Özel tasarım gelinlik giymek isteyenlerin tercihi olan Dreamon Gelinlik, hiçbir yerde görülmemiş gelinlik modelleri ile hizmet veriyor. Düğün fotoğraflarında şık görünmek ve rahat bir düğün geçirmek için straplez ve askılı gelinlik modelleri, her zevke uyum sağlayan özelliktedir. Özellikle Fairy Tale Koleksiyonunda, açık ve tesettürlü gelinlik modelleri, taşıdığı zariflik ile dikkat çekmektedir. Gelinlerin en güzel hallerini ortaya çıkaran modeller sayesinde, kendini özel ve mutlu hisseden gelinlerin sayısı giderek çoğalmaktadır.

Gelinlik tasarımlarında her sezon iddialı oluşu ile adından söz ettiren Dreamon Gelinlik, her gelin adayının beklentilerini dikkatle anlayıp buna uygun tasarımlar yapan markalar arasındadır. Sırt dekolteli gelinlik modelleri ve balık etekli gelinlikler Fairy Tale Gelinlik koleksiyonunun ender modelleri arasındadır. Fransız dantelinin ağırlıklı olduğu gelinlik modelleri, romantik tarzda gelinlik giymek isteyenlere hitap ediyor. Prenses model Aysira gelinlik modellerinde el işlemelerinin en yoğun hali sergilenmiş ve yaka detayları ile en şık şekilde tamamlanmıştır.

Gelinlik eteklerinin uçuş uçuş olduğu modeller ve asil ve seçkin tasarımların bir araya gelmesi ile gelin adaylarının hayalini süsleyen modellerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Birinci sınıf el işçiliği ile dikilen gelinliklerde tül payet ve drapeler, dikkat çekmektedir. Şıklık adına gelinlik modellerinde kullanılan güpür ve işlemelerde oldukça cesur tasarımlar 2016 gelinleri için hazırlanmıştır. Işıltıların ve romantik çizgilerin en sık kullanıldığı Fairy Tale Gelinlik koleksiyonu, unutulmaz bir gelin şıklığını gerçeğe dönüştürmektedir.

2016 Dreamon Marka Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Her gelin adayının beklentilerine cevap veren Dreamon markası, özel tasarım gelinlikleriyle adından söz ettirmektedir. Işıltıların ve güpür detayların kullanıldığı 2016 koleksiyonunda da aradığınız birçok gelinlik modelini bulacaksınız.

Balo Tipi Düşük Omuz Dreamon Gelinlik Modeli

Balo Tipi Düşük Omuz Dreamon Gelinlik ModeliDüşük omuzları ve balo tipi eteği ile güpür kumaştan yapılan gelinlik, harika bir model. Kırık beyaz rengi ve şık güpür kumaşı, kat kat eteğinin ihtişamıyla birleşmiş. Arkası ip bağcıklı olan gelinlik, birçok gelin adayının hayallerini süsleyecek.

Dreamon Dekolteli Güpür Gelinlik

Dreamon Dekolteli Güpür GelinlikÜç boyutlu güpür kumaşı ve kalın askıları ile spor şık bir gelinlik modeli. Göbek kısmındaki transparan kısmı gelinliğe hoş bir hava katmış. Kabarık tül etekleri ise gösterişli bir gelinlik modeli oluşturmuş.

Dreamon Fairy Tale Düşük Omuz Kabarık Gelinlik

Dreamon Fairy Tale Düşük Omuz Kabarık Gelinlikİpek üst kesimi düşük kol detayı ile hareketlendirilmiş. Tül kabarık etekleri ile ihtişamlı bir gelinlik oluşturulmuş. Bel kısmındaki yoğun güpür işlemesi, etek ve büstiyer kısmı ile iyi bir bağlantı olmuş.

Dreamon İki Parça Güpür Gelinlik Modeli

Dreamon İki Parça Güpür Gelinlik Modeliİki parçadan oluşan gelinlik, hem etek hem de büstiyer kısmı ile oldukça gösterişli bir gelinlik modeli. Üst kısmı, korseli bir şekilde vücuda tamamen oturmuş ve düşük İspanyol kol modeli ile çok şık görünüyor. Etek kısmı ise tül ile kabartılarak güzel bir görüntü oluşturulmuş.

Düşük Omuz Drapeli İşlemeli Dreamon Gelinlik

Düşük Omuz Drapeli İşlemeli Dreamon GelinlikDrapeli bir şekilde tasarlanan tül gelinlik, yaka kısmında ve bel kısmındaki işlemelerle oldukça güzel görünüyor. Kayık yaka ve düşük kol şeklinde tasarlanan üst kısım, kabarık tül bir etekle tasarlanmış. Sade bir şıklık arayan gelin adayları için güzel bir seçim.

Düşük Omuz Kabarık Etekli Dreamon Fairy Tale Gelinlik

Düşük Omuz Kabarık Etekli Dreamon Fairy Tale GelinlikDüşük kol ve V şeklinde tasarlanan sırt dekoltesi harika görünüyor. Kabarık tül etekleri ile oldukça gösterişli bir gelinlik modeli. Eteklere doğru yayılan güpür, gelinliğe hoş bir hava katmış.

Fransız Güpür Sırt Detaylı Gelinlik Önerisi

Fransız Güpür Sırt Detaylı Gelinlik ÖnerisiFransız güpür kumaştan yapılan gelinliğin, çok şık bir sırt detayı bulunuyor. Kat eteği ve üç boyutlu üst kısmı ile harika görünüyor.

Fransız Güpür Üç Boyutlu Kumaş Dreamon Gelinlik Önerisi

Fransız Güpür Üç Boyutlu Kumaş Dreamon Gelinlik ÖnerisiÜç boyutlu kumaş olarak adlandırılan, kabartmalı kumaşı ve kuyruk detayı ile harika bir gelinlik modeli. Balo tipi eteği ve korseli büstiyer tasarımı, Dreamon gelinliklerin en bariz özelliklerinden birisi.

Güpür Sırt Dekolteli Dreamon Fairy Tale Koleksiyonu Gelinlik

Güpür Sırt Dekolteli Dreamon Fairy Tale Koleksiyonu Gelinlikİki parçadan oluşma havası veren gelinlik, dikdörtgen sırt dekoltesi ve Fransız güpür kumaşı ile oldukça şık. Sadeliği, kumaşın verdiği şıklıkla hareketlendirilen gelinlik, balo tipi eteği ile oldukça gösterişli bir model.

Güpür ve Tül Kabarık Gelinlik Modeli

Güpür ve Tül Kabarık Gelinlik ModeliKalın güpür askılı bir gelinlik modeli arayan gelin adayları için güzel bir model. Tamamen güpür kumaştan oluşan gelinlik, tül kabarık eteği ile oldukça gösterişli bir görüntüye sahip.

Kayık Yaka Güpür Üç Boyutlu Kumaş Gelinlik Önerisi

Kayık Yaka Güpür Üç Boyutlu Kumaş Gelinlik ÖnerisiKısa kollu ve kayık yakalı gelinlik, kabartmalı kumaşı ile harika görünüyor. Tül ve güpür birleşimi olan gelinlik, A kesim eteği ile oldukça şık bir model.

Kayık Yaka Krem Rengi Dreamon Gelinlik

Kayık Yaka Krem Rengi Dreamon GelinlikTamamen Fransız güpür kumaştan oluşan gelinlik, kat kat eteği ile oldukça gösterişli. Krem rengi bir gelinlik arayan gelin adayları için en güzel seçeneklerden birisi.

Kol Detaylı Güpür Kabarık Dreamon Gelinlik

Kol Detaylı Güpür Kabarık Dreamon GelinlikYerlere kadar uzanan tül kol detayı ve V şeklindeki yakası ile güzel bir gelinlik modeli. Zarif bir güpür kumaşa sahip olan gelinlik, tül karışımı balo tipi eteği ile oldukça şık görünüyor.

Üst Kısmı Güpür Tül Etekli Gelinlik Önerisi

Üst Kısmı Güpür Tül Etekli Gelinlik ÖnerisiDüşük çift askılı gelinlik modeli, büstiyer kısmının işlemeleri ile oldukça farklı görünüyor. Kabarık tül eteği ve askı detayı ile farklı bir gelinlik önerisi.

Uzun Kollu Transparan Güpür İşlemeli Gelinlik

Uzun Kollu Transparan Güpür İşlemeli GelinlikTamamen güpür kumaştan yapılan üst kısmı, sırt tarafında düğmelerle detaylandırılmış. A kesim tül eteği ile oldukça gösterişli bir model. Uzun kollu bir model arayan gelinlikler için gelin adayları için gösterişli bir seçenek.

Yuvarlak Yaka Kolsuz Sırt İşlemeli Gelinlik Modeli

Yuvarlak Yaka Kolsuz Sırt İşlemeli Gelinlik ModeliFransız güpür kumaştan yapılan gelinlik modeli, kolsuz tasarımı ile oldukça güzel bir model. Tül kabarık eteği ile ihtişamlı bir model oluşturulmuş.

2016 Dreamon Marka Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

2016 Dreamon Marka Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Gelin adaylarına kendi tarzını en şık şekilde yansıtma imkânı veren Dreamon marka gelinlik modelleri, yoğun pilelerin kullanıldığı gelinlik etekleri ve kayık yaka modelleri ile bu imkânı doyasıya yaşatmaktadır. Uzun kollu nakışlı gelinlikler, romantik tarzın en zarif şekilde ortaya çıkmasını sağlıyor.

2016 Dreamon Marka Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

2016 Dreamon Marka Gelinlik Önerileri ve FikirleriGelinlik seçerken modelin en şık şekilde taşınması için, vücut tipine uygun gelinlik seçimi gerekir. Fazlalıkların gizlenmesini sağlayan Dreamon Gelinlik modelleri sayesinde, büyük beden gelin adayları da bu markanın eşsiz Fairy Tale Gelinlik koleksiyonundan yararlanabilir. Muhteşem gelinlik modelleri ile her yerde zarif gelin görmenin mümkün olacağı bir sezon bizleri beklemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here