Bir dönemin kabarık gelinlik modası yerini dar kesimli balık gelinliklere bırakırken, zarif gelinlik tasarımları birçok markanın koleksiyonlarında yer alan modellerden olma özelliği göstermektedir. Her mevsim kullanım rahat ve uygun olan balık kesim gelinlikler, özellikle ilkbahar yaz düğünlerinde şık duran modellerdir. Vücudu sımsıkı saran balık gelinlikler ile gelin adayları daha fit bir görünüme kavuşuyor. Straplez kesimin çekiciliği ile hem zarif hem de dikkat çeken bir gelin şıklığı, bu gelinlikler ile daha kolay hale gelmiştir. Ayrıca Fransız güpür ve dantel kumaşlardan yapılan gelinlikler, gelin adayları için harike modelleri ortaya koyuyor.

Gelinliklerin üst kısımları dantel işlemeleri ile zengin ve gösterişli bir havaya bürünürken, etek kısımlarında kat kat duran tüller, keyifli ve enerjik bir görünüm kazandırmıştır. Dar balık gelinliklerin yanı sıra daha rahat ve hareket kolaylığı sağlayan modellerde de, dantel detaylarına yaka kısımlarında yer verilmiştir. Balık kesim yazlık gelinlik tasarımları arasında, dantel kumaştan balık gelinlik üzerine, uçları dantel tülden olan pelerin şeklindeki ayrıntı, oldukça şık ve görkemli duran yazlık modeller arasındadır.

Yazlık ve balık etekli gelinlikler arasında sade modeller en çok tercih edilenler arasında yer alırken, tarzı daha gösterişe ve abartıya yatkın olan gelin adayları için, güllerle hareketlendirilmiş ve tek omuz askılı gelinlikler dikkat çekiyor. Her zevke ve tarza uygun balık kesim gelinlik tasarımları uygun fiyatlı seçenekleri ile her bütçeden gelin adayının hayalindeki gelinliğe ulaşmasını salıyor.

Balık Kesim Yazlık Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Balık kesim gelinlik modelleri aslında birçok genç kızın tercih ettiği stillerden biridir. Fakat ne yazık ki her vücut tipi için uygun olduğunu söyleyemeyiz. Sizler için hazırladığımız aşağıdaki görseller sayesinde zevkinize uygun ve sizi en zarif gösterecek modeller hakkında fikir edinebilirsiniz.

Boncuk ve Taş İşlemeli Straplez Balık Yazlık Gelinlik

Boncuk ve Taş İşlemeli Straplez Balık Yazlık GelinlikM yakası ve büstiyer kesimindeki yoğun güpür üzeri boncuk işlemeleri ile oldukça gösterişli bir gelinlik modeli. Yaz aylarında tercih edebileceğiniz güzel bir gelinlik modeli ve tasarımı ile oldukça beğeni topluyor. Vakko ipek balık gelinlikler için tıklayın.

Fransız Güpür Fırfırlı Balık Modeli Yazlık Gelinlik Önerisi

Fransız Güpür Fırfırlı Balık Modeli Yazlık Gelinlik ÖnerisiKayık yakası ve Fransız güpür kumaşı ile oldukça güzel bir gelinlik modeli. Fırfırlı etekleri ve omzunda bulunan çiçek detayı ile spor şık bir görünümü bulunuyor. Etek kısmı ise kabarık bir şekilde balık modelinde tasarlanmış.

Fransız Güpür İşlemeli Straplez Yazlık Balık Gelinlik Önerisi

Fransız Güpür İşlemeli Straplez Yazlık Balık Gelinlik ÖnerisiSade şık bir balık modeli olan gelinlik, M yakası ve straplez kesim büstiyeri ile oldukça güzel görünüyor. Gövde kısmında bulunan Fransız güpür kumaşı ve işlemeleri ile birçok gelin adayının tercihleri arasında yer alacak bir model.

Fransız Güpür Taş İşlemeli Yazlık Balık Model Gelinlik

Fransız Güpür Taş İşlemeli Yazlık Balık Model GelinlikTansparan Fransız güpür kumaşı ile oldukça zarif bir gelinlik modeli. M yakası, kalın askıları ile güzel bir uyum sağlamış. Basena kadar oturan gelinlik modeli, alt kısımlara doğru genişliyor ve tül detayları ile oldukça zarif bir görüntü sergiliyor.

Güpür M Yaka Boncuk İşlemeli Balık Model Yazlık Gelinlik

Güpür M Yaka Boncuk İşlemeli Balık Model Yazlık GelinlikGüpür kumaşı ve M yaka straplez büsteri ile öne çıkan gelinlik, göğüs kısmında bulunan boncuk işlemeleri ile oldukça gösterişli görünüyor. Yaz aylarında düğün yapacak olan gelin adayları için şık bir gelinlik modeli. M yaka taşlı kuyruklu gelinlikler için tıklayın.

Kemerli M Yaka Yazlık Balık Kesim Gelinlik Modeli

Kemerli M Yaka Yazlık Balık Kesim Gelinlik ModeliGövde kısmı tül kumaştan sepet örgü şeklinde tasarlanan gelinlik, spor şık bir görüntüye sahip. Bel kısmındaki kemer, tamamen boncuk işlemelerden yapılmış ve oldukça güzel bir hareket sağlıyor.

M Yaka Fransız Güpür Balık Kesim Yazlık Gelinlik Modeli

M Yaka Fransız Güpür Balık Kesim Yazlık Gelinlik ModeliÜst kısmından basen kısmında kadar zarif bir Fransız güpür kumaştan yapılan gelinlik, M yakası ve balık modeldeki eteği ile oldukça şık görünüyor. Göğüs kısmında bulunan boncuk işlemeleri ve tül etekleri bulunan gelinlik, güzel bir seçenek.

M Yaka Tamamen Dantel Balık Kesim Yazlık Gelinlik

M Yaka Tamamen Dantel Balık Kesim Yazlık GelinlikTamamen dantel bir kumaştan yapılan gelinlik, M yaka büstiyeri ve kuyruklu balık model eteği ile gösterişli bir gelinlik modeli. Gelinlik hem şıklık hem de spor bir görünüm isteyen gelin adayları için oldukça güzel bir model.

Saten Drapeli Balık Kesim Yazlık Gelinlik

Saten Drapeli Balık Kesim Yazlık GelinlikTamamen saten kumaştan yapılan gelinlik, ince drapelerle yapılan bir büstiyer kesimine sahip. Tek taraf ve göğüs kısmındaki çiçek işlemesi ile oldukça gösterişli görünüyor. Kırık beyaz rengi ile ilkbahar sonu, yaz başı yapılacak düğünlerde güzel bir seçenek olacaktır.

Straplez Boncuk İşlemeli Yazlık Balık Gelinlik

Straplez Boncuk İşlemeli Yazlık Balık GelinlikStraplez model büstiyer kesimi ve kuyruklu balık model eteği ile hem gösterişli hem de oldukça şık bir gelinlik. Göğüs kısmında bulunan yoğun boncuk ve inci işlemeler ile zarif bir görüntü de oluşturulmuş.

Straplez Kabarık Balık Model Yazlık Gelinlik Önerisi

Straplez Kabarık Balık Model Yazlık Gelinlik ÖnerisiOrganze ve Fransız güpür kumaştan yapılan gelinliğin, straplez ve oldukça şık bir büstiyer kesimi bulunuyor. Kat kat iki kumaştan yapılan etek kısmı ise gelinliğe son derece havalı bir görünüm sağlamış.

Tamamen Dantel Pul İşlemeli Balık Model Yazlık Gelinlik

Tamamen Dantel Pul İşlemeli Balık Model Yazlık GelinlikFransız güpür kumaştan yapılan gelinlik, yüzücü yakası ve kat kat balık model eteği ile oldukça zarif görünüyor. Aynı zamanda ince kemer detayı ile spor bir hava katılmış.

Taş İşlemeli Fransız Güpür Balık Model Kuyruklu Gelinlik

Taş İşlemeli Fransız Güpür Balık Model Kuyruklu GelinlikKayık yakası ve transparan göğüs dekoltesi bulunan balık model yazlık gelinlik, asil bir şıklığa sahip. Yaz aylarında evlenecek cesur ve fiziğine güvenen gelin adayları için oldukça güzel bir seçenek.

Uçuk Pembe Drapeli Balık Yazlık Gelinlik Modeli

Uçuk Pembe Drapeli Balık Yazlık Gelinlik ModeliUçuk pembe renkli organze kumaştan yapılan balık model gelinlik, farklı tarz ve renkte gelinlik arayan gelinlik adayları için güzel bir öneri. Etek kısmının yan tarafında bulunan taş işlemeleri ile ışıltı kazandırılmış durumda.

Yazlık Sırt Dekolteli Dantel İşlemeli Balık Gelinlik

Yazlık Sırt Dekolteli Dantel İşlemeli Balık GelinlikTransparan güpür işlemeli bir sırt dekoltesine sahip olan gelinlik, oldukça sade olmasına rağmen son derece şık görünüyor. Parçalı bir şekilde tasarlanan etek kısmı bulunan gelinliğin, tül üzeri güpür işlemeleri ise gelinliğe mükemmel bir hava katmış.

Zarif Özel Kumaş Balık Modeli Yazlık Gelinlik

Zarif Özel Kumaş Balık Modeli Yazlık GelinlikKayık yakası ve haute couture kumaşı bulunan gelinlik, asil şık bir görüntüye sahip. Kabartmalı özel kumaşı, birçok gelin adayının beğenisini toplayacak.

Balık Kesim Yazlık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Balık Kesim Yazlık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Bu model gelinliklerde iç çamaşırı seçimi oldukça önemlidir. Basen bölgesine kadar dar inen gelinliklerde, rahat edilen ve gelinliğin üzerinden belli olmayacak çamaşırlar, gelinliğin şıklığını gölgelemeyecektir. Diğer yandan kısa boylu gelin adaylarının bir kez daha düşünmesi gereken balık gelinlikler, uzun boylu gelinlere daha fazla yakışmakta ve zarif bir görüntü oluşturmaktadır. Kır ve havuz başı düğünleri için ideal bir seçenek olarak, saç ve makyajın gelinliğin tarzına uygun olmasına dikkat edilmelidir.

Balık Kesim Yazlık Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Balık Kesim Yazlık Gelinlik Önerileri ve FikirleriÇoğu kez gelin adaylarının hayal ettikleri gelinlik modelleri hayal olarak kalır. Bunun nedeni gelinlik seçiminde vücut yapısının ön planda olmasından kaynaklanmaktadır. Bu sebeple özellikle balık kesi gelinlik seçecek olanların vücut kusurlarını kapatan ve zarif bir görüntü veren gelinlik modellerini tercih etmeleri tavsiye edilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here