Farkı gelinliklerin en önemli tasarımcılarından biri olan Max Mara, daha önce hiçbir yerde görülmemiş tasarımları ile adından söz ettirirken, klasik A kesim gelinlikleri ile standartlara uyan tasarımlarının da olabileceğini göstermiştir. Modern tasarımların sadelik ile buluştuğunda ortaya çıkan farklı bir uyum, gelin adaylarının İtalyan markası olan Max Mara ile göz dolduran bir güzelliğe bürünmelerini sağlamaktadır. 2016 yılı için hazırlanan koleksiyonda, kendine has gelinlikler oldukça ilgi çekerken, profesyonel kalitede ve şıklıkta hazırlanan A kesim gelinlikler, düğünlerde gelinlerin tüm zarafetleri ile salınacakları bir düğün geçirmelerine olanak sağlamaktadır. Max Mara 2016 koleksiyonu için burayı tıklayın.

Koleksiyonun genel tarzında sadelik görülürken, ufak detaylarla zenginleştirilmiş modeller mevcuttur. Saten kumaştan straplez kesime sahip olan gelinlik modeli için, bel kısmında iri taşlı bir aksesuar düşünülmüş ve oldukça şık bir duruş sergilemiştir. Gelinlik tasarımları beyaz elbiseden çok fazla ayırt edilemiyor olsa da evlenirken sade olmayı tercih edenlere hitap eden bir koleksiyona sahiptir.

Açık hava ve kır düğünlerinin en şık halini yansıtacak olan Max Mara A kesim gelinlikler, sadeliğin altında hissettirdiği, gösterişli bir şıklık, pek çok bayanı bu gelinliklere yönelmesini sağlıyor. Sıradan bir elbiseyi andırsa da birçok gelinlik modeli, kabarık gelinlik sevmeyenlerin, tam olarak hayal ettiği gelinlik modellerini içermektedir. İpeksi kumaşların romantik tarzın etkisi altındaki tasarımlarla buluşması ile duygu yüklü bir gelinlik şıklığı ortaya çıkarıyor.

Max Mara A Kesim Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Max Mara markası genellikle sıra dışı modelleriyle ön plana çıkmaktadır. Farklı çizgilerinin yanında klasikten vazgeçmeyenler için de harika modeller sunan markanın birbirinden başarılı tasarımlarını sizler için bir araya getirdik.

A Kesim Mini Kürklü Max Mara Gelinlik

A Kesim Mini Kürklü Max Mara GelinlikKürk etol detayı bulunan midi gelinlik, dizin hemen altındaki boyu ile oldukça zarif görünüyor. Bel kısmındaki taş işlemeli kemeri ve plili eteği ile ilkbahar ve sonbahar gelinleri için güzel bir seçim.

A Kesim Üç Boyutlu Kumaş Max Mara Gelinlik

A Kesim Üç Boyutlu Kumaş Max Mara GelinlikMax Mara’nın sade ama şık gelinliklerinden birisi. Üç boyutlu kabartmalı kumaşı iki çiçek detaylı eteğe sahip. Renkli kumaştan yapılan etek uçları ve aynı tonlardaki kuşağı ile nefis görünüyor. Düz kesim straplez yakası da gelinliğe şıklık katıyor.

Kabartmalı Kumaş Straplez A Kesim Max Mara Gelinlik Modeli

Kabartmalı Kumaş Straplez A Kesim Max Mara Gelinlik ModeliKendinden kabartmalı kumaşı ile sade şıklığa sahip bir gelinlik. Düz straplez büstiyeri ve A kesim eteği ile Max Mara’nın sade gelinliklerinden birisi.

Kırık Beyaz A Kesim Midi Max Mara Gelinlik Modeli

Kırık Beyaz A Kesim Midi Max Mara Gelinlik ModeliDizin hemen altında biten midi kumaşı, düz bir straplez büstiyerle birleştirilmiş. Eteği ise bir fiyonk detayı ile plili bir şekilde tasarlanmış. Kırık beyaz rengi ile spor bir görünüme sahip ve ilkbahar aylarında tercih edilebilecek bir gelinlik modeli. Tüllü askılı midi ilkbaharlık gelinlikler için buraya tıklayın.

Kısa Kollu Bisiklet Yaka A Kesim Max Mara Gelinlik

Kısa Kollu Bisiklet Yaka A Kesim Max Mara GelinlikBisiklet yakası ve kısa kolları ile şifon kumaştan yapılan gelinlik, güzel bir görünüme sahip. Lazer kesim kolları ve salaş bir şekilde tasarlanan üst kesimi, kalın bir kemerle etek kısmından ayrılmış durumda. Kemer sayesinde bel kıvrımınızı da kaybetmemiş olacaksınız.

Max Mara A Kesim Tafta Gelinlik Modeli

Max Mara A Kesim Tafta Gelinlik ModeliYuvarlak yakalı gelinlik, tafta bir kumaştan yapılmış. Hafif omuzlara düşen kolları ve belindeki kalın fiyonk kemeri ile asil görünümü, spor bir görünümle birleştirilmiş durumda.

Max Mara Drapeli Farklı Kesim Gelinlik Modeli

Max Mara Drapeli Farklı Kesim Gelinlik ModeliDrapeli bir şekilde toplanan gelinlik, düz kesim straplez büstiyer ile tasarlanmış. Kalın kemerli ve A kesim eteği, kendinden desenli bir kumaşa sahip.

M Yaka Drapeli A Kesim Max Mara Gelinlik

M Yaka Drapeli A Kesim Max Mara GelinlikM yaka ve drapeli büstiyer tasarımı, A kesim tül bir etekle birleştirilmiş durumda. Bolero detayı ve kısa kolları ile güzel bir görünüme sahip. İlkbahar ve sonbahar ayları için güzel bir seçim.

Organze Pelerinli A Kesim Max Mara Gelinlik Önerisi

Organze Pelerinli A Kesim Max Mara Gelinlik ÖnerisiKendinden kabartmalı kumaşı ve organze kumaştan yapılan pelerin detayı ile oldukça güzel bir gelinlik modeli. Sade tasarımı A kesim bir etekle birleştirilmiş durumda. İlkbahar ve sonbahar ayları için güzel bir gelinlik.

Sade Straplez Güpür A Kesim Max Mara Gelinlik

Sade Straplez Güpür A Kesim Max Mara GelinlikSade güpür kırık beyaz kumaşı ile oldukça güzel bir gelinlik modeli. Tafta kumaştan kalın fiyonk kemerli ile spor bir görünüm kazandırılan gelinlik, ilkbahar aylarında tercih edilebilecek güzel bir seçim.

Sırt Dekolteli A Kesim Max Mara Gelinlik Modeli

Sırt Dekolteli A Kesim Max Mara Gelinlik ModeliTafta kumaştan yapılan gelinlik, kayık yakası ve sırt dekoltesi ile oldukça spor şık bir görünüme sahip. Omuz hizasına yapılan fiyonk detayı ve plili eteği bulunuyor. Askılı sırtı açık gelinlikler için tıklayın.

Straplez Fransız Güpür A Kesim Max Mara Gelinlik

Straplez Fransız Güpür A Kesim Max Mara GelinlikFransız güpür kumaştan büzgülü bir şekilde tasarlanan büstiyer detayı, peplum şeklinde ince bir kemerle toplanmış. Tafta kumaştan yapılan plili A kesim eteği ise gelinliğe vintage bir hava katmış durumda.

Straplez Taşlı Kemerli Max Mara A Kesim Gelinlik Önerisi

Straplez Taşlı Kemerli Max Mara A Kesim Gelinlik ÖnerisiTafta kumaştan iki parça halinde tasarlanan gelinlik, bel kısmındaki taş işlemeli kemeri ile oldukça güzel görünüyor. Vintage bir görünümü bulunan gelinlik, tafta kumaşı ile şık bir görünüme sahip.

Üç Boyutlu Kumaş A Kesim Max Mara Gelinlik Önerisi

Üç Boyutlu Kumaş A Kesim Max Mara Gelinlik ÖnerisiÜç boyutlu kumaşı ve kırık beyaz rengi ile sade şık bir gelinlik modeli. Kolsuz tasarımı ve bisiklet yakası ile sadeliği ile öne çıkan bir gelinlik. İlkbahar aylarında yapılacak bir düğün için oldukça hoş görünüyor.

Drapeli A Kesim Farklı Max Mara Gelinlik Önerisi

Drapeli A Kesim Farklı Max Mara Gelinlik ÖnerisiDrapeli gelinlik, M yakalı bir straplez büstiyere sahip. Yan tarafta toplanan kumaşı ve yarım balığa benzer şekilde A kesim eteği ile hem spor hem de şık bir görünüme sahip. Ayrıca etek kumaşının farklı rengi de gelinliğe hoş bir görünüm oluşturmuş.

M Yaka Kemerli A Kesim Max Mara Gelinlik Modeli

M Yaka Kemerli A Kesim Max Mara Gelinlik ModeliM yaka tafta büstiyeri ve tül A kesim eteği ile güzel bir gelinlik modeli. Bel kısmındaki kalın fiyonk kemerli ile spor şık bir görünüme sahip.

Max Mara A Kesim Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Max Mara A Kesim Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Giyimde cesareti olan bayanların markası niteliğindeki Max Mara, gelinlik seçerken birçok detayın üzerinde çokça düşünülmesini gerektirmektedir. Özellikle A Kesim gelinlikleri ile ön planda olan markanın, bu model gelinliklerine uygun vücut yapısına sahip olmak büyük önem taşıyor. Diğer yandan, özgür ruhlu ve modelden çok kaliteye önem verenlerin beğenerek giyeceği gelinlikler 2016 koleksiyonu içinde yer almaktadır.

Max Mara A Kesim Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Max Mara A Kesim Gelinlik Önerileri ve FikirleriGünlük elbiseyi hatırlatan gelinlik modeli ile düğününü geçirmek isteyen gelin adaylarının, hayal etikleri gibi bir gelin olabilmeleri için, uyumlu bir kombin yapmaları gerekir. Saç ve makyajın gelinlikle uyumlu olması gibi, ortak tarzları yakalamakta önemlidir. Bu sebeple abartılı saç modelleri A Kesim gelinlikler için şık olmayan seçeneklerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here