Genel olarak gösterişli olmak istenilen bir gün olan düğün gününde bazı gelin adayları kendi tarzlarını yansıtmak adına sade gelinlikler tercih edebilmektedir. Ancak sade gelinlik tercih etmek özensiz olmak veya şık olmak anlamına gelmez. Tam tersine sade gelinlik tercih ederek asil ve zarif bir görüntü oluşabilmektedir. Spor bir görünümü de olan bisiklet yaka gelinlikler, sade şıklık arayan gelin adayları için en iyi seçim olacaktır.

Rahatlık ve sadeliği ön planda tutan ve gösterişten hoşlanmayan gelin adaylarının tercihi olan bisiklet yaka gelinlik modelleri, bu yıl oldukça revaçta olacak gibi gözükmektedir. Yaka kısmından eteklerin ucuna kadar tül ve dantellerden oluşan bisiklet yaka gelinlik modelleri, tamamıyla şifon kumaştan tasarlanarak da üretilebilmektedir. Sadelikten vazgeçemeyen gelin adaylarının tercihi olan bisiklet yaka gelinlikler dışında, düşük omuzlu veya straplez gelinlikler de tercih edilebilmektedir. Yakışan modelin bulunmasının ardından verilecek karar gelin adayı için bir ömür mutluluğa ve düğün günü düşünüldüğünde yüzlerde oluşan gülümseye sebep olmaktadır.

Bisiklet yaka şeklinde oluşan yaka kısmından düz inen etek uçlarına kadar kullanılan şifon kumaşın varlığı, uzun kol şeklinde olması ile de bir bütünlük oluşturmakta ve tercih eden gelin adayları için sonsuz mutluluk oluşturmaktadır.Vücuttaki kusurları örtmek için kullanılacak taş veya boncuk işlemeler ile de tamamlanabilecek olan bu gelinlik modelleri, sade ve asil bir görüntü oluşturarak sıra dışı ve farklı bir görüntü de sergileyecektir.

Bisiklet Yaka Uzun Kollu Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Bisiklet yakanın kullanıldığı uzun kollu gelinlikler, ince yapılı gelin adayları için oldukça uygundur. Hem asil hem de zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Üstelik ilkbahar ve sonbahar aylarında yapılacak düğünlere uygun modellerdir. İşte sizlere 16 harika bisiklet yaka uzun kollu gelinlik modelleri:

Basenden Oturtmalı Güpür ve Dantel İşlemeli Gelinlik

Basenden Oturtmalı Güpür ve Dantel İşlemeli GelinlikBu modelin basen kısmı dar olan gelinler için doğru bir seçim olacağınız düşünüyoruz. Basenden aşağı orta ölçüde bir kabarıklık iniyor. Kollarda ise uzun kol tercih edilmiş.

Bel Kısmı Drapeli Bisiklet Yaka Gelinlik

Bel Kısmı Drapeli Bisiklet Yaka Gelinlikİngiltere kraliyet gelinliklerini andıran modelde krem rengi kullanılmış. Bel kısmı drapeli ve kumaş olarak saten üzerine güpür süsleme uygulanmış.

Bisiklet Yaka Balık Modeli Dantelli Gelinlik

Bisiklet Yaka Balık Modeli Dantelli GelinlikKısa boylu gelinler için önermediğimiz bu modelde saten üzerine güpür kumaş kaplanmış. Güpürün bazı yerlerine serpilen tek vaziyetteki taşlar gelinliğe pırıltı katıyor.

Bisiklet Yaka Uzun Kollu Dar Kesim Gelinlik

Bisiklet Yaka Uzun Kollu Dar Kesim GelinlikBu modeli düğün yerine belki nikah töreninde tercih edebilirsiniz. Gelinlikten ziyade sade bir elbiseyi andıran model oldukça durağan.

Dantel Kollu A Kesim Gelinlik

Dantel Kollu A Kesim GelinlikA kesim gelinlikler genel olarak düğünde pistten inmek istemeyen ve rahat hareket etmek isteyen gelinlerin tercihidir. Gelinliğin tamamında kullanılan dantel romantik bir hava katmış.

Dantelli Uzun Kollu Sade Gelinlik Modeli

Dantelli Uzun Kollu Sade Gelinlik ModeliKabarık tülden yapılan gelinliğin kol ve yaka kısmında dantel kullanılmış. Uzun kolları ile kış düğünleri için ideal bir seçim olabilir.

Kemer Detaylı Balık Modeli Gelinlik

Kemer Detaylı Balık Modeli GelinlikBalık modeli gelinlikler son yıllarda en fazla kullanılan modeller arasında. Bu modelde de balık tasarımından yararlanılmış. Kemer detayı çok hoş görünüyor.

Kemerli Uzun Kollu Tül Gelinlik

Kemerli Uzun Kollu Tül GelinlikHem kabarık hem zarif… Yakadan bel altına kadar inen güpür gelinliğe geleneksel bir hava katıyor. Bu model bir gelinlik giydiyseniz, mankendeki saç stilini de kullanabilirsiniz.

Kolları Dantelli Zarif Tül Gelinlik

Kolları Dantelli Zarif Tül GelinlikÜst basenden itibaren genişlemeye başlayan gelinlikte kullanılan tül üzerinde çok tatlı bir dantel işlemesi yapılmış. İnce bir ip gibi olan, bele bağlanan kurdele ile de zariflik katılmış.

Kolları Tül ve Dantel Detaylı Gelinlik

Kolları Tül ve Dantel Detaylı GelinlikTarlatansız olarak önerilen modelde kolları tamamen saran yumuşak bir tül kullanılmış. Etek kısmında sadelik tercih edilirken, üst kısım ve kollarda dantel bulunuyor.

Saten Kumaş Üzerine Dantel İşlemeli Uzun Kollu Gelinlik

Saten Kumaş Üzerine Dantel İşlemeli Uzun Kollu GelinlikBütünüyle dantel çalışılan modelde capri kol dediğimiz kol boyu uygulanmış. Küçük bir duvak da eklenirse, bu model ile gecenin yıldızı olmanız kaçınılmaz olur.

Saten Üzeri Güpür İşlemeli Uzun Kollu Gelinlik

Saten Üzeri Güpür İşlemeli Uzun Kollu GelinlikTesettürlü gelinlikleri andıran modelin etek kısmında kalın tarlatan kullanılmış. Enli pli şeklinde dikilen modelin üst kısmında güpür süslemeler bulunuyor.

Taş Kemerli Uzun Kol Kabarık Gelinlik

Taş Kemerli Uzun Kol Kabarık GelinlikYaz kış her mevsim tercih edilen prenses modeli gelinlikler son yılların gözdesi. Fazlasıyla kabarık olan bu model gelinlik giymiş olma duygusunu tamamen yaşatıyor.

Uzun Dantel Kollu Prenses Gelinlik Modeli

Uzun Dantel Kollu Prenses Gelinlik ModeliPrenses model deyince genelde insanların aklına tek tip gelir. Ancak tek tipliğin aksine prenses modelin birkaç çeşidi vardır. Bu modelde ise üst bel dediğimiz bölgeden başlayan kabarıklık kullanılmış.

Uzun Kollu A Kesim Gelinlik

Uzun Kollu A Kesim GelinlikYine nikahta veya aile arasında yapılan küçük düğünlerde önerdiğimiz bir model. Çok az kullanılan kabarıklık ve bütünü saran dantel işlemesi oldukça asil duruyor.

Uzun Kollu Yoğun Güpür İşlemeli Prenses Gelinlik

Uzun Kollu Yoğun Güpür İşlemeli Prenses GelinlikBiraz gözleri yorsa da yoğun işlemeler birçok gelinin tercih ettikleri arasında başı çekiyor. Yakadan etek ucuna kadar kullanılan ışıltılı işlemeler gelinliğe ben buradayım dedirtir nitelikte.

Bisiklet Yaka Uzun Kollu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bisiklet Yaka Uzun Kollu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Düğün günlerinde sadeliği ön planda olmak isteyen gelin adayları, aynı zamanda rahat bir gelinlik de tercih etmiş olacaklardır. Kabarık olmayan bu gelinlik modelleri, özellikle atletik vücuda sahip gelin adaylarında çok güzel durmakla birlikte, vücut kusurları doğru şekilde gizlenirse her türlü vücut tipine sahip bayan tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Bisiklet Yaka Uzun Kollu Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Bisiklet Yaka Uzun Kollu Gelinlik Önerileri ve FikirleriGenel olarak kış aylarında yapılacak düğünlerde tercih edilen uzun kollu gelinlikler, yeni sezonda her mevsimde karşımıza çıkacaktır. Şifon kumaşın duru görüntüsünün kollara da yansımasıyla meydana gelecek olan uzun kollar, sade ve gösterişten uzak olmayı tercih eden adaylar için de kurtarıcı bir gelinlik modeli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here