Gelinlik modasındaki alışılmış gelenekleri bozacak nitelikteki tasarımları ile adından söz ettiren Elie Saab, beyaz rengin dışında da gelinlik olabileceğini tüm dünyaya göstermiş modacılardan biridir. Altın renginin hakim olduğu gelinlik tasarımında kabarıklık en üst düzeyde tasarlanmış ve işlemelere yoğun olarak yer verilmiştir. Düğününde sıradan gelin olmanın dışında farklı bir tarz yakalamak isteyenlere hitap eden bir tasarımdır.

Beyaz gelinlik tasarımlarında yine cesur adımlar atmayı seven modacı, bol dekoltenin ve kabarık gelinliklerin yer aldığı bir koleksiyon sergilemiştir. Her parçasından zariflik akan dantelli gelinlikler, gelinlik modasının vazgeçilmezlerinden biri olarak Elie Saab 2016 koleksiyonunu da, en zarif tasarımları ile süslemiştir. Uzun kuyruklu gelinlikler son yılların gözde modelleri olurken, balık etekler, uzun kuyruklu tasarımlara en çok yakışan modeller arasındadır.

Yılın bütün trendlerini üzerinde taşımak ve zarif bir gelinlikle gözleri üzerine çekmek isteyen gelin adayları için kusursuz gelinliklerin Elie Saab gelinliktedir. Mutluluğa adım atarken yıllardır gelinliklerin en güzelliğini hayal eden bayanlara layık oldukları en şık gelinlikler büyük titizlikle hazırlanıyor. Kapalı mekânlarda düğün yapacak olanlar için straplez kesimli gelinlikler daha uygun olurken, kır düğünleri için Dantel A kesim gelinlikler son derece yakışacak modeller arasındadır. Yıllar sonra düğün fotoğraflarına aynı heyecan ve istek ile bakabilmek için, gelinliğin Elie Saab markası taşıyor olması gerekir.

Elie Saab 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Gelinlikte öncü markalardan olan Elie Saab, her kreasyonuyla beğeni kazanmaktadır. 2016 yılı için hazırladığı gelinlik modelleri ise oldukça fazla ses getirdi. İşte Elie Saab’ın 2016 koleksiyonundan seçme gelinlikler:

2016 Güpür İşlemeli A Kesim Elie Saab Gelinlik

2016 Güpür İşlemeli A Kesim Elie Saab GelinlikTamamen kabartmalı güpür işlemeli olan gelinlik, A kesim formu ile oldukça şık görünüyor. Romantik görünümlü gelinlikleri ile öne çıkan Elie Saab’ın güzel gelinliklerinden birisi. Hafif kısa kolları ve işlemeleri ile zarif görünüyor.

2016 Kısa Kollu Tül Üzeri Güpür İşlemeli Elie Saab Gelinlik

2016 Kısa Kollu Tül Üzeri Güpür İşlemeli Elie Saab GelinlikKısa kollu gelinlik, tül üzeri güpür işlemelerden oluşuyor. Elie Saab’ın zarif gelinlik modellerinden birisi ve ince kemer detayı ile harika görünüyor. Kısa kollu dantel prenses gelinlikler için tıklayın.

2016 Pul ve Boncuk İşlemeli Kabartmalı Elie Saab Gelinlik Modeli

2016 Pul ve Boncuk İşlemeli Kabartmalı Elie Saab Gelinlik ModeliA kesim gelinlik, kayık yakası, pul ve boncuk işlemeleri ile oldukça güzel görünüyor. Kabartmalı kumaşı ve yarım kolları bulunan gelinliğin, spor şık bir havası olduğunu da söyleyebiliriz.

2016 Straplez Dantel Kabarık Elie Saab Gelinlik

2016 Straplez Dantel Kabarık Elie Saab GelinlikTamamen zarif dantel bir kumaştan oluşan gelinlik, straplez büstiyeri ve prenses model eteği ile oldukça güzel görünüyor. İnce kemer detayı ve farklı kesimdeki eteği ile beğeni kazanacak bir gelinlik modeli.

2016 Yarım Kollu Kayık Yaka A Kesim Elie Saab Gelinlik Modeli

2016 Yarım Kollu Kayık Yaka A Kesim Elie Saab Gelinlik ModeliKayık yakası ve yarım kolları bulunan gelinlik, A kesim formu ile oldukça güzel görünüyor. Kabartmalı güpür işlemeleri ve tülden oluşan eteği ile ilkbahar ayları için güzel bir seçenek.

A Kesim Kabartmalı 2016 Elie Saab Gelinlik Modeli

A Kesim Kabartmalı 2016 Elie Saab Gelinlik ModeliOrganze kumaş üzerine kabartmalı işlemeleri bulunan gelinliğin, uzun kolları ve kabarık eteği bulunuyor. Göğüs kısmındaki yoğun işlemeleri ile ince kemer detayı harika bir hava katıyor.

Askılı A Kesim Kabartmalı Dantel 2016 Elie Saab Gelinlik

Askılı A Kesim Kabartmalı Dantel 2016 Elie Saab GelinlikGeniş yuvarlak yakası ve kalın askıları bulunan gelinliğin, tamamen dantel işlemelerden oluşan kumaşı harika bir görünüm oluşturuyor. Hem spor hem şık hem de oldukça asil bir görünümü bulunan gelinlik, A kesim eteği ile oldukça güzel görünüyor.

Dantel İşlemeli Puantiyeli A Kesim 2016 Elie Saab Gelinlik

Dantel İşlemeli Puantiyeli A Kesim 2016 Elie Saab GelinlikDantel işlemeleri ve puantiyeli tül kumaşı bulunan gelinliğin, sıfır kolları ve yaka kısmındaki transparan işleme ile prenses model eteği harika bir görünüm oluşturuyor.

Kare Yaka Uzun Kollu 2016 Elie Saab Gelinlik

Kare Yaka Uzun Kollu 2016 Elie Saab GelinlikUzun kolları ve kare yakası bulunan gelinliğin, kabartmalı kumaşı ile nefis bir havası bulunuyor. A kesim eteği ve farklı havası, oldukça romantik bir görünüm oluşturuyor.

Kayık Yaka Yarım Kollu 2016 Elie Saab Gelinlik Modeli

Kayık Yaka Yarım Kollu 2016 Elie Saab Gelinlik ModeliDar formdaki gelinlik, uzun kolları ve kayık yakası ile oldukça zarif görünüyor. Transparan kısımları ve yarım yolları ile zarif bir görünüme sahip. Aynı kumaştan uzun duvağı ise oldukça güzel görünüyor.

Şal Yaka A Kesim Elie Saab 2016 Gelinlik Modeli

Şal Yaka A Kesim Elie Saab 2016 Gelinlik ModeliŞal yakası bulunan gelinlik, romantik havasının yanında vintage bir görünüme de sahip. A kesim eteği ve dantel kumaşı ile harika görünüyor. Özel bir kumaşa sahip olması gelinliği birçok gelin adayı için güzel bir hava yaratıyor.

Tafta Dantel İşlemeli Kabarık 2016 Elie Saab Gelinlik Modeli

Tafta Dantel İşlemeli Kabarık 2016 Elie Saab Gelinlik ModeliParlak tafta kumaş üzerine yapılan dantel işlemeler, cep ve kemer detayı ile harika görünüyor. Bisiklet yakası ve prenses model eteği ile gelin adaylarının beğenisini kazanacak spor şık bir gelinlik.

Tafta Kalın Askılı V Yaka 2016 Elie Saab Gelinlik

Tafta Kalın Askılı V Yaka 2016 Elie Saab GelinlikTamamen parlak tafta kumaştan yapılan gelinlik, kalın askıları ve derin V yakası ile oldukça şık görünüyor. Kalın drapeli kemer kısmı ve prenses model eteği ile harika bir gelinlik modeli. Tafta gelinlik seçerken nelere dikkat edilmeli buradan öğrenebilirsiniz.

Tamamen Dantel A Kesim 2016 Elie Saab Gelinlik Modeli

Tamamen Dantel A Kesim 2016 Elie Saab Gelinlik ModeliVintage bir havası bulunan gelinliğin derin bir V yakası bulunuyor. Kat kat dantel kumaştan yapılan gelinlik, A kesim eteği ile farklı bir romantik görünüm oluşturuyor.

Üç Boyutlu Kumaş Prenses Model Elie Saab 2016 Gelinlik

Üç Boyutlu Kumaş Prenses Model Elie Saab 2016 GelinlikPuantiyeli ve kabartmalı olarak iki farklı kumaştan yapılan gelinlik, düz straplez bir büstiyere sahip. Prenses model eteği ve güpür işlemeleri ile harika bir görünüme sahip.

Üç Boyutlu Straplez Tafta Prenses 2016 Elie Saab Gelinlik

Üç Boyutlu Straplez Tafta Prenses 2016 Elie Saab GelinlikFarklı bir straplez tasarımı bulunan gelinliğin, parlak saten kumaştan oluşan prenses model bir eteği bulunuyor. Kalın plili etek, hem şık hem de spor bir görünüm oluşturuyor. Uzun tül duvağı, büstiyerinde bulunan güpürlerle aynı işlemelere sahip.

Elie Saab 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Elie Saab 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Tarzın ve kalitenin markası olarak, düğününde tarzını göstermek isteyenlere hitap eden bir markadır. Bu sebeple sıradanlığa yer vermeyen arkanın gelini olabilmek adına, seçici ve kararlı seçimler yapabilmek önemlidir. Kuğu güzelliğinde gelin olmanın garantisini büyük ölçüde veren marka, gelinlerin zarif bir gelinlikle dünya evine girme imkânı sunuyor. Fiziğindeki kusurları örtecek ve şık gösterecek gelinlikler her bedene ve bütçeye göre bu markada yer almaktadır.

Elie Saab 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Elie Saab 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve FikirleriGösterişli bir Elie Saab gelinliğini başarıyla taşımak ve düğününe kusursuz bir gelin olabilmek için, mankenlere taş çıkaran fiziğe sahip olmaya gerek yok. Ancak düğün güne kadar fazlalıklardan kurtulmaya çalışmak ve vücut tipine göre en uygun gelinlikte karar kılmak, verilebilecek değerli öneriler arasındadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here