Rüya gibi bir düğünün en önemli öğesi olan gelinlikler, gelin adayları için en büyük rüyanın en önemli adımı olarak kabul edilmektedir. Bir ömür sürmesi temenni edilen bu yolda sevdikleri adamla yürüyecek olan gelinler, gelinliklerini seçerken kendi zevklerini ön planda tutan seçimler yapmalıdırlar. Pek çok farklı modelde tasarımı bulunan gelinlik modellerinde işlemeli gelinlikler her zaman revaçta olarak tüm gelin adaylarının gözlerini kamaştırmaktadır.

Modası her daim geçerli olan gelinlik modellerinin başında yer alan işlemeli gelinlik modelleri, gelinliğe olduğundan daha hoş daha gösterişli bir hava kattığı için de sıklıkla tercih edilmektedir. Svarovski taşlar, beyaz boncuklar gibi pek çok farklı türde işleme kullanılabilen gelinliklerde en asil ve en şık görüntü inci işlemeli gelinlikler de oluşmaktadır. İşlemenin en saf ve yalın hali olan inci işlemeli gelinlikleri sadeliği ve güzelliği isteyen her gelin adayının tercihleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Gelinliğinin üst kısmının tamamen inci işlemeli olduğu modeller de oldukça sık kullanılmakla birlikte, inci işlemenin en şık kullanıldığı yerler kuşkusuz ki sırt dekoltesinde kullanılan işlemelerdir. Bunların yanı sıra, sade ve tül askılı bir gelinlik ve prenses etekler, inci işlemeli bir duvak ile tamamlandığında peri masalını gerçekleştiren bir düğün ve gelin adayları oluşturarak en özel günü daha da özel kılmaya yardımcı olmaktadır.

İncili Straplez Prenses Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

İncilerle süslenmiş ve en çok tercih edilen yaka tipi olan straplez modelin birleştiği prenses gelinlikler aşağıda sizi bekliyor. Vücut tipinize uygun olanı seçmeye özen gösteriniz. Özellikle göğüs ve gerdan kısmınıza uygun bir model olmasını tercih ediniz.

Bel Detayı İncili Güpür Gelinlik

Bel Detayı İncili Güpür GelinlikKemer kısmı oldukça etkileyici bir taş işlemesine sahip olan gelinlik, kırık beyaz rengi ile güzel bir alternatif. İncinin her gelinliğe yakışması gibi bu modelde de enfes görünüyor.

Bel Kısmı İnci İşlemeli Drapeli Gelinlik Modeli

Bel Kısmı İnci İşlemeli Drapeli Gelinlik ModeliDrapeli tül detaylı üst kısmı ile benzersiz bir gelinlik. Sade bir şıklığı bulunan gelinliğin, bel kısmındaki incili ve taşlı işlemesi harika görünüyor.

Büyük İncili Kısa Straplez Gelinlik Modeli

Büyük İncili Kısa Straplez Gelinlik ModeliBüstiyer kısmı tamamen incilerle bezenmiş olan prenses gelinlik birçok gelin adayının hayran kalacağı bir model. Bel kısmından eteğe dağılan ışıltı ise incilerin ışıltısını tüm gelinliğe yayıyor.

Drapeli İnci Detaylı Gelinlik Modeli Önerisi

Drapeli İnci Detaylı Gelinlik Modeli ÖnerisiGelinlik modellerinde sıklıkla gördüğümüz drape, bu gelinlikte oldukça zarif bir görüntü ortaya çıkarmış. Göğüs ortasında bulunan ince inci işlemeler ise gereken ışıltıyı gelinliğe vermiş.

Etek Ucu Taşlı İnci İşlemeli Kabarık Gelinlik

Etek Ucu Taşlı İnci İşlemeli Kabarık GelinlikEtek uçlarındaki taş işlemeler, bel kısmındaki fırfır detayları, göğsündeki inci işlemeleri ile oldukça gösterişli bir gelinlik modeli. Güpürlü kumaşı ilr oldukça ışıltılı bir gelinlik.

Göğüs Kısmı Taş ve İnci İşlemeli Kabarık Gelinlik

Göğüs Kısmı Taş ve İnci İşlemeli Kabarık GelinlikGöğüs kısmında yoğun bir taş ve inci işlemesi ile gösterişli bir model. Ayrıca bel kısmında üçgen şeklindeki incili ve taşlı işlemeleri dengeli bir görüntü sağlıyor.

Güpür Bel Kısmı İnci ve Taş İşlemeli Gelinlik

Güpür Bel Kısmı İnci ve Taş İşlemeli GelinlikGüpür kumaş üzerine taş ve inci işlemeli gelinliğin, kemer kısmındaki gri renkli inciler güzel bir hava katmış. Güpür uçlu duvağı ile ekstra bir güzellik katılmış.

Güpür Üzeri İnci İşlemeli Gelinlik Modeli

Güpür Üzeri İnci İşlemeli Gelinlik ModeliMuhteşem bir büstiyer kısmına sahip olan gelinlik, kırık beyaz rengi ile harika görüyor. Güzel bir motifin, incilerle süslenmesi gelinliği Haute Couture bir havaya sokmuş.

İnci İşlemeli Prenses Gelinlik Modeli

İnci İşlemeli Prenses Gelinlik ModeliBüstiyeri tamamen inci işlemeli olan gelinlik, en güzel prenses modellerden biri. Uzun duvağı ile oldukça gösterişli bir model.

İnci ve Taş İşlemeli Prenses Gelinlik Modeli

İnci ve Taş İşlemeli Prenses Gelinlik ModeliBüstiyerindeki gri incileri ve taş işlemeleri, dalgalar şeklinde etek kısmında da yer alan gelinlik, birçok gelin adayı için güzel bir seçim. Tül etek üzerine işlenen inci ve taşlar, gelinliğe hem spor hem de şık bir hava katıyor.

Kırık Beyaz İncili Straplez Gelinlik

Kırık Beyaz İncili Straplez GelinlikGelinliğin üst kısmını tamamen dolduran inciler, eteğin saten oluşu ile asil bir hava katmış durumda. Plilerle kabartılan etek, hem sade hem de şık bir görüntü oluşturuyor.

Korseli İnci ve Taş İşlemeli Straplez Kabarık Gelinlik

Korseli İnci ve Taş İşlemeli Straplez Kabarık GelinlikKorse şeklindeki büstiyer, kabarık tül bir etekle birleştirilmiş. Üst kısmın işlemeleri ise oldukça gösterişli bir görüntü oluşturuyor.

M Yaka İnci Detaylı Prenses Gelinlik

M Yaka İnci Detaylı Prenses GelinlikM yaka gelinliğin formuna uygun V şeklindeki inci işlemeleri hem klasik hem de asil bir görüntü oluşturuyor. Saten bir korse üzerine işlenen inciler gelinliğe kusursuz bir görüntü veriyor.

Sade İnci Detaylı Straplez Gelinlik

Sade İnci Detaylı Straplez GelinlikDrapeli straplez üste, göğüs arasında ve bel kısmına işlenen inciler, sevimli bir gelinlik ortaya çıkarmış. Tül şeklindeki kabarık eteği ile göz dolduran bir gelinlik modeli.

Saten Kırık Beyaz Kabarık Gelinlik

Saten Kırık Beyaz Kabarık Gelinlikİncilerle süslenmiş büstiyerin etrafı, tafta ve tüllerle sarılarak güzel bir model ortaya çıkarmış. Gösterişli ve hareketli bir gelinlik isteyen gelin adayları için benzersiz bir gelinlik modeli.

Yoğun Taş ve İnci İşlemeli Kabarık Prenses Gelinlik

Yoğun Taş ve İnci İşlemeli Kabarık Prenses GelinlikKorse şeklindeki gri renkli incili raşlarla bezenmiş büstiyer, düşük bel bir etekle birleştirilmiş. Saten bel kısmının altından tüllerle kabartılan eteği, gösterişli bir model ortaya koyuyor.

İncili Straplez Prenses Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

İncili Straplez Prenses Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Özellikle fit ve atletik vücuda sahip gelin adayları tarafından kullanılması tavsiye edilen sırt bölgesi işlemeli olan gelinlikler sırt dekoltesine güvenen her gelin adayı tarafından rahatlıkla tercih edilebilmekte ve ortaya şahane bir görüntü çıkarmaktadır. Oldukça zarif bir işleme türü olan inci işlemeler gelinliklerde genellikle üst kısımlarda veya duvaklarda yer almaktadır.

İncili Straplez Prenses Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

İncili Straplez Prenses Gelinlik Önerileri ve FikirleriZarafetin timsali olan inci işlemeler prenses etek modelleriyle birlikte kullanıldığında rüyaları gerçek kılan büyük bir gösterişe ve şıklığa sebep olmaktadır. Özellikle kalçasının geniş olduğundan yakınan gelin adaylarının gönül rahatlığı ile tercih edebileceği prenses model gelinlikler, üst bölgesi tamamen inci işlenmiş bir model ile tamamlandığında rüya gibi güzel bir gelin ortaya çıkarabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here