Kış aylarında evliliğe adım atmak, gelin adaylarının seçimlerinin daha da zorlaşması anlamına gelmektedir. Yaz gelinleri kadar özgür olamayan gelin adayları için ayakkabı seçimi de zaman alması gereken aksesuarlardan biridir. Ancak bu konuda gelin adayının kendini ne kadar kısıtlayacağı, kendi özgüveni ve cesareti ile doğru orantılıdır. Kış olmasına karşın cesaretini konuşturmaktan çekinmeyen gelin adayları için son derece şık ve iddialı gelin ayakkabısı modelleri mevcuttur.

Kış düğünü için gelin ayakkabısı modelleri, her gelin adayının beğenisi ve zevki için oldukça çeşitlidir. Gelinlik altında yüksek topuklu gelin ayakkabısı tercih edilebileceği gibi topuksuz ve kışlık botu andıran beyaz gelinlik ayakkabıları da rahatlıkla birlikte şıklığı sunan modellerdendir. Gelin ayakkabısında geleneksellikten vazgeçmeyen gelin adayları için en ideal kış ayakkabısı tasarımları ile 2016 yılında da pek çok bayanın aradığı ayakkabıyı bulmalarına olanak sağlamaktadır. Kış düğünü konseptine uygun olması için pek çok gelin adayı kürklü gelin ayakkabısı modellerine yönelmektedir.

Klasik gelin ayakkabı modellerine eklenen kürkler kış düğünü için uygun hale getirilse de kürklü botlar da farklı ve cesur olmayı seven gelin adaylarının ilgisini çekmektedir. Bu noktada çok fazla abartıya kaçmamak ve seçilecek ayakkabı modelinin gelin ayakkabısı özelliği ile öne çıkmasına özen göstermek gerekir. Aksi halde şık bir kış gelinlik modeli altında sıradan bir gelin ayakkabısının sönük kalması kaçınılmaz olacaktır.

Kış Gelinleri için Ayakkabı Modelleri

Kış Gelinleri için Ayakkabı ModelleriGünümüz gelinleri için sıradan düğün kalıplarına girmeden hazırlık yapmak olağan hale gelmiştir. Bu sebeple kış düğünleri de yaz düğünleri kadar tercih edilir olmuştur. Yaz düğünü için ayakkabı önerilerine buradan ulaşabilirsiniz. Her fırsatta kış düğünlerinin zorluklarından söz edilirken, bu durumu fırsata çevirebilen gelin adayları da akılda kalıcı bir gelin olmayı başarabilmektedir.

Gelinlik ayakkabısı seçiminde mevsime aldırış etmeyen bayanlar için klasik rugan gelin ayakkabıları arasından da seçim yapmak mümkündür. Farklı seçenekleri değerlendirmek isteyen gelin adayları için ise kısa bot gelin ayakkabıları gelinliğin altından hoş bir görüntü oluşturacaktır.

Son yıllarda farklı ve ilginç tarzları ile akılda kalmayı amaçlayan gelin adayları için birbirinden şık gelin ayakkabı modeli bulunmaktadır. Özellikle kış aylarına özgü gelinlik ayakkabılarında kürklü ve uzun botlar başı çekmektedir. Gelinliğin altından görünecek olan ayakkabının zarif bir ayakkabıdan çok daha dikkat çekici bir olmasını isteyen gelin adayları, bir de rahatına düşkünse düğün süresinde ayaklarını sıcacık tutacak olan bot modellerini düşünmeden tercih edebilirler.

Farklı Kışlık Gelin Ayakkabısı Önerileri

Farklı Kışlık Gelin Ayakkabısı ÖnerileriHer daim farklı tarzı ile gözde olmayı seven gelin adayları, kış aylarında yapacakları düğün için şık ayakkabı modellerinden birine karar verebilirler. Özellikle dış ortamlarda yapılacak düğün için uzun çizme modelinde olan gelin ayakkabıları yavaş yavaş popülerlik kazanma yolunda ilerleyen modellerdir.

Hayatındaki en özel günü farklı bir gelinlik ayakkabısı ile unutulmaz bir hale getirmek isteyen bayanlar için tasarlanmış çok farklı ayakkabı modelleri taşımasını bilen gelin adaylarını beklemektedir. Ancak gelinliğin modelini olumsuz etkileyecek gelinlik ayakkabılarından uzak durulmalı ve düğün öncesinde ayakkabı ile bol bol prova edilmelidir.

Kışlık Gelinlik ve Ayakkabı Uyumu Nasıl Olmalı?

Kışlık Gelinlik ve Ayakkabı Uyumu Nasıl Olmalı?Kapalı mekânda gerçekleşecek olan kış düğünleri için gelinlik seçimi, en az yaz düğünü kadar kolay bir seçim olacaktır. Bu noktada ayakkabı tercihinin de gelinlik modeline göre seçilmesi şık duracaktır. Ancak gelinliği kış modellerinden olan gelin adayları ayakkabı tercih ederken, gelinlik ve ayakkabı arasındaki uyuma fazlaca dikkat etmeleri gerekiyor. Uzun kollu gelinlik modeli için bot şeklinde olan modeller yerine şık dantel kaplama gelin ayakkabıları tercih edilmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here