Gelinliğin en iddialı formu kuyruklu ve denizkızı modellerdir. Pek çok farklı gelinlik markasının üretim yaptığı denizkızı gelinlik modelleri, yeni sezonda da özellikle ilkbahar ve yaz aylarında sıklıkla karşımıza çıkacak ve yine bu model gelinlikleri tercih eden gelin adaylarına olan hayranlığımızı arttıracaktır. Özellikle atletik vücut tipine sahip olan gelin adayları tarafından tercih edildiğinde ortaya şahane bir görüntü çıkaran kuyruklu denizkızı modelleri, Pronovias, Atelier Bridal, Elie Saab gibi dünyaca ünlü gelinlik markaları tarafından da önerilmekte ve kreasyonlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Zarif bir görüntü oluşturması sebebiyle tercih edilen kuyruklu denizkızı gelinlik modellerinde tül, dantel gibi kumaşlar kullanılmasının yanı sıra güpür de tercih edilmekte ve taş veya inci işlemeler ile desteklenerek dikkat çekici gelinlik modellerinin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

İlkbahar gelinlerinin bir numaralı tercihi olan denizkızı modelleri, güpür işlemeleri kol ve omuz detaylarında kullanarak görkemli bir üst kesim oluşmasını sağlamakta, aynı zamanda etek kısımlarına doğru hafif inişler gerçekleştirilen ve aynı güpür modelini ve işlemeyi devam ettiren gelinlik modellerinde bütünlük oluşturulması da gelinliğe büyülü bir hava katılmasını sağlamaktadır. Bu büyünün saç modeli, aksesuarlar ve ayakkabı ile de tamamlanması sayesinde gelin adayları için düğün günleri tıpkı bir peri masalına dönüşecek ve tüm gözler onların üzerine çevrilmiş olacaktır.

Kuyruklu Deniz Kızı Güpür Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Kuyruklu gelinlikleri son yıllarda fazlaca görmeye başladık. Bizler de sizin için deniz kızı modelinde, güpür kumaştan dikilmiş kuyruklu gelinlikleri sizler için bir araya getirdik:

Fransız Güpür Kuyruklu Deniz Kızı Gelinlik Modeli

Fransız Güpür Kuyruklu Deniz Kızı Gelinlik ModeliStraplez büstiyeri ve Fransız güpür işlemeli kumaşı ile zarif bir gelinlik modeli. Göğüs altındaki taş işlemeli detayı ve verev kat kat gelen tasarımı ile beğeninizi kazanacak bir gelinlik.

Fransız Güpür Uzun Kollu Özel İşlemeli Deniz Kızı Gelinlik

Fransız Güpür Uzun Kollu Özel İşlemeli Deniz Kızı GelinlikÜç boyutlu kumaşı, M yakalı büstiyer ile birleştirilmiş durumda. Beli ince gösteren bir tasarımı bulunuyor ve sırtından yere kadar uzanan kuyruk detayı bulunuyor. Özel işlemeli kumaşı ile gerçekten şık bir gelinlik.

Gösterişli Uzun Kuyruklu Deniz Kızı Gelinlik Modeli

Gösterişli Uzun Kuyruklu Deniz Kızı Gelinlik ModeliÖzel tasarım kumaştan yapılan gelinlik, kuyruğu ile asil şık bir görüntüye sahip. Sırt dekoltesi özel işlemelerle süslenmiş ve uzun kolları ile sonbahar için harika bir gelinlik modeli.

Güpür Kumaşlı Kuyruklu Deniz Kızı Etekli Gelinlik Modeli

Güpür Kumaşlı Kuyruklu Deniz Kızı Etekli Gelinlik ModeliÜç boyutlu güpür kumaşı ve özel tasarımlı eteği ile harika bir deniz kızı gelinlik modeli. Kuyruklu bir gelinlik arayan gelin adayları için güzel bir seçenek.

Güpür ve Boncuk İşlemeli Kuyruklu Gelinlik

Güpür ve Boncuk İşlemeli Kuyruklu GelinlikSade şık bir gelinlik arayan gelin adayları için harika bir gelinlik modeli. Şık güpür kumaşı, V sırt detayı ve boncuk işlemleri ile şık bir gelinlik modeli. Romantik bir gelinlik modeli ve zarif tül kuyruk detayı bulunuyor.

Hafif Kuyruklu Yoğun İşlemeli Deniz Kızı Gelinlik Önerisi

Hafif Kuyruklu Yoğun İşlemeli Deniz Kızı Gelinlik ÖnerisiModern bir tasarımı bulunan deniz kızı gelinlik modeli, sırt detayı ve kuyruklu tasarımı ile şık bir görüntüye sahip. Gösterişli bir gelinlik modeli arayan gelin adayları için güzel bir seçenek.

Pelerinli ve Kuyruklu Güpür İşlemeli Deniz Kızı Gelinlik Önerisi

Pelerinli ve Kuyruklu Güpür İşlemeli Deniz Kızı Gelinlik ÖnerisiÜst kısmı pelerinli bir şekilde tasarlanan gelinlik, özel güpür kumaşı ile oldukça şık bir model. Hem vintage hem de romantik bir görünümü bulunan gelinlik, kuyruklu tasarımı ile oldukça gösterişli.

Saten Kumaş İnci İşlemeli Kuyruklu Deniz Kızı Gelinlik Önerisi

Saten Kumaş İnci İşlemeli Kuyruklu Deniz Kızı Gelinlik ÖnerisiSaten kumaş üzeri inci işlemeleri bulunan gelinlik, zarif şık bir görünüme sahip. Kuyruklu deniz kızı model bir gelinlik arayan gelin adayları için güzel bir alternatif.

Tüy ve Güpür İşlemeli Kuyruklu Deniz Kızı Gelinlik Modeli

Tüy ve Güpür İşlemeli Kuyruklu Deniz Kızı Gelinlik ModeliTüy ve güpür detayları bulunan gelinlik, derin bir sırt dekoltesine sahip. Uzun kolları ve özel tasarım kumaşı ile büyüleyici bir gelinlik modeli.

Uzun Duvaklı Güpür Kuyruklu Deniz Kızı Gelinlik

Uzun Duvaklı Güpür Kuyruklu Deniz Kızı GelinlikKalın askılı M yakalı gelinlik modeli, uzun duvağı ve kuyruğu ile oldukça güzel bir gelinlik modeli. Göğüs kısmında bulunan taş işlemeleri ile ışıltı kazandırılan gelinlik, oldukça asil bir görüntüye sahip.

Uzun Duvaklı Straplez Kuyruklu Deniz Kızı Gelinlik

Uzun Duvaklı Straplez Kuyruklu Deniz Kızı GelinlikUzun duvağı ve kuyruğu ile asil bir gelinlik modeli arayan gelin adayları için harika bir seçenek. Straplez taş işlemeli büstiyeri ve deniz kızı eteği ile beğeninizi kazanacak bir gelinlik.

Uzun Kollu Güpür Kuyruklu Deniz Kızı Gelinlik Önerisi

Uzun Kollu Güpür Kuyruklu Deniz Kızı Gelinlik ÖnerisiTamamen güpür kumaştan yapılan gelinlik, derin bir sırt dekoltesine sahip. Uzun kolları ve deniz kızı eteği ile büyüleyici bir model. Tamamen aynı kumaştan yapılan gelinlik, oldukça asil bir görüntüye sahip.

Uzun Kuyruklu Gösterişli Deniz Kızı Gelinlik Modeli

Uzun Kuyruklu Gösterişli Deniz Kızı Gelinlik ModeliGösterişli bir gelinlik modeli arıyorsanız tam size göre bir gelinlik. Özel tasarım kuyruğu ve sade kumaşı ile oldukça asil bir gelinlik modeli. Straplez büstiyer tasarımı ve deniz kızı tasarımlı eteği ile göz dolduruyor.

Yarım Kollu Kuyruklu Güpürlü Deniz Kızı Gelinlik

Yarım Kollu Kuyruklu Güpürlü Deniz Kızı GelinlikGüpür kumaştan yapılan gelinlik, kayık yakası ve yarım kolları ile güzel bir model. Oldukça sade bir görünümü bulunmasına rağmen kuyruğu ve özel kumaşı ile oldukça şık görünüyor.

Yoğun İşlemeli Pelerinli Deniz Kızı Gelinlik Önerisi

Yoğun İşlemeli Pelerinli Deniz Kızı Gelinlik ÖnerisiYoğun bir güpür işlemesine sahip olan gelinlik, pelerinli tasarımı ile göz dolduruyor. Gösterişli ama kabarık olmayan bir gelinlik arayan gelin adayları için güzel bir seçenek.

Zarif İşlemeli Hafif Kuyruklu Deniz Kızı Gelinlik

Zarif İşlemeli Hafif Kuyruklu Deniz Kızı GelinlikAskılı V yaka tasarımlı deniz kızı model gelinlik, hafif kuyruğu ile oldukça güzel bir tasarıma sahip. Zarif işlemeleri ile asıl şık bir görüntüsü bulunuyor.

Kuyruklu Deniz Kızı Güpür Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kuyruklu Deniz Kızı Güpür Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Boyunu uzun göstermek isteyen gelin adayları tarafından da tercih edilen ve balık model olarak da karşımıza çıkan denizkızı modellerinde uygulanan kuyruk, boyun çok daha uzun görünmesine ve aynı zamanda daha zayıf bir görüntü oluşmasına sebep olmaktadır. Özellikle küçük göğüslere sahip bayanlar tarafından üst kısımda tercih edilebilecek güpür kumaşlar ve üzerine yapılacak işlemeler, en doğru seçim olacaktır.

Kuyruklu Deniz Kızı Güpür Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Kuyruklu Deniz Kızı Güpür Gelinlik Önerileri ve Fikirleriİpek veya saten kumaşla da karşımıza çıkan kuyruklu denizkızı gelinlik modelleri, özellikle güpür işlemelerin gelinliğin üst kısmında veya duvağında yer alması ile zarif, şık ve asil bir görüntü oluşturmaktadır. Ağırlıklı olarak straplez yaka veya V yaka kesimleri ile karşımıza çıkan denizkızı gelinlikler, gelinliğin en görkemli halini gözler önüne sermekte ve bu sebeple sıklıkla tercih edilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here