Straplez gelinliklerin modasını yitirmesi sebebiyle yaz düğünlerinde en fazla tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer almaya başlayan kısa kollu gelinlikler, son yıllarda her modele uyum sağlaması sebebiyle de oldukça fazla ilgi görmeye başlamıştır. Pek çok farklı kumaş türünün uygulandığı gelinliklerde özellikle kol kısmındaki detaylar göz önünde bulundurulduğunda alternatif çok daha fazla olmaktadır.

Gelinliğin kol kısmının gelinliği tamamlayacak şekilde tercih edilmesi büyük bir şıklık oluşturmakla birlikte, sade bir gelinlikte kol kısmına uygulanacak bir işleme de gelinliğe ayrı bir hava katabilmektedir. Özellikle son yıllarda sıklıkla kullanılmaya başlanan incili kol işlemeleri kısa kollu gelinlik modelleri arasında en revaçta olan gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. Güpür kumaşların da gelinliklerde en sık kullanılan kumaşlardan olduğu düşünülürse kısa kollu gelinlik modellerinde de güpür kumaşlara sıkça rastlanmaktadır.

Kol kısmında ve gelinlik eteğinin kuyruk kısmında yer alan güpürlerin göz kamaştırıcı olduğu yarım balık gelinlik modelleri geçtiğimiz sezonda da oldukça sık kullanılmış, ancak yeni sezonda özellikle bu konuda tasarımlar yapılmaya özen gösterilmiştir. Güpürün klasikliğinin yarım balık etekteki modernlik ile bir arada kullanılması özellikle farklı olmak isteyen gelin adayları tarafından sıklıkla tercih edilmeye devam etmektedir. Son derece marjinal bir görüntü oluşturacak olan kısa kollar ve güpür birleşimi, yarım balık ile buluştuğunda şıklığınızı ortaya çıkaracaktır.

Kısa Kollu Güpür Yarım Balık Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Kısa kollu güpür gelinlikler, vintage havaları ile oldukça beğenilmektedir. Üstelik fazla açık kol istemeyen gelin adayları için güpürle tamamlanmış kollar, oldukça ideal olacaktır. Bu gelinliklerin, yarım balık şeklinde tasarlanmasıyla birlikte vintage tarzı daha da benimsenmiş olacak ve asil bir görünüm elde edilebilecektir. İşte sizlere 16 şık kısa kollu güpür yarım balık gelinlik modeli:

Çiçek Kemerli Güpür Kısa Kollu Yarım Balık Gelinlik

Çiçek Kemerli Güpür Kısa Kollu Yarım Balık GelinlikSon derece zarif bir görünümü olan yarım balık gelinlik modelini seveceksiniz. Kibar taş işlemeleri ve güzel bir göğüs detayı bulunuyor.

Drapeli Kısa Kollu Yarım Balık Güpür Gelinlik

Drapeli Kısa Kollu Yarım Balık Güpür GelinlikKayık yakası ve güpür işlemeleri bulunan drapeli gelinlik modeli, son derece romantik bir görünüme sahip. Tül kumaştan drapelerle basen kısmı oturan gelinlik modeli, yarım balık tercih edecek olan gelin adayları için iyi bir öneri.

Güpür Kısa Kollu Yarım Balık Gelinlik Modeli

Güpür Kısa Kollu Yarım Balık Gelinlik ModeliZarif güpür kumaşı ile zayıf bir vücuda sahipseniz, sizin harika bir seçim. Kısa kol detayı ile ilkbahar aylarında tercih edebilirsiniz.

Kayık Yaka Güpür Kısa Kollu Yarım Balık Gelinlik

Kayık Yaka Güpür Kısa Kollu Yarım Balık GelinlikKuyruklu yarım balık bir model olan gelinlik, güpür işlemesi ile oldukça şık görünüyor. Uzun bir duvakla görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Kuyruklu Güpür Yarım Balık Kısa Kollu Gelinlik

Kuyruklu Güpür Yarım Balık Kısa Kollu GelinlikKuyruklu bir gelinlik istiyorsanız, güpür kumaşı ile iyi bir alternatif. Yarım balık ve kısa kollu bir tercih yapmak istiyorsanız, bu gelinlik modelini seveceksiniz.

Kuyruklu Kısa Kollu Yarım Balık Gelinlik

Kuyruklu Kısa Kollu Yarım Balık GelinlikGüpür kol detayı ile gösterişli bir gelinlik modeli. Kuyruk detayı da isteyen gelin adayları için son derece iyi bir tercih.

Pelerin Model Kısa Kollu Güpür Gelinlik Önerisi

Pelerin Model Kısa Kollu Güpür Gelinlik ÖnerisiSaten üzerine tül giydirmeli ve yarasa şeklindeki kol modeli ile bohem bir gelinlik modeli. İlkbaharda açık havada yapacağınız düğünler için harika bir seçim.

Pronovias Güpür Yarım Balık Gelinlik Modeli

Pronovias Güpür Yarım Balık Gelinlik ModeliPronovias markasının güpür ve yarım balık gelinlik modelleri gerçekten harika. Kısa kol isteyen gelin adayları için güzel bir öneri.

Romantik Kısa Kollu Yarım Balık Kuyruklu Gelinlik

Romantik Kısa Kollu Yarım Balık Kuyruklu GelinlikOrganze kumaştan yapılan gelinlik, romantik bir görünüme sahip. M yaka şeklindeli göğüs kesimi ile salaç bir düğünde giyilebilecek güzel bir gelinlik modeli.

Şık Güpür Kısa Kollu Yarım Balık Gelinlik Modeli

Şık Güpür Kısa Kollu Yarım Balık Gelinlik ModeliNarin bir görünüme sahip olan gelinlik modeli, güpür ve kısa kol tercih edecek gelin adayları için iyi bir alternatif. Ayrıca mütevazi bir görünüme de sahip olduğunu söylemeliyiz.

Sırt Dekolteli Yarım Balık Kısa Kollu Gelinlik

Sırt Dekolteli Yarım Balık Kısa Kollu GelinlikÜst kısmı tamamen güpür olan gelinlik modelinin, oldukça zarif bir sırt dekoltesi bulunuyor. Güpürden oluşan askıları ve kolları gelinliği çok daha şık gösteriyor.

Tül Etekli Güpür Kısa Kollu Yarım Balık Gelinlik Modeli

Tül Etekli Güpür Kısa Kollu Yarım Balık Gelinlik ModeliBoleroya benzer şeklinde güpürden oluşan kolları ile güzel bir gelinlik modeli. Tül uçuşan etekleri de aradığınız hareketi size kazandıracak.

Uzun Duvaklı Kısa Kollu Yarım Balık Güpür Gelinlik

Uzun Duvaklı Kısa Kollu Yarım Balık Güpür GelinlikUzun duvak isteyen gelin adayları için iyi bir öneri. Yarım balık kesimi ile vücudunuzu sıkıca saracak olan gelinlik, peri kızı gibi görünmenizi sağlayacak.

Vintage Güpür Kısa Kollu Yarım Balık Gelinlik

Vintage Güpür Kısa Kollu Yarım Balık GelinlikVintage benim tarzım diyen gelin adayları için oldukça iyi bir gelinlik önerisi. Zarif güpür kumaşı ve kısa kolları ile kendinizi hem rahat hem da kadınsı hissedeceksiniz.

Zarif Güpür Yarım Balık Kısa Kollu Gelinlik Modeli

Zarif Güpür Yarım Balık Kısa Kollu Gelinlik ModeliOldukça zarif bir güpür kumaş ile donatılan gelinlik modeli, soft bir görünüm veriyor. Kayık yakası ve kısa kol alternatifi ile şık bir gelin adayı olacaksınız. Yarım balık modelinin kaldıracak bir vücut ölçüsüne sahipseniz, harika görüneceksiniz.

Zarif Kuyruklu Kısa Kollu Güpür Yarım Balık Gelinlik

Zarif Kuyruklu Kısa Kollu Güpür Yarım Balık GelinlikUçuşan kolları ile romantik bir görünüm kaydedeceğiniz gelinlik modellerinden birisi daha. Güpür kumaşı ile yarım balık modelinin harika göründüğü bir gelinlik.

Kısa Kollu Güpür Yarım Balık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kısa Kollu Güpür Yarım Balık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Her türlü gelinlik modelini gönül rahatlığı ile kullanabilecek atletik vücutlu gelin adaylarının da tercih edebileceği kısa kollu gelinlikler, özellikle kolları kalın olan gelin adayları tarafından tercih edilmektedir. Kolların üst bölgesinin kalın olması durumunda kolun omuzla birleştiği yeri kapatan modellerin özellikle tercih edilmesi hem kusurlu olarak görülen yerin örtülmesini hem de gelinliğe ekstra bir şıklık katılmasını sağlamaktadır.

Kısa Kollu Güpür Yarım Balık Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Kısa Kollu Güpür Yarım Balık Gelinlik Önerileri ve FikirleriKısa boylu gelin adaylarının kurtarıcısı olan yarım balık gelinlik modelleri, aynı zamanda kalça bölgesi daha belirgin olan gelin adayları tarafından da gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Etek bölgesinde yer alacak güpür kumaşlarla hareket ve şıklık kazandırılan bu gelinlik modelleri, yaz aylarının en fazla tercih edilen gelinlikleri arasında ilk sırada bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here