Gelin adaylarının gerçekleşecek olan düğünlerini düşündükleri zaman en çok strese girdikleri konuların başında nasıl bir gelinlik giyecekleri yer almaktadır. Piyasada yer alan ve farklı firmaların satışa sunduğu yüzlerce gelinlik modeli arasında gelin adaylarının giyim tarzlarına ve vücut tiplerine uygun bir gelinlik bulabilmeleri çoğu zaman gerçekten de bir kaos haline gelebilmektedir.

Gelinlik modellerinin yer aldığı düğün giyim sektörü her yıl kendini yenilemekte ve farklı gelinlik modellerini de piyasaya sürmektedir. Gelin adayları da bu modeller içerisinden zor da olsa bir seçim yaparak düğünlerinde giyecekleri gelinliklerini belirlemektedir. Özellikle son yıllarda gelin adaylarının gözde gelinlik türlerinden birisi de kuyruklu prenses modeline sahip olan gelinliklerdir. Her yaştan gelin adayına oldukça asil ve şık bir görüntü sağlayan bu gelinlik modelinin geniş bir yelpazede fiyat aralığı mevcuttur. Yani dileyen her gelin adayı kesesine uygun bir kuyruklu prenses gelinliğini gönül rahatlığı ile edinebilmektedir.

Her gelinlik modelinde olduğu gibi kuyruklu prenses gelinliklerini seçerken de dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bir gelin adayı için düğün günü gerçekten de çok önemlidir ve bugününü mahvedebilecek her şeyden kesinlikle uzak durması gerekmektedir. Bunun için de alacağı gelinliğin seçimi konusuna diğer pek çok konudan daha fazla ağırlık vermeli ve özen göstermelidir. Kuyruklu prenses gelinlik seçiminde basit ama önemli bazı hususlara dikkat edildiği takdirde gelin adaylarının rüya gibi bir düğün geçirebilmesi mümkün olmaktadır.

2017 Kuyruklu Prenses Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Prenses gelinliklerde son yıllarda kuyruklu modelleri de görüyoruz. Oldukça ihtişamlı görünen bu gelinlikler, oldukça güzel bir görüntü de oluşturmaktadır. İşte sizler için seçtiğimiz 16 model:

Balıkçı Yaka Dantel İşlemeli Uzun Kuyruklu Prenses Gelinlik

Balıkçı Yaka Dantel İşlemeli Uzun Kuyruklu Prenses GelinlikBalıkçı yaka gelinlik, dantel aplikleri ile göz dolduruyor. Pelerin ve eldiven detayı ile son derece modern bir gelinlik modeli. Ayrıca uzun kuyruğu ve prenses eteği ile son dönemin en beğenilen modellerinden birisi.

Düz Sade Straplez Kuyruklu Tül Gelinlik Modeli

Düz Sade Straplez Kuyruklu Tül Gelinlik ModeliEğer sade ama gösterişli bir gelinlik arıyorsanız tam size göre bir model. Tül kumaştan kabarık prenses eteği, kuyruk detayı ile oldukça güzel görünüyor. Straplez kesimi ve hafif düşük beli ile birçok gelin adayının beğenisini kazanacak.

Eldiven Detaylı Fiyonklu Uzun Kuyruklu Prenses Gelinlik Modeli

Eldiven Detaylı Fiyonklu Uzun Kuyruklu Prenses Gelinlik ModeliOldukça uzun kuyruklu bir gelinlik arıyorsanız bu tarz bir model düşünebilirsiniz. Kat kat uzayan kuyruğu ve fiyonk detayları ile oldukça gösterişli bir model. Dirseğe kadar eldiven detayı ise gelinliğe bütünlük kazandırıyor.

Etek Ucu İşlemeli Kuyruklu Prenses Model Gelinlik

Etek Ucu İşlemeli Kuyruklu Prenses Model GelinlikEtek ucu işlemeli olan gelinlik, sadeliğine karşın son derece gösterişli bir model. Etek kısmı tamamen tül kumaştan oluşturulmuş. Sade straplez kesim büstiyeri ile de hem spor hem de şık bir görünüm kazandırılmış.

Gümüş ve Taş İşlemeli Kuyruklu Prenses Gelinlik Önerisi

Gümüş ve Taş İşlemeli Kuyruklu Prenses Gelinlik ÖnerisiEğer sezonun en gözde gelini olmak istiyorsanız aradığınız modeli bulduğunuz. Tül kumaş üzerine gümüş ipler ve boncuklar işlenerek gösterişli bir hale getirilen gelinlik, son dönemin en çok tercih edilen modellerinden birisi.

İnci Detaylı Güpür Aplikli Kuyruklu Prenses Model Gelinlik

İnci Detaylı Güpür Aplikli Kuyruklu Prenses Model Gelinlikİnci sırt detayı ve uzun kuyruğu ile harika bir prenses model gelinlik. Etek kısmında bulunan güpür apliklerle üst kısma ayak uydurulmuş diyebiliriz. Lacivert kemer detayı ise son dönemin renkli modelleri arasında yer almasını sağlıyor.

Kalın Askılı Kemerli Kuyruklu Prenses Gelinlik Önerisi

Kalın Askılı Kemerli Kuyruklu Prenses Gelinlik ÖnerisiKalın askılı gelinlik, Fransız güpür kumaşı ile son derece zarif görünüyor. Bel kısmındaki kemer detayı ise gelinliğe gereken ışıltıyı katıyor. Zarif bir kumaşla oluşturulan kuyruklu prenses eteği ise birçok gelinin beğenisini kazanacak. Kısa Kollu Dantel Prenses Gelinlikler için Tıklayın.

Kalın Askılı M Yaka Korseli Kuyruklu Prenses Gelinlik

Kalın Askılı M Yaka Korseli Kuyruklu Prenses GelinlikKorse şeklindeki büstiyeri, kalın askıları ve kabarık eteği ile en popüler gelinlik modellerinden birisi. Eteği tamamen tül kumaştan yapılan gelinliğin, uzun kuyruk detayı ise modaya ayak uyduruyor. Hem gösterişli hem de naif bir model arayanlar için uygun bir model. M yaka tül prenses gelinlikler için buraya tıklayın.

Kat Kat Etekli Güpür İşlemeli Kuyruklu Prenses Gelinlik Önerisi

Kat Kat Etekli Güpür İşlemeli Kuyruklu Prenses Gelinlik ÖnerisiKat kat kumaştan tasarlanan kuyruklu prenses eteği ile göz dolduran bir gelinlik modeli. Güpür işlemeleri ile gelinliğe gereken hareket kazandırılmış ve straplez büstiyeri ile son derece güzel bir uyum sağlanmış.

M Yaka Fırfır Etekli Kuyruklu Prenses Gelinlik

M Yaka Fırfır Etekli Kuyruklu Prenses GelinlikBasenden oturtmalı prenses eteği ile fark yaratmak isteyen gelin adayları için son derece uygun bir seçim. Kat kat ve fırfırlı eteği, üst kısımda M yaka straplez bir üstle tamamlanmış. Uzun duvağı ise gelinliği tamamlayan en iyi aksesuar. Düşük belli prenses kişilik gelinlikler hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

Sade Kuyruklu Prenses Model Güpür Gelinlik

Sade Kuyruklu Prenses Model Güpür GelinlikZarif Fransız güpür kumaştan sadelik ön planda tutularak tasarlanan gelinlik, birçok gelin adayının beğenisini kazanacak. Kayık yakası ve modern saç aksesuarları ile tamamlanan gelinlik, son dönemin en moda modellerinden bir tanesi.

Şal Yaka Uzun Kuyruklu Sade Prenses Gelinlik Modeli

Şal Yaka Uzun Kuyruklu Sade Prenses Gelinlik ModeliKocaman fiyonk kemeri ile prenseslere layık olan gelinlik, şal yakası ile sizin beğeninizi kazanacak. Tül kumaştan tasarlanan kabarık kuyruklu eteği ise güpür detayları ile son derece güzel görünüyor.

Straplez Kuyruklu Fiyonk Detaylı Prenses Gelinlik

Straplez Kuyruklu Fiyonk Detaylı Prenses GelinlikEğer fiyonkları seviyorsanız tam size göre bir model. Farklı kumaşlar bir araya getirilerek tasarlanan gelinliğin, etek kısmından kuyruk ucuna kadar fiyonklar bulunuyor. Tül ve güpür birleşimi bir kumaş ile son derece modern bir hava katılmış.

Straplez Tüy Detaylı Kuyruklu Prenses Gelinlik

Straplez Tüy Detaylı Kuyruklu Prenses GelinlikEtek uçları tamamen tüylerle hareketlendirilen gelinliğin, drapeli büstiyerinde de tüy kullanılarak bütünlük sağlanmış. Sade ve naif görüntüsüne rağmen son derece büyüleyici bir model. Hem sade hem de ihtişamlı bir gelin olmak isteyenler için güzel bir seçenek.

Tül Kumaş V Sırt Detaylı Kuyruklu Prenses Gelinlik Modeli

Tül Kumaş V Sırt Detaylı Kuyruklu Prenses Gelinlik ModeliArka kısmında derin bir V dekoltesi bulunan gelinlik, tül kumaştan kuyruklu prenses eteği ile büyüleyici görünüyor. Üst kısımda kullanılan Fransız güpür ile zariflik kazanan gelinlik, birçok gelinin 2017 favorilerinden olacak.

Yarım Kollu Üç Boyutlu Kuyruklu Prenses Gelinlik Önerisi

Yarım Kollu Üç Boyutlu Kuyruklu Prenses Gelinlik ÖnerisiFransız güpür kumaşa hareket kazandırılarak yaratılan üç boyut etkisini gördüğümüz bir gelinlik. Üst kısmı oldukça hareketli olan gelinlik, sade bir kuyruklu eteğe sahip. Yeterli kabarıklığı ve yarım kol detayı ile de zarafetinizi gösterebileceğiniz bir gelinlik modelidir.

Kuyruklu Prenses Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kuyruklu Prenses Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Gelin adaylarının en gözde gelinlik türlerinden birisi olan kuyruklu prenses gelinlikleri adından da anlaşılabileceği gibi gelinlerin düğünlerinde adeta bir prenses gibi süzülmelerine imkan vermektedir. Kabarık bir etek türüne sahip olan prenses gelinliklerinin arka kısımlarında yer alan kuyrukları onları gelin adayları için kusursuz bir gelinlik türü haline getirmektedir. Kuyruklu prenses gelinliklerinin seçiminde fazla kilo problemi göz ardı edilebilmektedir. Çünkü bu gelinlikler kesimlerinden ötürü fazla kiloları bulunan bayanları çok daha ince gösterebilmektedirler.

Gösterişi seven ve görkemli bir gelinlik giymek isteyen gelin adayları da yine tercihlerini kuyruklu prenses gelinlik modellerinden yana kullanabilmektedirler. Kuyruklu prenses gelinliklerinin üst kesimlerinde vücut tipine uygun bir model belirlenmesi çok önemlidir. Geniş omuzları bulunan gelin adayları straplez kesime sahip bir üst giydiklerinde hayal bile edemeyecekleri kadar güzel gözükebilmektedirler. Prenses gelinlikler hakkında bilinmesi gereken her şeyi buradan öğrenebilirsiniz.

Üst gövdesi ve özellikle kolları yağlı olan gelin adayları ise üst kısmı uzun kollu olan bir kuyruklu prenses gelinlik modelini tercih ederek kendilerini çok daha ince gösterebilmektedirler. Kuyruklu prenses gelinlik modelleri boyu çok uzun olan gelin adaylarının da kurtarıcılarından birisi olarak nitelendirilmektedir. Uzun boylu olmalarından şikayetçi olan gelinler, kuyruklu prenses gelinlikleri ile vücutlarını orantılayabilmekte ve düğüne gelen misafirlerinin büyük beğenisini kazanabilmektedir. Ancak aynı durum boyu çok kısa gelin adayları için ne yazık ki geçerli değildir. Çünkü kuyruklu prenses gelinliklerinin kabarık etekleri boyu kısa olan gelinleri daha da kısa göstereceği için istenilen hoş görüntüye engel olmaktadır.

Kuyruklu Prenses Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Kuyruklu Prenses Gelinlik Önerileri ve FikirleriKuyruklu prenses gelinliklerinde aksesuar olarak gelin adaylarının kişiliklerine uygun takılar takmaları önerilebilmektedir. Gösterişi seven gelin adayları büyük uçlu kolyeler ve katlı bilezikler ile kuyruklu prenses gelinliklerini süsleyebilmektedirler.

Sadelikten hoşlanan gelin adayları ise bir inci takımı ile yine kuyruklu prenses gelinlikleri içerisinde rüya gibi gözükebilmektedirler. Romantik bir havaya bürünmek isteyen gelin adayları ise kuyruklu prenses gelinliklerinin kumaşını dantel olarak tercih ederek bunu gerçekleştirebilmektedirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here