Etkileyici gelinlik modelleri ile birçok gelin adayını büyüleyen Çağteks Gelinlik, el emeğinin ustalıkla işlendiği modeller ile 2016 yılında da gelinlere hayallerindeki gelinliğin en şık halini sunmuştur. Fransız güpür ve danteller birçok gelinliğin tarzını belirlerken, ipek kumaşlarla buluşan harika modeller son derece zarif gelinliklere markanın ev sahipliği yapmasını sağlamıştır. Hazır gelinlikleri ile akıllardaki gelinliğin belirlenmesini sağlayan Çağteks, gelin adaylarının kendilerine özel dikimleri ile de hizmet vermektedir. Sektördeki geçmişi 40 yılı aşan bir süreye dayanmasından dolayı, gelinlik modasındaki tecrübe ve beceriler kaliteli ve benzersiz gelinliklere dönüşmüştür.

Her yıl gelinlik koleksiyonları ile tarzı farklı ve şık olan gelinler için en şık gelinlik modellerinin bulunduğu koleksiyonlar markanın en önemli hizmetleri arasındadır. Gelinliklerde yer verilen ipek kumaş ve dantel, gelinliklerin tarif edilemez ir şıklıkta olmasını sağlamıştır. Gelinliklerin her modeli güzel olsa da, Çağteks gelinlikleri, görenin bir kere daha dönüp baktığı şıklığı oluşturan modellerdir.

Gelinlik kumaşlarında kullanılan iri yapraklı ve çiçekli dantel kumaşlar, gelinliklerin zarif ve sade bir güzellikte olmasını sağlamıştır. İşlemeli gelinliklerden hoşlanmayanlar için en doğru alternatiflerden biri olarak sade saç modeli ve aksesuarlar ile tamamlandığında, mutlaka beğenilecek bir gelin çıkması muhtemeldir. Gelinliğin üst kısmından başlayarak aşağılara kadar inen çiçekli dantel, tasarımın romantik bir tarzın etkisinde kaldığına işaret etmektedir.

Çağteks 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Buram buram el emeği kokan Çağteks’in gelinlik modelleri birçok genç kızın hayallerini süsleyecek nitelikte. Sizler için hazırladığımız 2016 modelleri arasında; yarım kollu, ince-kalın askılı, A kesim, kabarık vs. olmak üzere birçok çeşidi bir arada bulabilirsiniz.

2016 A Kesim M Yaka Çağteks Gelinlik

2016 A Kesim M Yaka Çağteks GelinlikOldukça özel bir kumaşa sahip olan gelinlik, M yakası ile harika görünüyor. Birçok gelin adayının beğenisini kazanacak bir kreasyona sahip olan Çağteks gelinliklerden birisi. Dar kesim görüntüsü ile harika görünüyor.

2016 Askılı Boncuk İşlemeli Çağteks Gelinlik Modeli

2016 Askılı Boncuk İşlemeli Çağteks Gelinlik ModeliÖzel boncuk işlemeli bir büstiyer tasarımına sahip olan gelinlik, kalın askılara sahip ve eteğindeki Fransız güpür kumaşı harika görünüyor. Plili bir eteğe sahip olan gelinlik, çapraz şekilde bel kısmında toplanan kalın askılara sahip.

2016 Güpür İşlemeli Prenses Model Çağteks Gelinlik

2016 Güpür İşlemeli Prenses Model Çağteks GelinlikÜst kısmı transparan bir şekilde tasarlanan gelinlik, boncuk işlemeli güpür işlemelerle birlikte harika görünüyor. Prenses bir eteğe sahip olan gelinlik, bel kısmında peplum görünümlü bir kata da sahip. Güpür askılı işlemeli prenses gelinlikler için tıklayın.

2016 Tek Omuz Prenses Çağteks Gelinlik Modeli

2016 Tek Omuz Prenses Çağteks Gelinlik ModeliGeniş yakalı, tek omuzlu gelinlik, oldukça sevimli görünüyor. Spor şık bir görüntüsü olan gelinliğin, prenses eteği ve bel kısmındaki ayrıntısı ile oldukça gösterişli. Fırfırlı yaka ve kol detayına ek olarak güpür işlemeleri bulunuyor.

A Kesim Kısa Kollu 2016 Çağteks Gelinlik Önerisi

A Kesim Kısa Kollu 2016 Çağteks Gelinlik ÖnerisiTransparan ve dar kesim bir gelinlik modeli. Kısa kolları ve kendinden desenli kumaşı ile oldukça şık bir gelinlik. Sade şık bir görünüme sahip olduğunu da söyleyebiliriz.

Fransız Güpür Askılı 2016 Çağteks Gelinlik

Fransız Güpür Askılı 2016 Çağteks GelinlikKalın askılı ve V yakalı üst tasarımı ile Fransız güpür kumaşın en çok yakıştığı Çağteks gelinliklerden birisi. Tamamen Fransız kumaştan oluşan gelinliğin, kat şeklindeki kabarık eteği de oldukça şık görünüyor.

Fransız Güpür İşlemeli 2016 Çağteks Gelinlik Önerisi

Fransız Güpür İşlemeli 2016 Çağteks Gelinlik ÖnerisiÖzel boncuk işlemeli bir büstiyer tasarımına sahip olan gelinlik, kalın askılara sahip ve eteğindeki Fransız güpür kumaşı harika görünüyor. Plili bir eteğe sahip olan gelinlik, çapraz şekilde bel kısmında toplanan kalın askılara sahip. Kabarık işlemeli straplez gelinlikler için buraya tıklayın.

Kalın Askılı Güpür İşlemeli 2016 Çağteks Gelinlik Önerisi

Kalın Askılı Güpür İşlemeli 2016 Çağteks Gelinlik ÖnerisiÜst kısmı transparan bir şekilde tasarlanan gelinlik, boncuk işlemeli güpür işlemelerle birlikte harika görünüyor. Prenses bir eteğe sahip olan gelinlik, bel kısmında peplum görünümlü bir kata da sahip.

Kemerli Straplez Prenses Model 2016 Çağteks Gelinlik

Kemerli Straplez Prenses Model 2016 Çağteks GelinlikBoncuk işlemeli, kemer detayına sahip olan gelinlik, düz kesim bir straplez büstiyere sahip. Kabarık tül eteği ise bel kısmındaki güpür detaylar ile oldukça şık görünüyor. Düşük omuz kemerli A kesim gelinlikler için tıklayın.

Kuyruklu Straplez A Kesim 2016 Çağteks Gelinlik

Kuyruklu Straplez A Kesim 2016 Çağteks Gelinlik

Üst tarafta vücuda tamamen oturan, belden itibaren genişleyen model oldukça zarif tasarlanmış. Üzerindeki dantel ve güpür detayları ile ise de romantik bir havaya bürünmüş.

M Yaka Tek Omuz Prenses 2016 Çağteks Gelinlik Önerisi

M Yaka Tek Omuz Prenses 2016 Çağteks Gelinlik ÖnerisiDüz straplez büstiyer kesimi ve A model eteği ile harika gir gelinlik. Üst kısmında yoğun bir güpür işlemesi bulunuyor ve ayrıca kuyruk detayı ile asil şık bir havası bulunuyor.

Straplez İşlemeli A Kesim 2016 Çağteks Gelinlik Modeli

Straplez İşlemeli A Kesim 2016 Çağteks Gelinlik ModeliTek omuz prenses model gelinlik, M yakası ve kabarık eteği ile harika görünüyor. Tül kumaştan oluşan tek omuz görüntüsü ve bel kısmından basen altına kadar inen güpür işlemeye sahip.

Straplez Yarım Balık 2016 Çağteks Gelinlik

Straplez Yarım Balık 2016 Çağteks GelinlikStraplez A kesim kuyruklu gelinlik, büstiyer kesimi ile oldukça güzel görünüyor. Düz kesim straplez büstiyeri incilerle süslenmiş ve etek kumaşı ile iyi bir uyum sağlanmış durumda. Göğüs altından genişleyen gelinlik, uzun bir kuyrukla oldukça gösterişli.

Tek Omuz Boncuklu Prenses 2016 Çağteks Gelinlik

Tek Omuz Boncuklu Prenses 2016 Çağrteks GelinlikYarım balık şeklinde tasarlanan gelinlik, M yakalı straplez tasarımı ile oldukça şık görünüyor. Sade bir şıklığa sahip olan gelinlik, tülden oluşan ve basen altından genişleyen bir eteğe sahip. Üst kısmındaki yoğun güpür işlemeleri etek uçlarına doğru yayılarak güzel bir görünüm oluşturmuş.

Transparan Uzun Kollu 2016 Çağteks Gelinlik Modeli

Transpara Uuxun Kollu 2016 Çağteks Gelinlik ModeliBüstiyer tasarımı oldukça gösterişli olan gelinlik, düz straplez bir şekilde yapılmış. Tül ve işlemelerden oluşan tek askılı ve tülden oluşan prenses model eteği ile göz dolduruyor.

Üç Boyu Kumaş Straplez 2016 Çağteks Gelinlik

Üç boyu Kumaş Straplez 2016 Çağteks GelinlikÜç boyutlu denen kabartmalı bir kumaştan oluşan gelinlik, M yakası ve çiçek kabartmalı bir büstiyere sahip. A kesim ve yoğun güpür işlemeli gelinlik, oldukça zarif bir görüntüye sahip.

Çağteks 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çağteks 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Gelinlik modasında her yıl kalitesi ve tecrübesi ile birçok değişikliğe uğratan Çağteks, 2016 yılı için hazırladığı gelinlik koleksiyonunda da birçok değişikliğe ve şıklığa imza atmıştır. Bu sebeple tarzını geleneksellikten biraz uzak ve son derece modern bir tarz üzerine tasarlanmış gelinlik ile ortaya çıkarmak isteyenler koleksiyon içinden dilediklerini seçebilirler. Beğenilen modelin vücut yapısına göre ayarlanıyor olması, gelin adayları için önemli şanslardan biridir.

Çağteks 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Çağteks 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve FikirleriGelinlik koleksiyonuna genel olarak bakıldığında hareketli ve farklı aksesuarlar kullanılarak zenginleştirilmiş modeller göze çarpmaktadır. Kemer detayı ve fiyonkların birçok yerde bulunması, gelinliğin sadeliğini götüren sebepler olmuştur. Bu sebeple sade ancak farklı bir gelinlik seçmek isteyenler, Çağtek 2016 koleksiyonunu incelemelidirler. Bu sayede örnek mankenlerin gelin saçı ve aksesuarları hakkında da bilgi sahibi olunabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here