üst kısmında yer alan boncuk ve taş işlemeler ışıltılı görünüm sunuyor. Yan tarafta kullanılan fiyonk şeklindeki kurdele, oldukça dikkat çekmektedir. Kabarık etek kısmında kullanılan, yoğun tüller havalı ve ihtişamlı görünmek isteyen gelinlerin 2017 yılında, en çok tercih edebileceği modeller arasındadır.

Üç Boyutlu Straplez Kabarık 2017 Gelinlik

Üç Boyutlu Straplez Kabarık 2017 GelinlikDüğün gününüzde, farklı ve özel bir gelin olmak istiyorsanız tam size göre gelinlik modelidir. Straplez kesim olan göğüste ve kabarık eteğinde kullanılan, üç boyutlu çiçek desenleri sıra dışı gelin, olmak isteyenlerin hayallerini süslemektedir. Kabarık eteğinde kullanılan, sade tül detayları aynı zamanda zarafeti ön planda tutmaktadır. 2017 yılında, üç boyutlu ve straplez kesim oldukça tercih edilen modeller arasındadır.

Tavsiye Ederiz: Üç Boyutlu Gelinlik Kumaşı Hangi Modellerde Kullanılır?

2017 Kabarık Straplez Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

2017 Kabarık Straplez Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Flamenko tarzı gelinlik seçerken sim ve parıltıdan uzak durmakta fayda vardır. Moda endüstrisinin 2017 yılında 80’lerden ilham alacağı düşünüldüğünde altın ve gümüş tonlarının gelinlikleri etkilemesi de muhtemeldir. Özellikle romantik gelinliklerde; şampanya, pastel pembe ve soft renklerin dışına çıkılmamalıdır.

İlginizi Çekebilir: Straplez Gelinlik Modeli Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Maskülen ve sivri hatlı gelinlik seçimlerinde önemli olan nokta karmaşaya düşmemektir. Maskülen tarzı dantel ile dengeleyebilir veya taş seçerek tam anlamıyla bir gösterişe gidebilirsiniz. Önemli olan nokta her iki materyali aynı anda kullanarak ucuz bir görünüme neden olmamaktır. Gelinlik seçimlerinde sıradanlıktan uzak durup neon renkleri tercih etmek isteyenler, bir canlı rengi baz almalı, diğer renkleri yalnızca tamamlayıcılar olarak kullanmalıdırlar.

Straplez modeller kullanım açısından zaman zaman kazalara neden olabileceği için göğüs kabınıza tam oturan bedenleri tercih etmelisiniz. Korseli modelleri tercih etmeniz halinde, bel bölgesini sıkabildiğiniz kadar sıkıp bağladıktan sonra, sırt kısmınızı ellerinizle genişletin. Sırtın sıkı olması fazla etinizin taşmasına sebep olarak çirkin bir görünüm oluşmasına neden olacaktır.

2017 Kabarık Straplez Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

2017 Kabarık Straplez Gelinlik Önerileri ve FikirleriMarchesa, Reem Acra ve Maggie Sottero‘da görüldüğü gibi 2017 modasının tamamlayıcısı olan çiçek taçları uzun süre kullanılmaya devam edeceğe benziyor. 2017’nin geçen yıllardan tek farkı ise çiçeklerin tam taç olarak kullanılmayışı. Özellikle topuzların etrafına yarım taç olarak kondurulan bu çiçekler son derece tatlı bir hava katıyor.

Straplez gelinliklerin tamamen dantelden yapılan modellerinde, düşük omuzlu ekstra kollar kullanılıyor. Sanki uzun kollu bir gelinlikmiş algısı yaratan bu ek parçalar, yarı transparan dantelli görünümleri ile son derece şık bir hava katıyor. Houghton ve Dennis Basso‘nun defilelerinde kullandıkları, masum gelinlik üzeri deri ceket kombinleri son derece cool bir alternatif olabilir. Kabarık prenses modellerini zımbalı veya etiketli deri ceketler ile kombinleyerek sıra dışı bir tarz yakalayabilirsiniz. Prenses gelinlikler hakkında bilinmesi gereken her şeye buradan ulaşabilirsiniz.

Her yıl olduğu gibi bu sene de Valentino gelinlikler göz dolduruyor. Özellikle sütlü açık kahve tonlarının, altın rengi makyaj ile bütünlendiği gelinlik seçimleri, parıltı ve zarafeti bir arada sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here