Aysira gelinlik, A kesim gelinlik tasarımları başta olmak üzere, pek çok şık ve albenisi yüksek modellerin olduğu 2016 koleksiyonunu büyük özveri ile hazırlamış markalardan biridir. Son yıllarda birçok gelin adayının A kesim gelinliklere yönelmesi, bu markanın da beklentileri en doğru şekilde karşılayabilmek adına, talep gören modellere ağırlık vermesi olmuştur.

A kesim gelinliklerde dantel kumaşların yoğun olarak kullanıldığı görülmektedir. Askılarda başlayan dantelin eteklerde birleşmesi ile gelinlerin düğünlerde misafirlere şık bir görsel şölen yaşatması kaçınılmaz olacaktır. Gelinlik modelinin ön kısmı ayakucunda tamamlanırken, arkası kuyruklu olacak şekilde uzun bırakılmıştır. Küçük çiçekli tül kumaşların gelinlere romantik bir şıklık katması hayal edilmiş ve şık bir gelinliğe dönüştürülmüş olduğu aşikârdır. A kesim gelinliklere kayık yaka danteller oldukça şık ve zarif bir görüntü oluşturmuştur. Kayık yakalı gelinlikler genellikle kısa ve uzun kolları ile dikkat çekmekte ve son derece asil bir duruş sergilemektedir.

Gelinliğin kabarık olması konusunda ısrarcı olmayan gelin adayları için, A kesim gelinlikler ideal alternatifleri oluşturuyor. Daha rahat ve kullanışlı olmasının yanı sıra, sade bir zariflik sağlayan modeller birçok bayanı cezbeden seçenekler arasında yer almaktadır. Fiyatları piyasa fiyatları ile yaklaşık aynı düzeyde olan Aysira Gelinlik, aynı fiyata daha şık gelin olmayı vaat eden markalardan biridir. Bu sebeple düğün şıklığını kendi tarzı ile tamamlamak isteyenler, mutlaka 2016 koleksiyonunu görmeli ve bu doğrultuda karar verilmelidir.

Aysira Dantel A Kesim Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Hiç kuşkusuz dantel gelinlik modelleri hemen herkesin zevkine hitap eder. Aysira gelinlik markasının dantel detaylarla süslediği A kesimi modelleri ise oldukça başarılı. Üstelik hemen her vücut tipi için de uygun diyebiliriz.

Aysira Sırt Detaylı Dantel A Kesim Gelinlik Modeli

Aysira Sırt Detaylı Dantel A Kesim Gelinlik ModeliKalın askıları ve sırt detayı ile zarif bir dantel kumaşa sahip olan gelinlik, eteğin arka kısmındaki detaylarla oldukça gösterişli. Büstiyer kısmında ve etek uçlarında bulunan dantel işlemeler, oldukça zarif bir hava katmış.

Aysira Yuvarlak Yaka Dantel İşlemeli A Kesim Gelinlik

Aysira Yuvarlak Yaka Dantel İşlemeli A Kesim GelinlikAysira gelinliklerin zarif güpür ayrıntılarını gördüğümüz bir gelinlik modeli. Ön görünümde bisiklet yakası ve arka kısmında zarif bir sırt detayı bulunuyor. Tül prenses model eteği ise birçok gelinin hayallerini süsleyen bir model oluşturmuş.

Kat Etekli Dantel Aysira Gelinlik Önerisi

Kat Etekli Dantel Aysira Gelinlik ÖnerisiKat kat dantel işlemeli eteği ve kuyruk detayı ile oldukça gösterişli bir gelinlik. Aysira’nın dantel gelinliklerde kullandığı sırt detayı, bu modelde de oldukça şık bir şekilde ortaya koyulmuş.

Kayık Yaka Askılı A Kesim Dantel Aysira Gelinlik

Kayık Yaka Askılı A Kesim Dantel Aysira GelinlikTamamen dantelden oluşan gelinlik, A kesim modeli ile oldukça zarif görünüyor. Kayık yakası ve omuzlardaki kalın askıları ile oldukça mütevazi bir görünüm oluşturulmuş.

Kayık Yaka Düşük Kol Aysira A Kesim Gelinlik

Kayık Yaka Düşük Kol Aysira A Kesim GelinlikDüşük kolları ve kollardan inen tül parçaları ile oldukça gösterişli bir gelinlik modeli. Kayık yakası ve A kesim modeli ile gerdan kısmına güvenen gelin adayları için mükemmel bir seçenek.

Kayık Yaka Yarım Kollu Aysira A Kesim Gelinlik

Kayık Yaka Yarım Kollu Aysira A Kesim GelinlikKayık yakası ve yarım dantel kolları ile harika bir gelinlik. Tül prenses eteği ve zarif dantel işlemeleri ile beğeninizi kazanacak. Kuyruk detayı ve eteklerinin ucunda bulunan dantel işlemeler oldukça şık görünüyor.

Kol Detaylı Aysira Dantel A Kesim Gelinlik

Kol Detaylı Aysira Dantel A Kesim GelinlikPrenses model gelinlik, tamamen dantel işlemeleri ve askılarından yere kadar inen tül detayları ile muhteşem bir model. Basen kısmına kadar oturtulan gelinliğin kabarık etekleri, farklı bir prenses model gelinlik arayan gelin adayları için güzel bir seçenek.

Kuyruklu A Kesim Askılı Aysira Gelinlik Modeli

Kuyruklu A Kesim Askılı Aysira Gelinlik ModeliÖn görünümü sade dantel işlemeleri olan prenses bir gelinliğe benzerken, arka kısmında muhteşem bir sırt detayı bulunuyor ve eteğin arka kısmında kat kat dantel işlemeleri bulunuyor.

Sırt Dekolteli Kuyruklu Aysira Dantel Gelinlik

Sırt Dekolteli Kuyruklu Aysira Dantel Gelinlik

Bu model üzerinde birçok ayrı çalışmayı bir arada görebilirsiniz. Hem dantel detaylı, hem A kesimi hem de askılı olması sebebiyle kimsenin hayır diyemeyeceği bir tasarım olmuş.

Sırt Detaylı A Kesim Aysira Dantel Gelinlik Modeli

Sırt Detaylı A Kesim Aysira Dantel Gelinlik ModeliStraplez görünümü, dantel işlemeli bir tül ile toplanmış. Arka kısmında ise V şeklinde bir sırt dekoltesi oluşturulmuş. Zarif dantel işlemesi ve prenses eteği, tül parçalı bir şekilde oluşturulmuş.

Tamamen Dantel Fiyonklu Askılı Aysira Gelinlik

Tamamen Dantel Fiyonklu Askılı Aysira GelinlikA kesim gelinlik, tamamen dantel kumaşı ile oldukça harika görünüyor. Zarif bir gelinlik ve arka kısmında bulunan fiyonk detayı ile birçok gelinin hayallerini süsleyecek bir model.

Tül Detaylı Aysira Dantel Askılı Gelinlik Önerisi

Tül Detaylı Aysira Dantel Askılı Gelinlik ÖnerisiBüstiyer kısmı tamamen dantelden oluşan gelinliğin, arka kısmında bulunan tül işlemeleri ile oldukça gösterişli bir model. Her ince ayrıntısına kadar düşünülen gelinlik, dantel ve tülün birleşimi bir model.

Tül Pelerinli Dantel Aysira A Kesim Gelinlik

Tül Pelerinli Dantel Aysira A Kesim GelinlikKalın askılarından inen tülleri ile oldukça gösterişli bir gelinlik. Tamamen dantel kumaştan yapılan gelinlik, kabarık model eteği ile göz dolduruyor. Ayrıca Aysira’nın oldukça gösterişli modellerinden birisi.

V Yaka Düşük Kol A Kesim Aysira Gelinlik

V Yaka Düşük Kol A Kesim Aysira GelinlikA kesim gelinlik, tamamen dantel bir kumaştan yapılmış. Geniş yakası, düşük askıları ve V şeklindeki büstiyer tasarımı oldukça zarif görünüyor. Sade ve şık bir gelinlik modeli arayan gelin adayları için harika bir seçim.

Yarım Kollu Aysira Dantel A Kesim Gelinlik

Yarım Kollu Aysira Dantel A Kesim GelinlikBirçok gelin adayının beğendiği bir Aysira gelinlik modeli. Televizyon reklamlarından gördüğümüz bu model, zarif bir dantel kumaşa sahip. Ön görünümünde kayık yakası ve yarım kolları, göze çarpıyor. Arka kısım ise derin bir sırt dekoltesine sahip.

V Yaka Dantel Aysira A Kesim Gelinlik Önerisi

V Yaka Dantel Aysira A Kesim Gelinlik ÖnerisiÜst kısmı tamamen dantelden yapılan gelinlik, V yakası ve kalın askıları ile oldukça güzel bir model. Prenses model etekleri, tül ve dantel karışımı bir şekilde tasarlanmış.

Aysira Dantel A Kesim Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aysira Dantel A Kesim Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Gelinlik seçerken göz önünde tutulması gereken en önemli özellik, vücut tipinin şeklidir. Vücut şekline göre yanlış seçilen bir gelinlik ne kadar şık olsa bile, yanlış seçimden dolayı gelinliğin modeli gölgelenecektir. Armut tipli vücut hatlarına sahip bayanlara yakışan A kesim gelinlikler, modelin kendini göstermesini ve daha şık durmasını sağlayacaktır.

Aysira Dantel A Kesim Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Aysira Dantel A Kesim Gelinlik Önerileri ve FikirleriA kesim gelinliklere fazlasıyla yakışan dantel yaka ve askılar, modelin şıklığını artıran detaylar arasındadır. Bu sebeple sade bir model niteliği taşıyan A kesim gelinlik seçecek olanların gelinliğin daha gösterişli olmasını sağlamak için dantel tüllerin sıkça yer veriliği gelinlikler tercih edilmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here