Gelinlik modeline karar verilirken dikkat edilmesi gereken noktaların başında gelen düğünün mevsimi, özellikle düğün kış mevsiminde yapılacaksa oldukça büyük önem taşımaktadır. Düğün sezonu olarak görülmemesi sebebiyle gelin adayları tarafından en büyük kaos gelinlik modeline karar vermek olacak diye düşünülmektedir. Oysa son zamanlarda kış ayları gelinleri için özel kreasyonlar üretilmekte ve bu duruma ekstra özen verilerek gelin adaylarının mutluluğuna önem verilmektedir.

Yaz ve ilkbahar gibi düğünlerin revaçta olmaması sebebiyle tereddüt yaşayan gelin adaylarını haksız çıkartan pek çok alternatif gelinlik modeli kış kreasyonlarında yer almaktadır. Her gelin adayının kendine özel bir hayali olduğu düşünülürse, alternatif modellerin önemi daha da iyi anlaşılmaktadır. Dantel, güpür veya kumaş olarak tercih edilebilecek kol modelleri, yaka ile mutlaka bütünlük oluşturmaktadır. Ancak bu kumaş türleri dışında kış gelinliklerinde sıklıkla karşımıza çıkan bir başka detay da gelinlikte kürk parçaların kullanılmasıdır.

Özellikle balık model gelinliklerde kullanılan kürk detaylar son yıllarda oldukça fazla karşımıza çıkmaya başlamıştır. Bembeyaz bir gelinliğe uygulanan kürk yaka detayları, aynı zamanda tül bir kolun ucuna da uygulanmakta ve bu sayede hem bütünlük, hem şıklık hem de soğuktan korunma öğeleri bir arada kullanılmış olmaktadır. Her ne kadar kış gelinliklerinde kabarık etekler çok fazla tercih edilmiyor olsa da hayali kabarık etek giymek olan gelin adayları kendi hayallerini takip ederek bu modeli tercih etmek isteyebilir.

Kışlık Kürk Yakalı Kabarık Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Kışlık gelinlik olmaz diyenler yanılıyor. Çünkü kış için birbirinden güzel gelinlik modelleri artık tasarlanıyor. Kürklerle ve bolerolarla tamamlanan gelinlikler, yazlık gelinlikler gibi gösterişli ve şık olabiliyor. Kürk yakalar eklenerek tamamlanan, prenses model gelinlikler, kış mevsiminin vazgeçilmezlerinden oluyor. İşte sizlere 16 güzel kışlık kürk yakalı kabarık gelinlik modeli:

Fiyonk Detaylı Kışlık Kürklü Gelinlik Modeli

Fiyonk Detaylı Kışlık Kürklü Gelinlik ModeliStraplez kabarık gelinlik modeli, kış ayları için kürk bir etolle tamamlanmış. Kat kat etekleri ve fiyonk kemeri ile eğlenceli bir görünüme sahip. Kış ayları için şık bir gelinlik alternatifi.

Gösterişli Kürk Yaka Kabarık Gelinlik

Gösterişli Kürk Yaka Kabarık GelinlikKalkık kürk yakası ile kendinizi bir prenses gibi hissedeceksiniz. Tül ve güpürden oluşan kabarık eteği, saten üst ile oldukça güzel bir karma oluşturmuş. Kış aylarında tercih edilebilecek harika bir gelinlik.

Güpür Detaylı Kürklü Kabarık Kışlık Gelinlik Modeli

Güpür Detaylı Kürklü Kabarık Kışlık Gelinlik ModeliKapüşonlu kürk ceketi ile asil bir gelinlik modeli. Kabarık tül etekleri, işlemeli üst ile detaylandırılmış durumda. Değişik bir alternatif arayan gelinler için iyi bir seçenek.

Güpür İşlemeli Kabarık Kışlık Kürk Yaka Gelinlik

Güpür İşlemeli Kabarık Kışlık Kürk Yaka GelinlikKürk yaka ve kol detayı ile kendinizi pamuk prenses gibi hissedeceksiniz. Kabarık, güpür ve taş işlemeli etekleri ile gösterişli bir gelinlik. İspanyol kol modeli ise gelinliği bütünleyen bir parça olmuş.

Kabarık Kürk Yaka Tül Gelinlik

Kabarık Kürk Yaka Tül GelinlikKış aylarında genellikle tafta kumaşları görsek bile, kürk sayesinde tül kumaşlar da kullanılabiliyor. Bu gelinlik modeli ise harika bir alternatif.

Kışlık Kürk Yaka Organze Kabarık Gelinlik

Kışlık Kürk Yaka Organze Kabarık GelinlikOrganze ve plise şeklindeki kabarık etekleri, üst kısımda saten kürk yakalı bir ceketle bütünleştirilmiş. İspanyol kolları ile oldukça zarif bir görünüm sergileyen gelinlik, bel kısmında fiyonk detayı ile göz dolduruyor.

Kışlık Saten Kürklü Gelinlik Modeli

Kışlık Saten Kürklü Gelinlik ModeliKayık yaka olan gelinlik, kürk detayı ile oldukça gösterişli. Kürkten yapılmış şapkası da gelinliğe harika bir görünüm kazandırıyor. Tamamen taftadan oluşan gelinlik, oldukça iyi bir alternatif.

Kürk Bolerolu Taşlı Kabarık Gelinlik

Kürk Bolerolu Taşlı Kabarık GelinlikKürklü bir bolero ile kış aylarına uyumlu hale getirilen gelinlik, organze kabarık eteği ile harika görünüyor. Kış aylarında dış mekanlarda yapacağınız bir düğün için harika bir seçim olacaktır.

Kürklü Pelerin Detaylı Kışlık Gelinlik Modeli

Kürklü Pelerin Detaylı Kışlık Gelinlik ModeliDar kesim tül bir gelinlik üzerine, uzun bir kürk pelerin ile kışlık forma dönüştürülmüş bu gelinlik harika görünüyor. Kış ayları için gerçekten harika bir seçim olacaktır.

Kürk Pelerinli Kabarık Gelinlik Modeli

Kürk Pelerinli Kabarık Gelinlik ModeliKabarık bir kürklü pelerine sahip olan gelinlik, kendinizi peri kızı gibi hissetmenizi sağlayacak. Kabarık etekleri ile kendinizi iyi ki kış gelini olmuşum derdirtecek türden bir gelinlik modeli.

Kürk Yakalı Kabarık Tül Kışlık Gelinlik

Kürk Yakalı Kabarık Tül Kışlık GelinlikKabarık tül etekleri ile oldukça şık bir gelinlik. Tül ve kürk ile süslenen etolü ile kış aylarında sizi sıcacık tutarken zarif bir görünüm kazanmanızı da sağlayacak.

Kürk Yaka Organze İşleme Kabarık Gelinlik

Kürk Yaka Organze İşleme Kabarık GelinlikOrganze etekleri belli yerlerden tutturularak balonumsu bir görüntü oluşturmuş. Yaka kısmındaki kürk detayları ile kış ayına uyum sağlamanızı mümkün kılarken, şık görünmenizi de sağlayacak.

Kürk Yaka Taş İşlemeli Kabarık Gelinlik

Kürk Yaka Taş İşlemeli Kabarık GelinlikÜst kısmında oval ve büyük taş işlemeleri bulunan gelinlik, kürk bir bolero ile kışa hazırlanmış. Yaka ve kol kısmında bulunan kürkler, kendinizi harika hissetmenizi sağlayacak.

Özel Kumaşlı Kabarık Kışlık Gelinlik

Özel Kumaşlı Kabarık Kışlık GelinlikÖzel dokuma bir kuşama sahip olan gelinlik, fazlasıyla gösterişli. Alımlı bir gelin olmak istiyorum diyorsanız, böyle bir kumaş bulmak önceliğiniz olmalıdır. Karlar Kraliçesi gibi bir gelin olmak istiyorsanız da tam aradığınız model olacaktır.

Straplez Kabarık Kışlık Kürklü Gelinlik Modeli

Straplez Kabarık Kışlık Kürklü Gelinlik ModeliTülden oluşan kabarık eteği, kürk etolü ve uzun saten eldivenleri ile oldukça şık bir gelinlik. Alımlı bir gelin olmak isteyenler için harika bir seçim.

Tül ve Kürk Detaylı Kabarık Gelinlik

Tül ve Kürk Detaylı Kabarık GelinlikTül kumaşın fırfırlı bir hale getirilmesiyle kabartılan gelinlik, kürklü bolerosu ile harika görünüyor. Spor bir şıklık istiyorsanız, kış mevsiminde yapacağınız düğününüzde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kışlık Kürk Yakalı Kabarık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kışlık Kürk Yakalı Kabarık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Kış aylarında evlenecek gelin adayları için de gelinlik seçimi oldukça önemlidir ve dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktaların başında gelin adayının kol boyuna karar vermesi gelmektedir. Yaz aylarında olduğu gibi straplez veya askılı gelinlikler kış aylarında pek tercih edilmemektedir. Bunun yerini uzun kollu veya yarım kollu gelinlikler almaktadır.

Kışlık Kürk Yakalı Kabarık Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Kışlık Kürk Yakalı Kabarık Gelinlik Önerileri ve FikirleriGelinlik seçimindeki en önemli noktanın gelin adayının hayalleri olduğu düşünülürse kış aylarında gönül rahatlığı ile hem kabarık hem de kürk yaka gelinlik modelleri kullanılabilmektedir. Bu gelinlik modeli özellikle tül eteklere ve tül kollara sahip olarak tasarlanmakta ve yaka kısmındaki kürkle kol manşetlerinde kullanılacak kürkler bütünlüğü sağlamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here