Düğün organizasyonu yapmasının yanı sıra, gelinlikten nişanlık modelleri, balo kıyafetlerine kadar geniş bir abiye hizmeti de sunan Dreamon firması, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurulması sebebiyle oldukça beğenilmekte ve son yıllarda hızlı bir yükseliş gerçekleştirmektedir.

Özellikle dikkat çekmeyi seven, kendinden söz ettirmeyi seven gelin adaylarının tercihi olan Dreamon, en özel gün olan düğün gününde tüm gözlerin gelinin üzerinde olmasını sağlamakta ve bunun için gelinin tüm isteklerini gerçekleştirerek olağanüstü bir çaba sağlamaktadır. Uzman tasarımcıları ve güler yüzlü personelleri ile de beğenilen bir firma olan Dreamon gelinlik modellerinde, peri masalı temasına ağırlık vermekte ve koleksiyonlarını bu doğrultuda ilerletmektedir.

Gelinlik modelleri arasında straplez gelinlikler ve prenses gelinlikler gibi klasik modellerin yanı sıra, daha farklı olmak isteyen gelin adayları da göz önüne alınarak V yaka veya kayık yaka modellere de ağırlık verilmekte ve düğününde hem farklı, hem şık, hem de zarif olmak isteyen gelin adaylarının düşleri de gerçekleşmektedir. Bu düşleri gerçekleştirirken gelin adayının tüm isteklerini dikkate alan ve onu vücut tipine, düğünün yapılacağı mekâna ve mevsimlere göre de yönlendirmeler yaparak en ideal modeli bulmasına yardımcı olan Dreamon yetkilileri, ortaya çıkardığı kişiye özel modeller ile hem gelin adaylarını memnun etmekte, hem de gelinliği gören herkesin dikkatini çekerek adından söz ettirmeyi başarmaktadır.

Dreamon Kolsuz V Yaka Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Gelinlik seçimi sadece kişinin zevkine bağlı değildir. Seçilen mekana, düğünün mevsimine, kişinin ruh haline ve tabi ki vücut tipine göre değişiklik gösterir. Dreamon markasının gelin adayları için hazırladığı kolsuz V yakalı gelinlik modellerinin sizlere yol göstermesini umut ediyoruz.

A Kesim Fransız Güpür V Yaka Gelinlik Modeli

A Kesim Fransız Güpür V Yaka Gelinlik ModeliKalın askılı Fransız güpür kumaşı ile harika bir gelinlik. Saten eteği ve kemer detayı ile oldukça zarif görünüyor.

Askılı V Yaka Tül Kol Detaylı Gelinlik

Askılı V Yaka Tül Kol Detaylı GelinlikKabarık etekleri ve tülden yapılan kol detayları ile gösterişli bir gelinlik modeli. Şal şeklinde omuzlardan başlayan tüllü kol detayları, kol manşetlerinde birleşmiş durumda.

Dantelli Dreamon Kolsuz V Yaka Gelinlik

Dantelli Dreamon Kolsuz V Yaka GelinlikSpor şık bir Dreamon gelinlik modeli. Zarif dantel kumaşı, tül ve organze kumaş ile bütünleştirilmiş. V yakası ve kabarık eteği ile nefis bir model.

Dar Kesim V Yaka Güpür Gelinlik

Dar Kesim V Yaka Güpür GelinlikFarklı renkteki gelin kuşağı ile harika bir gelinlik modeli. Dar kesim güpür işlemeli gelinlik, kalın askıları ve V kesim yakası ile sade bir şıklığa sahip.

Fransız Güpür Dreamon Kemer Detaylı Gelinlik Modeli

Fransız Güpür Dreamon Kemer Detaylı Gelinlik ModeliÇiçek detaylı kalın kemeri ve Fransız güpür kumaşı ile gösterişli bir gelinlik modeli. Kalın askıları straplez formdaki yakaya V kesim havası katmış.

Güpür İşlemeli Tül Detaylı V Yaka Kolsuz Gelinlik Önerisi

Güpür İşlemeli Tül Detaylı V Yaka Kolsuz Gelinlik ÖnerisiKabarık etekli ve Hauture Couture kumaşlı gelinlik, drapeli bir üst kesime sahip. Kalın askıları ve V şeklindeki yakası ile ayrı bir zarafet kazandırılmış.

Güpür İşlemeli Tül Etekli Dreamon Gelinlik

Güpür İşlemeli Tül Etekli Dreamon GelinlikFransız güpür beden kumaşı, eteklerde tül kabarık bir kumaşla birleştirilmiş. Balık formundaki gelinlik, sıra dışı bir model arayan gelinler için harika bir seçenek.

Güpür İşlemeli V Yaka A Kesim Dreamon Gelinlik

Güpür İşlemeli V Yaka A Kesim Dreamon GelinlikA kesim eteği ve mükemmel V kesim yakalı üst tasarımı ile beğenilen gelinlik modellerinden birisi. Dreamon marka gelinlerin güzel güpür kumaşı ile üst kısım tasarlanarak zarif bir hava yakalanmış.

Kabartmalı Kumaş V Yaka Kolsuz Gelinlik Önerisi

Kabartmalı Kumaş V Yaka Kolsuz Gelinlik ÖnerisiÜç boyutlu kumaşı ve tül askıları ile spor şık bir gelinlik modeli. Basene kadar dar inen ve aşağı doğru kabarık bir şekilde genişleyen etekleri, kabartmalı kumaş ile harika görünüyor.

Kolsuz Üç Boyutlu Kumaşlı V Yaka Gelinlik

Kolsuz Üç Boyutlu Kumaşlı V Yaka GelinlikA kesim gelinlik, kabartmalı kumaşı ile oldukça zarif görünüyor. Kalın güpür askıları, omuzlardan düşen parçalarla birleştirilmiş.

Lazer Kesim Kumaşlı V Yaka Gelinlik Modeli

Lazer Kesim Kumaşlı V Yaka Gelinlik ModeliLazer kesim kumaşı ile harika bir gelinlik modeli. Taş işlemeli kemer detayı ile oldukça farklı bir görünüme sahip olan gelinlik, birçok gelin adayının dikkatini çekecek bir model.

Omuz ve Kemer Detaylı V Yaka Gelinlik Önerisi

Omuz ve Kemer Detaylı V Yaka Gelinlik ÖnerisiPrenses model V yakalı Dreamon gelinlik, işlemeli bir kemere sahip. Tül kumaştan yapılan gelinlik, mükemmel görünüyor ve kabarık gelinlik isteyen gelin adayları için ideal görünüyor.

Organze İşlemeli V Yaka Dreamon Gelinlik

Organze İşlemeli V Yaka Dreamon GelinlikHaute Couture bir kumaşa sahip olan gelinlik, oldukça gösterişli bir model. Kolsuz V yakalı modelin üst kısmı ince drapelerle hareketlendirilmiş. Eteklerden parça halinde inen işlemeli organze ve güpür kumaş ise gelinliği daha da güzel hale getirmiş.

Siyah Kuşaklı Güpür İşlemeli V Yaka Gelinlik

Siyah Kumaşlı Güpür İşlemeli V Yaka GelinlikSiyah kuşaklı gelinliğin harika bir üst tasarımı var. V yakası ve kalın askıları ile güpür kumaştan yapılan gelinlik, A kesim formu ile oldukça gösterişli.

Tafta Kumaş Kolsuz V Yaka Gelinlik

Tafta Kumaş Kolsuz V Yaka GelinlikTafta etekli gelinlik, üst kısmında kullanılan güpür kumaş ile oldukça zarif bir gelinlik. A kesim formu ve göğüs altındaki kemer detayı ile tercih edilebilecek güzel bir gelinlik.

V Yaka Güpür İşlemeli Dreamon Kolsuz Gelinlik

V Yaka Güpür İşlemeli Dreamon Kolsuz GelinlikKalın askıları, V yakası ve özel işlemeli kumaşı ile gösterişli bir gelinlik modeli. Yan tarafı farklı şekilde toplanarak özel süslenmiş bir kumaşa sahip.

Dreamon Kolsuz V Yaka Gelinlik Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dreamon Kolsuz V Yaka Gelinlik Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?Başarılı bir gelinlik markası olan Dreamon, yetkililer tarafından yapılan yönlendirmeler ile ideal gelinliğe kavuşmanız için yardımcı olmaktadırlar. Tercihlerini sıra dışı olmaktan yana kullanan gelin adaylarının tercihi olan Kolsuz V yaka gelinlikler, özellikle geniş omuzlu gelin adayları tarafından tercih edilmekte ve omuz bölgesindeki genişliği kamufle ederek dikkatleri göğüs kısmına çekmeye yardımcı olmaktadır.

Dreamon Kolsuz V Yaka Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Dreamon Kolsuz V Yaka Gelinlik Önerileri ve FikirleriKolsuz V yaka gelinlikler, klasik gelinlik modellerinden farklı oldukların dolayı, farklı alternatifler sunmaktadırlar. Özellikle kol kısmının tül veya dantelden yapılması gelinliğe bambaşka bir hava katarken, etek kısmında kullanılacak kumaşın da kol ayrıntısına uygun olması gelinliğin hem bütünleşmiş bir görüntüye sahip olmasına, hem de şık bir görüntü sağlayarak dikkatleri gelinin üzerine çekmeye yardımcı olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here