Gelinlik hayali kuran her genç kız bir gün bu hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat bazen hanımların kafalarındaki gelinlik modeli ile gerçekler birbirini tutmayabilir. Özellikle balık etli bayanların gelinlik seçme konusunda çok daha fazla titiz olmaları gerekmektedir.

Balık etli hanımlar gelinlik tercihi yaparken diğer hanımlardan daha çok dikkat etmelilerdir. İnce ve uzun hanımlar için dikilmiş gelinleri tercih etmeleri çok yanlış olacaktır. Balık etli gelin adayları eğer düğünlerinde zarif ve güzel gözükmek istiyorlarsa gelinlik seçerken mutlaka yardım almalılardır. Bu yardım gelinlik dergileri karıştırmak da olabilir moda evlerinde gezerek bilgi almakta.

Balık etli gelin adayları gelinlik seçerken kusurlu bölgelerini kapatma yoluna gitmelilerdir. Nereleri daha kalınsa oralarını gizleyip güzel olan bölgelerini ön plana çıkarırlarsa bu onların daha zarif ve güzel gözükmesini sağlar. Vücut kusurlarını kapatmak için ipuçlarını burada bulabilirsiniz.

Eğer gelinlik seçecek olan gelin adayı balık etli ise bazı püf noktalara dikkat ederek kusurlarını örtebilir ve düğün günü çekilecek fotoğraflarda mükemmel gözükmeyi başarabilir. Bu noktada dikkat edecekleri şeylerden biri kollardır.

Eğer gelin adayının kolları kalınsa straplez gelinliklerden uzak durup uzun kollu veya hayal tül kollu gelinlikler tercih edebilir. Bunun dışında eğer göğüsleri büyükse veya belleri kalınsa bu bölgelerde taşlar ve abartılı aksesuarlar kullanmamaları gerekmektedir. Güzel ve ince olan bölgelerine dikkat çekip diğer bölgelerini kapatırlarsa o zaman daha kusursuz ve zarif gözükmeleri kolaylaşacaktır.

Balık Etli Bayanlar Hangi Model Gelinlik Giymeli?

Balık Etli Bayanlar Hangi Model Gelinlik Giymeli?Gelinlik seçimi vücut tipine göre yapıldığı zaman daha güzel bir görüntü sağlanmış olunur. Bu sebeple her gelin öncelikle kendi vücudunu tanımalı ve buna göre seçimini yapmalıdır. Zayıf bayanlar için çok fazla gelinlik modeli varken balık etli gelin adaylarının seçebilecekleri gelinlik modelleri kısıtlıdır. Bu noktada düğün günü üzülmek istemeyen balık etli gelin adaylarının vücutlarını tanıması ve zevkine göre değil vücuduna göre tercih yapması gerekmektedir. Gelinlik seçmek için vücudu tanımanın önemi için burayı tıklayın.

Balık etli gelinler için uygun olan gelinlik tipi A kesim gelinliklerdir. Balık veya prenses model gelinlik modelleri bu hanımlar için çok fazla uygun değildir.

Balık Etli Bayanlar Gelinlik Seçerken Neye Dikkat Etmeli?

Balık Etli Bayanlar Gelinlik Seçerken Neye Dikkat Etmeli?Düğün hazırlıkları yapan gelinler gelinliklerini seçerken çok fazla ayrıntıya dikkat etmelilerdir. Gelinliklerin işlemesinden kumaşına birçok ayrıntı ile uğraşan hanımların aslında en çok dikkat etmesi gereken ayrıntı vücut tiplerine uygun gelinlik seçmektir.

Balık etli bayanlar gelinlik seçerken öncelikle gelinliğin kendilerini nasıl gösterdiğine dikkat etmelilerdir. Eğer seçilen gelinlik, kusurları olduğundan daha fazla gösteriyorsa bu gelinlik gelin adayına uygun bir gelinlik değildir ve tercih edilmemesi gerekmektedir.

Elbette balık etli gelin adayları vücut tipine göre gelinlik seçeyim derken zevkinden ödün verip mutsuz olmamalılar. Hem zevklerine hem de vücut tiplerine uygun gelinliği bulmak için kapsamlı bir araştırma yapıp uzmanlardan yardım almaları sonucun daha güzel olmasını sağlayacaktır.

Balık Etli Bayanlara Yakışacak Gelinlik Modelleri

Balık Etli Bayanlara Yakışacak Gelinlik ModelleriHer gelin adayı farklı tarz gelinlik beğenir bu sebeple piyasada çok fazla gelinlik modeli vardır.Balık etli hanımların kendilerine yakışacak modelleri bulmaları çok önemlidir. Bu sebeple tercih yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır.

Bu modeller A kesim fazla kabarık olmayan modellerdir. Işıltıdan ve gösterişten hoşlanan balık etli gelin adayları öne çıkarmak istedikleri bölgelerinde boncuk veya çiçek kullanıp kusurlu bölgelerinde sadelikten yana olurlarsa daha güzel bir görüntüye sahip olmuş olurlar. Bunun dışında uzun kuyruklu modelleri de tercih edebilecek olan balık etli hanımlar saten ve kalın kumaşlar tercih etmelilerdir. Balık etli hanımlar için en uygun olan V yaka dekoltedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here