Düğün telaşının devam ettiği son aylarda gelin adaylarını bekleyen en tatlı heyecanlardan biri de gelinlik seçimidir. Bu seçim dönemini zorlu bir karar süreci olmaktan, oldukça zevk veren bir deneme sürecine dönüştüren Dreamon Gelinlik, kaliteli gelinliklerin birçok ildeki tek adresi niteliğindedir. Gelinlikte her beklentinin bir karşılığı muhakkak şık bir gelinlik olarak geri dönmektedir. Prenses gelinlikler ve dantelin eşsiz duygusallığı birçok tasarım ile birleştiğinde ortaya zarif ve göz kamaştıran bir koleksiyon çıkmıştır.

Gelinlik seçiminde etkili karar vermek adına, gelinlik için ayrılan bütçenin belirlenmesinde yarar vardır. Bütçe belirlendikten sonra, fiyat aralıkları arasındaki gelinliklerden en yakışan gelinliğe karar verilebilir. Tek başına bir faktöre bağlı kalarak gelinlik seçmek doğru olmayacağı gibi, karmaşıklığa neden olacak olan çok yönlülükten de kaçınmak gerekir. Bu sebeple gelinlik tarzına karar verilirken düğün yapılacak mekâna göre tercih yapmak daha doğru olacaktır.

Gelin adaylarının 2016 yılında eşsiz güzellikte düğün geçirmeleri için özenle hazırlanmış olan 2016 koleksiyonunda, gelinlik modeli yelpazesi oldukça geniş bir içeriğe sahiptir. Straplez en çok tercih edilmesinden dolayı ilk sırada yer alırken, balık etek ve kabarık etekli prenses gelinlikler çok sayıda tasarım harikası olan modelleri ile dikkat çekmektedir. Geleneksel çizgilerin dışına çıkmak istemeyen gelinler için dantelin en şık halini yansıtan gelinlikler mutlaka görülmeye değer modellerdir. Kabarık etekleri ile görkemli bir hava yakalanırken, dantelin zarifliği ile naif bir gelin olmak kaçınılmaz olur.

Dreamon 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Dreamon gelinlik modellerinde şıklığın yanında kaliteyi de beraber bulabilirsiniz. Hayatınızın en özel gününde tüm gözlerin sizde olacağı aşikar fakat buna bir de gelinliğinizdeki kaliteyi eklerseniz, günlerce daha konuşulacak asil bir gelin olabilirsiniz. İşte size aralarında seçim yapmakta zorlanacağınız birbirinden güzel gelinlik modelleri.

2016 A Kesim Yuvarlak Yaka Dreamon Gelinlik

2016 A Kesim Yuvarlak Yaka Dreamon GelinlikGeniş yuvarlak yakası ve kalın askıları ile oldukça hoş bir gelinlik modeli. Tafta kumaş üzeri güpür işlemeleri bulunan Dreamon marka gelinlik, A kesim formu ile göz dolduran bir gelinlik.

2016 Askılı Üç Boyutlu Kumaş Dreamon Gelinlik

2016 Askılı Üç Boyutlu Kumaş Dreamon GelinlikÜç boyutlu kumaşı ve işlemeleri ile oldukça güzel bir gelinlik modeli. M yakası ve ince askıları ile kabarık etekleri güzel bir uyum sağlamış durumda. Eteklerde tül üzeri seyrek güpür işlemeleri hem gösterişli hem de şık bir gelinlik.

2016 Kısa Kollu Taş İşlemeli Dreamon Gelinlik Önerisi

2016 Kısa Kollu Taş İşlemeli Dreamon Gelinlik ÖnerisiBalo tipi kabarık eteği ve geniş V yakası ile gösterişli bir gelinlik modeli. Kol üzerine düşen güpür kumaşı ile hareketli bir görünümü olan gelinliğin plili etekleri, güpür kumaştan oluşuyor.

Askılı Güpür 2016 Dreamon Gelinlik Modeli

Askılı Güpür 2016 Dreamon Gelinlik ModeliYarım balık formundaki gelinlik, güpür kumaşı ile oldukça zarif görünüyor. Güpür kumaştan yapılan askıları ve M yakalı büstiyer tasarımı ile güzel bir gelinlik modeli. Etek uçları kabarık bir şekilde yine güpür kumaştan yapılarak güzel bir görüntü oluşturulmuş.

Askılı Güpür İşlemeli 2016 Dreamon Gelinlik

Askılı Güpür İşlemeli 2016 Dreamon GelinlikV yakası ve askıları ile güpür kumaştan güzel bir gelinlik modeli. Prenses formdaki eteği, tül kumaştan yapılmış ve üzerine yapılan güpür işlemelerle hem şık hem de spor bir görüntü oluşturulmuş. Güpür askılı işlemeli prenses gelinlikler için tıklayın.

Boncuk İşlemeli A Kesim 2016 Dreamon Gelinlik Önerisi

Boncuk İşlemeli A Kesim 2016 Dreamon Gelinlik ÖnerisiTamamen güpür kumaştan yapılan gelinlik, mütevazi bir görünüme sahip. V yakası ve kalın askıları bulunuyor. Sade şık bir görünümü bulunan gelinlik, sadelikten vazgeçmeyen gelin adayları için güzel bir model.

Deniz Kızı Güpür 2016 Dreamon Gelinlik

Deniz Kızı Güpür 2016 Dreamon Gelinlikİpek kumaştan oluşan gelinlik, düşük kolları ve Fransız güpür detayları ile oldukça hoş bir görünüme sahip. Göğüs kısmında ve balık formundaki eteğin diz kısımlarına yapılan güpür işlemeler, zarif bir görüntü oluşturuyor.

Fransız Güpür A Kesim 2016 Dreamon Gelinlik Önerisi

Fransız Güpür A Kesim 2016 Dreamon Gelinlik ÖnerisiA kesim tül ve güpür karışımı eteği, geniş yakalı bir büstiyer ile birleştirilmiş. Düşük askıları ile zarif bir görünüm kazandırılan gelinlik, abartıdan uzak şık bir gelinlik isteyen gelin adayları için güzel bir model.

Güpür Boncuk İşlemeli 2016 Dreamon Gelinlik

Güpür Boncuk İşlemeli 2016 Dreamon GelinlikBoncuk işlemeli askıları bulunan gelinliğin, M yakalı bir büstiyeri bulunuyor. Kabarık bir A kesim formdaki eteği, tül üzerine işlenmiş güpür ayrıntıları ile güzel bir görünüm oluşturuyor.

Kat Etekli Askılı Fransız Güpür 2016 Dreamon Gelinlik Önerisi

Kat Etekli Askılı Fransız Güpür 2016 Dreamon Gelinlik ÖnerisiPrenses model gelinlik, gösterişli bir görünüme sahip. Kabarık eteği kat kat Fransız güpür kumaştan oluşturulmuş. Üst kesim ise geniş bir V yakaya sahip ve kalın askıları ile ihtişamlı görüntüsü güzel bir şekilde bütünlük sağlamış.

M Yaka Prenses Güpürlü Dreamon Gelinlik Modeli

M Yaka Prenses Güpürlü Dreamon Gelinlik ModeliSade ama şık bir gelinlik isteyen gelin adayları için oldukça güzel bir öneri. Kalın güpür askıları, M yakalı büstiyeri ve tül kabarık etekleri ile hem kibar hem de gösterişli bir görüntü oluşturuyor. M yaka tül prenses gelinlikler için tıklayın.

Prenses Model 2016 Güpür İşlemeli Dreamon Gelinlik

Prenses Model 2016 Güpür İşlemeli Dreamon GelinlikTülden drapeli şekilde tasarlanan büstiyer kesimi, düşük askılarla hareketlendirilmiş. Ayrıca zarif bir şekilde tasarlanan güpür işlemeleri bulunuyor. Tül kumaş üzerine güpür işlenerek tasarlanan prenses model eteği ise göz dolduruyor.

Tül Üzeri Güpür İşlemeli 2016 Dreamon Gelinlik Modeli

Tül Üzeri Güpür İşlemeli 2016 Dreamon Gelinlik ModeliFransız güpür kumaştan kloş bir eteğe sahip olan gelinlik, mütevazi bir görünüme sahip. M yakalı bir straplez görünümündeki büstiyer kesimi, tül üzeri güpür işlemelerle kapatılmış.

Üç Boyutlu Straplez Model 2016 Dreamon Gelinlik Modeli

Üç Boyutlu Straplez Model 2016 Dreamon Gelinlik ModeliÜç boyutlu kabartmalı bir kumaşa sahip olan gelinlik, sade bir görünüme sahip. M yakalı bir büstiyere sahip olan gelinlik, organze kumaş üzerine devam eden güpür işlemeleri ile gösterişli bir görünüm kazanmış.

Uzun Kollu Fransız Güpür 2016 Dreamon Gelinlik

Uzun Kollu Fransız Güpür 2016 Dreamon GelinlikDüşük kolları ve M yakalı büstiyeri ile zarif bir gelinlik modeli. Uzun Fransız güpür kolları ve eteklerde organze kumaş üzerinde devam eden güpür işlemeleri ile son derece güzel bir gelinlik modeli. Kabarık eteği ve uzun duvağı ile harika bir gelinlik.

V Yaka Fransız Güpür 2016 Dreamon Gelinlik Önerisi

V Yaka Fransız Güpür 2016 Dreamon Gelinlik ÖnerisiPrenses model gelinlik, zarif Fransız güpür işlemelere sahip ve kalın askıları bulunuyor. Mütevazi bir görünümü bulunuyor ve tül etekleri ile oldukça güzel bir görünüme sahip.

Dreamon 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dreamon 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Gelinlik tasarımlarının pek çok gelini memnun edecek şıklıkta ve çeşitlilikte olması, Dreamon markasını gelinler için vazgeçilmez kılmıştır. Ancak marka özenle gelinlik tasarımlarını beğenilere sunarken, gelinlere düşen en önemli görevde, kendilerine yakışan en şık gelinliği bulmaktır. Duvakla birlikte saçın gelinlikle uyumu ve diğer aksesuarların abartıdan uzak olması, gelinlerin dikkat etmeleri gereken detaylardır.

Dreamon 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fikirleri ve Önerileri

Dreamon 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fikirleri ve ÖnerileriGelinlik seçiminde alanında zaman kişileri tavsiyelerine kulak vermek, b dönemde yapılacak en doğru davranışlardan biridir. Dışardan bakıldığında olumlu ve olumsuz eleştiriler doğru gelinliği bulmada gelin adaylarına büyük yardımcı niteliğindedir. Bu nedenle gelinlik modellerine bakılırken birden fazla kişi ile mağazaları dolaşmak, objektif bakış açısı yakalamak açısından önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here