Sade gelinliklerin yanı sıra işlemeli ve göz alıcı gelinlik modelleri, Dai gelinlik koleksiyonunda yer alan modellerdir. Özellikle straplez kesimlerde üst kısmın taşlarla kaplanması oldukça gösterişli bir gelinliğin ortaya çıkmasını sağlamıştır.Eteklerde kullanılan tül kumaşın uçuşan bir gelinlik şıklığıma dönüşmesi ile unutulmayacak gelinlik şıklığı gelin adaylarını beklemektedir. Her biri büyük özen ve kaliteli kumaşlar eşliğinde dikilen gelinlikler, modern ile klasik tarzın en güzel bileşiminden meydana gelmiş olan modellerdir.

El emeği ve göz nuru dökülerek hazırlanan işlemeli gelinlikler, farklı ve zengin görünen bir şıklık sunmaktadır. Romantik bir tarzda gelin olmak isteyenlerin tercihi olan işlemeli gelinlikler, taşıması ve uyumlu kombin yapması oldukça kolay olan modellerdir. Bu sebeple düz modeller yerine işlemeli gelinliklere öncelik verilerek tercih yapmak her zaman en doğru olanı bulmada etkili olur.

Gelinlik denince akla gelen işlemeli tasarımlar, Dai gelinlik markasının kalitesi ile birleştiğinde, göz alıcı bir güzelliğe bürünmek kaçınılmaz olur. Balık etek ve kabarık etekli gelinliklere koleksiyon içinde sıkça rastlanırken, sadelikten uzaklaşmak adına bolca işlemeli dantel ve tül kumaşlara yer verilmiştir. Sıradan gelinliklerden farklı işlemelerin kullanılmış olması ile her sezon gelin adayının rahatlıkla seçeceği modellerdir. Dünya çapındaki gelinlik modasını yakından takip eden Dai gelinlik, en seçkin ve gösterişli gelinlik modelleri ile gelin adaylarının karşısına çıkmıştır.

Dai İşlemeli Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Gelinliğim hem sade hem de göz doldursun diyorsanız, bu galerimiz tam da size göre… Dai markasının işlemeli gelinlikleri sayesinde hem istediğiniz kadar duru hem de ışıltılı bir gelin olabilirsiniz. Aşağıda sizler için hazırladığımız listede kendi tercihinize uygun bir model bulacağınızdan eminiz.

A Kesim Saten Üzeri İşlemeli Straplez Dai Gelinlik

A Kesim Saten Üzeri İşlemeli Straplez Dai GelinlikA kesim sade bir gelinlik olmasına rağmen gold rengi işlemeleri ile oldukça güzel bir Dai marka gelinlik. Düz straplez kesimi ve düzgün A kesimi ile harika bir model. Saten üzeri işlemeleri de oldukça şık bir hava katıyor.

Askılı Saten Çiçek İşlemeli Dai Gelinlik Modeli

Askılı Saten Çiçek İşlemeli Dai Gelinlik ModeliAskılı A kesim gelinlik, göğüs kısmında ve etek kısmındaki çiçek kabartmalı işlemeleri ile oldukça şık görünüyor. Robadan bir model olan Dai gelinlik, saten kumaşı ile romantik bir görünüme sahip.

Bisiklet Yaka Yarım Balık Dai Gelinlik Modeli

Bisiklet Yaka Yarım Balık Dai Gelinlik ModeliBisiklet yaka gelinlik, M yaka straplez üzerine pul işlemeli tül bir kumaşla süslenmiş. Yarım balık modeli ile oldukça zarif bir Dai marka gelinlik. Bisiklet yaka dar kesim gelinlikler için tıklayın.

Drapeli Kabarık Organze İşlemeli Dai Gelinlik

Drapeli Kabarık Organze İşlemeli Dai GelinlikKristal saten kumaştan drapeli bir şekilde tasarlanan gelinlik, işlemeli askıları ile oldukça güzel görünüyor. V şeklinde gelen askıları ve eteğinin önde toplanan modelini çok beğeneceksiniz. Kabarık etekleri ile birçok gelin adayının beğenisini kazanacak.

Drapeli Straplez Güpür İşlemeli Dai Gelinlik Modeli

Drapeli Straplez Güpür İşlemeli Dai Gelinlik ModeliDüz straplez gelinlik modeli, kabarık etekleri ve güpür üzeri boncuk işlemeleri ile oldukça güzel görünüyor. Yan tarafta tutturulan gelinlik, sade ve şık bir görünüme sahip.

Fransız Güpür Straplez A Kesim Dai Gelinlik

Fransız Güpür Straplez A Kesim Dai GelinlikStraplez A kesim gelinlik, kabartmalı çiçek işlemelere sahip. Bel kısmında kalın bir kemer detayı bulunuyor ve krem rengi üzerine altın rengi işlemeli çiçekleri oldukça güzel görünüyor.

Kabarık Straplez Güpür İşlemeli Dai Gelinlik

Kabarık Straplez Güpür İşlemeli Dai GelinlikOrganze kumaş üzerine boncuk işlemeleri bulunan gelinlik, straplez kabarık eteği ile oldukça şık bir model. Yan taraftan verev şekilde geçen işlemeleri ve drapeli straplez tasarımı ile güzel bir gelinlik modeli. Güpür askılı işlemeli prenses gelinlikler için buraya tıklayın.

M Yaka İşlemeli Tül Prenses Dai Gelinlik Modeli

M Yaka İşlemeli Tül Prenses Dai Gelinlik Modeliİşlemeli straplez büstiyer tasarımı ve kabarık tül eteği ile oldukça güzel bir gelinlik. Dai marka gelinliklerin zarif işlemeleri ve büstiyer kısmındaki yoğun gold görünüm, gelinliğe zarafet kazandırmış.

M Yaka Prenses Modeli İşlemeli Dai Gelinlik

M Yaka Prenses Modeli İşlemeli Dai GelinlikDrapeli bir şekilde saten kumaştan tasarlanan büstiyer kesimi ve işlemeleri ile oldukça zarif bir model. Tül kabarık eteği ile gösterişli bir görünüme sahip.

Straplez Pul İşlemeli Dai Gelinlik Modeli

Straplez Pul İşlemeli Dai Gelinlik ModeliSade bir şıklığa sahip olan Dai gelinlik, büstiyer kısmındaki pul işlemeler ile hareketlendirilmiş. Tül kabarık etekleri birçok gelinin beğenisini kazanacak bir model.

Straplez Tafta İşlemeli Kabarık Dai Gelinlik Önerisi

Straplez Tafta İşlemeli Kabarık Dai Gelinlik ÖnerisiOldukça gösterişli bir Dai gelinlik modeli ve straplez tafta kumaştan yapılan formu ile şatafatlı düğünlerde göz dolduracak bir gelinlik. Göğüs tarafından bel kısmına inen ve drapelerle bezenen gelinlik, etek kısmındaki güpür detay ile harika görünüyor.

Tafta Drapeli Straplez İşlemeli Dai Gelinlik

Tafta Drapeli Straplez İşlemeli Dai GelinlikTafta kumaştan drapelerle oluşturulan gelinlik, straplez bir forma sahip. Yaka kısmında ve belin yan kısmında bulunan dore işlemeler, prenses model görünümü ile oldukça gösterişli bir model.

Tek Omuz Güpür İşlemeli Dai Gelinlik Önerisi

Tek Omuz Güpür İşlemeli Dai Gelinlik ÖnerisiTek omuz güpür işlemeleri ve omuz üzerine düşen boncuk püskülleri ile harika bir model. Tül kumaştan kabarık formda tasarlanan gelinlik, oldukça şık görünüyor. Spor şık bir görünümü bulunan gelinlik Dai marka modeller arasında birçok gelin adayının beğenisini kazanacak.

Tül Straplez İşlemeli Prenses Model Dai Gelinlik

Tül Straplez İşlemeli Prenses Model Dai GelinlikTül kumaştan sade bir şekilde tasarlanan gelinlik, prenses formu ile göz dolduruyor. Straplez büstiyeri ve belin yan kısmındaki işlemeleri ile asil bir görünüme sahip.

Yarım Balık Güpür İşlemeli Kemer Detaylı Dai Gelinlik

Yarım Balık Güpür İşlemeli Kemer Detaylı Dai GelinlikYarım balık formunda tasarlanan gelinlik, straplez bir model ve göğüs altındaki işlemeleri ile harika görünüyor. Robadan görünümü ve kemer detayı ile zarif bir gelinlik.

Yoğun İşlemeli Kat Etekli Prenses Dai Gelinlik

Yoğun İşlemeli Kat Etekli Prenses Dai Gelinlik

Etek kısmı kabarık, üst kısmı yoğun şekilde taşlarla işlenmiş bu model gerçekten de çok zengin ve göz doldurucu duruyor. Dozunda gösteriş istiyorum diyen gelinlerin tercihi olabilir.

Dai İşlemeli Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dai İşlemeli Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?İşlemeli gelinlik tercih ederken, bu modellerin modernlikten uzak kaldığı bilinerek hareket edilmelidir. Yoğun işlemeli kumaş ile gelinlik modelinin açıkça anlaşılması oldukça zordur. Bu nedenle işlemeli gelinliklere ilgi duyan gelinlerin, aksesuar ve saç yapımı ile gelinliği sadeleştirmeleri gerekebilir. İşlemeli bir gelinlik üzerine aşırı abartılı saç ve makyaj göz yormaktan başka bir işe yaramayacaktır.

Dai İşlemeli Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Dai İşlemeli Gelinlik Önerileri ve Fikirleriİnce fiziğe sahip gelin adaylarına fazlasıyla yakışan işlemeli gelinlikler, vücut yapısını tanımadan gelinlik almaya kalkışanların olduğundan daha şişmen görünmelerine neden olacaktır. İşlemeli kumaşlar basen ve göbek bölgesindeki fazlalıkların saklanmasında oldukça etkilidir. Bu sebeple bu tür şikâyeti olanların mutlaka işlemeli gelinlik modellerini göz önünde bulundurmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here