Gelin dediğimizde aklınızda canlanan kişiliği tanımlar mısınız? Zarif, son derece güzel ve özenli hazırlanmış bir kıyafet… Hayalleri süsleyen bir gelinlik içinde salınan günün en özel kişisi değil mi? O gün dünya gelinlerin etrafında dönüyormuş gibi olur ve hummalı bir çalışma içine girilir, her şeyin çok özel olması için. Yine de eğlence işin içine girdiği zaman bazen sınırlar aşılabiliyor. Tahmin edersiniz ki; işin içine alkol girdiği zaman eğlencenin dozu biraz kaçabiliyor. Hele ki bu mutlu günlerinde şişenin dibini görmeden geceyi sonlandırmayan gelin – damat, oldukça komik hallere düşebiliyor. Bu komik durum, bazen pişmanlıkla sonuçlansa da fotoğraf karelerine yansıdığı zaman bizlere gülmek için malzeme çıkıyor.

İşte Sizlere Gelmiş Geçmiş En Komik Sarhoş Gelin Fotoğrafları:

Düğün gecesi hiç kuşkusuz herkesin hayatında en mutlu olduğu gecelerden biridir. Böylesi mutlu gecelerde elbette eğlencenin dibine vurulur. Fakat şimdi sizlerle paylaşacağımız gelinlerimiz, içkiyi biraz fazla kaçırmış olmalı ki ortaya birbirinden komik manzaralar çıkmış.

Alkol Kafasının Doruklarında Yaşayan Gelinler

Alkol Kafasının Doruklarında Yaşayan GelinlerEllerinden düşmeyen şişelerle acaba pişman mı, yoksa mutluluktan mı içtiklerini anlayamadığımız gelinler.

Biraz Pişman Görünen Gelin

Biraz Pişman Görünen GelinÖyle düşünüyoruz ki; bu gelin adayı bir hata yaptığının farkında ve kendini elindeki şişeyle avutmaya çalışıyor.

Bitse de Gitsek Diye Düşünen Gelin

Bitse de Gitsek Diye Düşünen GelinArtık durumdan sıkılmış, dağıtabilecekleri kadar dağıtmış ve artık bitse de gitsek moduna girmiş gelinin yüz ifadesi her şeyi anlatıyor.

Break Dans Yapan Gelin

Break Dans Yapan GelinAlkolün yan etkilerinden birisi de çılgınca dans etmek. Gördüğünüz gibi gelinimiz kendini break dansa vermiş.

Düğünden Sıkılan Gelin

Düğünden Sıkılan GelinAlkolün verdiği ağırlıkla birlikte ortamdan sıkılan gelin adayı, bir selfie ile anı ölümsüzleştirmiş.

Düğüne Geç Kalan Sarhoş Gelin Adayı

Düğüne Geç Kalan Sarhoş Gelin AdayıDüğüne geç kaldığını düşündüğümüz gelin, oldukça zor zamanlar geçiriyor. Gelinin hangi durakta ineceği ise muamma.

Evliliği Kaderini Belirleyen Gelin

Evliliği Kaderini Belirleyen GelinBirbirine iyi günde kötü günde destek olacağı belli bir çift. Sarhoş gelini omuzlarında taşıyan damadın da durumdan şikayetçi olduğu söylenemez.

Gelin Hazır, Ya Damat!

Gelin Hazır, Ya Damat!Öyle düşünüyoruz ki; evlilik programlarında olduğu gibi evlenmeye tamamen hazır olan gelin, damadı beklemekten biraz sıkılmış.

Gelinliğin Yerleri Süpürmesini Yanlış Anlayan Sarhoş Gelin

Gelinliğin Yerleri Süpürmesini Yanlış Anlayan Sarhoş GelinBir gelinlik tarif edilirken yerleri süpüren kocaman bir eteği olması söylenir. Ama bu gelin adayı, alkolün etkisiyle bu durumu biraz yanlış anlamış görünüyor.

Kameralara Yakalanan Gelinler

Kameralara Yakalanan GelinlerSarhoş olan gelinlerin, birbirinden rezil durumlarını yakalayan objektifler bize gülmek için sağlam kareler vermiş değil mi?

Kameraları Hesaba Katmayan Gelin

Kameraları Hesaba Katmayan GelinAlkolün verdiği etki ile düşünme yeteneğini kaybeden gelinimiz, damada koşarken bir noktayı kaçırmış duruyor.

Kendini Fazla Dağıtan Gelinler

Kendini Fazla Dağıtan GelinlerBu 4 gelin için ne düşündüğünüzü gerçekten merak ediyor. Düştükleri bu komik hallere düşmemeniz dileğiyle!..

Mutlu Sonla Sızan Gelin

Mutlu Sonla Sızan GelinBüyük heyecanla beklenen ilk gece, sızan gelin adayıyla son buluyor. Başınıza gelebilecek en kötü durum belki de…

Olduğu Yerde Sızan Gelinler

Olduğu Yerde Sızan GelinlerAlkol bu ne zaman başa vuracağı belli olmaz. İşte bu gelinler de alkolün etkisine daha fazla dayanamayıp oldukları yerde sızmışlar.

Poz Vermekten Sıkılan Sarhoş Gelin

Poz Vermekten Sıkılan Sarhoş GelinBirçok gelin ve damat, ard arda patlayan flaşlardan sıkılabiliyor. İşte bu gelin adayı sıkıldığını sarhoşluğun etkisiyle oldukça güzel belirtmiş.

Sahnenin Tozunu Yutan Gelin

Sahnenin Tozunu Yutan GelinAlkolün etkisine daha fazla dayanamayan gelin kendini sahneye atıyor. Ama bu sefer daha farklı bir şekilde…

Şişesinden Vazgeçemeyen Sarhoş Gelin

Şişesinden Vazgeçemeyen Sarhoş GelinSarhoşluktan yere yıkılan gelin, her şeye rağmen şişesinden vazgeçmek istemiyor.

Şişeyle Yetinmeyen Gelin

Şişeyle Yetinmeyen GelinAlkolik gelinimize şişe yetmemiş olacak ki; fıçıyla içmeye devam ediyor.

Son Pişmanlık Neye Yarar?

Son Pişmanlık Neye Yarar?Bu gelin adayımız oldukça zor durumda görünüyor. Pişmanlığı yüzünden ve elindeki şişeden anlaşılıyor.

Uçuyorum Ne Güzel Yekpare!

Uçuyorum Ne Güzel Yekpare!Bulutların üzerinde uçtuğunu hisseden gelin, alkolün etkisiyle kendini yerlere atmış.

Düğün dendiği zaman bol eğlenceli ve herkesin mutlu olduğu etkinlikler akla gelir. Elbette başrolde gelin ve damat… Onların bir yuva kurması için herkes bir araya gelmiştir ve her şeyin mükemmel olması için çabalamıştır. Gelinlerin içip içip dağıtması durumuna belki ülkemizde pek alışkın değiliz; ama yurt dışına çıktığımız zaman kendinden geçen gelinleri görebiliyoruz. Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi alkolün etkisiyle rezil olan gelinler, bizleri gülmekten yere serebiliyor. Unutulmaz bir gün olmasını belki de yanlış anlayan bu gelin adayları, şişede balık olup en güzel günlerini mahvedebiliyor.

Ülkemizdeki düğünlerde genellikle alkolün dozunu kaçıran damatlardır. Gelin – damat dışında arkadaşlar, yakın arkadaşlar, kuzenler de bu duruma düşebiliyor. Elbette bu kişilerin sarhoş olup yaptığı hareketler herkesi rahatsız ediyor. Bu nedenle kavga çıkabiliyor ve küslükler yaşanabiliyor. Bu nedenle siz siz olun alkollü bir düğün yapıyorsanız, karşılaşabileceğiniz durumlara hazırlıklı olun. Mümkünse sadece yakın arkadaşlarınızla özel bir gece düzenleyip alkol işini düğünden tamamen uzak tutun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here