Gelinlikler gelinleri tek başına şık ve gösterişli göstermeye yetse de gelinliklerin yanında kullanılan aksesuarlarında gelinlik modeli ile uyumlu olması gerekmektedir. Özellikle kış gelinleri için gerekli olan kürk kullanımı oldukça özenilmesi gereken konulardan biridir. Düğün yapılacak mekâna girişe kadar üzerinde taşınması gerekli olan gelinlik kürklerinin pekçok çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Gelinliğin şıklığını gölgelemeyecek kürk ve etol seçimi doğru tercih olacaktır.

Kış gelini olmanın gerekliliklerinden biri olarak kürk modelleri, birbirinden şık ve zarif tasarımları ile dikkat çekmektedir. Kısa ceket tarzında olan kürklerin yanı sıra, eteğe kadar uzanan kürklü pelerinler farklı olmayı sevenlere hitap ediyor. Soğuk düğün gecesinde hem sıcak tutarken hem de oldukça şık bir kış gelini olmayı sağlayacaktır. Kürklü bolerolarda gelinlerin tercih ettiği modellerdir. Özellikle karlı bir kış gününde gelin olanlar için, karlar ile uyumlu olmak, en şık kürk ceketler ile mümkündür. Kışlık kürk yakalı kabarık gelinlikler için tıklayın.

Kışlık gelinlikleri için kürk detayı mutlaka olsun diyenler için, kürklü ceket ya da pelerin yerine, gelinliğin yaka ve omuz kısımlarında yer alan kürk detayları da istenilen kış gelini şıklığını yansıtmaktadır. Gelinliği tamamlayan önemli bir parça olarak, kürk ceketler, kış gelinlerinde aranılan aksesuarlardan biridir. Gelinlik modelinde oldu gibi, kürk seçiminde de kendi tarzını yansıtmak isteyenler için birçok model ve alternatif vardır. Spor görünümlü olan kürklü ceketler ile sade ve eğlenceli olan gelinlikler tamamlanabilir.

Kışlık Gelinliklerde Kullanılacak Kürk Aksesuarlar

Kışlık Gelinliklerde Kullanılacak Kürk AksesuarlarDüğün boyunca kış gelini olmanın ayrıcalığını yaşamak isteyenler için gelinlik modeli içinde yer alan kürk detayları, istenilen şıklığı sağlayacaktır. Omuz ve yakalara gelinliklere uyumlu olan kürkler sayesinde, zarif ve gösterişli bir gelin olmak mümkündür. Dantelli ve güpürlü gelinliklere fazlasıyla yakışan kürkler, zarafetin bir simgesi halini almaktadır. Kış gelinliğinde kürkü birçok yerde tercih edenler için, kol kısımlarının uçlarında ve aksesuar olarak kullanılan şapkalarda kürkler sıradanlıktan uzaklaştırmaktadır. Kürk ceket ve kürklü aksesuarlar ile tüllü ve saten olan bir gelinlik bile kış konseptine uygun bir gelinlik formuna dönüşmektedir. Özgüveni yükseltecek kürklü gelinlik modelleri ile muhteşem bir düğün geçirmek oldukça mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here