Kendine yakışan gelinliği bulmak için arayış içinde olan gelin adaylarının takip ettiği markalardan Aysira gelinlik, şık ve zarif gelinlik modellerini kapsamaktadır. Gelinlik modasının tüm trendlerinin içinde yer aldığı 2016 yılı gelinlerini, birbirinden şık ve asil gelinlik modelleri beklemektedir. Sade ve kabarık gelinlik modelleri koleksiyonun vazgeçilmezleri olurken, dantelin birçok değişik şekilde kullanıldığı gelinlik modelleri, gelinleri şaşırtacak güzelliktedir. Her vücut şekline uygun gelinlik modelinin kolayca bulunduğu 2016 Aysira Marka Gelinlik Modelleri hayal edileninde ötesinde olan bir şıklığa sahiptir.

Markanın kalitesine ve hizmet anlayışına yakışır düzeyde olan gelinlik modelleri, her genç kızın düğününde giymek istediği gelinlikleri içeriyor. Straplez ve balık etekli gelinliklerde kullanılan taş işlemeleri sayesinde gösterişli ve son derece giymekten keyif alınacak gelinlik tasarımları ortaya çıkmıştır. Bu model gelinlikler sayesinde genç kızların kendilerini prenses gibi hissetmeleri kaçınılmaz duygulardan biri olacaktır.

Model çeşitliliği ile her gelin adayının beklentileri en iyi şekilde karşılanmaktadır. Aysira gelinlik farkıyla, kaliteli ve şık bir gelinlik giymek isteyenler için her bedene ve her zevke uyan modeller mevcuttur. Özel hissettiren ve şıklığı ve zarafeti sonuna kadar yaşatan gelinlik modelleri, 2016 yılı düğün sezonlarının vazgeçilmezleri olacaktır. Gelinlik modellerinin sıra dışı bir güzelliğe ve şıklığa sahip olması, bayanların karar vermekte zorlanmalarına ve bütün gelinliklere karşı aynı oranda beğeni duyulmasına neden olmaktadır.

Aysira 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Aysira’nın gelinlikleri sektörde en çok tanınan ve bilinenler arasındadır. Her bütçeye ve zevke hitap eden modelleri, bu özellikleri sayesinde daha çok tercih edilmesini sağlamıştır. Markanın 2016 koleksiyonunda yer alan modellerini sizler için bir araya getirdik.

A Kesim Askılı Güpür Gelinlik Modeli

A Kesim Askılı Güpür Gelinlik ModeliA kesim ve üst tarafı tamamen güpür işlemeleri olan gelinlik, nefis görünüyor. Sade bir şıklık barındıran gelinliğin, kalın askıları rahatlıkla giymenizi sağlayacak ve kendinizi prenses gibi hissedeceksiniz.

Fransız Güpür Düşük Omuzlu Gelinlik Modeli

Fransız Güpür Düşük Omuzlu Gelinlik ModeliFransız güpür kumaşın zarafetini gözler önüne seren gelinlik modeli, düşük kolları ile romantik bir havaya bürünmüş. Tamamen güpür bir gelinlik istiyorsanız, bu gelinlik tam size göre. Ayrıca göğüs dekoltenize güveniyorsanız, cesur bir şekilde diyebileceğiniz bir gelinlik.

Fransız Güpür Kol Detaylı Aysira Gelinlik

Fransız Güpür Kol Detaylı Aysira GelinlikM yaka straplez şeklinde tasarlanan gelinliğin üst tarafı, transparan kollara sahip ve güpür detayları ile dövme hissi yaratılmış. Kabarık etekleri ile ihtişamlı bir görüntü sergileyen gelinlik, oldukça zarif görünüyor.

Güpür Askılı 2016 Aysira Gelinlik

Güpür Askılı 2016 Aysira GelinlikGelinliğin straplez üstü, farklı kesimlerdeki güpür kalın askılar ile sabitlenmiş. Drapeli tül kumaştan yapılan gelinlik; üst kısımda korseli, etek kısmında ise kabarık bir görüntüye sahip. Spor bir şıklığı bulunuyor.

Kabarık Tül Prenses Gelinlik Modeli

Kabarık Tül Prenses Gelinlik ModeliM yaka straplez gelinlik, kollarından sarkan tül detayları ile oldukça gösterişli bir model. Kabarık prenses etekleri ve zarif güpür işlemeleri ile harika görünüyor. Arka kısmından kol uçlarında toplanan tüller, gelinliğe ayrı bir hava katıyor.

Kalın Askılı Güpür Kabarık Gelinlik

Kalın Askılı Güpür Kabarık GelinlikKalın güpür askıları bulunan gelinliğin, üst kısmı tamamen zarif bir şekilde işlenmiş. Basen kısmından parçalı bir şekilde etek kısmına devam eden güpürler, gelinliğe harika bir hava katmış. Kalın askılı saten A kesim gelinlikler için tıklayın.

Kalp Sırt Dekolteli Güpür Kabarık Gelinlik Modeli

Kalp Sırt Dekolteli Güpür Kabarık Gelinlik ModeliSırt kısmında kalp şeklinde güpür kumaştan çerçevelenen pencere ile benzersiz bir Aysira gelinlik. Üst kısmı tamamen güpürden yapılan gelinliğin, dokuması da harika görünüyor. Tül kabarık etekleri ise kendinizi prenses gibi hissetmenizi sağlayacak. Askılı sırtı açık gelinlikler için tıklayın.

Kayık Yaka Uzun Kollu Güpür Kabarık Gelinlik

Kayık Yaka Uzun Kollu Güpür Kabarık GelinlikÜst kısmı tamamen Fransız güpürden yapılan gelinlik, kayık yakası ve uzun kolları ile oldukça güzel görünüyor. Ayrıca mükemmel bir şekilde oturtulan bedeni ve tül kabarık etekleri ile ihtişamlı bir görüntü sergiliyor. Uzun kollu prenses gelinlikler için tıklayın.

Kayık Yaka Yarım Kol Güpür 2016 Aysira Gelinlik

Kayık Yaka Yarım Kol Güpür 2016 Aysira GelinlikFransız güpür gelinliğin üst kısmı, yarım kol detayı ile oldukça zarif görünüyor. Eteklerde parça parça devam eden güpür işlemeler ise gelinliğin üst kısmı ile bütünlüğü sağlıyor. Kuyruk detayı ise gelinliğe ekstra bir güzellik katmış.

Kemerli Fransız Güpür Kabarık Gelinlik

Kemerli Fransız Güpür Kabarık GelinlikGelinlikte kemer detayından hoşlanan gelin adayları için nefis bir seçenek. İnce fiyonk şeklinde tasarlanan kemeri ve tamamen Fransız güpürden yapılan gelinliğin, kalın askıları ise gelinliğe mütevazi bir hava katmış. Düşük omuz kemerli gelinlikler için tıklayın.

Omuzları Tül Detaylı Askılı A Kesim Aysira Gelinlik

Omuzları Tül Detaylı Askılı A Kesim Aysira GelinlikAysira gelinliklerin kol detayları, kollu gelinlik isteyen gelin adayları için harika. Omuzlardan yerlere kadar inen tüller, gelinliğin kol kısmını harika gösteriyor. Çapraz drapeli bir şekilde tülden yapılan üst kısım, güpür işlemeler ile süslenmiş.

Straplez Prenses Taş İşlemeli Gelinlik

Straplez Prenses Taş İşlemeli GelinlikÜst kısmı tamamen gri boncuklarla işlenen gelinliğin, pudra rengindeki kuşağı bulunuyor. Bu kuşak sayesinde renk dengesi sağlanmış. Tamamen tülden yapılan etek kısmı ise kabarık formu ile kendinizi prenses gibi hissettirecek.

Taş İşlemeli Prenses 2016 Aysira Gelinlik

Taş İşlemeli Prenses 2016 Aysira GelinlikTransparan bir şekilde tasarlanan gerdan kısmı güpür bir büstiyerle birleştirilmiş. Hafif kollara düşen askıları ise gelinliğe zarafet katmış. Kabarık tül etekleri ise ara ara güpür işlemelerle süslenmiş. İncili straplez gelinlikler için tıklayın.

Tül Etekli Kalın Askılı 2016 Aysira Gelinlik Modelleri

Tül Etekli Kalın Askılı 2016 Aysira Gelinlik ModelleriFransız güpürden yapılan kalın askıları ile harika bir gelinlik. Tamamen tülden yapılan gelinliğin etek kısmı, prenses formda. Üst kısmında seyrek bir şekilde taş işlemeler bulunuyor ve bu sayede gelinliğe bir hareket kazandırılarak ekstra güzel görünmesi sağlanmış.

Uzun Kollu Güpür Prenses Aysira Gelinlik Önerisi

Uzun Kollu Güpür Prenses Aysira Gelinlik ÖnerisiÜst kısmı tamamen güpürden oluşan gelinliğin, mütevazi bir yaka tasarımı bulunuyor. Uzun güpür kolları ve tül kabarık etekleri ile muhteşem bir gelinlik modeli.

Uzun Kollu Kaftanlı Güpür Gelinlik Modeli

Uzun Kollu Kaftanlı Güpür Gelinlik ModeliFransız güpürden kaftan giydirme yapılan gelinliğin, harika bir büstiyer kısmı bulunuyor. Tül kabarık eteklerinin üzerine düşen ve arka tarafta kuyruğu oluşturan Fransız güpür, gelinliği oldukça ihtişamlı bir havaya sokmuş.

Aysira 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aysira 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Bütün gelinlik modellerinin birbirinden şık olmalarından dolayı, Aysira marka gelinlik seçerken, nasıl bir tarz gelinlik istendiği önceden tasarlanmalıdır. Aksi halde en güzel gelinlik modellerinin birarada görülmesi ile hayal edilen gelinlik modeli seçilmeyebilir. Vücut hatlarına yakışan ve özel günün en şık gelini olmak için doğru seçim yapılmalıdır.

Aysira 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Aysira 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve FikirleriUzun boylu ve fiziği düzgün olan bayanların en şık ve zarif şekilde taşıyacakları şüphesiz olan Aysira gelinlikler, her zevkin hayali olma özelliği taşımaktadır. Her vücut yapısını tanıyan ve buna özel gelinlikler tasarlayan markanın bütün gelinlikleri aynı şıklığa ve gösterişe sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here