Tesettür giyimde akla ilk gelen kaliteli markalardan biri olan Armine, 2016 yılı için çıkardığı gelinlik koleksiyonu ile birçok gelin adayının gelinlik arayışının son bulmasına neden olmuştur. Romantik tarzın baskın olduğu modellerde, tesettürlü ve açık bayanlar için keyifle taşınacak gelinliklere imza atmıştır. Prenses gelinlikler tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği model olmakla birlikte, dantel ve tüllerle detaylandırılmış modeller sayesinde, prenses gibi hissetmek kaçınılmaz olmuştur.

Gelinlikler için seçilen kumaşların kaliteli ve ipekten olması, birbirinden şık tasarımlarla buluştuğunda ortaya hayalleri süsleyen gelinlik modelleri çıkmıştır. İnci ve taş işlemelerine şıkça yer verilmiş olan gelinliklerin birçok yerindeki güpürlerde oldukça gösterişli modeller ortaya çıkarmıştır. Tesettür gelinliklerde sade model isteyenlerin Armine 2016 gelinlik koleksiyonuna mutlaka tavsiye edilir. Gelinliğin tek bir kısmında işlemelere yer verilip, diğer kısımları sade bırakılmış olan modeller, türban detayı ile gösterişli hale gelmektedir.

Armine 2016 gelinlik koleksiyonunda, yazlık ve kışlık modeller, tüm yıl boyunca tesettürlü gelinlerin şık bir düğün sezonu geçirmelerini sağlayacaktır. Kalın saten kumaşların üzerindeki işlemelerle kışlık modeller tamamlanırken, kumaş üzeri sadece dantel kaplı olan gelinlikler, yaz gelinlerine hitap etmektedir. Sıradan tesettürlü gelinlikleri geride bırakacak şıklıktaki gelinlikler, farklı tarzı ve sade şıklığı ile dikkat çekmektedir. Modern ve gelinlik modasının tüm detaylarını içeren gelinlikler sayesinde, gelinlerin en mutlu günleri şık bir gelinlik ile taçlanmaktadır.

Armine 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Tesettürlü gelinlikler son yıllarda üzerinde fazlasıyla çalışılan modeller arasında yer alıyor. Bu alanda ön çıkan ve kendini ispatlamış markalardan biri de hiç kuşkusuz Armine! İşte size Armine markasının, 2016 yılı için hazırladığı gelinlik modelleri…

2016 Armine Özel Türbanlı Gelinlik Modeli

2016 Armine Özel Türbanlı Gelinlik ModeliÖzel işlemeli bir kumaştan yapılan gelinlik ve türban tasarımı, Armine gelinliklerin en belirgin özelliklerinden. Oldukça gösterişli olan gelinlik, altın rengi işlemeleri ile güzel görünüyor. Çiçek kabartmalı türban tasarımı ile göz dolduruyor.

2016 Kaftan Görünümlü Armine Gelinlik

2016 Kaftan Görünümlü Armine GelinlikHafif balıkçı yakası ve kaftan görünümlü tasarımı ile oldukça şık bir gelinlik. Altın rengi işlemeleri ve kabarık eteği ile kapalı gelin adaylarının beğeneceği bir model.

2016 Kemer Detaylı Armine Gelinlik

2016 Kemer Detaylı Armine GelinlikKısa balıkçı yaka gelinlik, üzerindeki güpür ve boncuk işlemeleri ile oldukça şık görünüyor. Sade şık bir görünümü bulunuyor ve taşlı kemer detayı ile hareket kazandırılmış durumda. Tülden oluşan kabarık eteği ile de göz dolduruyor.

2016 Sade Armine Saten Gelinlik Modeli

2016 Sade Armine Saten Gelinlik ModeliTafta kumaştan drapeli bir şekilde tasarlanan gelinlik, oldukça muntazam bir üst tasarımına sahip. İnce balıkçı yakası ve üzerindeki boncuk işlemeleri ile oldukça hoş bir görünüme sahip.

2016 Tafta Farklı Kesim Armine Gelinlik

2016 Tafta Farklı Kesim Armine GelinlikGösterişli bir tasarıma sahip olan gelinlik, yoğun bir işlemeye sahip. Tafta kumaştan askı şeklinde tasarlanan üst kısmı ve şal deseni şeklindeki işlemeleri, çapraz tafta kumaştan yapılan şeritlerle uyum sağlamış durumda.

Altın Rengi İşlemeli 2016 Armine Gelinlik

Altın Rengi İşlemeli 2016 Armine GelinlikGold rengi işlemeleri ile Osmanlı modeli bir gelinlik. Tül kumaştan yapılan gelinlik, bel kısmını kaplayan geniş bir kemer detayına sahip. Tül kumaştan yapılan pelerin ile birlikte oldukça gösterişli bir şekilde tasarlanmış durumda.

Bebe Yakalı 2016 Armine Gelinlik

Bebe Yakalı 2016 Armine GelinlikBebe yakalı gelinlik, oldukça güzel bir dantel kumaştan yapılmış. Üst kısmı tamamen dantel kumaştan yapılan gelinlik, tül kabarık eteğe sahip. Oldukça şık bir türban tasarımı da bulunan gelinliğin, tül bir duvağı bulunuyor.

Gösterişli Tafta 2016 Armine Gelinlik Önerisi

Gösterişli Tafta 2016 Armine Gelinlik ÖnerisiOldukça gösterişli bir şekilde tasarlanan gelinlik, kat kat kumaştan yapılmış. Aynı zamanda kendinden plise şekilli tül kumaşla hareketlendirilen gelinlik, taş işlemeleri ve drapeli şekilde toplanan eteği ile harika görünüyor.

Güpür İşlemeli 2016 Armine Gelinlik

Güpür İşlemeli 2016 Armine GelinlikGüpür işlemeli bir kumaştan yapılan gelinlik, bel kısmından başlayarak eteği oluşturan bir tafta kumaş parçasıyla hareketlendirilmiş. Bel kısmında çiçek şekilli bir kemer detayı da bulunuyor.

Osmanlı Desenli İşlemeli 2016 Armine Gelinlik

Osmanlı Desenli İşlemeli 2016 Armine GelinlikTamamen boncuk işlemelerden oluşan gelinlik, oldukça gösterişli ve zengin bir model. Üst kısmında ve bel kısmında bulunan farklı boncuk işlemeleri ve güzel duvak modeli ile harika görünüyor.

Prenses Güpür İşlemeli 2016 Armine Gelinlik

Prenses Güpür İşlemeli 2016 Armine GelinlikHakim yaka bir üst tasarımına sahip olan gelinlik, tülden oluşan kabarık bir eteğe sahip. Prenses model gelinlik, üst kısımdaki tafta kumaş ve üzerindeki boncuk işlemelerle oldukça güzel bir görünüme sahip.

Sade Kuyruklu 2016 Armine Gelinlik Önerisi

Sade Kuyruklu 2016 Armine Gelinlik ÖnerisiTafta kumaştan yapılan gelinlik, kuyruk detayı ve boncuk işlemeleri ile harika görünüyor. Sade şık bir görünüme sahip olan gelinlik, bel kısmındaki boncuk işlemelerle oldukça güzel bir havaya sahip olmuş.

Saten Detaylı Prenses 2016 Armine Gelinlik

Saten Detaylı Prenses 2016 Armine GelinlikFarklı bir tasarıma sahip olan gelinlik, dizlere kadar tafta kumaşla tasarlanmış. Dizin üzerinden başlayan tül etek ile oldukça hareketli görünüyor. İspanyol kollu gelinlik, boncuk işlemeleri ile oldukça şık görünüyor.

Şifon Türbanlı 2016 Armine Gelinlik Önerisi

Şifon Türbanlı 2016 Armine Gelinlik ÖnerisiÜst kısmındaki yoğun taş işlemeleri ve hakim yakası ile oldukça gösterişli bir gelinlik modeli. Aynı şekilde taş işlemelerden yapılmış şifon duvağı ile iyi bir uyum sağlamış durumda.

Tafta Gümüş İşlemeli 2016 Armine Gelinlik

Tafta Gümüş İşlemeli 2016 Armine GelinlikHakim yakası ve tamamen tafta kumaşı ile oldukça şık bir gelinlik. Göğüs kısmındaki ve boncuk işlemeleri ve tafta kabarık eteği ile harika görünüyor. Kolsuz bir model olmasına rağmen istediğiniz şekilde kol detayı ile kullanabilirsiniz.

Yoğun Boncuk İşlemeli 2016 Armine Gelinlik

Yoğun Boncuk İşlemeli 2016 Armine GelinlikTül üzeri yoğun bir boncuk işlemesi bulunan gelinlik, oldukça şık görünüyor. Duvak kısmında da yoğun boncuk işlemeleri bulunuyor. Hakim yakası ile birçok gelin adayının beğenisini kazanacak.

Armine 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Armine 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Her gelinlik provası büyük özen ve titizlik gerektiren bir konudur. Ancak son yıllarda çeşitlilik kazanan tesettür gelinlik seçmek, bir kat daha özen gerektirmektedir. Armine gelinlik seçerken, yapılması hayal edilen türban modeli göz önünde bulundurularak tercih yapılmalıdır. Farklı ve birbirinden şık gelinlik türbanı bağlama şekilleri, gelinlik modelinin seçiminde bu detaya ayak uydurmayı gerektirmektedir.

Armine 2016 Koleksiyonu Gelinlik Öneriler ve Fikirler

Armine 2016 Koleksiyonu Gelinlik Öneriler ve FikirlerGelinlikte daha geleneksel tarza yatkınlığı olanlar için, Armine gelinlikler kaçınılmaz şıklıktadır. Motiflerdeki incelik ve işlemelerdeki gösteriş, klasik bir gelin olmayı sağlayacaktır. Değişik türban bağlama şekilleri ile uyum yakalandığında, gelinliklerin şık tasarımları açıkça ortaya çıkmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here