Gelinlik modasının kalbini oluşturan markalardan Atelier Gelinlik, kendine has tasarımları ile 2016 gelinlik koleksiyonu için hazırlıklarını tamamlamıştır. Hayranlık uyandıran şıklıktaki gelinlikleri ile birçok gelin adayının yakından takip ettiği markalardan biridir. Beyazın saflığını birbirinden mükemmel motif ve modellerle birleştiren markanın, yüzlerce mutlu ve istediği gelinliğe kavuşan gelini bulunmaktadır. Straplez yaka altına dantellerle bezenmiş etekler zarafetin ve özgüvenin simgesi niteliği taşımaktadır. Dantel ve güpür ağırlıklı kullanılan kumaşlar, romantizm ve duygusallığın hat safhada olduğu bir koleksiyon ile karşı karşıya kalmayı sağlamıştır.

Atelier 2016 gelinlik koleksiyonu modelleri arasında; A kesim gelinlikler, balık ve prenses etekli modeller ağırlıklı olarak çalışılmış tasarımlardır. Her tarza uygun gelinlik markanın en son koleksiyonu içinde yer almıştır. İster sade, ister görkemli bir gelin olmayı hayal edin, tek yapmanız gereken, Atelier gelinlik mağazasını ziyaret ederek, kendi zevkine uygun gelinliği bulmaktır.

Özenle hazırlanmış tasarımlar arasında, cesareti ile kendine hayran bırakacak gelinler için cesur dekolteli gelinliklerde tasarlanmıştır. Tül detayları ile transparan görüntü oluşturan tasarımlar, gelinliğin masun tarafını öne çıkaran unsurlar arasında sayılabilir. Hayallerdeki gelinliklerin mimarı niteliğinde bir marka olarak, gelin adaylarına karşı edindiği misyon ve sorumluluk sayesinde birçok başarılı gelinlik tasarımı Atelier Gelinlik markasından çıkmaktadır. Sade gelinlikler için nokta vuruşu olarak tabir edilecek dokunuşlarla, oldukça gösterişli ve zarif gelinliğe dönüşen modeller mevcuttur.

Atelier Aimee 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Atelier Aimee markasının 2016 yılı koleksiyonu için hazırladığı modellerin hepsi de birbirinden zarif. Çok fazla gösteriş ve ışıltıyı sevmeyen gelin adaylarının çok seveceğini düşündüğümüz bu modelleri incelemeden geçmeyin.

2016 Atelier Diz Hizasında Çiçek Motifli İlkbaharlık Gelinlik

2016 Atelier Diz Hizasında Çiçek Motifli İlkbaharlık GelinlikAtelier Aimee markasının dünya çapındaki gelinlikleri, oldukça farklı tarzlara hitap ediyor. Bu model de diz hizasında eğlenceli bir gelinlik arayanlar için uygun bir model. Çiçek motifli, yumuşak ipek kumaşı ile harika bir gelinlik.

2016 Atelier Fransız Güpür Straplez A Kesim Gelinlik

2016 Atelier Fransız Güpür Straplez A Kesim GelinlikFransız güpür kumaştan oluşan straplez üst tasarımı, bel kısmı oturtularak iki parça şekilde dikilmiş. Krem rengi gelinlik, tül etekleri ile a kesim gelinliğin en güzel formlarından birisi.

2016 Transparan Güpür İşlemeli Kabarık Atelier Gelinlik

2016 Transparan Güpür İşlemeli Kabarık Atelier GelinlikBej renkli, uzun kollu gelinlik transparan bir model. Güpür işlemleri, düşük bel etek tasarımı ile oldukça gösterişli. Uzun kolları ve kabarık eteği ile oldukça farklı bir model.

2016 Tül Üzeri Baskılı Straplez Spor Atelier Gelinlik Önerisi

2016 Tül Üzeri Baskılı Straplez Spor Atelier Gelinlik Önerisi“Love” baskılı tül kumaşı ile oldukça farklı bir gelinlik. Straplez modelindeki üstü ve kabarık kat kat etekleri ile harika bir gelinlik modeli. Drapeli bir şekilde yapılan basen kısmı ile spor şık bir görünümde.

Gösterişli Prenses Güpür İşlemeli 2016 Atelier Gelinlik

Gösterişli Prenses Güpür İşlemeli 2016 Atelier GelinlikOldukça gösterişli olan gelinlik, transparan straplez kesimi ile harika görünüyor. Kabarık tül etekleri ve korseli üst tasarımı, birbirine güzel bir uyum sağlamış durumda.

Kalın Askılı Güpür İşlemeli 2016 Atelier Gelinlik

Kalın Askılı Güpür İşlemeli 2016 Atelier GelinlikKalın askılı olan gelinlik, güpür üzeri boncuk işlemeleri ile oldukça harika görünüyor. A kesim eteği ve parçalı kat kat etekleri oldukça bohem bir görünüm oluşturmuş.

Kemerli Kısa Kollu A Kesim 2016 Atelier Gelinlik

Kemerli Kısa Kollu A Kesim 2016 Atelier GelinlikKısa kollu ve V yakalı olan gelinlik, kuyruklu A kesim bir eteğe sahip. Gelinliğin üst kısmı tamamen güpür olan gelinliğin, kemer detayı da sade bir şıklık veriyor.

Önü Kısa Arkası Uzun Straplez Atelier 2016 Gelinlik

Önü Kısa Arkası Uzun Straplez Atelier 2016 GelinlikÖnü kısa arkası uzun olan gelinlik modeli, düşük beli ve çiçek detaylı kemeri ile spor şık bir görünüme sahip. Korseli bir şekilde yapılan straplez tasarımı ile oldukça beğenilen bir model.

Renkli 2016 Atelier Straplez Gelinlik

Renkli 2016 Atelier Straplez GelinlikRenkli tül kumaşı ile oldukça farklı bir gelinlik modeli. Düz straplez üstü ve kabarık asimetrik kesimli eteği ile harika bir gelinlik modeli.

Saten Uzun Kollu 2016 Atelier Gelinlik

Saten Uzun Kollu 2016 Atelier GelinlikBalık kesim gelinlik, Atelier Aimee modelleri arasında en çok beğenilenlerden. Üst kısmı tamamen güpür olan gelinliğin hem sırt detayı hem de uzun kollarındaki dekolte ile oldukça güzel görünüyor.

Sort Detaylı Taş İşlemeli 2016 Atelier Gelinlik Önerisi

Sort Detaylı Taş İşlemeli 2016 Atelier Gelinlik ÖnerisiV şeklindeki sırt tasarımı, ten renginde ve üzeri taş işlemeli bir şekilde tasarlanmış. Üst kısmında yoğun bir şekilde taş işlemesi bulunan gelinlik, tül kabarık eteği ile ışıltılı bir görüntüye sahip.

Straplez Fransız Güpür Balık Modeli 2016 Atelier Gelinlik

Straplez Fransız Güpür Balık Modeli 2016 Atelier GelinlikStraplez şekilde tasarlanan gelinlik, farklı bir tasarıma sahip. Kemer detayı, peplum straplez gelinlikle harika bir görüntü oluşturmuş. Balık kesim eteği ise birçok gelinin beğendiği, Fransız güpür kumaştan dikilmiş.

Straplez Saten Prenses 2016 Atelier Gelinlik

Straplez Saten Prenses 2016 Atelier GelinlikSaten straplez tasarımlı büstiyeri ve tül kabarık etekleri ile harika bir gelinlik modeli. Boncuk işlemeli kemer detayı ile oldukça göz kamaştıran gelinlik, kuyruklu etek tasarımı ile harika görünüyor.

Tafta Kemer Detaylı 2016 Atelier Gelinlik Önerisi

Tafta Kemer Detaylı 2016 Atelier Gelinlik ÖnerisiKırık beyaz, kayık yaka sade gelinlik, bel kısmındaki çiçek motifli kemer detayı ile harika görünüyor. Sade bir gelinlik isteyen gelin adayları için tafta kumaşı ile harika bir birliktelik oluşturmuş.

V Yaka Kısa Kollu 2016 Atelier Gelinlik Modeli

V Yaka Kısa Kollu 2016 Atelier Gelinlik ModeliKısa kollu V yakalı Atelier 2016 model gelinlik, spor şık bir görünümü olmasının yanında oldukça sade. Görünümü kemer detayı ile tamamlanan gelinliğin, plili A kesim eteği ise gelinlikle bir bütünlük sağlamış.

Transparan Tamamen Dantel 2016 Deniz Kızı Gelinlik Modeli

Transparan Tamamen Dantel 2016 Deniz Kızı Gelinlik ModeliTamamen dantel bir kumaştan tasarlanan gelinlik, V yakası ve transparan görünümü ile cesur bir model. Balık kesim eteği ve uzun kolları ile nefis görünüyor.

Atelier Aimee 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Atelier Aimee 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Fiziğine güvenen gelin adaylarının markası olan Atelier gelinlik, aynı zamanda gelinlik modelinde ne istediğini kafasında tam olarak belirlemiş olanların markası da sayılabilir. Bu sebeple Atelier gelinlik seçerken, her bir gelinliğin birbirinden kusursuz olduğunu bilerek karar vermeli ve seçilen modelin mutlaka yakışacağı bilinerek seçim yapılmalıdır. Bu sayede kararsızlık duygusunun yoğun olduğu bu dönemde doğru olanı seçmek daha kolay olacaktır.

Atelier Aimee 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Atelier Aimee 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve FikirleriModern, aynı zamanda geleneksel çizgilerin olduğu bir gelinlik hayal edenler için özenle hazırlanmış bir 2016 gelinlik koleksiyonu genç bayanları bekliyor. Tam anlamıyla göz dolduran gelinlik modelleri için en şık aksesuarlar gelinlik ile verilmektedir. Uzun yıllar düşlenen gelinlik ile olağanüstü bir görünüme kavuşmak için modern görünümde olan gelinlik üzerine, dağınık olmayan topuz modelleri düşünülebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here