Yabancı gelinlik markası denince ülkemizde akla ilk gelen firmalardan olan Pronovias’ın yanı sıra pek çok yabancı gelinlik markası da ülkemizde takip edilmektedir. Birçok yabancı gelinlik markası aynı zamanda Türkiye’ye özel defileler düzenlemekte ve kreasyonlarını bu şekilde tanıtmaktadır.

En iyi yabancı gelinlin markaları arasında yer alan Pronovias, aynı zamanda romantik gelinlerin tercihi olmakta ve saten dantel birlikteliğini en büyüleyici haliyle yansıtarak en iyi yabancı gelinlik markaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Pronovias’ı takip eden marka olarak ise Vera Wang dikkat çekmektedir. Sıra dışı gelinlik modelleri konusunda en ön sırada yer alan Vera Wang bu aykırı kombinleri ile aynı zamanda birçok ünlü ismin ve sosyetenin gözbebeği olmaktadır.

Feminen çizgileri ve asil duruşu ile dikkat çeken Monique Lhulier ise Fransız çizgilerini gelinlik modellerinde kullanarak zarif, sil ve bir o kadar da dikkat çekici modelleri ortaya çıkarması ile tercih edilen bir Fransız gelinlik markasıdır. Ülkemizde büyük bir kitleye sahip olan Elie Saab’da en iyi yabancı gelinlik markaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Basit çizgileri kullanan ancak usta çizgileri ile ortaya muhteşem bir şıklık çıkartan Elie Saab, iddiasız zarifliği destekleyen gelin adaylarının dikkatini çekmektedir. İddialı modelleri seven gelin adayları için ise Lübnanlı tasarımcı Zuhair Murad’ın gelinlik modelleri takip edilmekte ve oldukça beğenilmektedir.

Gelinlik Markasını Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gelinlik Markasını Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Modaevlerinde diktirilebildiği gibi aynı zamanda hazır olarak da alınabilen gelinlikler, özellikle marka bir modaevinden alınacak ise ekstra dikkat ve özen gerektirmektedir. Dünyaca ünlü markalar arasından tercih yapmak oldukça zor olmakla birlikte, her gelinlik markasının kendine özel bir çizgisi bulunmaktadır ve doğru kararı vermek için bu çizgi doğrultusunda kararlar alınmalıdır.

Yabancı Gelinlik Markası Önerileri ve Fikirleri

Yabancı Gelinlik Markası Önerileri ve FikirleriGelinlik markasına karar verilirken kişisel tarz ve hayaller büyük önem taşımaktadır. Romantik bir gelin olmak isteyen gelin adayları için Pronovias önerilirken, sıra dışı olmak isteyen gelin adaylarının tercihi mutlaka Vera Wang olmaktadır. Asil ve zarif olmak isteyen gelin adayları Monique Lhulier’i tercih ederken, sadelikten hoşlanan gelin adayları için ise Elie Saab önerilmektedir. Gösterişli olmak isteyen gelin adaylarının tercihi ise mutlaka Zuhair Murad olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here