Gelinlik piyasasına ilk olarak Hülyaca Moda ismiyle giren ve 1 Ocak 2015 tarihinden bu yana moda dünyasında Atelier Bridal ismiyle yer alan ünlü gelinlik firması, müşteri memnuniyetini odak haline getirmesinden dolayı oldukça beğenilmektedir. Derince – Kocaeli’de 600 m2 büyüklüğünde bir satış mağazasına sahip olan ve güler yüzlü çalışanları, başarılı tasarımcıları ile kısa sürede gelin adaylarının göz bebeği haline gelen Atelier Bridal, hem uygun fiyatları hem de kısa sürede gelinliği hazır ederek gelin adaylarının içlerini ferahlatmaları sebebiyle adından söz ettirmeyi başarmaktadır.

İthal gelinlik sektörüne de yavaş yavaş adım atan ve dünyaca ünlü gelinlik markalarına ulaşmayı hedefleyen Atelier Bridal, kalitesi ve başarılı tasarımları ile şimdiden ülkemizde geniş bir kesime ulaşmayı başarmıştır. Pek çok farklı koleksiyon çeşidi olan ve bu çeşitleri ile her türlü zevke ait gelin adaylarını hedefleyen Atelier Bridal, özellikle işlemeli gelinlik modelleri ile kalitesini gözler önüne sermektedir.

Gelin adaylarının gelinliklerini seçerken kusursuz görünmek istediklerini bilen ve buna göre hareket eden başarılı gelinlik firması, özellikle gelin adaylarının vücutlarındaki kusurları saklayarak onları olduklarından daha zarif, daha güzel göstermeyi başarmakta ve bu sayede düğünlerinde kusursuz görüntüye ulaşmış gelinlerin oluşmasına sebep olmaktadır. Oldukça fazla çeşidi olan ve bu çeşitlerini müşterilerinin yönlendirmesine göre de yön veren Atelier Bridal, inci işlemeli gelinlik modelleri ile de dikkat çekmektedir.

Atelier İncili M Yaka Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

İnci detayını sevenler için Atelier gelinlik markası harika tasarımlar yapmış. Balık, prenses, kabarık, A kesimi olmak üzere hazırlanmış, incili M yaka Atelier marka gelinlik modellerini aşağıda sizler için hazırladığımız galeride bulabilirsiniz.

Balık Modeli Fransız Güpür Atelier Gelinlik

Balık Modeli Fransız Güpür Atelier GelinlikKalın askıları ve zarif güpür işlemesi ile Atelier Aimee gelinlikler arasında en çok beğenilen modellerden birisi. Seyrek inci işlemeleri ve balık modeli ile birçok gelin adayının gözlerini kamaştırıyor.

Balo Tipi Etekli Kol Detaylı Atelier Gelinlik Modeli

Balo Tipi Etekli Kol Detaylı Atelier Gelinlik ModeliVolanlı kolları ve korseli bir üst ile mükemmel bir bedene sahip olan gelinlik, spor bir şıklığa sahip. Kabarık etekleri ve zarif güpür kumaşı, gelin adaylarının en çok sevdiği modellerden birini oluşturuyor.

Fransız Güpür Kalın Askılı Atelier Gelinlik Önerisi

Fransız Güpür Kalın Askılı Atelier Gelinlik ÖnerisiFarklı bir görünümde gelinlik arayan adaylar için harika bir seçim. Fransız güpür kumaşı ve korseli büstiyeri ile üst kısmı mükemmel bir şekilde bedeninize otuyor. Kabarık ve uzun eteği ise göz dolduruyor.

Güpür ve İnci İşlemeli Atelier Gelinlik

Güpür ve İnci İşlemeli Atelier GelinlikM yakalı ve kenarındaki gri inci işlemeleri ile oldukça güzel bir gelinlik modeli. Atelier gelinliklerin, spor şıklığı ve Haute Couture tarzdaki kumaşları birçok gelin adayının seçimleri arasında yer almasını sağlıyor.

Kalın Askılı Atelier İncili Gelinlik Modeli

Kalın Askılı Atelier İncili Gelinlik ModeliA kesim bir gelinlik modeli ve kalın güpür askıları zarif bir görüntü oluşturuyor. M yakalı straplez modeli, tamamen güpür işlemesi ile mükemmel bir uyum yakalamış durumda.

Kalın Askılı Güpür İşlemeli Atelier Gelinlik Önerisi

Kalın Askılı Güpür İşlemeli Atelier Gelinlik ÖnerisiM yaka büstiyerli ve inci işlemeleri ile harika bir gelinlik. Kalın güpür askıları ve tül karışımı güpür kabarık eteği ile şık bir gelinlik modeli. Spor bir görünüme sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor. Spor Tarz için Hangi Vücut Tipine Göre Gelinlik Seçilebilir? sorusunun cevabı için tıklayın.

Kat Etekli İncili M Yaka Atelier Gelinlik Modeli

Kat Etekli İncili M Yaka Atelier Gelinlik ModeliKemer detaylı ve kat kat etekli Atelier Aimee gelinlik modeli, drapeli tül askılara sahip. Bu şekilde oluşturulan M yakası ve üst kısımda bulunan seyrek incileri ile göz dolduruyor.

Kemer Detaylı Atelier İncili M Yaka Gelinlik Önerisi

Kemer Detaylı Atelier İncili M Yaka Gelinlik Önerisiİnce kemer detayı ve M yaka straplez üzerine güpürden yapılan askıları oldukça zarif görünüyor. Sade bir şıklığa sahip olan gelinlik, romantik bir görünüme de sahip.

Kemer Detaylı Güpür Kayık Yaka Gelinlik

Kemer Detaylı Güpür Kayık Yaka GelinlikDar kesim bir gelinlik Atelier gelinlik. M yaka straplez göğüs kesimi, güpür ve inci işlemeli bir şekilde kol ve gerdan detayı oluşturmuş. Ayrıca gri taş ve incilerden oluşan kemer detayı gelinliğe harika bir görünüm kazandırmış.

Kol Detaylı Atelier İncili M Yaka Gelinlik

Kol Detaylı Atelier İncili M Yaka GelinlikTamamen incilerden oluşan M yaka bir büstiyer ile tülden oluşan kabarık eteği harika görünüyor. Ayrıca duvaktan uzanan ve kolun yen kısmında incilerle tutturulan tüller de kendinizi prenses gibi hissetmenizi sağlayacak.

Kuyruklu Üç Boyutlu Kumaşlı Atelier Gelinlik Modeli

Kuyruklu Üç Boyutlu Kumaşlı Atelier Gelinlik ModeliTamamen Fransız güpür kumaştan oluşan gelinlik, uzun kuyruğu ile oldukça gösterişli. Üç boyutlu bir kumaşa sahip olan gelinlik, göğüs kısmındaki inci işlemeleri ile zarafetinizi ön plana çıkartacak.

M Yaka İncili Kemer Detaylı Atelier Gelinlik

M Yaka İncili Kemer Detaylı Atelier GelinlikM yaka straplez üzerine kalın güpür askılar ile tamamlanan gelinlik, bel kısmında gri taşlarla işlenmiş tokaya sahip bir kemer barındırıyor. A kesimden biraz daha kabarık olan etekleri ise gelinliği oldukça alımlı bir şekilde öne çıkarıyor.

Prenses Modeli Atelier M Yaka Gelinlik

Prenses Modeli Atelier M Yaka GelinlikÜst kısmı oldukça seksi bir büstiyerden oluşan gelinlik, yüksek bel kabarık bir eteğe sahip. Kabarık eteği tamamen tül kumaştan kat kat tasarlanmış. Bel ve göğüs kısmında bulunan seyrek inciler ise gerekli ışıltıyı gelinliğe kazandırmış durumda.

Pul ve İnci İşlemeli Atelier Gelinlik Önerisi

Pul ve İnci İşlemeli Atelier Gelinlik ÖnerisiKabartmalı bir kumaşa sahip olan gelinlik, güpür işlemeleri kalın askıları ile oldukça şık görünüyor. Rahatlığından ödün vermeyen gelin adayları için de oldukça doğru bir seçenek. Tül üzeri güpür işlemeli eteği de harika görünüyor.

Püsküllü Fransız Güpür Atelier Gelinlik Modeli

Püsküllü Fransız Güpür Atelier Gelinlik ModeliPüsküllü Fransız güpür kumaştan oluşan gelinlik, farklı bir model. Dar kesimi ve hareketli görüntüsü, açık havada yapılacak bir düğün için harika bir seçenek.

Sade Güpür İşlemeli M Yaka Atelier Gelinlik

Sade Güpür İşlemeli M Yaka Atelier GelinlikSade bir gelinlik istiyorum; ama gösterişten de uzak olmak istemiyorum diyorsanız, tam size göre bir gelinlik modeli. İnci işlemeli M yaka bir straplezden oluşan üst kısım kabarık tülden bir etekle birleştirilmiş.

Atelier İncili M Yaka Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Atelier İncili M Yaka Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Özellikle M yaka gelinliklerin göğüs ölçüleri küçük veya normal gelin adayları tarafından tercih edilmesi bilinen bir gerçektir. Bu modelleri özellikle küçük göğüslü bayanlar kullanacak ise göğüs bölgesine yapılacak inci işlemeler, hem daha hacimli göğüslerin var gibi gözükmesine sebep olacak hem de gelinliğin şıklığını arttıracaktır. Gelinlikte kullanılacak inci işlemeler aynı zamanda duvakta veya saç aksesuarı olarak da kullanılır ise gelinliğin daha fazla bütünlük oluşturmasını sağlayacaktır.

Atelier İncili M Yaka Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Atelier İncili M Yaka Gelinlik Önerileri ve FikirleriAtelier Bridal markasının ilgi çekici inci işlemeli M yaka gelinlikleri, genellikle prenses etek formlarında karşımıza çıkmaktadır. Farklı alternatifler oluşturması açısından A kesim eteklerde de karşımıza çıkan bu işlemelere ve yaka kesimlerine sahip gelinlikler, özellikle Atelier Bridal markasında en güzel haliyle karşımıza çıkmakta ve gelin adaylarının en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yer almaya başlamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here