Gelin arabası, bir düğün töreninde en önemli noktalarda birisidir. Günümüzde gördüğümüz gelin arabaları ile bu konuda ne kadar şanslı olduğumuzun kanıtı. Eskiden bir yakın çevredeki en iyi araba gelin arabası olarak kullanılırken, günümüzde rahatlıkla istediğiniz arabayı kiralayabiliyorsunuz. Genellikle klasik ve lüks arabalar, gelin arabası olarak tercih ediliyor. Bu arabaları, fazla süslemeye de gerek kalmıyor. Zaten gösterişli olan arabalar, gelin ve damadın en mutlu günlerinde onlara eşlik ediyor. Doğal olarak fotoğraf karelerinde de bu arabaları görmek, çiftleri mutlu ediyor. Özellikle damadın ‘namı yürüsün’ mantığıyla en iyi gelin arabası ayarladığını biliyoruz. Eğer böyle bir düşünceniz varsa ve en iyi gelin arabasının sizinki olmasını istiyorsanız özel bir vakit ayırarak seçenekleri değerlendirmelisiniz.

İçerik

İşte Farklı Mekanlarda Çekilmiş Araba Temalı 36 Düğün Fotoğrafı Sizlerle

Bazı çiftler düğün fotoğraflarında muhakkak araba kullanmak ister. Bu arabalar da tahmin edeceğiniz üzere klasik ve çok eski modellerden tercih edilir. Fakat arabalar ne kadar romantik bir hava verirse versin, ortam doğru seçilmemişse istenilen duygu bir türlü verilemez. Biz size fikir olması açısından, farklı mekanlarda çekilmiş araba temalı düğün fotoğraflarını derledik.

Antika Gelin Arabası ile Gelin Damat Resmi

Antika Gelin Arabası ile Gelin Damat ResmiAntika gelin arabaları da sıklıkla tercihler arasında yer alıyor. Konseptiniz dışında sizin için önemli bir yere sahip olan bu arabaları fotoğraflarınızda kullanabilirsiniz.

Antika Gelin Arabası Konseptli Gelin Damat Fotoğrafı

Antika Gelin Arabası Konseptli Gelin Damat FotoğrafıHem gelin hem damat için sevilen klasik arabalar, fotoğraf temalarına renk katıyor. Ayrıca fotoğraf çektirmeyi seven çiftlerdenseniz, bu arabaları oldukça iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Antika Gelin Arabası Önerisi

Antika Gelin Arabası ÖnerisiEğer imkanlarınız biraz fazla ise bu tarz antika arabaları, gelin arabası olarak kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınızda oldukça iyi karelerin çıkabileceğini de unutmayın.

Arabayı Çeken Gelin ile Komik Bir Poz

Arabayı Çeken Gelin ile Komik Bir PozDüğün fotoğraflarınızın romantik bir hava dışında eğlenceli, gülümseyerek bakacağınız karelerden de oluşmasını istiyorsanız, süper bir fikir sizlerle.

Aston Martin Gelin Arabası

Aston Martin Gelin ArabasıAston Martin tutkunları için harika bir araba temalı düğün fotoğrafı. İmkanlarınız çerçevesinde ortak bir karar alarak istediğiniz lüks arabayı gelin arabası olarak kiralayabilirsiniz.

E Kasa Mercedes ile Aşk Dolu Bir Fotoğraf

E Kasa Mercedes ile Aşk Dolu Bir FotoğrafMercedes E kasanın ayrı bir hayran kitlesi olduğunu bilmenizi isteriz. Eğer gelin  ve damat olarak sizin de favori arabanız ise düğün gününüz için kiralayabilir, ölümsüzleştirmek için fotoğraf karelerinde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Eski Model Gelin Arabası ile Romantik Poz

Eski Model Gelin Arabası ile Romantik PozRomantik çiftlerdenseniz, klasik arabaların sizin konseptiniz için en uygun model olduğunu bilmesiniz. Eğer imkanınız varsa böyle bir araba kiralayarak tam sizi yansıtan fotoğraflar çektirebilirsiniz.

Eski Model Klasik Araba ile Doğada Düğün Fotoğrafı

Eski Model Klasik Araba ile Doğada Düğün FotoğrafıElbette araba temalı bir fotoğraf için gelin arabanızı kullanmak zorunda değilsiniz. Bu fotoğraftaki çift gibi siz de eski bir arabanın bulunduğu yerde fotoğraf çektirebilirsiniz.

Eski Model Üstü Açık Gelin Arabası

Eski Model Üstü Açık Gelin ArabasıÜstü açık otomobiller de gelin arabası olarak en çok tercih edilen modellerden. Hem üstü açık hem de klasik bir gelin arabası arıyorsanız, bu model arabalar tam size göre.

Ford Mustang Hayranları için Düğün Fotoğrafı

Ford Mustang Hayranları için Düğün FotoğrafıAmerikan kası olarak tanımlanan Ford Mustang, cinsiyet farkı gözetmeksizin birçok kişinin hayallerini süslüyor. Eğer Mustang alacak paranız yoksa düğününüz için kiralayabilirsiniz.

Gelin Kadar İhtişamlı Rolls Royce Gelin Arabası

Gelin Kadar İhtişamlı Rolls Royce Gelin ArabasıRolls Royce marka otomobiller, lüks ile eşleşen modellerden. Eğer gösterişli bir düğün hayal ediyorsanız, tam size göre bir gelin arabası.

Gelinlik ile Uyumlu Renklerdeki Gelin Arabası

Gelinlik ile Uyumlu Renklerdeki Gelin ArabasıAraba temalı fotoğraflarda eğer tam bir uyum sağlamak istiyorsanız, bu fotoğraf size ilham verebilir. Gelin çiçeği ile aynı renklerdeki araba, düğün fotoğrafınıza renk katacak.

Gotik Tarzda Klasik Arabalı Gelin Damat Fotoğrafı

Gotik Tarzda Klasik Arabalı Gelin Damat FotoğrafıGotik tarz bir düğün hayal ediyorsanız ve bu tarzın tam olarak sizi yansıttığını düşünüyorsanız, böyle bir araba ve mekan tercih ederek fotoğraflarınızı çektirebilirsiniz.

Hummer Limuzin Gelin Arabası

Hummer Limuzin Gelin ArabasıLimuzin bir gelin arabası istiyorsanız, Hummer’ın özel olarak tasarlanan bu gelin arabasını tercih edebilirsiniz. Biraz tuzluya mal olabilir; ama unutulmaz fotoğraflar çektirebilirsiniz.

İngiliz Geleneklerine Uygun Gelin Arabası

İngiliz Geleneklerine Uygun Gelin Arabasıİngilizlerin asilzade tarzlarından hoşlanıyorsanız, tam size göre bir gelin arabası. Düğün fotoğraflarınızın temasını bu tarzda tercih edebilirsiniz ve tam olarak düğün konseptinizi bu şekilde yapamasanız bile fotoğraflarınızı böyle tercih ederek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Sıcağına Uygun Gelin Arabası

İzmir Sıcağına Uygun Gelin ArabasıÜstü açık bir gelin arabası ile İzmir gibi sıcak illerde kendi konseptinizi en konforlu hale getirebilirsiniz. Elbette böyle bir kişiliğe sahipseniz, sizin için unutulmaz fotoğraflar çektirebilirsiniz.

Jaguar Gelin Arabası ve Geleneksel Bir Düğün

Jaguar Gelin Arabası ve Geleneksel Bir DüğünGeleneksel düğünler, yurt dışında oldukça önemli. Ülkemizde ise bu gelenekler biraz unutulsa da düğün fotoğraflarınızda bu gelenekleri devam ettirebilirsiniz. Bu resim de size ilham kaynağı olabilir.

Kırmızı Üstü Açık Gelin Arabası ve Sevimli Bir Fotoğraf

Kırmızı Üstü Açık Gelin Arabası ve Sevimli Bir FotoğrafKırmızı olsun beş kuruş fazla olsun diyorsanız, tam sizlik bir fotoğraf karesi. Eski model kırmızı bir gelin arabasını, düğün fotoğrafı konseptlerinizde kullanabilir ve bu karede olduğu gibi sevimli anlar yakalayabilirsiniz.

Klasik Araba Konseptli Düğün Fotoğrafı

Klasik Araba Konseptli Düğün FotoğrafıKlasik araba bulma konusunda sıkıntı çekmeyeceğinizi düşünüyorsanız, dilediğini gibi düğün fotoğrafı çektirebilirsiniz. Tam da istediğiniz model bir araba bularak bu fotoğraftaki gibi romantik kareler elde edebilirsiniz.

Klasik Gelin Arabalı Gelin Damat Fotoğrafı

Klasik Gelin Arabalı Gelin Damat FotoğrafıKlasik araba seçiminde genellikle beyaz rengin tercih edilmesini seveceksiniz. Bu resimde olduğu gibi ülkemizde de organizasyon şirketleri, düğünlere özel klasik arabalar bulundurmaya başladı.

Klasik Gelin Arabası ile Gösterişli Bir Fotoğraf

Klasik Gelin Arabası ile Gösterişli Bir FotoğrafGösterişten uzak duramam diyorsanız, gelin arabanız da gösterişli olmalıdır. Bu tarz bir arana bulma imkanınız varsa unutulmayacak kareler ortaya çıkabilir.

Klasik Gelin Arabası ile Romantik Bir Fotoğraf

Klasik Gelin Arabası ile Romantik Bir FotoğrafDüğün fotoğraflarınızda kullanmak için klasik araba kiralamışsanız, gönlünüzce bir çekim yaptırabilirsiniz. Fotoğrafların yanı sıra videoda çektirerek kendi kısa filminizi oluşturabilirsiniz.

Klasik Gelin Arabası Konseptli Düğün Fotoğrafı

Klasik Gelin Arabası Konseptli Düğün FotoğrafıOldukça eski model bir klasik araç bulabilirseniz, aynı bu fotoğrafta olduğu gibi romantik karelere sahip olabilirsiniz. Araba olduğu kadar çekimin yapılacağı mekanı da ayarlamanız gerektiğini unutmayın.

Limuzin Gelin Arabası

Limuzin Gelin ArabasıLimuzin bir gelin arabası kiralarsanız, unutulmaz bir düğün töreni yapabilirsiniz. Özellikle damatlar için gelin arabası çok önemlidir ve eğer böyle bir araba kiralayabilirseniz, gerçekten namınız yürüyecektir 🙂

Mercedes Gelin Arabası ile Doğa Fotoğrafı

Mercedes Gelin Arabası ile Doğa FotoğrafıEğer kendinizin veya yakın bir tanıdığınızın Mercedes gibi bir arabası varsa, bunu düğün fotoğraflarınızda kullanabilirsiniz. İstediğiniz mekanda bu araba ile gerçekten yaratıcı fotoğraflar çektirebilirsiniz.

Özel Klasik Gelin Arabası

Özel Klasik Gelin ArabasıDüğününüz ve fotoğraflarınız için özel bir gelin arabası istiyorsanız, bu fotoğraftaki otomobil size ilham verecektir. Oldukça eski olan bu model, fotoğraf karelerinizde inanılmaz güzel bir hava yaratacak.

Rahmi Koç Müzesinde Çekilen Arabalı Fotoğraflar

Rahmi Koç Müzesinde Çekilen Arabalı FotoğraflarRahmi Koç Müzesi, sıklıkla düğün  fotoğraflarında kullanılmaya başladı. Birçok klasik arabayı bulunduran bu yer, birbirinden güzel düğün karelerinin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

Rolls Royce Gelin Arabası

Rolls Royce Gelin ArabasıBir Rolls Royce gelin arabasına sahip olacak şanslılardansanız, fotoğraflarınız da bu karede olduğu gibi oldukça gösterişli olacaktır.

Rolls Royce Gelin Arabası ve Sevimli Bir Fotoğraf

Rolls Royce Gelin Arabası ve Sevimli Bir FotoğrafDüğün fotoğraflarınızda yer alan klasik ve özel arabalar dışında, sizlerin de bu gelin gibi rahatça fotoğraf çektirebilmesi gerekiyor. Fotoğraf çektirmekte zorlanan kişilerdenseniz, bunu düğün fotoğraflarınız için aşmanız da yarar var.

Rolls Royce ile Romantik Düğün Fotoğrafı

Rolls Royce ile Romantik Düğün FotoğrafıBordo renkteki bu Rolls Royce gerçekten harika görünüyor. Düğün fotoğraflarınız için böyle bir modeli kiralayabilirsiniz.

Sade Süslenmiş Maserati Gelin Arabası

Sade Süslenmiş Maserati Gelin ArabasıGelin arabasını fazla süslemek istemiyorsanız, bu Maserati tam size göre. Zaten gösterişli bir araba tercih ederseniz, süslemenize de hiç gerek kalmayacak.

Üstü Açık Ford Mustang ile Gelin Damat Fotoğrafı

Üstü Açık Ford Mustang ile Gelin Damat FotoğrafıHem üstü açık hem de güçlü bir motora sahip olan otomobilleri seviyorsanız, işte bu Mustang modeli tam size göre.

Üstü Açık Gelin Arabası ile Gotik Bir Tema

Üstü Açık Gelin Arabası ile Gotik Bir TemaGotik mekanlara hayran bir çiftseniz, bu fotoğrafta olduğu gibi ilgili mekanı bulup eski model bir arabayla kareyi tamamlayabilirsiniz.

Vintage Gelin Arabası ile Fotoğraf

Vintage Gelin Arabası ile FotoğrafHot Road olarak tanımlanan Vintage arabalardan bir tane bulabilir ve fotoğraflarınız için kiralayabilirseniz, inanılmaz güzel resimler çektirebilirsiniz.

Vintage Gelin Arabası ile Mutlu Poz

Vintage Gelin Arabası ile Mutlu PozÖzel bir otomobil bulabilir ve kiralama imkanına sahip olursanız, bu fotoğrafta olduğu gibi mutlu kareler elde edebilirsiniz. Böylece nesilden nesile aktarılacak nefis fotoğraf kareleriniz olacaktır.

Eski Model Gelin Arabası ile Düğün Fotoğrafı

Eski Model Gelin Arabası ile Düğün FotoğrafıEski model Chevrolet marka arabalar, düğün fotoğraflarında sıklıkla kullanılıyor. Ayrıca ülkemizde bu arabaların tutkunu fazla olduğu için bulmak için de pek zorlanmayacaksınız.

Gelin arabası olarak genellikle klasik arabaları tercih eden gelin – damat, bu arabaları fotoğraf çekimleri için de kullanmaktan büyük keyif alıyor. Aynı zamanda eğer böyle bir gelin arabası ayarlayamamışsanız, bu arabaların sergilendiği müzelerde fotoğraf çekimleri yapılabilir. Rahmi Koç Müzesi, bu amaçla kullanılan yerlerden bir tanesi. Kendiniz için iyi bir fotoğrafçı ayarlayabilir ve istediğiniz konseptte fotoğraflar çektirebilirsiniz. Elbette saçmalamadan bu işi yapmanızı öneririz. Sizlerle en saçma düğün fotoğrafları ve çiftlerin düştüğü komik durumları paylaşmıştık.

Galerilerden ve gelin arabası kiralayan yerlerden istediğiniz özelliklerde araba bulabilirsiniz. Bu arabaların süslenmesi ve fotoğraf karelerinize uygun hale getirilmesi konusunda çalışan organizasyon şirketleri de bulunuyor. Bütçenizde bu kısmın ayarlamasını yaparak hem en iyi gelin arabasına sahip olabilirsiniz hem de araba temalı güzel düğün fotoğrafları çektirebilirsiniz. Eğer nasıl yapacağınız konusunda bir fikriniz yoksa organizasyon şirketlerine danışabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here