Gelinlik seçimi her mevsim emek gerektiren bir konudur. En özel günün şık bir gelinlik ile taçlandırmak isteyen gelin adayları aylarca en güzel gelinlik modellerinden kendilerine yakışanı bulurlar. İlkbahar dönemi için 2016 ilkbahar- yaz gelinlik koleksiyonlarını beğenilere sunan gelinlik markaları, ilkbahar aylarının da gelin adaylarını pek çok gelinlik modeli bulunmaktadır.

Dantel modasının her sene geçerliliği olduğu gibi, işlemelerin yoğun kullanıldığı gelinlik modelleri dikkat çekmektedir. Zevklerin çeşitliliği düşünülerek tasarlanmış gelinlik modelleri arasında, straplezden A kesim gelinlik modellerine kadar, her gelin adayının beklentilerine cevap verecek nitelikte model bulunmaktadır. İlkbahar aylarında sıklıkla tercih edilen kır düğünleri için sade ve güpürlerin sıkça yer verildiği modeller gelin adaylarının beğenisini kazanmıştır. Tüllü askılı midi ilkbaharlık gelinlikler için tıklayın.

Gelinlik modası oldukça kapsamlı olup, birçok moda trendini içinde barındırmaktadır. Bu sebeple gelin adaylarının kendilerine en yakışan gelinliği bulmak için pek çok gelinlik modelini denemeleri gerekir. Zorlu ancak bir o kadar da keyif veren gelinlik seçiminde, düğünün yapılacağı mevsimi de dikkate almak gerekir. İlkbahar aylarında yapılacak düğünler için çok kabarık olmayan, işlemeleri ile göz kamaştıran gelinlik modelleri tercih edilmelidir. Bu konuda askılı ve tül detaylarının bulunduğu gelinlik modelleri, ilkbahar için en güzel gelinlik modelleri arasındadır. Balık etekli gelinlik modelleri de sade ancakşık bir gelin olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır.

Kır Düğünü Gelinleri için En Şık Gelinlik Modelleri

Kır Düğünü Gelinleri için En Şık Gelinlik Modelleriİlkbahar aylarında düğün hazırlığı içinde olanların vazgeçilmezleri olan kır düğünü konsepti, rahat ve şık bir düğün organizasyonu yapmak isteyen çiftlere hitap etmektedir. Gelinliğinde kır düğününün içeriğine uygun olarak seçilmesi bu noktada oldukça önemlidir. 2016 gelinlerine özel olarak tasarlanmış gelinlik modelleri arasından, yaz aylarına uygun gelinlik modelleri mutlaka vardır. Çiçek ve gül detaylarının gelinlik modellerinde yer verilmiş olması, samimi ve doğal bir gelin güzelliğine bürünmeyi sağlamaktadır. Gelinlik modellerine uygun gelin ayakkabıları ile tamamlanan gelinlikler ile unutulmaz bir kır düğünü yapmak mümkündür. Bu anlamda kır düğünün denince sade bir gelinlik tarzının benimsenmesi daha uygun olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here