Mevsimlik gelinlik koleksiyonları ile dikkat çeken Marchesa, en son ilkbahar gelinlerine özel tasarladığı gelinlikler ile moda dünyasını etkisi altında bırakmıştır. Geleneksel gelinlik tasarımlarının çok dışında kalan sade ve sıra dışı sayılabilecek gelinlik modelleri ile farklı tarzı olan gelin adaylarına hitap etmeyi amaçladığı tahmin edilmektedir. Diğer yandan klasik gelinlik modellerini kapsayan 2016 gelinlik koleksiyonu içinde, herkesin beğendiği straplez, balık gelinlik modelleri dikkat çakan başlıca modellerdendir. İddialı gelinlikleri ile göz dolduran bir zarifliğe büründürmeyi başaran Marchesa, kaliteli kumaşların birbirinden özel tasarımlarla buluşturan ve bayanların en özel günlerini değerli kılan markalar arasındadır.

Dünyaca ünlü bir marka olarak, gelinlik modasındaki Dünya trendlerini kapsayan bir koleksiyon ile takipçilerinin karşısına çıkmıştır. Dantel yakanın birçok çeşidi gelinliklerin üst kısmını oluştururken A kesim ya da balık etek ile görselliği artan gelinlikler bayanların şimdiden favorisi olan modellerdir.

Yılların tecrübesinişık bir koleksiyon ile kanıtlayan Marchesa, gelinlikte sıradanlığa yer olmayacağının en şık örneklerinden biridir. Sırtı desenli tüllerle kapanmış masum bir dekolte ile oldukça şık duran gelinlikler, birçok gelin adayını cezbeden özellikler arasındadır. Beyaz gelinliklere fazlasıyla yakışan dantel kumaşlar, gelinliğin zarif ve bir o kadar da romantik bir tarza geçişişini sağlıyor. Uygun fiyatları ile her bütçeye hitap edebilecek markalardan biri olarak, ayallerindeki gelinliğe kolayca ulaşmak isteyen bayanların mutlaka uğramaları gereken markalar arasındadır.

Marchesa 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Gelinlikte öne çıkan markalardan biri olan Marchesa’nın 2016 koleksiyonuna dair detayları ve yenilikleri sizlerle paylaştık. Aşağıdaki listede hazırladığımız modellerden vücut tipinize ve zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

2016 Marchesa Fransız Güpür Prenses Gelinlik

2016 Marchesa Fransız Güpür Prenses GelinlikKayık yaka yarım kollu gelinlik, tamamen Fransız güpür kumaştan yapılmış. Kabarık etekleri ile oldukça gösterişli olan model, birçok gelinin hayallerini süsleyecek bir model.

2016 Marchesa Kayık Yaka Kısa Kollu Prenses Güpür İşlemeli Gelinlik

2016 Marchesa Kayık Yaka Kısa Kollu Prenses Güpür İşlemeli GelinlikKayık yaka düşük kollu gelinliğin, oldukça güzel bir işlemesi bulunuyor. Prenses model eteği ile göz dolduran bir model. Tül şeklinde yapılan yakası ve etekleri ile harika görünüyor.

2016 Marchesa Saten Boncuk İşlemeli Kısa Kollu Balık Gelinlik

2016 Marchesa Saten Boncuk İşlemeli Kısa Kollu Balık GelinlikBisiklet yaka kısa kollu gelinlik, saten bir kumaşa sahip. Aynı kumaştan yapılan kemeri ve tül üzeri boncuk işlemeleri ile oldukça güzel bir gelinlik modeli. Balık modeli gelinliğin, asil bir görünüşü var.

2016 Marchesa Tül A Kesim Gelinlik Önerisi

2016 Marchesa Tül A Kesim Gelinlik ÖnerisiStraplez model, A kesim gelinliğin tül eteği soft bir havaya sahip. Tül parçaları ile kabartmalı bir hava kazandırılan gelinliğin, mükemmel bir straplez modeli bulunuyor.

2016 Marchesa V Yaka İşlemeli Balık Model Gelinlik

2016 Marchesa V Yaka İşlemeli Balık Model GelinlikÖzel bir işlemesi bulunan gelinliğin, V yakası ve askıları ile harika görünüyor. Balık kesim modeli ile nefis bir kumaşa sahip. Haute Couture kumaş ile göz dolduruyor. V yaka incili dar gelinlik modelleri için tıklayın.

2016 Saten V Yaka Balık Model Marchesa Gelinlik

2016 Saten V Yaka Balık Model Marchesa GelinlikGeniş V yakası ve güpür detaylı kısa kolları ile harika görünüyor. Balık kesim eteği, gelinliğin üst tasarımı ile oldukça şık bir gelinlik. Saten kumaşı ile oldukça gösterişli bir model.

2016 Straplez Prenses Modeli İşlemeli Marchesa Gelinlik

2016 Straplez Prenses Modeli İşlemeli Marchesa GelinlikStraplez üst kesimi ve parçalı bir şekilde tasarlanan tül kabarık eteği ile harika bir gelinlik. Straplez üst kesimi, tamamen özel bir işlemeye sahip. Eteği ise tamamen tül kumaştan ve kat kat tasarlanmış durumda. Kabarık işlemeli straplez gelinlikler için tıklayın.

Altın Rengi İşlemeli Yarım Balık 2016 Marchesa Gelinlik Modeli

Altın Rengi İşlemeli Yarım Balık 2016 Marchesa Gelinlik ModeliYarım balık modelindeki gelinliğin, gold işlemeleri bulunuyor. Transparan bir üst kesimin üzerinde geniş V yaka şeklinde tasarlanması ve tül etekleri ile oldukça harika görünüyor.

Bisiklet Yaka Kısa Kollu 2016 Marchesa Mini Gelinlik

Bisiklet Yaka Kısa Kollu 2016 Marchesa Mini GelinlikBisiklet yaka ve kısa kollu gelinlik, mini bir eteğe sahip. Saten kumaştan kloş bir şekilde tasarlanan gelinlik, güpür üst kumaşı ile iyi bir denge oluşturmuş.

Boncuk İşlemeli Kuyruklu Tül Prenses 2016 Marchesa Gelinlik

Boncuk İşlemeli Kuyruklu Tül Prenses 2016 Marchesa GelinlikMarchesa’nın oldukça gösterişli bir gelinlik modeli. Kocaman kabarık ve tüllerden kat kat yapılan gelinlik, mükemmel bir üst tasarımına sahip. Boncuklarla işlenen üst kısım, gelinliğe oldukça güzel bir hava katmış.

Derin Sırt Dekolteli Balık Kesim 2016 Marchesa Gelinlik Önerisi

Derin Sırt Dekolteli Balık Kesim 2016 Marchesa Gelinlik ÖnerisiDerin sırt dekoltesi bulunan gelinliğin, güpür işlemeli özel bir kumaşı bulunuyor. Askılı balık modelinde tasarlanan gelinlik, güpür kumaş üzerine tül kumaş eklemesi ile nefis görünüyor.

Fransız Güpür 2016 Marchesa Straplez Gelinlik Önerisi

Fransız Güpür 2016 Marchesa Straplez Gelinlik ÖnerisiStraplez model tasarlanan gelinlik, uzun kuyruklu Fransız güpür bir eteğe sahip. Prenses model gelinlik, oldukça gösterişli ve birçok gelinin hayallerini süsleyecek.

Sırt Dekolteli Balık Modeli 2016 Marchesa Gelinlik Modeli

Sırt Dekolteli Balık Modeli 2016 Marchesa Gelinlik ModeliDerin bir sırt dekoltesine sahip olan gelinlik, kısa kollu ve tamamen güpür bir kumaşa sahip. Özel işlemeli ve desenlere sahip olan güpür kumaş, gelinliğe muhteşem bir görüntü kazandırmış.

Straplez Dantel İşlemeli Tül A Kesim 2016 Marchesa Gelinlik

Straplez Dantel İşlemeli Tül A Kesim 2016 Marchesa GelinlikStraplez model gelinlik, özel bir dantel işlemeye sahip. Etek kısmında ise tül kumaş kullanılarak iyi bir hareket kazandırılarak yan tarafta toplanmış. Spor şık bir görünüme sahip.

Straplez Fransız Güpür Kuyruklu Marchesa 2016 Gelinlik Önerisi

Straplez Fransız Güpür Kuyruklu Marchesa 2016 Gelinlik ÖnerisiFransız güpür kumaştan tasarlanan gelinlik, peplum şeklinde yerlere kadar uzanan bir kuyruğa sahip. Fransız güpür kumaşın asaletini sergileyen gelinlik, dar kesim üzerine kuyruk formunda yapılan ekleme ile müthiş görünüyor.

Straplez Güpür İşlemeli Dar Kesim 2016 Marchesa Gelinlik

Straplez Güpür İşlemeli Dar Kesim 2016 Marchesa GelinlikSade bir şıklığa sahip olan gelinliğin, özel desenlerle yapılan straplez bir tasarıma sahip. Etek kısmında ise ince plise şekilde tasarlanan eteği, oldukça zarif görünüyor.

Marchesa 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Marchesa 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Gelinliğin düğün gününden birkaç önceden tamamen hazır olması, son ana kadar yaşanacak aksaklıkları en aza indirecektir. Bu sebeple gelinliğini Marchesa markasından seçecek olanlarında düğüne günler kala karar vermiş olmaları gerekir. Saç ve makyaj uyumu ile gelinliklerin şıklığı katlanan modelleri için bu detayları layıkıyla yerine getirmek adına önceden prova edebilme şansı yakalanmalıdır.

Marchesa 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Marchesa 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve FikirleriGelinlik modelinden çok şık bir gece elbisesini andıran modellerinde koleksiyon içinde yer alması, tarzı bu yönde olanlarında farklı alternatifler arasından aradıklarını bulmalarını sağlayacaktır. Bu noktada düğünün nerede ve hangi mevsimde yapılacağı gibi soruların cevabı önemlidir. İlkbahar gelinlerine özel hazırlanmış koleksiyon parçalarından biri seçilecekse, düğün tarihinin ilkbahar aylarına denk getirilmesi, uyumluluk açısından isabetli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here