Birçok ünlü bayanın gelinlikte tek geçtiği marka Marchesa, birden fazla tarzın bir gelinlikte buluştuğu tasarımları ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Beyazın dışında ekru ve fildişi tonlarındaki gelinlik tasarımları da farklı tarzı yansıtmak isteyenlere yöneliktir. Gelinliğin vazgeçilmezlerinden olan dantel, yine Marchesa ilkbahar-yaz 2016 gelinlik koleksiyonunu göz alıcı ve zarif yapan detaylardan biridir. Derin dekolteli tasarımlar cesur gelinleri kendine çağırırken, kısa kollu ve ilkbahar mevsimine uygun yazlık modeller son derece şık durmaktadır.

2016 yılına yetiştirilen gelinlik koleksiyonu içinde düz gelinlikler kadar, etekleri uçuş uçuş olan ve dantelin asaleti ile buluşmuş olan modeller dikkat çekiyor. Yere kadar dantel detayları ile hareketlendirilmiş tasarımlar, gelinlerin kendinden emin ve asil bir düğün geçirmelerini sağlıyor. Saten kumaşlarla sade bir gelinlik tasarımı son derece şık ve sadeliği ile ilgi çekmek isteyenlerin beğeneceği güzelliktedir.

Uzun ve dantel işlemeli tasarımlar geleneksel anlayışa uyum sağlarken, cesur ve bir o kadar da farklı gelin olmak isteyenler için 2016 koleksiyonu içinde tüylerle süslenmiş mini gelinlik modelleri göze çarpıyor. Straplez ve mini boy bir gelinlikle kendini daha rahat ve farklı hissetmek isteyenlerin ya da düğününde iki gelinlik giymeyi tercih edenlerin kullanabileceği alternatifler arasındadır. Üzeri işlemeli, etek kısmı tüylerle kat kat görünüm kazandırılmış modeller, son derece şık ve gelinlik için farklı tasarımlardır.

Marchesa İlkbaharlık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Marchesa İlkbaharlık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Mevsim geçişlerinde aradığı gelinlik modelini bulamayanlara özel, 2016 ilkbahar gelinlik koleksiyonu ile gelin adaylarının karşısına çıkan marka, ne tam yazlık ne de kışlık denebilecek tasarımları ile gelinlerin bu sorununa çözüm niteliğinde bir koleksiyon hazırlamıştır. Bu sebeple Marchesa ilkbaharlık gelinlik seçerken, düğün mevsiminin bu aylara geldiğine dikkat edilmelidir. Diğer yandan dantel işlemelerine ağırlık verilmiş bir koleksiyon ile karşı karşıya olmanın bilincinde olarak, bu model gelinliklerden hoşlananların bu markanın tasarımlarını incelemeleri tavsiye edilir.

Marchesa İlkbaharlık Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Marchesa İlkbaharlık Gelinlik Önerileri ve Fikirleriİlkbahar aylarında kır düğünü yapacaklar için muhteşem tasarımlara imza atan Marchesa, romantik ve son derece zarif bir gelin olma imkânı sunuyor. Bu doğrultu da çiçek motifleri ile göz doldurucu bir şıklığa bürünen gelinlikler için sade saç modeli ve göze batmayan makyaj ile gelinlik bütünlüğü sağlanabilir.

Marchesa İlkbaharlık Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

NOT: Galerideki resimleri büyük görüntülemek için beğendiğiniz fotoğrafın üzerine tıklayın ve gezinmeye başlayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here