Sıra dışı gelinlik tasarımlarının tek adresi niteliğinde olan Max Mara, sıradan gelin olmayı sevmeyenler için özenle hazırlanmış bir koleksiyon ile 2016 gelin adaylarına merhaba demiştir. Standart kalıpların fazlasıyla dışına çıkılmış olduğu görülen gelinlikler, pantolon ve mini etekli gelinlikleri ile hayrete düşüren bir şıklığa sahiptir. Her gelin adayının kendine özgü özelliklerinin olduğu gibi, Max Mara 2016 gelinlik koleksiyonu da, bu farklılık kadar çeşitli ve şahsına münhasır tarzı olan bir koleksiyondur.

Sıradan gelin adaylarını hitap etmeyen modelleri tarzı ile akıllara kazınmak isteyen gelinleri cezp etmektedir. Salaş görünümleri ile rahat bir düğün geçirmeyi sağlayan gelinlik modelleri, pantolon ve ceket formları ile oldukça ilginç bir hal kazanmıştır. Ceketli modeller ilginç kış gelinleri için ideal seçenekler arasında yer alabilir. Pileli ve düz etekli gelinlik tasarımları, düğününde fazlasıyla eğlenmeyi hayal eden gelinlerin beğeneceği modellerdir.

Koleksiyonun içinde yer alan ilginç gelinlikler arasında, puantiye kumaşlardan sade olarak tasarlanmış gelinlikler yer alıyor. Tek omzu simetrik şekilde açılmış olan pantolonlu gelinlik, fazlasıyla ilgi çekici olmak isteyenlerin modeli olma özelliği taşıyor. Koleksiyona genel olarak bakıldığında gelinlikten çok beyaz bir abiye elbiseyi çağrıştıran gelinlikler, modern ve farklı günümüz kadınları düşünülerek özenle hazırlanmış tasarımlardır. Gelinlik modasına farklı çizgisi ile birçok yenilik kazandıran Max Mara, gelecek sezon için hazırlayacağı koleksiyonu hakkında oldukça merak uyandırmaktadır.

Max Mara 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Max Mara moda dünyasında aykırı tarzdaki gelinlik modelleriyle bilinmektedir. Marka, 2016 kreasyonunda da tarzından ödün vermemiş ve oldukça sıra dışı modeller tasarlamış. Hatta bunlar arasında pantolon, tulum tarzı gelinlik modellerini bile görebilirsiniz.

2016 Max Mara Mini Straplez Gelinlik

2016 Max Mara Mini Straplez GelinlikMax Mara’nın birbirinden farklı gelinlik modellerinden birisi. Mini gelinlik modeli, düz kesim bir büstiyer tasarımına sahip. Saten kumaştan yapılan gelinliği, etek kısmındaki volan görünümle oldukça sevimli görünüyor.

2016 Max Mara Pantolonlu Gelinlik Önerisi

2016 Max Mara Pantolonlu Gelinlik ÖnerisiTulum şeklinde bir gelinlikle, farklılık yaratmaya ne dersiniz? Max Mara’nın farklı tarzdaki gelinliklerinden birisi daha sizlerle. Tek omuz şeklinde tasarlanan düz tulum, İspanyol kol ve paça detayları ile harika görünüyor.

2016 Puantiyeli Straplez Max Mara Gelinlik Önerisi

2016 Puantiyeli Straplez Max Mara Gelinlik ÖnerisiBüyüklü küçüklü puantiyelerden oluşan kumaşı ile oldukça güzel bir model. Düz straplez üst kesimi ve A kesim ince plili etekleri ile oldukça şık bir gelinlik. Belindeki fiyonk detayı ve spor şık bir görünüm arayan gelin adayları için oldukça güzel bir seçenek.

Dar Kesim Saten 2016 Max Mara Gelinlik Modeli

Dar Kesim Saten 2016 Max Mara Gelinlik ModeliDar kesim saten gelinlik, üstündeki ipek pelerin ile oldukça zarif görünüyor. Diğer sade gelinlik modelleri ile karşılaştırıldığında Max Mara’nın 2016 kreasyonunda yer alan bu gelinlik, oldukça şık görünüyor.

Farklı Kesim Max Mara 2016 Gelinlik Modeli

Farklı Kesim Max Mara 2016 Gelinlik ModeliFarklı kesim gelinliklerden biri daha. Birbirinden farklı şekillerde tutturulan gelinlik, oldukça güzel görünüyor. Şal yaka şeklinde oluşturulan üst kesimi, bel kısmında anvelop şeklinde salaş görünümde toplanmış durumda.

Kare Yaka Tulum 2016 Max Mara Gelinlik Önerisi

Kare Yaka Tulum 2016 Max Mara Gelinlik ÖnerisiKare yaka şeklinde tasarlanan tulum gelinlik, oldukça bol paçalara sahip. Max Mara’nın farklı gelinlik modellerinden birisi daha ve duvak detayı ile oldukça şık görünüyor. Kalın askıları ve salaş tasarımı ile oldukça şık bir gelinlik modeli.

Kısa Kollu Max Mara 2016 Gelinlik Modeli

Kısa Kollu Max Mara 2016 Gelinlik ModeliPuantiyeli bir kumaştan yapılan maksi bir eteğe sahip olan gelinlik, alışılmışın dışında bir görünüme sahip. Aynı zamanda kısa kollu kristal saten bir kumaştan yuvarlak yakalı şekilde tasarlanan üst kesimi ile oldukça farklı bir görünümü bulunuyor.

Kısa Kollu Mini Max Mara 2016 Gelinlik Modeli

Kısa Kollu Mini Max Mara 2016 Gelinlik ModeliSaten kumaştan mini ve kısa kollu şekilde tasarlanan gelinlik, oldukça sevimli görünüyor. Tül duvak detayı ile ekstra bir güzellik kazanan gelinlik, retro görünümü ile birçok gelinin beğenisini kazanacak.

Krem Rengi Güpür 2016 Max Mara Gelinlik Modeli

Krem Rengi Güpür 2016 Max Mara Gelinlik ModeliÜç boyutlu kumaş denen ve kabartmalı işlemelere sahip olan gelinlik, dar kesimi ile oldukça şık görünüyor. Bisiklet yakası ve kolsuz kesimi ile bel kısmındaki kemer detayına sahip.

Kristal Saten Mini 2016 Max Mara Gelinlik

Kristal Saten Mini 2016 Max Mara GelinlikMax Mara’nın mini gelinliklerinden birisi daha. Geniş kesim yuvarlak yakası ve kalın askıları bulunan gelinlik, kristal saten bir kumaştan yapılmış. Robadan tasarlanan gelinlik, oldukça güzel görünüyor.

Max Mara 2016 Dar Gelinlik Önerisi

Max Mara 2016 Dar Gelinlik ÖnerisiDar kesim bir gelinlik modeli ve oldukça farklı bir kol ve yaka tasarımına sahip. Kol ve yaka kısmında bulunan organze fırfırlar ile hareketli bir görünüm kazandırılmış. Etek uçlarına doğru hafif bir volan ile balık görünüm kazandırılmış. Vakko dar sade gelinlikler için tıklayın.

Puantiyeli 2016 Max Mara Gelinlik Modeli

Puantiyeli 2016 Max Mara Gelinlik ModeliKabartmalı krem rengi bir kumaşa sahip olan gelinlik, düz ve dar kesimi ile oldukça şık görünüyor. Sade bir şıklığa sahip olan gelinlik hem romantik hem de rahat bir görünüme sahip.

Saten Önü Kısa Arkası Uzun Max Mara 2016 Gelinlik

Saten Önü Kısa Arkası Uzun Max Mara 2016 GelinlikÖnü kısa arkası uzun bir şekilde tasarlanan gelinlik, farklı bir kesime sahip üst kesimi ile güzel görünüyor. Spor şık Max Mara gelinlik modellerinden birisi ve kalın kuşağı ile oldukça dengeli bir görünüm kazandırılmış.

Straplez Düz Mini Max Mara 2016 Gelinlik Modeli

Straplez Düz Mini Max Mara 2016 Gelinlik ModeliJakarlı bir kumaşa sahip olan gelinlik, düz kesim straplez üst ve mini bir eteğe sahip. Kumaşındaki kabartma ve gold rengi detaylar ile oldukça sevimli görünüyor. Aynı zamanda şapka şeklindeki duvağı ile de oldukça şık.

Tek Omuz Dar Kesim 2016 Max Mara Gelinlik Önerisi

Tek Omuz Dar Kesim 2016 Max Mara Gelinlik ÖnerisiSaten kumaştan tek omuz şeklinde tasarlanan gelinlik, drapeli bir şekilde toplanmış. Düz bir elbise şeklinde tasarlanan gelinliğin, kumaşının ve kol detayının güzelliği, oldukça şık bir hava katmış durumda. Tek omuz güpür gelinlikler için tıklayın.

Vintage Düz Kesim 2016 Max Mara Gelinlik

Vintage Düz Kesim 2016 Max Mara Gelinlik

Max Mara’nın bu modeli ise gösterişten, şatafattan, pırıltılı taş ve boncuklardan tamamen uzak, çok sade model sevenler için tasarlanmış.

Max Mara 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Max Mara 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Alışılmışın dışına çıkmak için farklı alternatif arayanlar için oldukça uygun olan gelinlik modelleri, zayıf ve zarif bayanlara en çok yakışacak tasarımlardır. Gelinlik kesimlerinde asimetrik çizgilerin oluşu, kusursuz vücutlu bayanların giyebileceği tasarımları içermektedir. Sürekli değişen gelinlik modasını yakından takip edebilmek ve etkili bir farklılık oluşturabilmek için Max Mara 2016 koleksiyonu mutlaka incelenmelidir.

Max Mara 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Max Mara 2016 Koleksiyonu Gelinlik Önerileri ve FikirleriBenzersiz gelinlikleri ile stil sahibi kadınları kendine çeken 2016 koleksiyonu için, şıklığın göz alıcı boyuta ulaşması adına verilebilecek birçok öneri vardır. Her biri farklı bir tarzı yansıtan gelinlik tasarımları için kısa ve sade duvaklar, tasarımların farklılığını gölgelemeyecek uzunlukta olmalıdır. Kısa ve dik duran duvak sayesinde gece elbisesi görünümde olan beyaz elbiselere gelinlik havası verilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here