Bir kadının hayatı boyunca unutamadığı anıların arasında düğün günü hatırları gelir. Bu nedenle tüm gelinler düğün günü hazırlıkları konusunda oldukça hassastırlar. Çoğu zaman oldukça problemli hale gelebilen düğün öncesi gelin hazırlıklarında gelinlerin en çok üzerinde durduğu konulardan birisi de; nasıl bir gelinlik tercih edebilecekleri ile ilgilidir. Gelinlik sektörü her yıl binlerce yeni modeli gelin adaylarına sunmaktadır. Tüm bu modeller içerisinde doğru gelinlik seçimini yapabilmek bazı zamanlarda gerçekten de zorlayıcı olabilir.

Son yıllarda gelinlik sektöründe piyasaya sürülen yeni gelinlik modelleri arasında göbeği açık kullanılan dantel gelinlikler öncelikli sırada gelir. Geçmişte Fransa’da popüler olan dantel gelinlikler son zamanlarda ülkemizde de pek çok ünlü gelin adayının seçimleri arasında yer alır.

Daha çok cesur ve fiziğine güvenen kadınların tercih ettiği bu gelinlik modeli ile düğün gününde kusursuz görünmek hiç de zor değildir. Çünkü dantelin zarifliği ve asaleti, göbeği açık bir model ile birleştirildiğinde doğru aksesuar kombinasyonlarının da uygulanması halinde ortaya oldukça şık bir görüntü çıkarabilir. Ancak elbette ki bu tür bir gelinlik aynı zamanda iyi bir fiziki yapı gerektirir. Bu nedenle her kadının tercih edebileceği gelinlik türlerinden değildir. Karın bölgesinden memnun olmayan kadınlar göbeği açık modelli dantel gelinlik türünü tercih etseler bile düğün günlerinde hoş bir görünüm yakalamaları onlar için oldukça zor olabilir.

Crop Top Dantel Gelinlik Resimleri ve Fotoğrafları

Göbeği açık gelinlikler son yıllarda bohem bir görüntü yakalamak isteyen gelinler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Eğer böyle bir model aklınızdan geçiyorsa sizlere 10 güzel model sıraladık.

A Kesim Bohem Göbeği Açık Dantel Gelinlik

A Kesim Bohem Göbeği Açık Dantel GelinlikBohem gelinlikler, 2018 yılının favoriler listesinde yer alıyor. Yarım kolları ve omuzları açıkta bırakan yakası ile oldukça güzel bir gelinlik karşınızda. Crop top olarak da bilinen göbek dekoltesi, son yıllarda fazlasıyla tercih ediliyor. Bu model, bohem gelinliklerle son derece uyumlu görünüyor. Açık havada yapılacak düğünler, kır ve kumsal organizasyonları için harika bir seçim.

İlginizi Çekebilir: İki Parçalı Gelinlik Kime Yakışır?

Balık Kesim Göbeği Açık Dantel Gelinlik Önerisi

Balık Kesim Göbeği Açık Dantel Gelinlik ÖnerisiBohem havanın dışında balık kesim ve üstü kayık yaka dantel kumaştan tasarlanan bu gelinlik de oldukça güzel görünüyor. Şıklığından ödün vermeyen ama göbek dekolteli bir gelinlik giymek isteyen adaylar için oldukça güzel bir seçenek.

Bohem Üstü İncili Crop Top Dantel Gelinlik

Bohem Üstü İncili Crop Top Dantel GelinlikSon derece salak ve bohem bir gelinlik daha karşınızda. Uçuşan etekleri ile kumsalda yapacağınız düğünü her an organize edebilirsiniz. Uzun kolları, tül ve dantel birleşimi kumaşı ile oldukça farklı bir gelinlik modeli. Eğer iki gelinliğiniz olacaksa birini bu şekilde seçmeniz kesinlikle unutulmaz bir düğün yapmanızı sağlayabilir.

İki Parça Göbeği Açık Spor Dantel Gelinlik

İki Parça Göbeği Açık Spor Dantel GelinlikŞıklığımdan ve asilliğimden ödün vermem diyen gelinlerin gelinlik modeli ile karşı karşıyayız. Göze fazla batmayan dekoltesi, uzun kolları ve bisiklet yakası ile güzel görünüyor. Etek kısmındaki hareketlilik ise oldukça modern duruyor. Hem spor hem de şık bir crop top gelinlik modeliniz olsun istiyorsanız tam olarak böyle bir seçim yapabilirsiniz.

İki Parçalı A Kesim Etekli Crop Top Gelinlik

İki Parçalı A Kesim Etekli Crop Top GelinlikOldukça güzel bir crop top gelinlik daha sizlerle. Dantel kumaşı ve uçuşan etekleri ile kendinizi kırlarda ve kumsalda esintiye bırakabilirsiniz. Bohem bir gelin olmak isteyenler için son derece güzel bir model. Kollarıyla ve etek kısmıyla istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Kabarık Etekli İki Parça Göbeği Açık Gelinlik Önerisi

Kabarık Etekli İki Parça Göbeği Açık Gelinlik Önerisiİki parçalı şık bir gelinlik arıyorsanız tam size uygun bir model. A kesim kabarık etekleri, şık bir hava katarken, ilüzyon yakası ve işlemeleri ile oldukça dikkat çekici görünen bir model. Ayrıca biraz değiştirerek spor hava kazandırabileceğiniz bir model olduğunu da söyleyebiliriz.

Sırt ve Göbek Dekolteli Dantel Gelinlik Modeli

Sırt ve Göbek Dekolteli Dantel Gelinlik ModeliYarım kollu oldukça güzel bir crop top gelinlik modeli. Sırt ayrıntısı ve bohem havası ile hayallerinizi süsleyen bir gelinlik olabilir. Eğer aklınızda böyle bir model varsa, tam olarak uygulatabileceğinizi de söyleyebiliriz. Üstelik ilkbahar, yaz ve sonbahar mevsimlerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Göz Atın: Sırtı Açık Balık Kesim Gelinlik Önerileri

Üstü Dantel Kabarık Etekli Göbeği Açık Gelinlik

Üstü Dantel Kabarık Etekli Göbeği Açık GelinlikBisiklet yaka ve uzun kollu tasarlanan crop top, etek kısmında kabarık bir etekle birleştirilmiş. Etek kısmıyla istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Ayrıca üst kısma inci ve taşlar gibi ekler yaparak daha ışıltılı bir hava katabilirsiniz. Uzun katedral tipi bir duvakla daha romantik bir görünüm de kazandırabilirsiniz. Uzun duvaklı dantel gelinlikler için tıklayın.

Yarım Balık Düşük Kol Crop Top Dantel Gelinlik

Yarım Balık Düşük Kol Crop Top Dantel GelinlikTamamen dantel kumaştan tasarlanan gelinlik, iki parçalı görüntüsü ile oldukça şık. Romantik bir bohem gelin olmak istiyorsanız aynı bu şekilde açık dalgalı saçlarla tamamlayabilirsiniz. Hem modern hem de sıra dışı bir gelinlik arayanlara mükemmel bir öneri.

Yarım Kollu İki Parça Göbeği Açık Dantel Gelinlik Önerisi

Yarım Kollu İki Parça Göbeği Açık Dantel Gelinlik ÖnerisiTülden oluşan kabarık eteği, üst kısımda yarım kollu crop top ile mükemmel bir uyum yakalamış. Romantik bir görünüm elde etmek isteyen ilkbahar ve sonbahar gelinleri için güzel bir öneri olduğunu düşünüyoruz. Romantik gelinlik için kumaş nasıl olmalı buradan öğrenin.

Crop Top Dantel Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Crop Top Dantel Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Göbeği açık dantel gelinlik modeli seçilirken vücuda olabilecek en uygun gelinliğin seçimi için dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunur. Bu konuların başında vücut hatlarına göre göbek açık dantel gelinlik seçilmesi gelir. Göbek kısmında fazla yağ bulunan ve düz karın hatlarına sahip olmayan kadınlar, bu gelinlik türünü tercih etseler dahi istedikleri zarif görüntüyü elde etmeleri mümkün değildir. Bu yüzden gerçekçi olup yalnızca fiziğin uygun olması durumunda göbeği açık dantel gelinlik modeli düşünülmelidir.

Gelinlik modeli seçilirken yalnızca fiziğe değil, alınacak olan gelinliğin kumaşına da dikkat etmek çok önemlidir. Dantel kumaş türü oldukça ince işçilik gerektiren bir kumaş türüdür ve her gelinlik firması doğru kumaşı kullanamayabilir. Dantel ayrıca tüm fiziği olduğu gibi ortaya çıkardığı için gerçekten fiziğine güvenen kadınlar tarafından tercih edilmesi çok mühimdir. Dantel gelinliklerin etekleri çeşitli şekillerde olabilir. Dantel kumaş seçerken nelere dikkat edilmeli buradan öğrenebilirsiniz.

Etek seçimi konusunda basen bölgesinde fazla kilo problemi olan kadınların kabarık etekleri tercih etmeleri yerinde bir karardır. İnce bacaklı bayanlar ise rahatlıkla dar etekli modelleri düşünebilirler.

Göbeği açık dantel gelinlikler sık sık uzun kuyruklu etekler ile kombine edilirler. Bu tür bir seçim gelin adaylarının boylarını olduğundan daha uzun göstereceği için ideal sayılabilir. Fakat uzun kuyruklu eteğin düğün esnasında hareket ettirilmesi çoğu zaman zorlaşacağı için daha rahat hareket etmek isteyen gelin adaylarına mini etekli göbek açık dantel gelinlikler tavsiye edilir.

Crop Top Dantel Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Crop Top Dantel Gelinlik Önerileri ve FikirleriGöbeği açık dantel gelinlik modelleri konusunda piyasada sayısız model bulunur. Tüm bu modellerin içerisinde en başarılı olanlarından birisine örnek olarak straplez yakalı ve dar kesimli göbeği açık dantel gelinlik modeli verilebilir. Straplez yaka bu tür bir gelinlik modeline özel bir hava katarak bayanların boyun ve omuz bölgesini hoş bir şekilde ortaya çıkartabilir.

Dar kesim ya da balıkçı etek modelinde dantel bir gelinlik ile gelin adayları prensesler gibi görünebilir. Bu gelinlik modelinde saç şekli olarak dalgalı ve dağınık topuzlar mükemmel duracaktır. Aksesuar konusunda ise gelinliğin taşlı ve pullu olması durumunda olabildiğince sade takılar kullanılması ideal bir seçimdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here