Gelinliğin en güzel hallerinden birini oluşturan etek kısmının arkasındaki kuyruklar geline tam bir prenses havası vermektedir. Özellikle büyük beden gelin adaylarının kullanacağı kuyruklu etekler boyu daha uzun göstereceğinden dolayı daha ince bir görüntüye ulaşmayı sağlayabilmektedir. Uzun boylu gelin adaylarının daha fit bir görüntüye sahip olmak için tercih edeceği gelinlik modeli olan kuyruklu gelinlikler tam bir kuğu görüntüsüne sahip olmak isteyen gelin adayları tarafından da özellikle tercih edilmelidir.

Gelin adayının boyu, göğüs yapısı ve büyüklükleri, bacak boyu, kollarının kalınlığı, bel ve kalça oranı, kafa şekli, tercih edeceği saç modeli, düğünün yapılacağı yer gibi birçok unsur seçilecek gelinlik modeli üzerinde doğrudan etki etmektedir. Gelinlik kumaşının seçilmesi, üzerine yapılacak işlemeler, hatta gelinlikte kuyruk olup olmayacağına karar verilmesi bile bu sayılanlar ile ilgili olarak bazı değişiklikler göstermektedir.

Taş işlemeli gelinlikle özellikle akşam yapılacak düğünlerde pırıl pırıl parlamanızı sağlayacak. Kapalı mekanlarda yapılacak olan koktely konseptli düğünlerde bir prenses edasıyla var olmak istiyorsanız, kuyruk ve taş işlemeleri seçmelisiniz. Gelinliğin yaka kısmının seçilmesi vücudun üst kısmına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Büyük veya normal ölçüde göğüslere sahip gelin adayları özellikle kalp yaka veya bir diğer adıyla M yaka gelinlikleri tercih edebilmektedir. Bununla birlikte küçük göğüslere sahip gelin adaylarının tercihi ise straplez veya kayık yaka olmalıdır.

M Yaka Taşlı Kuyruklu Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

M yaka gelinlikler, göğüs dekoltesinin en zarif halidir. Yaka tipleri arasında gelinliğe güzel bir hava katan ve aranan şıklığı tamamlayan bir modeldir. M yaka ile birlikte taşlı bir seçim yapıldığında esktra bir güzellik elde edilebilir. Ek olarak kuyruklu gelinlikler son yıllarda oldukça moda. İşte bu 3 güzel özelliğin bir arada olduğu gelinlik modelleri sizlerle;

Balık Kesim Taşlı Kemerli M Yaka Gelinlik Modeli

Balık Kesim Taşlı Kemerli M Yaka Gelinlik ModeliTamamen saten kumaştan son derece zarif bir gelinlik modeli. Taşlı kemer detayı ile hareketlendirilen gelinlik harika görünüyor. Kırık beyaz rengi ile son derece asil bir görünüme sahip.

Bolerolu ve Taş İşlemeli M Yaka Kuyruklu Gelinlik

Bolerolu ve Taş İşlemeli M Yaka Kuyruklu GelinlikBolerolu gelinlikler son yıllarda sıklıkla tercih edilmeye başladı. Zarif taş işlemeleri sayesinde de şık bir görünüme kavuşan gelinlik, oldukça mütevazi bir görünüme sahip.

Dantel Romantik Taşlı M Yaka Gelinlik Modeli

Dantel Romantik Taşlı M Yaka Gelinlik ModeliTamamen dantel olan gelinlik modeli, yeni nesil dediğimiz gelinliklerden. Transparan bir görünüme de sahip olan gelinlik, romantik ve kadınsı bir hava kazanmanızı sağlayacak.

Dar Kesim Krem Rengi Taş İşlemeli Gelinlik

Dar Kesim Krem Rengi Taş İşlemeli GelinlikÜst kısmı tamamen taş işlenmiş olan gelinlik, krem rengi ile oldukça şık görünüyor. Bildiğiniz gibi son zamanlarda renkli gelinliklere ilgi arttı. Bu gelinlik modeli de beklentilerinizi tam olarak karşılayabilecek bir model.

Drapeli M Yaka Taş İşlemeli Kuyruklu Gelinlik

Drapeli M Yaka Taş İşlemeli Kuyruklu GelinlikÜst kısmı tamamen drapeli olan ve balık modelindeki gelinlik, zarif bir görünüme sahip. Duvak detayı ile hareketlendirilen gelinlik, taş detayları ile oldukça şık görünüyor.

Drapeli Taş Detaylı Kemerli M Yaka Gelinlik

Drapeli Taş Detaylı Kemerli M Yaka GelinlikÜst kısmı drapeli olan gelinlik modeli, taş kemeri ile oldukça güzel bir görünüme sahip. Saten kumaşı ile oldukça şık bir gelinlik modeli.

Göğsü Taş İşlemeli M Yaka Kuyruklu Gelinlik

Göğsü Taş İşlemeli M Yaka Kuyruklu GelinlikGöğüs kesimi tamamen taş işlemeli olan gelinlik, kırık beyaz rengi ile son derece şık bir gelinlik modeli. İlkbahar aylarında, yapılacak düğünler için oldukça iyi bir alternatif.

Krem Rengi Drapeli Taş İşlemeli Kuyruklu Gelinlik

Krem Rengi Drapeli Taş İşlemeli Kuyruklu GelinlikSaten kumaşı ile pürüzsüz zarif bir görünümü olan gelinlik, taş işlemesi ile harika görünüyor. Kırık beyaz rengi ve drapeli modeli ile oldukça şık görünüyor.

Krem Rengi M Yaka Taş İşlemeli Gelinlik Modeli

Krem Rengi M Yaka Taş İşlemeli Gelinlik ModeliTaş işlemeli kemeri ve güpür detayları ile oldukça şık bir gelinlik modeli. Krem rengi olması ve kemer kısmına toplanan detayı ile zarif bir görünüm sergiliyor.

M Yaka Gösterişli Kuyruklu Gelinlik Modeli

M Yaka Gösterişli Kuyruklu Gelinlik ModeliFırfırlı kabarık eteği ile oldukça gösterişli bir model. Kabarık, hareketli ve gösterişli gelinlikleri seviyorsanız, tam size göre. Yan kısmında toplanan taşlar ile gelinliğin eteği ile üst kısmını dengeliyor.

M Yaka Saten Taş İşlemeli Kuyruklu Gelinlik

M Yaka Saten Taş İşlemeli Kuyruklu Gelinlikİki parça havası veren gelinliğin, üst kısmı tamamen taşlarla bezenmiş durumda. Kırık beyaz rengi ile oldukça zarif bir görünümü de bulunuyor. Sade gelinlik isteyen ama pırıltıdan uzak duramayan gelinlier için iyi bir alternatif.

Saten A Kesim Taş İşlemeli M Yaka Kuyruklu Gelinlik Modeli

Saten A Kesim Taş İşlemeli M Yaka Kuyruklu Gelinlik ModeliÜst kısmı taşlarla süslenmiş olan gelinlik, harika görünüyor. İhtişamlı bir şıklığı bulanan gelinlik modeli, straplez ve A kesim gelinlik isteyen adaylar için güzel bir alternatif.

Taşlı Güpür İşlemeli M Yaka Gelinlik

Taşlı Güpür İşlemeli M Yaka GelinlikKrem rengi olan gelinlik, taş işlemeli bir üst ve asklılara sahip. Kabarık etekleri, tül kumaştan yapılmış ve uçuşan bir görüntü sergiliyor.

Uzun Kollu M Yaka Kabarık Gelinlik

Uzun Kollu M Yaka Kabarık Gelinlikİncecik tülden yapılan gerdan ve kol kısmı ile zarif bir görüntüye sahip. Kol seçeneği isteyen gelin adayları için harika bir alternatif. Parçalı eteği ile ekstra kabarık bir görüntü elde edilmiş.

Zarif M Yaka Kuyruklu Balık Gelinlik

Zarif M Yaka Kuyruklu Balık GelinlikBalık model gelinliklerden vazgeçemeyen gelin adayları için güzel bir alternatif. Straplez üstü, balık eteği ve güpür ile taş detayları harika görünüyor.

Zarif Taş İşlemeli Balık Kesim Kuyruklu Gelinlik

Zarif Taş İşlemeli Balık Kesim Kuyruklu GelinlikBalık kesim olan gelinlikte, etek kısmına inene kadar taşlar bezenmiş durumda. Işıltıdan vazgeçemeyen gelin adayları için enfes bir görünüme sahip. Resimde olduğu gibi saçınıza kullanacağınız detaylarla birlikte unutulmaz bir gelin olabilirsiniz.

M Yaka Taşlı Kuyruklu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

M Yaka Taşlı Kuyruklu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?M yaka tercih edecek büyük göğüslü gelin adaylarının dikkat etmesi gereken nokta, mutlaka ince bir askı veya tek omuz detayı kullanılması gerekmektedir. Özellikle işlemeli bir tek omuz detayı dikkati göğüslerden omza alarak dikkatin yönünün değişmesini sağlar. Bel bölgesinin olduğundan ince gösterebilecek işleme oyunları büyük bedenleri saklamak ve büyük göğüsleri kamufle etmek için gönül rahatlığı ile başvurulabilecek bir yoldur.

M Yaka Taşlı Kuyruklu Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

M Yaka Taşlı Kuyruklu Gelinlik Önerileri ve FikirleriBüyük beden kullanan gelin adaylarında tercih edilecek olan gelinlik modellerinde kusurlu olduğu düşünülen bölümden dikkati uzaklaştırmak için taş işlemeli detaylar kullanılması tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte minyon gelin adayları gelinlik seçerken de enine taş işlemeleri tercih etmemeli, bunun yerine boyuna detayları tercih ederek boyun daha uzun görünmesi sağlamalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here