Gelinlik seçerken bol seçenek arasından tercihini yapmak isteyen gelin adayları için en isabetli adreslerden biri Dai Gelinlik olacaktır. Her tarza yatkınlığı yılların tecrübesi ve profesyonel ekibinden ileri gelen markanın yüzlerce gelinlik modeli bulunmaktadır. Bunca seçenek arasından seçim yaparken bayanların işi zorlaşsa da en doğru ve uygun gelinlik modelini bulma ihtimali bir hayli yüksektir. Bu sebeple straplez ya da kayık yaka fark etmeksizin, Dai gelinliğin tek temennisi, gelinlerin hayal ettiklerini gerçeğe dönüştürmektir.

2016 yılının en şık gelinleri arasında yer almak için Dai gelinlik koleksiyonu mutlaka görülmeye değer tasarımlar içermektedir. Dantelli modellerin yanı sıra tül ve güpür ile gösterişin zirve yaptığı gelinlikler, 2016 yılına damgasını vuracak özelliklere sahiptir. Dümdüz inen etekler ve pileli gelinlikler, gelinlik modasının farkını bulmaya çalışan gelinlere hitap etmektedir.

2016 yılının ilk aylarında bulunduğumuz şu dönemde en şık gelinlikleri için çok fazla bekletmek istemeyen marka, erken tanıtım ile gelinlik koleksiyonunu başarılı bir şekilde tanıtmıştır. Gelinlik eteklerinin sadece saten kumaştan dikilmiş olması da fazlasıyla dikkat çeken özellikler arasındadır. Alt kısmı sade, üstü daha gösterişli ve hareketli gelinlik arayanların denediklerinde mutlaka beğenecekleri modeller arasında yer almaktadır. Bazı gelinliklerde bulunan sırt dekoltesi, cesur olmayı seven ve düğününde akılda kalıcı olabilmek için yer verilen detaylardır.

Dai 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

2016 yılının en çok konuşulan ve en güzel gelini olmak istiyorsanız, Dai’nin modellerine mutlaka bakmalısınız. Kendini masallardan fırlamış prensesler gibi hissetmek isteyenler için ise en ideal modelleri yine bu koleksiyonda bulacağınızı düşünüyoruz.

2016 Kalın Askılı A Kesim Dai Gelinlik Modeli

2016 Kalın Askılı A Kesim Dai Gelinlik ModeliKalın güpür askılı ve A kesim formundaki Dai gelinlik, son derece zarif görünüyor. Göğüs kısmındaki boncuk ve inci işlemeler ile zarif güpür kumaşı, gelinliğe oldukça güzel bir hava katmış durumda.

2016 Kayık Yaka Çiçek Detaylı Dai Gelinlik

2016 Kayık Yaka Çiçek Detaylı Dai GelinlikKayık yaka prenses model gelinliğin, yaka kısmındaki farklı renkteki çiçek detayları muhteşem görünüyor. Spor şık bir gelinlik arayan gelin adayları için güpür ve çiçek işlemeleri, tül kabarık eteği ile oldukça güzel bir model.

2016 M Yaka Askılı Dai Gelinlik

2016 M Yaka Askılı Dai GelinlikM yakalı büstiyer şeklindeki üst tasarımı, gösterişli bir güpür işlemeye sahip. Güpür detay üzerindeki boncuk ve inci işlemeler, gelinliğin bel kısmı ile harika bir görüntü oluşturmuş durumda. Prenses model tül eteği ise gelinliğe ayrı bir güzellik katıyor.

2016 Straplez Güpür İşlemeli Dai Gelinlik

2016 Straplez Güpür İşlemeli Dai GelinlikM yaka hafif kabarık etekli Dai gelinlik, bel kısmındaki tül drape detayı ile oldukça şık görünüyor. Sade bir şıklığı bulunan gelinlik, tülden oluşan etek kısmına dağılan güpür detayları bulunuyor.

2016 Straplez İşlemeli Dai Gelinlik Önerisi

2016 Straplez İşlemeli Dai Gelinlik ÖnerisiTül üzeri işlemeleri bulunan gelinlik, hem güpür hem de boncuk işlemeleri ile harika görünüyor. Bel kısmındaki organze detay ve tül kabarık etek ile tasarlanan bir gelinlik.

2016 Uzun Kollu Fransız Güpür Dai Gelinlik

2016 Uzun Kollu Fransız Güpür Dai GelinlikFransız güpür kumaştan oluşan gelinlik, mütevazi bir görünüme sahip. Uzun güpür kolları, geniş kesim V yaka ile birleşmiş durumda. A kesim formu ile oldukça zarif görünen gelinlik, birçok gelin adayının beğenisini kazanacak bir model. Uzun kollu gelinlik seçerken neye dikkat edilmeli buradan öğrenebilirsiniz.

Askılı İncili Kabarık 2016 Dai Gelinlik Modeli

Askılı İncili Kabarık 2016 Dai Gelinlik ModeliDrapeli bir şekilde yapılan büstiyer tasarımına sahip bir gelinlik. İncilerle bezenen askıları ve gövde kısmındaki inci işlemelerle harika görünüyor. Mükemmel bir bel oturmasına sahip olan gelinlik, tül kabarık eteğe sahip. Atelier incili M yaka gelinlikler için buraya tıklayın.

Güpür İşlemeli Kabarık 2016 Dai Gelinlik Önerisi

Güpür İşlemeli Kabarık 2016 Dai Gelinlik ÖnerisiHafif kabarık eteği bulunan gelinlik, güpür ve pul boncuk işlemelere sahip. Zarif bir gelinlik modeli olmasının yanında oldukça mütevazi bir model.

İşlemeli A Kesim Dai 2016 Gelinlik

İşlemeli A Kesim Dai 2016 Gelinlikİpek kumaştan yapılan gelinlik, kalın işlemeli askılara sahip. Boncuk ve pul işlemeleri bulunan büstiyer tasarımı bulunuyor. Göğüs altından toplanan etekler, hafif plili görünümü ile ilkbahar gelinleri için iyi bir seçenek.

M Yaka Parçalı Yarım Balık Etek 2016 Dai Gelinlik

M Yaka Parçalı Yarım Balık Etek 2016 Dai GelinlikM yakası bulunan gelinlik, üst kısmındaki işlemeleri ile oldukça güzel görünüyor. Parçalı bir şekilde tül kumaştan yapılan yarım balık gelinlik, 2016 Dai modelleri arasında beğeni toplayacak bir model.

Straplez A Kesim 2016 Dai Gelinlik Modeli

Straplez A Kesim 2016 Dai Gelinlik ModeliZarif Fransız güpür işlemelere sahip olan gelinlik, sade bir şıklığa sahip. M yakalı straplez büstiyer kesimi ve kabarık tül etekleri ile oldukça güzel görünüyor. Straplez tül A kesim gelinlikler için tıklayın.

Straplez Balık Fransız Güpür 2016 Gelinlik Modeli

Straplez Balık Fransız Güpür 2016 Gelinlik ModeliFransız güpür kumaştan yapılan gelinliğin üst kesimi, alt tarafta farklı kesim bir balık eteğe sahip. Diz üstüne kadar oturan gelinlik, tülden oluşan etek kısmında fırfırlarla farklı bir görünüm oluşturulmuş durumda.

Straplez Boncuk İşlemeli 2016 Dai Gelinlik Modeli

Straplez Boncuk İşlemeli 2016 Dai Gelinlik ModeliÜst kısmı tamamen incilerle süslenen gelinliğin, tül kumaştan kabarık eteği bulunuyor. Bel kısmında güpür kumaştan yapılan detaylar da ekstra bir güzellik katmış görünüyor.

Tafta Uzun Kollu Dai 2016 Gelinlik Modeli

Tafta Uzun Kollu Dai 2016 Gelinlik ModeliUzun güpür kolları ve tafta kabarık eteği bulunan gelinlik, oldukça zarif bir şıklığa sahip. Geniş kare yakası ile mütevazi bir görünüm de sergiliyor. Plili tafta kabarık eteği de gelinliğe gösteriş katıyor.

Yarım Balık Askılı 2016 Dai Gelinlik

Yarım Balık Askılı 2016 Dai GelinlikSade şık bir gelinlik isteyen gelin adaylarını düşünen Dai gelinlik, 2016 yılında zarif balık model bu gelinliği ile beğeni toplayacak. Kalın askıları ve V yakası ile güpür gelinliğin detaylarını güzel bir şekilde yansıtmış.

Yoğun Taş İşlemeli 2016 Dai Gelinlik Önerisi

Yoğun Taş İşlemeli 2016 Dai Gelinlik ÖnerisiÜst kısmı oldukça gösterişli bir şekilde taşlarla süslenen gelinlik, tülden kabarık bir eteğe sahip. M yakalı büstiyer kısımda oldukça güzel bir taş işlemesi bulunuyor.

Dai 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dai 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Yaz ve kış sezonu gelinleri düşünülerek hazırlanmış olan koleksiyon, tercih yaparken birçok detayı düşünmek zorunda bırakmaktadır. Bu nedenle daha önceden belirlenen düğün mekânına uygun modeller tercih edilmelidir. Şık bir otel düğünü yapacak olanların sade ve bir o kadar da şatafatlı modelleri tercih etmeleri tavsiye edilir. Kır düğünleri için romantik tarzın ilk olarak göze çarptığı gelinlikler ideal olacaktır.

Dai 2016 Koleksiyonu Gelinlik Öneriler ve Fikirler

Dai 2016 Koleksiyonu Gelinlik Öneriler ve FikirlerGelinlik seçiminden sonra asıl zorlayıcı kısım yeni başlamaktadır. Gelinlik modeline uygun saçların yapılması, gelinlik ile bir bütünlük sağlanırken, düğün boyunca da rahat etmeyi sağlar. Diğer bir konuda gelinlik fiyatları hakkında ön bilgi almaya çalışmaktır. Bütçeyi zorlamadan gelinlik almak ya da kiralamak için uygun fiyatlı ancak son derece zarif gelinlikler tercih edilmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here