Rüya gibi gelinlik modelleri içinde kendini eşsiz bir şıklıkta hissetmek isteyenler için Akay gelinlik, 2016 özel koleksiyonu ile gelin adaylarının karşısına çıkmıştır. Her detayında zarafet dokunuşları ile her mevsim gelinlerin şık olmaları gözetilmiştir. Genel duruşları ile son derece alımlı ve göz doldurucu bir güzellik elde etmek mümkündür. Dantel işlemeler ve tüllerle zenginleştirilmiş etekler, görkemli bir gelin olmayı sağlamaktadır. Sektördeki köklü geçmişi ile gelinlikte modanın öncülerinden sayılan Akay Gelinlik, içe sinen ve oldukça şık gelinlik modelleri ile dikkat çekmeyi başarmaktadır. Aynı zamanda bir Türk firması olarak, gelin adaylarının beğenisi kazanmaktadır.

Kaliteli kumaşların birinci sınıf işçilikle en şık gelinlik modelleri ile buluşması, gelin adaylarının aradığını bulmalarını sağlamaktadır. Sade düz kumaşlarla farklı modellerin tasarlanması gibi, drapeli ve bol işlemeli kumaşların aşağıya doğru düz inen gelinlik modelleri ile sıkça karşılaşılabilir. Gelinlikte vazgeçilmez kumaşlardan biri olan saten, sadeliğin şıklık ile tam bir uyumu içinde tasarlanmıştır. Koleksiyon içinde yer alan straplez ve dantel askılı gelinlik modelleri, gelin adaylarının en çok beğendiği modeller arasındadır.

Şık ve zarif bir gelinlikte olması gereken tüm özellikleri fazlasıyla barındıran Akay gelinlik modelleri, düğününde göz kamaştırıcı bir zarafete sahip olmak isteyen gelinlere hitap etmektedir. Her gelin adayının vücut yapısına göre gelinlikler özel el emeği ile hazırlanarak teslim edilmektedir. Bu sebeple ayrıcalıklı bir gelinliğe sahip olarak kendi düğününü unutulmaz kılmak isteyenler tercihini Akay Gelinlik’ten yapmalıdırlar.

Akay 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Akay gelinlik yıllardır hem kalitesiyle hem de eşsiz modelleriyle genç kızların gözdesi olmuştur. Aşağıdaki galeride de tül, dantel, boncuklu, prenses, kabarık kısacası her tarzda gelinlik modelini bulabilirsiniz.

2016 İşlemeli A Kesim Parçalı Akay Marka Gelinlik

2016 İşlemeli A Kesim Parçalı Akay Marka GelinlikAkay’ın zarif gelinliklerine güzel bir örnek. Parçalı görünümü ve güpür üzeri işlemeleri ile oldukça beğeni toplayan bir gelinlik.

2016 Kayık Yaka Yarım Kollu Dantel Akay Marka Gelinlik

2016 Kayık Yaka Yarım Kollu Dantel Akay Marka GelinlikMuhteşem bir dantelden oluşan kayık yakası ve yarım kolları ile harika bir gelinlik modeli. Basen kısmında dar olan gelinlik, etek kısmına doğru genişleyerek güzel bir hava yaratıyor. Yarım kollu gelinliklerde hangi model seçilebilir buradan öğrenebilirsiniz.

2016 Straplez Dar Kesim Tül Detaylı Akay Gelinlik

2016 Straplez Dar Kesim Tül Detaylı Akay GelinlikGüpür işlemeli bir kumaştan yapılan gelinlik, etek kısmında sonradan eklenen tül ile göz dolduruyor. Straplez üst kesim, balık modelindeki etek ve tül detayı ile oldukça gösterişli.

Askılı Drapeli 2016 Akay Marka Gelinlik

Askılı Drapeli 2016 Akay Marka GelinlikKalın askılı ve drapeli bir şekilde tasarlanan gelinliğin, büstiyer kesimi harika görünüyor. Etek kısmı, A kesim tül kumaşı ile oldukça zarif bir görüntü oluşturmuş durumda.

Balık Modeli Güpür İşlemeli 2016 Akay Gelinlik Önerisi

Balık Modeli Güpür İşlemeli 2016 Akay Gelinlik ÖnerisiSütyen kap olarak bilinen büstiyer tasarımı, güpür kumaşı ve işlemeleri ile harika görünüyor. Tülden oluşan balık etek ise gösterişli bir görünüme sahip. Balık kesim gelinlik isteyen gelinler neye dikkat etmeli öğrenmek için buraya tıklayın.

Dantel Kuyruklu Prenses 2016 Akay Gelinlik Önerisi

Dantel Kuyruklu Prenses 2016 Akay Gelinlik ÖnerisiAkay’ın en güzel gelinlik modellerinden birisi daha. Kabarık dantel eteği ve kuyruk detayı ile harika bir model.

Fırfırlı Askılı Prenses Güpür Akay Gelinlik 2016 Modeli

Fırfırlı Askılı Prenses Güpür Akay Gelinlik 2016 ModeliSpor şık bir görünüme sahip olan gelinlik, mükemmel bir büstiyer kesimine sahip. Askı detayları ve prenses eteği ile göz dolduran bir gelinlik.

İşlemeli Askılı Hafif Balık 2016 Akay Gelinlik Modeli

İşlemeli Askılı Hafif Balık 2016 Akay Gelinlik ModeliGüpür detaylı kolları ve yarım balık formundaki etek kısmı ile oldukça zarif bir gelinlik. Kibar bir görünümü olan gelinliğin, şerit şeklindeki dantel detayı harika görünüyor.

Kat Kat Etekli Kemerli Straplez 2016 Akay Gelinlik Modeli

Kat Kat Etekli Kemerli Straplez 2016 Akay Gelinlik ModeliFarklı bir görünüm yaratılan gelinlikte, kat kat kabarık etekleri göz dolduruyor. Ayrıca spor şık bir görünüme sahip gelinliğin, kemer detayı da oldukça şık.

Straplez Güpür Balık Modeli 2016 Akay Gelinlik

Straplez Güpür Balık Modeli 2016 Akay GelinlikFarklı bir straplez kesime sahip olan gelinlik, üç boyutlu güpür bir kumaşa sahip. etek kısmındaki parçalı bir şekilde tasarlanan tül detaylar ise gelinliğin görünümünü tamamlıyor.

Straplez Prenses İşlemeli Etek 2016 Akay Gelinlik Önerisi

Straplez Prenses İşlemeli Etek 2016 Akay Gelinlik ÖnerisiDrapeli bir şekilde tasarlanan straplez formu ve kabarık etekleri ile muhteşem bir gelinlik. Etek uçlarında bulunan güpür işlemeler ise üst kısmın sadeliğini dengeliyor.

Straplez Prenses Kabartmalı Kumaş 2016 Akay Gelinlik

Straplez Prenses Kabartmalı Kumaş 2016 Akay GelinlikKabartmalı bir kumaşa sahip olan gelinliğin, düz kesim bir straplez büstiyeri bulunuyor. Kabarık etekleri ve kemer detayı ise gelinliğin hem sade hem de gösterişli olmasını sağlıyor.

Straplez Yarım Balık Kemer Detaylı 2016 Akay Gelinlik

Straplez Yarım Balık Kemer Detaylı 2016 Akay GelinlikDüz ve sade bir forma sahip olan gelinliğin, göğüs altında bulunan taş işlemeli kemeri ile oldukça şık bir görüntü oluşturulmuş. Yarım balık formundaki gelinlik, sade zarif bir kumaşa sahip.

Tül Tek Omuz Yarım Balık Akay 2016 Gelinlik Modeli

Tül Tek Omuz Yarım Balık Akay 2016 Gelinlik ModeliGüpür şeklinde, sade büstiyer kesimi süsleyen detaylar ve tül etek ile güzel bir gelinlik modeli. Yarım balık, tül etekleri ile şık bir gelinlik. Tek omuz güpür gelinlikler için tıklayın.

Tül ve Dantel Straplez 2016 Akay Gelinlik

Tül ve Dantel Straplez 2016 Akay GelinlikParçalı bir şekilde tasarlanan gelinliğin etek kısmı, tül kumaştan oluyor. Straplez ve dantel detaylı büstiyer kesimi ile spor şık bir gelinlik.

V Yaka Prenses Tafta Kumaş 2016 Akay Gelinlik

V Yaka Prenses Tafta Kumaş 2016 Akay GelinlikTamamen desenli tafta bir kumaştan oluşan gelinlik, göz dolduruyor. Kalın askılar, V yakanın uzantısı olarak güzel bir görüntü oluşturmuş. Yaprak şeklindeki kemeri ise gelinliğe muhteşem bir hava katmış.

Akay 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Akay 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Birbirinden özel tasarımların adresi olan Akay gelinlik, her genç kızın gelinlik hayalinin en şık halini gözler önüne sermektedir. Gelinliğini bu modaevinden yapacak olanların, önceden Akay Gelinlik 2016 Koleksiyonu’na göz atmaları tavsiye edilir. Beğenilen modellerin gelin adayının bedenine uygun hale getirmek için özenle hizmet vermektedir. Bu sebeple şık bir tasarımla şık bir gelin olmak için, en tarz gelinlikler mutlaka görülmeye değer düzeydedir.

Akay 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Akay 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve FikirleriNarin bayanların zarif bedenlerine özel dikilen Akay gelinlik modelleri, uygun saç ve aksesuarlar ile hiç olunmadığı kadar şık ve güzel olmayı sağlamaktadır. Akay gelinlik gelini olmak isteyenlerin, düğünden birkaç ay önce provalara başlamaları varsa fazla kiloların verilmesine süre tanır. Bu sayede tam anlamıyla özgüveni yüksek ve oldukça şık bir gelin olmak kaçınılmaz olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here