Tüm kadınların çocuk yaşlardan itibaren hayallerini oluşturan en önemli parçaların başında gelen gelinlik için piyasa üzerinde pek çok farklı model bulunmaktadır. Bu modeller arasından doğru gelinliği seçebilmek için kişinin hem kendi vücudunu iyi tanıması hem de hayallerini takip etmesi gerekmektedir. Genel olarak her genç kızın hayallerini kurduğu bir gelinlik modeli bulunmaktadır. Bu gelinlik modelleri kişinin kendi tarzına, kendi zevkine göre farklılık göstermektedir. Ancak düğün günü yaklaşıp da iş gelinlik modeline karar vermeye geldiği zaman bazı durumlar farlılık gösterebilmektedir. Kişinin vücut tipi, özellikle gelinlik seçiminde büyük önem taşımaktadır.

Gelinlik piyasasında gelinlik modelleri üreten ve gelin adaylarının hayallerini gerçekleştirmek için çabalayan pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmaların başında gelen Akay Gelinlik firması, gelin adaylarına değer vererek, onları en özel günlerinde en güzel hissettirmeyi hedeflemektedir. 40 yılı aşkın zamandır piyasada olan ve hayalleri gerçekleştirmeyi amaçlayan Akay Gelinlik, 2016 senesi için piyasaya sürdüğü iki özel kreasyonla gelin adaylarına hizmet sunmaya niyetlenmektedir.

2016 senesine özel çıkardığı Seza Akay koleksiyonu ile şimdiden tüm gelin adaylarının kalplerinin çarpmasına sebep olan Akay Gelinlik, romantik bir koleksiyon oluşturarak, aşk dolu gelin adaylarının hayallerini gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Tüm modellerinde Fransız dantelini kullanan ve her türlü detayıyla şık, zarif, asil gelinlere hitap eden bu yeni koleksiyon sayesinde, tüm gelin adayları yeni sezonda da göz kamaştırıcı güzelliğe sahip olacak.

Akay Straplez Kabarık Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Gelinliğin öncü markalarından olan Akay’ın straplez ve kabarık gelinliklerinin ayrı bir güzelliği sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hatta bu konuda parmakla gösterilecek markalardandır. Straplez ve kabarık gelinliklerin, her vücut tipine uygun olması da bir avantajdır. İşte 16 güzel öneri:

Akay Marka Vintage Straplez Gelinlik

Akay Marka Vintage Straplez GelinlikKrem rengi tül kumaştan yapılmış olan Akay marka gelinlik vintage esintilere sahip. Üst kısımda farklı bir kabarık işleme kullanılmış. Duvağın verdiği ağırlık yerine bu minik şapkayı kullanarak da görünümünüze sevimli bir hal katabilirsiniz.

Basenden Oturtmalı İncili Straplez Gelinlik

Basenden Oturtmalı İncili Straplez GelinlikStraplez model olan gelinliğin üst kısmında yoğun bir şekilde inciler işlenmiş. Basenden itibaren başlayan kabarıklık ise ne çok fazla ne de çok az.

Belden Oturtmalı Etekleri Kat Kat Straplez Gelinlik

Belden Oturtmalı Etekleri Kat Kat Straplez GelinlikSatenden yapılmış gelinliğin etekleri olabildiğinde enli katlardan oluşuyor. M yaka gelinliğin bel kısmı vücudu tamamen sararak gelinliği taşıyana zariflik veriyor.

Bel Kısmı Taş İşlemeli Straplez Kabarık Gelinlik

Bel Kısmı Taş İşlemeli Straplez Kabarık GelinlikAkay marka bu gelinliğin yaka kısmı kalp şeklinde. Güpürlü tül kullanılan etek ucunda ise ışıltı katması açısından taşlı danteller yerleştirilmiş.

Etek Ucu Dantelli Kabarık Tül Gelinlik

Etek Ucu Dantelli Kabarık Tül GelinlikSon derece zarif bir görünüme sahip olan bu gelinlikte genel olarak tül kumaş tercih edilmiş. Etek ucuna dilim dilim danteller yerleştirilirken, üst kısımda zengin bir şekilde güpür üzerine taşlar kullanılmış.

Etek Ucu Güpür Prenses Gelinlik

Etek Ucu Güpür Prenses GelinlikGenel olarak dantel ve güpür kullanılan prenses modeli gelinliğin rengi çok açık krem. Etek ve duvağının ucunda kullanılan iri danteller oldukça romantik bir esinti katıyor.

Göğüs Kısmı Dantel Sade Gelinlik

Göğüs Kısmı Dantel Sade GelinlikBelden oturtmalı ve kuşaklı olan gelinlikte yalın bir hava hakim. Süsleme olarak ise sadece göğüs kısmında güpür ve çok az taş serpmesi tercih edilmiş.

Korseli Kabarık Sade Tül Gelinlik Modeli

Korseli Kabarık Sade Tül Gelinlik ModeliTamamen tül kumaştan yapılmış son derece zarif bir model. Korse şeklindeki büstiyerden uzanan yaprak şeklindeki ince askı ise gelinliğin zarafetini perçinliyor.

Korseli Straplez Kabarık Gelinlik

Korseli Straplez Kabarık GelinlikUzun boylu gelinlerin tercih etmesi gereken bu modelin etek kısmında tül, üst kısmında ise saten kumaş kullanılmış. Yüksek bel inen kabarık gelinliğin etek uçlarında yer yer taşlı işlemeler yapılmış.

Kuyruklu Kabarık Straplez Gelinlik

Kuyruklu Kabarık Straplez GelinlikPrenses model, gelinlik tasarımları içinde belki de en sık tercih edileni. Uzun boylu gelinlerin başarılı bir şekilde taşıyabileceği modelin belden aşağı kadar inen kuyruk kısmında aralıklı olarak küçük fiyonklar yerleştirilmiş.

M Yaka Kırık Beyaz Prenses Gelinlik

M Yaka Kırık Beyaz Prenses GelinlikKalp yaka çalışılmış olan model masalsı bir ruha sahip. Beyaz saten üzerine, krem rengi tül ve taşlı süslemeler yapılmış prenses modeli gelinlik gerçekten çok güzel.

M Yaka Taş İşlemeli Zarif Gelinlik

M Yaka Taş İşlemeli Zarif GelinlikM yaka tas islemeli gelinlik son derece şık ve zarif görünüyor. Fazla kabarık olmayan tarlatan ile daha sade bir havaya bürünmek isteyen gelinlerin tercih etmesi gereken bir model.

Organze Kumaş Etekleri Kabarık Gelinlik Önerisi

Organze Kumaş Etekleri Kabarık Gelinlik ÖnerisiPrenses modeldeki kabarıklıktan yetinmeyen gelinlerin incelemesi gereken bir model. Organze kumaş kullanılan gelinliğin üst kısmında taşlarla işleme yapılırken, basen kısmına ekstradan bir kabarıklık verilmiş.

Organze Kumaş Kabarık Gelinlik Modeli Önerisi

Organze Kumaş Kabarık Gelinlik Modeli ÖnerisiDüz straplez çalışılan modelin üst kısmı tamamen taş ve boncuklarla süslenerek ışıltılı bir görünüm katılmış. Etek kısmındaki parlak organze kumaş ise oldukça şık görünüyor.

Saten Üzerine Tül Sade Gelinlik

Saten Üzerine Tül Sade GelinlikBu model gelinlik, düğününde sade ve masum görünmek isteyen gelinlerin beklentilerini karşılayacak nitelikte. Ayak boyunda biten ve yere yığılmayan etek boyu ile de bu hava tamamlanmış.

Taş İşlemeli Straplez Prenses Gelinlik Modeli

Taş İşlemeli Straplez Prenses Gelinlik ModeliOldukça ihtişamlı bir görünüme sahip olan bu modeli balık etli ve iri göğüslü gelinlerimiz tercih edebilir. Geniş tarlatan kullanılan gelinlik kabarıklığıyla da göz dolduruyor.

Akay Straplez Kabarık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Akay Straplez Kabarık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?Romantik gelinliklerin üretici olan Akay Gelinlikte yer alan straplez ve kabarık gelinlikler, şık detayları ile pek çok gelin adayının bir numaralı tercihi olmaktadır. Özellikle armut tipli vücuda sahip olan gelin adaylarının sıklıkla tercih ettiği kabarık gelinlikler, minyon tipli bayanlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Fazla büyük göğsü olmayan ve basen probleminden şikâyet eden gelin adaylarının ağırlıklı olarak tercih etmesi gerektiği bu modeller, Akay Gelinlikte gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir.

Akay Straplez Kabarık Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Akay Straplez Kabarık Gelinlik Önerileri ve FikirleriEn ünlü gelinlik firmalarının başında gelen Akay Gelinlikte yeni sezonda rüya gibi gelinlikler ön planda tutulmaktadır. Straplez ve kabarık gelinlik modellerinde de ağırlıklı olarak romantik detayların var olması bu gelinliklere olan ilgiyi arttırmaktadır. Özellikle etek kısmında Fransız danteli kullanılan gelinliklerin üst kısmında oluşturulan sadelik, bu gelinlik modellerine olan ilgiyi arttırmış ve bu gelinlik modellerini gelin adaylarının gözdesi haline getirmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here