Gelinliğe en çok yakışan kumaş modelleri arasında yer alan ve özellikle Pronovias tarafından sıklıkla kullanılan güpür kumaşlar, hem gelinliğin askı kısımlarında hem de eteklerinde kullanılarak bütün bir şıklık oluşturmaktadır. Pronovias tarafından yeni kreasyonlarında da sıklıkla kullanılan güpür askılara sahip işlemeli gelinlikler çoğunlukla prenses etek kesimine veya denizi kızı etek modellerine sahip olmaktadır. Özellikle askı kısmında kullanılan Güpürlü aplike danteller hem zarif hem romantik bir görüntü oluşturmakta ve özellikle V yaka tercihleri ile görüntü tamamen büyüleyici bir hale dönüşmeyi sağlamaktadır.

Gelinliğin üst kısmında yer alan ve özenle işlenmiş zarif bir görüntüye sahip güpürlü apliklerin kullanıldığı gelinlik modellerinde aynı zamanda kabarık tüllerden bir araya gelmesi ile oluşturulan ve tarlatan yer almadan kabarık görüntü oluşturması sebebi ile kullanımı da rahat olan prenses etekler tercih edilmektedir. Aynı zamanda gelinliğin üst kısmından başlayan ve alt kısmına eteklere kadar ulaşan apliklerin devam etmesi gelinliğe hem büyüleyici, hem de şık bir görüntü sağlamaktadır.

Güpür askılar kullanılması sebebiyle sırt dekoltesine de sahip olan ve bu dekoltenin güpür aplikler ile daha da mükemmel bir hale dönüştürülmesini sağlayan bu gelinlik modellerinde, etekte kullanılan tül türünün aynısından dümdüz bir duvak ve zarif bir saç topuzu tercih edilerek hem gösterişin hem de şıklığın bir arada karşımıza çıkması mümkün olmaktadır.

Güpür Askılı İşlemeli Prenses Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Güpür kumaşlar da tıpkı tül detaylar gibi hemen hemen her gelinlikte yer alır. Eğer taş ve ışıltı kullanmadan gösterişli bir gelinliğe kavuşmak istiyorsanız, tercihinizi güpür kumaşlardan yana kullanabilirsiniz. Bu yazımızda ise sizler için güpür askılı, prenses modelleri bir araya getirdik.

Askılı Güpür İşlemeli Prenses Gelinlik Modeli

Askılı Güpür İşlemeli Prenses Gelinlik ModeliÜst kısmı yoğun güpür işlemeli gelinliğin, oldukça alımlı bir görüntüsü var. Mükemmeli bir üst kesimi, etek kısmında tülden oluşan prenses model bir eteğe sahip.

Boncuk İşlemeli Eldivenli Askılı Prenses Gelinlik

Boncuk İşlemeli Eldivenli Askılı Prenses GelinlikKalın askıları, eldiven detayı ve Fransız güpür işlemesi ile oldukça zarif bir gelinlik modeli. Kırık beyaz rengi ve tül kabarık etekleri ile oldukça gösterişli bir gelinlik.

Güpür İşlemeli Askılı Prenses Gelinlik Modeli

Güpür İşlemeli Askılı Prenses Gelinlik ModeliFransız güpür kumaşı ve ince askıları ile oldukça gösterişli bir gelinlik modeli. Üst kısmında yoğun, eteklerinde ise seyrek bir şekilde bunun güpür ve işlemeler harika görünüyor.

Güpür Üst İşlemeli Askılı Prenses Gelinlik Önerisi

Güpür Üst İşlemeli Askılı Prenses Gelinlik ÖnerisiÜst kısmı tamamen güpürden yapılan gelinliğin, kat kat organze kabarık etekleri bulunuyor. Gelinliğin oldukça modern bir görünümü var ve askıların sırtta oluşturduğu detay harika görünüyor. Kabarık işlemeli straplez gelinlikler için tıklayın.

Güpür Üzeri Pul İşlemeli Askılı Prenses Gelinlik Önerisi

Güpür Üzeri Pul İşlemeli Askılı Prenses Gelinlik ÖnerisiStraplez kesim büstiyerin üzerine tül ve güpür işlemelerle yapılan askılar, oldukça kibar bir görünüme sahip. Yaprak şekilli güpür kumaşın üzerine yapılan pul işlemeler ise gelinliğe güzel bir ışıltı kazandırmış.

İnce Askılı Güpür İşlemeli Prenses Gelinlik

İnce Askılı Güpür İşlemeli Prenses Gelinlikİnce ikişer askıdan oluşan gelinliğin büstiyer kesimi ve taş işlemeleri oldukça zarif görünüyor. Gelinliğin modern görünümü, eteklerin ipek kumaştan kat kat yapılışı ile harika bir görünüm oluşturmuş durumda.

İnce Askılı Zarif Kemer Detaylı Güpür Prenses Gelinlik

İnce Askılı Zarif Kemer Detaylı Güpür Prenses Gelinlikİnce askıları ve mükemmel bir büstiyer kesimi bulunan gelinliğin, çiçek detaylı kemerini çok beğendik. Ayrıca Fransız güpür işlemleri ve tül kabarık etekleri ile nefis bir görünüm sergiliyor.

İşlemeli Kemer Detaylı Prenses Askılı Gelinlik Önerisi

İşlemeli Kemer Detaylı Prenses Askılı Gelinlik ÖnerisiKalın çiçek güpür kumaştan yapılan askıları, drapeli büstiyer kesimi ve boncuk işlemeli kemeri ile oldukça gösterişli bir gelinlik modeli. Tül kabarık etekleri ile göz dolduran bir model.

Kemer Detaylı Zarif Askılı İşlemeli Prenses Gelinlik

Kemer Detaylı Zarif Askılı İşlemeli Prenses GelinlikV şeklindeki yaka ince askılarla tutturulmuş ve taş işlemeli kemer detayı ile spor şık bir görünümü bulunuyor. Kat kat tül prenses model eteği ile kendinizi harika hissedeceksiniz.

Prenses Modeli Güpür Askılı Gelinlik Önerisi

Prenses Modeli Güpür Askılı Gelinlik ÖnerisiKalın güpür askıları ve üst kesimden eteklere doğru kaftan şekilde devam eden kumaşı gerçekten güzel bir hava katmış durumda. Büstiyer kesimindeki zarif pul işlemeleri ve tül kabarık eteği ile birçok gelinin beğeneceği bir gelinlik model.

Pronovias Marka Güpür İşlemeli Askılı Prenses Gelinlik Modeli

Pronovias Marka Güpür İşlemeli Askılı Prenses Gelinlik ModeliPronovias markasının güpür kullanımındaki başarısını gösteren bir gelinlik modeli. Orta kalınlıktaki askıları V şeklindeki yakayı toplamış durumda. Kuyruklu prenses model eteği ile göz dolduruyor. 2016 Pronovias ipek deniz kızı gelinlikler için tıklayın.

Pul İşlemeli Güpür Detaylı Askılı Prenses Gelinlik

Pul İşlemeli Güpür Detaylı Askılı Prenses GelinlikFransız güpür kumaşı ve V şeklinde tasarlanan yakası, kalın askılarla tasarlanmış. Büstiyer kısmında gri pul işlemeler bulunuyor. Tül üzeri güpür işlemeli kabarık eteği de oldukça zarif görünüyor.

Sırt Detaylı Boncuk İşlemeli Güpür ve Tül Prenses Gelinlik

Sırt Detaylı Boncuk İşlemeli Güpür ve Tül Prenses GelinlikDeğişik bir sırt kesimine ve dekoltesine sahip olan gelinlik, fazlasıyla gösterişli bir model. Sırtın bitiminde bulunan kalın fiyonk detayı ve taş işlemeleri ile güzelliğine güzellik katılmış. Kabarık kuyruklu eteği ise sırt dekoltesini dengelemiş durumda. Askılı sırtı açık gelinlikler için tıklayın.

Sırt Detaylı Güpür İşlemeli Askılı Prenses Gelinlik

Sırt Detaylı Güpür İşlemeli Askılı Prenses GelinlikDerin sırt dekoltesi bulunan gelinliğin, kalın Fransız güpür kumaştan askıları bulunuyor. Gösterişli olmasına rağmen zarif bir görüntüsü bulunan gelinliğin, eteğindeki parçalı tül detayları ise ekstra güzel bir hava oluşturuyor.

Tüy ve Taş İşlemeli Askılı Prenses Gelinlik Modeli

Tüy ve Taş İşlemeli Askılı Prenses Gelinlik ModeliDrapeli bir şekilde tasarlanan gelinliğin üst kesimi, çiçek ve tüy detaylara sahip. Ayrıca taş işlemeleri de bulunan gelinliğin, kabarık tül eteği ile gösterişli bir model yaratılmış durumda.

Zarif Güpür İşlemeli Kalın Askılı Prenses Gelinlik Modeli

Zarif Güpür İşlemeli Kalın Askılı Prenses Gelinlik ModeliKırık beyaz rengindeki gelinliğin, oldukça zarif bir güpür kumaşı bulunuyor. Tül kumaş üzerine üç boyutlu denen şekilde yapraklı güpür kumaşı ve pul işlemeleri birbirine iyi bir uyum sağlamış.

Güpür Askılı İşlemeli Prenses Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Güpür Askılı İşlemeli Prenses Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Güpür askılara sahip işlemeli gelinlik modelleri tercih edilecek ise özellikle V yaka kullanılacağından dolayı göğüslerin büyük olmaması gerekmektedir. Geniş omuzlu gelin adayları tarafından da tercih edilebilecek olan bu tür gelinlik modelleri, güpür askılar ile daha zarif bir görüntü sağladığından dolayı hafif kilolu gelin adayları tarafından da tercih edilebilmektedir.

Güpür Askılı İşlemeli Prenses Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Güpür Askılı İşlemeli Prenses Gelinlik Önerileri ve FikirleriPrenses etek kesimleri ile genel olarak gösterişi seven ama şıklıktan da vazgeçmeyen gelin adaylarının tercihi güpür askılı işlemeli gelinlik modelleri, özellikle kat kat tüllerden oluşan etekleri ile de çokça beğenilmektedir. Gösterişli bir gelinlik olması sebebiyle sade saç topuzu, sade bir duvak ve hafif topuklu zarif ayakkabılar ile kullanılabilecek olan bu gelinlik modellerinde, gelin çiçeği olarak beyaz orkideler veya beyaz güller de kullanılabilmekte ve bu sayede gelinlik bütünlük oluşturmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here