Balık model gelinliklerde zarif deniz kızlarının efsanevi güzelliklerinden esinlenilmiştir. Düğün gününüz balık modeli sayesinde, eşsiz ve çarpıcı olabilir. Gösterişli veya küçük samimi düğün törenleri için idealdir. Dizden sonra başlayan kuyruğu açtıktan sonra orta bölümdeki bacaklara dek uzanan yoğun tül kullanımı, son derece süslü ve benzersiz bir tasarıma sahiptir. Balık tipi gelinlikler, vücudunun merkez kısımlarını vurgulamak isteyen kadınlar için ideal bir modeldir.

Güzel ve çekici bir duruş, muhteşem işleme ve dantel çeşitleriyle birleştiğinde kusursuz bir manzara elde edilebilir. Yüksek kaliteli kumaşlar, şifon ve daha spesifik olarak uygulanabilen dantel gibi materyallerin, ilk bakışta fark edilebilmesi için transparanlığı kullanabilirsiniz. Transparanlık çıplaklık anlamına gelmez ve her zaman için göğüs veya bacak bölgesinde transparanlık gerekmez.

Balıkçı veya bisiklet yaka bir gelinlik tercih etmeniz halinde tüm kolları ve boynu transparan ince tülle kaplayarak, minik işlemeler ile mükemmel bir görünüm yakalayabilirsiniz. Gövdede dantel ve yarı parlak taşlar tercih etmeniz halinde, dantelin üstünde bel kemeri ve etek bölümünde bolca drape kullanılabilir.

1950’lerin modası olan Avangart, 2014 yılı ile hayatımıza yeniden girmişti. 2017 yılında da her türlü sektörde Avangart esintiler devam edecek olsa da bu trend yerini yavaş yavaş Haute Couture tasarımlara bırakacağa benziyor. Beyazlığın, saflığının ve masumiyetinin devam etmesi planlanırken, parıltılı renkler ile çılgın bir görünüm de yakalanmaya çalışılıyor.

Balık Model Transparan Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Balık gelinlikleri, zaten hemen hepimiz beğeniyoruz. Son yıllarda transparan ayrıntıların da balık gelinliklerle buluşmasıyla birlikte ekstra bir güzellik ortaya çıktı diyebiliriz. Transparan kelimesi birçok kişi için çıplaklığı ifade etse de tam olarak böyle değildir. Özellikle kol ve boyun bölgesinde seçilen transparan ayrıntılar gelinliğe oldukça zarif bir görünüm kazandırmaktadır. İşte sizlere 10 güzel transparan balık gelinlik modeli:

Askılı Kalp Kesim Straplez Tül Balık Transparan Gelinlik Modeli

Askılı Kalp Kesim Straplez Tül Balık Transparan Gelinlik Modeliİnce askılarıyla kullanım rahatlığı sağlarken aynı zamanda omuzlarınızın güzelliğini ortaya çıkarmaktadır. İnce uzun yapıda vücuda sahip olanların tercih edebileceği bu model asil bir görünüm sunmaktadır. Kalp kesim straplez olan balık gelinliğin karın bölgesinde bulunan transparan görünüm modern bir görünüme ulaştırmaktadır

Askılı V Yaka Dantel Tül Balık Transparan Gelinlik Önerisi

Askılı V Yaka Dantel Tül Balık Transparan Gelinlik ÖnerisiDantel askılı, derin V yakalı göğüs dekoltesine sahip, gelinlik modeli cesur ve iddialı gelinlerin vazgeçemeyeceği bir modeldir. Dantel işlemelerin, balık eteğinde tül ile buluştuğu model çok şık görünümlüdür. Yan tarafta kullanılan transparan görünüm, nefes kesen bir güzellik sağlamaktadır. Fiziğine güvenen gelinlerin, bu tarz gelinlikler tercih etmelerini önere biliriz.

Geniş Yaka Tül İspanyol Kol Transparan Balık Gelinlik Önerisi

Geniş Yaka Tül İspanyol Kol Transparan Balık Gelinlik ÖnerisiFarklılığı seven, dikkatleri üzerinizde toplayabileceğiniz muhteşem bir gelinliktir. Dantel ve tül işlemelerin yer aldığı transparan gelinlik, güzelliğine güvenen gelinlerin, hayallerini süslemektedir. Uzun İspanyol kollu gelinlik, balık eteğinde kullanılan, katlı tül ve dantel detayı ile harika bir görünüm sunmaktadır. İddialı gelinlerin, her mekânda ve mevsimde kullanabileceği gelinlik modelidir.

Tavsiye Ederiz: Balık Kesim Gelinlik Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Göğüs Dekolteli Tül Dantel Balık Transparan Gelinlik Modeli

Göğüs Dekolteli Tül Dantel Balık Transparan Gelinlik ModeliGeniş omuzlu, düzgün bir fiziğiniz ve göğüs ölçülerine sahipseniz ve kendinize olan güveniniz yüksekse işte size uygun bir model. Göğüs dekolteli, uzun kollu, dantel ve tülün birlikte kullanıldığı transparan gelinlik ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Cesur ve asil görünümde olmak isteyen gelinler bu tarzda balık gelinlikleri tercih etmelidirler.

İki Parça Dantel İşlemeli Balık Transparan Gelinlik Modeli

İki Parça Dantel İşlemeli Balık Transparan Gelinlik ModeliTamamı dantel olan, çok zarif ve seksi model iki parçalı bölümden oluşmaktadır. Üst kısım ve balık etek kısmını transparan tül ile ayıran gizemli bir görünüm veren gelinlik etek uç kısımlarında üç boyutlu detaylar ile hareketlendirilerek muhteşem bir görünüm sunmaktadır. Omuzları ortada bırakan model, sportif yapılı gelinlerin tercih edebileceği her mekânda kullanılabilecek harika bir modeldir.

İnce Askılı Tül Tafta Balık Transparan Gelinlik Modeli

İnce Askılı Tül Tafta Balık Transparan Gelinlik ModeliCesur ve seksi olmaktan ödün vermeyen gelinlerin, kendilerini özel hissedeceği muhteşem bir modeldir. İnce askılı, dantel işlemelerin kullanıldığı, göğüs dekolteli gelinliğin, büyük bölümünde tafta kumaş kullanılarak ihtişamlın bir görünüme ulaşılmıştır. Basen kısmında transparan tül ile iki parçaya ayrılan gelinlik merak uyandıran, güzelliği gözler önüne seren bir model haline getirilmiştir.

İlginizi Çekebilir: Transparan Dar Kesim Gelinlikler

Saten Dantel V Yaka Balık Transparan Gelinlik Modeli

Saten Dantel V Yaka Balık Transparan Gelinlik ModeliBembeyaz saten kumaş içinde, tüm bedeni saran muazzam güzellikte bir gelinlik modelidir. V yakalı, uzun kollu, dantel işlemelerin yapıldığı balık gelinlik, transparan detaylar ile oldukça seksi bir görünüme ulaştırmaktadır. İnce, uzun yapıda olan ve vücuduna güvenen gelinlerin rahatlıkla kullanabileceği modeldir. Bahar ve yaz aylarında düğün yapmayı düşünen gelinlerin bu modeli mutlaka görmelerini tavsiye edebiliriz.

Tül Yırtmaçlı Transparan Balık Gelinlik Önerisi

Tül Yırtmaçlı Transparan Balık Gelinlik ÖnerisiÇok şık ve asil görünümü olan gelinliğin tamamında kullanılan, vizon rengi tafta kumaş üzerine yapılan tül, özel ve farklı bir görünüm sunmaktadır. Ön tarafında yer alan yırtmaç detayı ise cesur güzelliğinizi ön plana çıkararak sizi modern görünüme ulaştıracaktır. Farklı tarzda ve kesimde olan gelinlik zarafet ve asil bir görünümde sunmaktadır. Kendini özel hisseden gelinlerin, bu modeli tercih etmelerini önerebiliriz.

Buna da Göz Atın: Yarım Balık Transparan Gelinlikler

Uzun Kollu Manşetli Tül Dantel Balık Transparan Gelinlik

Uzun Kollu Manşetli Tül Dantel Balık Transparan GelinlikGöğüs dekolteli, uzun kollu ve manşetli olan gelinliğin üst kısmında tül ve dantel işlemeler kullanılmıştır. Balık eteğinde saten üzerine yapılan dantel detaylar muhteşem bir güzellik sunmaktadır. Kollarda ve karın bölgesinde kullanılan transparan görünüm gelinliği özel bir güzelliğe ulaştırmış ve seksiliği ön planda tutmuştur. Kendine güvenen ve iddialı gelinlerin, tercih edebileceği nefis bir gelinlik modelidir.

V Yaka Dantel Uzun Kollu Transparan Balık Gelinlik Modeli

V Yaka Dantel Uzun Kollu Transparan Balık Gelinlik ModeliV yakalı, uzun kollu ve dantel işlemelerin yer aldığı gelinlik, çok asil ve zarafet dolu bir görünüm sunmaktadır. Karın bölgesinde kullanılan transparan detaylar, balık eteğinde beyaz renkli, saten ile buluşarak, adeta kuğu güzelliğinde bir gelinlik modeli ortaya çıkarmıştır. Aynı zamanda kullanılan dantel işlemeler ağır ve zengin bir güzellikte sunmuştur. Fiziğine güvenen gelinlerin, mutlaka görmeleri gereken muhteşem gelinlik modelidir.

Balık Model Transparan Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Balık Model Transparan Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Balık model, vücudunuzdaki kusurları gizlemek yerine kusurlarınızı ön plana çıkarmaya daha müsait bir modeldir. Çünkü tüm gövdenizi sarar ve giyebilmek için son derece orantılı bir fiziğe sahip olmanız gerekir. Özellikle kalça ve omuz genişliği orantılı kadınların tercih etmesi gereken bu modeli tercih edeceklerin dikkat etmesi gereken en önemli husus, gelinliğin boyudur.

İlginizi Çekebilir: Balık Gelinlik Nedir? Kime Yakışır?

Balık modeller mutlaka yere kadar uzun olmalı hatta mümkünse daha da uzun olmalıdırlar. Zaten dar ve yapışan bir model oldukları için, bacak boyunu kesmemeleri son derece önemlidir. Bu nedenle kuyruğun ve kabarıklığın başlayacağı diz noktası, çok ince ayarlanmalı, tam vücudunuza göre oturtulmalıdır. Balık kesim gelinliklerde nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgileri buradan alabilirsiniz.

Gelinliğin transparan bölümlerinde çok fazla miktarda taş kullanılması, ağır bir görüntü oluşmasına neden olabilir. Kimsenin teninin üstünde o denli devasa taşlar hoş durmayacaktır. Bu nedenle kumaş şeklinde taş dokusu tercih edilebilir veya minik boyutlu inciler ile tamamlanabilir.

Özellikle son derece sakin gelinlik modellerinin çarpıcı makyaj, takı ve aksesuarlar ile kombinlenmesi, bu akımı oluşturuyor. Pek çok tasarımcı yeni modaya yön verirken, o yılın etkisi altında kaldığı akımdan besleniyor. Bu nedenle önümüzdeki yıllarda, özellikle balık modellerde, altın işlemeleri görmek kaçınılmazdır.

Balık Model Transparan Gelinlikler Öneriler ve Fikirler

Balık Model Transparan Gelinlikler Öneriler ve FikirlerEvet, herkes Valentino ya da Dior bir gelinlikle evlenmez. Tasarım bir gelinliğe sahip olmak her zaman her kadının kalbinden geçendir. Ancak rüyalarınızdaki gelinliği arıyorsanız, en son Haute Couture kreasyonlarına kesinlikle değer verin.

Zarif düğün elbiseleri size hiç şüphesiz yeni fikirler ve her şeyden önce ilham verecektir. Balık model transparan elbiselerin oldukça popüler olduğu Haute Couture kreasyonunda, bu sezon genellikle zarif bir trende sahip. Filigree dantel, ustalıklı nakış, tül, elmas taşlar ve narin, parlak saten kumaş ile masalsı bir düğün yaşayabilirsiniz. Ünlü gelinlik tasarımcısı Zuhair Murad, özellikle balık model gelinliklerde çok fazla kumaş kullanarak sanki az kumaş varmış etkisi yaratabilen başarılı bir tasarımcıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here