2016 gelinlik koleksiyonlarının birçoğunda transparan çizgiler sıklıkla görülen modeller arasındadır. Geçen yıllarda dar kesimli hali ile görülmeye alışık olunan transparan modeller, bu yıl kabarık gelinlikleri de etkisi altına almış ve oldukça da şık durmuştur. Dik çizgiler arasında göbek kısmının transparan görünümünde olması, gelin adaylarının daha fit bir görünümde olmalarını sağlıyor. Klasik kabarık gelinlik modelinin ufak bir dokunuşla nasıl farklı ve dikkat çekici bir şıklığa büründüğünü, transparan kabarık gelinliklerde rahatlıkla görmek mümkündür.

Kabarık etekli transparan gelinlikler, bütün yaka kesimlerini rahatlıkla taşıyabilecek özelliktedir. İster straplez, ister V yaka bir yaka kesimi, transparan gelinliği gölgelemeyecek hatta şıklığı katlayacaktır. Hafif bronz ten rengine sahip gelin adayları üzerinde transparan gelinlikle oldukça gösterişli durmaktadır. Cesareti ile adından söz ettirmek isteyen gelin adayları, birbirinden şık gelinlik modelleri ile unutulmaz bir gelinlik ile dünya evine girebilirler.

Sadelikten uzak ancak bir o kadarda modern görünen kabarık etekli transparan gelinlikler, 2016 yılının gözde gelinleri arasında olmak isteyenlere hitap ediyor. Çarpıcı bir şıklık katan şeffaf dantel detaylar sayesinde, modern kadının en şık hali gözler önüne seriliyor. Kabarık etekler için tül ve kalın saten kumaşlar tercih edilmekle birlikte, tafta kumaşlar çok fazla transparan modellerde tercih edilmemektedir. Üst kısımda cesareti simgeleyen çizgiler boy gösterirken, eteklerin hareketli ve enerjik bir tarzı yansıtması, birçok stilin bir arada sunulduğu gelinlik modellerini işaret ediyor.

Kabarık Etekli Transparan Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Transparan gelinlik modelleri herkesin giymeye cesaret edemediği tasarımlar arasında yer almaktadır. Fakat sizler için hazırladığımız aşağıdaki modelleri incelediğinizde, aslında hiç de düşündüğünüz gibi olmadığını göreceksiniz. İşte size birbirinden muazzam, kabarık etekli, transparan gelinlikler…

Aksesuarlı Organze Etekli Prenses Model Transparan Gelinlik

Aksesuarlı Organze Etekli Prenses Model Transparan GelinlikGüpür kumaş ile süslenen gelinlik, boynunda ve belindeki aksesuarlar ile oldukça şık görünüyor. Transparan bir gelinlik tercih ediyorsanız, seçebileceğiniz güzel gelinlik modellerinden birisi. Organze kumaştan yapılan kabarık eteği de oldukça güzel.

Altın Rengi İşlemeli Transparan Prenses Gelinlik Modeli

Altın Rengi İşlemeli Transparan Prenses Gelinlik ModeliAltın rengi işlemeleri ile oldukça seksi bir gelinlik modeli. Kabarık etekleri, transparan büstiyer detayı ve kemer detayı ile oldukça gösterişli bir model.

Balon Prenses Etekli İnci İşlemeli Transparan Gelinlik Önerisi

Balon Prenses Etekli İnci İşlemeli Transparan Gelinlik ÖnerisiÜç boyutlu bir kumaşa sahip olan gelinlik, transparan görünümün yanında bir göğüs dekoltesine de sahip. Düşük bel kabarık eteği ile üst kısmın yoğunluğu dengelenmiş durumda.

Dantel Detaylı Transparan Prenses Model Gelinlik

Dantel Detaylı Transparan Prenses Model GelinlikDantel ayrıntıları ve göğüs kısmında bulunan taş işlemeleri ile oldukça güzel görünen bir tasarıma sahip. Transparan gelinliğin, kabarık eteğine düşen dantel kumaş ise üst kısım ile bütünlük sağlamış durumda.

Düşük Bel İnce Askılı Transparan Kabarık Gelinlik

Düşük Bel İnce Askılı Transparan Kabarık GelinlikDüşük bel ve kabarık tül etekleri bulunan gelinlik, oldukça gösterişli bir model. Bel kısmı tamamen Fransız güpür kumaştan tasarlanmış durumda. Göğüs kısmı ve taş işlemeleri ile oldukça ışıltılı bir görünümü bulunuyor.

Fransız Güpür ve Boncuk İşlemeli Transparan Prenses Gelinlik

Fransız Güpür ve Boncuk İşlemeli Transparan Prenses GelinlikÜst kısmı saten bir kumaştan yapılan gelinlik, yoğun işlemeleri bulunuyor. Bel kısmındaki Fransız güpür işlemeler ve kat kat tülden oluşturulan etekleri ile oldukça güzel bir gelinlik.

İki Renkli Boncuk İşlemeli Transparan Prenses Gelinlik

İki Renkli Boncuk İşlemeli Transparan Prenses Gelinlikİki renkli kumaştan yapılan gelinlik, boyundan askılı bir tasarımı var. Büstiyer kısmı yoğun bir boncuk işlemesine sahip olan gelinlik, drapeli eteği ile farklı bir tasarıma sahip.

M Yaka Drapeli Transparan Prenses Model Gelinlik Önerisi

M Yaka Drapeli Transparan Prenses Model Gelinlik ÖnerisiTamamen organze kumaştan yapılan gelinlik, çiçek işlemeli detayları ile oldukça güzel görünüyor. Hem taş işlemeleri hem de kabartmalı çiçek işlemeleri ile güzel bir görünüm oluşturulmuş.

M Yaka Taş İşlemeli Transparan Prenses Gelinlik Modeli

M Yaka Taş İşlemeli Transparan Prenses Gelinlik ModeliTafta sade eteği, üst kısımda taş işlemeli transparan bir büstiyer ile birleştirilmiş duruma. M yakası ve güpür işlemeleri bulunan büstiyerin oldukça gösterişli bir havası bulunuyor.

Seksi Düşük Bel Prenses Transparan Gelinlik Modeli

Seksi Düşük Bel Prenses Transparan Gelinlik ModeliOldukça seksi bir gelinlik modeli arayan gelin adayları için harika bir seçim. Üst kısmı hem transparan hem de dekolteli bir şekilde tasarlanmış durumda. Güpür ve taş detayları bulunan gelinliğin, tül kabarık etekleri bulunuyor.

Straplez Taş İşlemeli Kat Etekli Prenses Transparan Gelinlik

Straplez Taş İşlemeli Kat Etekli Prenses Transparan GelinlikBüstiyer kısmı tamamen taşlarla ve simlerle süslenen gelinliğin, parlak tafta kumaştan yapılan drapeli bir eteği bulunuyor. Fransız güpür kumaştan yapılan gelinlik, düşük bel ve straplez görünümü ile harika görünüyor.

Straplez Tül Prenses Etekli Transparan Gelinlik Önerisi

Straplez Tül Prenses Etekli Transparan Gelinlik ÖnerisiBüstiyer kısmı kabartmalı bir güpür kumaşa sahip olan gelinlik, parçalı bir şekilde yapılan kabarık bir eteğe sahip. Transparan gelinlik, spor şık bir görünüme sahip.

Tafta Prenses Etekli Transparan Gelinlik Önerisi

Tafta Prenses Etekli Transparan Gelinlik ÖnerisiÜst kısmı simli ipler ve Fransız güpür kumaştan oluşuyor. Yan ve göbek kısmında bulunan transparan görüntü güzel görünüyor. Derin bir göğüs dekoltesine de sahip olan gelinlik.

Taş İşlemeli Fırfırlı Prenses Modeli Transparan Gelinlik

Taş İşlemeli Fırfırlı Prenses Modeli Transparan GelinlikFransız güpür kumaştan yapılan büstiyer kısmı, etekte organze kumaştan yapılmış. Drapeli bir şekilde organze kumaştan yapılan gelinliğin eteği, üst kısımdaki taş işlemeleri dengeleyen bir görünüme sahip.

Taş İşlemeli Prenses Model Transparan Gelinlik

Taş İşlemeli Prenses Model Transparan GelinlikOldukça güzel bir büstiyer tasarıma sahip olan gelinlik, boncuk işlemeleri ile oldukça gösterişli bir görünüme sahip. Organze kumaştan drapeli bir şekilde toplanan eteği ise kabarık formu ile oldukça güzel görünüyor.

Taşlı Fırfırlı Transparan Prenses Model Gelinlik

Taşlı Fırfırlı Transparan Prenses Model GelinlikFırfırlı kabarık eteği bulunan gelinliğin, taş işlemeli bir büstiyer tasarımı bulunuyor. M yaka büstiyeri ve yan taraftaki hafif transparan görünümü ile oldukça güzel görünüyor.

Kabarık Etekli Transparan Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kabarık Etekli Transparan Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Transparan gelinlik seçmek tek başına zorlayıcı bir konu iken, kabarık transparan bir gelinlik oldukça özen gerektirecek bir tercih olacaktır. Genel olarak bakıldığında göz yormayacak ve her detayın ayrı bir zariflikte olması önemlidir. Diğer yandan alt ve üst kısmın birbirinden bağımsız şıklıkta olması, gelinliğin ne kadar şık olursa olsun karmaşık bir görüntü oluşturmasına neden olacaktır.

Kabarık Etekli Transparan Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Kabarık Etekli Transparan Gelinlik Önerileri ve FikirleriKabarık etekli transparan gelinlik seçerken, yaka kesiminin de modeli önemlidir. Yapılacak saç ve kullanılacak aksesuarlar için bu unsur vazgeçilmezdir. Straplez kesimlerde mücevher kullanmak uygun olurken, askılı ve kayık yakalı modellerde, karışık bir görüntü olacağından takı kullanmamak doğru olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here