Yerli yabancı fark etmeksizin pek çok firma, gelin adaylarına hayallerini kurduğu ve kendilerini peri kızı gibi hissedebilecekleri gelinliği bulmalarında yardımcı olmak için tasarımlar yapmakta ve bunu piyasaya sürmektedir. Gelin adayları için ise yapmaları gereken şey gerekli araştırmaları yapmaları ve hayallerini kurdukları gelinliği bularak en mutlu günlerinin tadını çıkarmalarıdır.

Gelinlik Markasında İlk Neye Bakılmalı?

Gelinlik Markasında İlk Neye Bakılmalı?Kalite denilinde akla ilk gelen yabancı gelinlik markaları olsa da ülkemizde üretim yapan ve oldukça iddialı modeller çıkartan yerli gelinlik markaları da bulunmaktadır. Ayrıca gelinlik markaları gerçekten kaliteyi belirliyor mu, sorusu da çok merak ediliyor.

Uygun fiyatları ile de dikkat çeken yerli gelinlik markaları arasında yer alan Miss Defne, İzmir’de yer alan modaevinin yanı sıra pek çok farklı şehirde de hizmet vermekte ve gelin adaylarını memnun etmektedir.

İstenilen her modelde gelinliği gelin adayına özel olarak diken ve kişiye özel tasarımlara önem veren Miss Defne’nin yanı sıra Akay Gelinlik ve Dreamon Gelinlik’te ülkemizde yer alan iddialı gelinlik firmaları arasında bulunmaktadır.

Ülkemizde modaevleri bulunan birçok yabancı gelinlik markası da gelinlik ihtiyacını gidermek için özel bir çaba göstermektedir. Bu markalar arasında yer alan Pronovias, romantik gelinlik modelleri ile dikkat çekerken, sıra dışı gelin adaylarının dikkatini çeken Vera Wang da ülkemizde oldukça dikkat çeken markalar arasındadır.

Sadeliği ön planda tutmak isteyen gelin adayları için üretim yapan Elie Saab da son yıllarda ülkemizde hızla yükselen bir grafik göstermektedir.

Gelinlik Markalarına ve Modellerine Karar Verilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gelinlik Markalarına ve Modellerine Karar Verilirken Nelere Dikkat Edilmeli?Gelinlik markası seçerken dikkat edilmesi gereken konular öncelikle kişisel tarz ve istekler göz önüne alınarak belirlenmelidir. Aynı zamanda maddiyat da oldukça belirleyici bir etkendir.

Yabancı gelinlik markaları uluslar arası para birimlerini kullandıklarından dolayı ülkemizde oldukça yüksek fiyatlardan satış yapmaktadır. Bu sebeple yerli gelinlik markalarına olan ilgi her geçen gün daha da artmaktadır.

Gelinlik Markaları Önerileri ve Fikirleri

Gelinlik Markaları Önerileri ve FikirleriYerli gelinlik markalarının en büyük avantajı istenilen modeli orijinaline en yakın şekilde dikme imkânlarının bulunmasıdır. Her gelinlik markasının kendine özel kreasyonunun olması ile birlikte kişiye özel ve hayaller göz önünde bulundurularak yapılacak gelinlik dikimleri pek çok açıdan avantaj oluşturmaktadır.

Özellikle maddiyat açısından büyük bir fark olan yerli ve yabancı gelinlik markaları arasında, kalite açısından çok önemli farklar bulunmamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here