Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç, yaşadıkları büyük aşkı güzel bir düğün töreni ile resmileştirdi. Sosyal medyada anbean paylaşılan fotoğraflardan, ünlü çiftin görkemli düğününü takip ettik. Düğün töreninde konuşulanların başında elbette, Merve Boluğur’un gelinliği ve kına gecesi vardı. Kına gecesini geleneksel bir şekilde yapan Merve, hem İstanbul’da hem de İzmir – Çeşme’de yapılan düğünlerde giydiği gelinliklerle bir peri kızı kadar güzeldi. Saçı ve makyajı ile her daim beğenilen oyuncu, düğününde de oldukça güzeldi. Murat Dalkılıç ise hem beyaz hem de siyah birer damatlık giydi. Merve’nin gelinliği Vakko Wedding tarafından yapılırken, makyajını Melis İlkılıç yaptı. Kına gecesinde ise Selma Çilek tasarımı bir kıyafet giydi.

İşte Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Düğün Töreni Fotoğrafları Sizlerle

Murat Dalkılıç ve Merve  Boluğur doludizgin süren aşklarını nihayet nikah masasında noktaladı. Genç aşıkların dillere destan düğününden unutulmaz kareleri sizler için bir araya getirdik.

Merve Boluğur Dalkılıç Gelin Makyajı

Merve Boluğur Dalkılıç Gelin MakyajıMakyajı ile her daim konuşulan Merve Boluğur, düğündeki makyajı ile de beğenileri topladı. Gözlerini öne çıkaran makyaj, nude tonlardaki rujla tamamlandı.

Merve Boluğur Dalkılıç Kına Gecesi

Merve Boluğur Dalkılıç Kına GecesiKına gecesinde geleneklerden vazgeçmeyen Merve, Selma Çilek tasarımı beyaz bir elbise giydi. Üzerine ise kaftan giymeyi ihmal etmedi. Ayrıca elini 20 altına açtığı biliniyor.

Merve Boluğur’dan Düğün Selfiesi

Merve Boluğur'dan Düğün SelfiesiÜnlüler gecidine benzeyen düğün töreninde, oldukça eğlenceli anlar da yaşandı. Arkadaşları ile bolca eğlenen çift, selfie çekmeyi de ihmal etmedi.

Merve Boluğur Gelin Çiçeği

Merve Boluğur Gelin ÇiçeğiMerve Boluğur orkide çiçeklerden oluşan sade bir gelin çiçeği tercih etmiş ve oldukça güzel bir seçim olmuş.

Merve Boluğur Gelin Duvağı

Merve Boluğur Gelin DuvağıVakko Wedding tasarımı gelinliğini, uzun bir duvakla tamamlayan Merve, düz kesim zarif gelinliği ile göz doldurdu.

Merve Boluğur Gelin Saçı

Merve Boluğur Gelin SaçıTam bir yaz gelini olan Merve Boluğur, dağınık toplanmış dalgalı saçlarını bir aksesuarla hareketlendirmiş.

Merve Boluğur Kısa Gelinlik Modeli

Merve Boluğur Kısa Gelinlik ModeliMerve Boluğur ve Murat Dalkılıç çiftinin, İzmir Çeşme’de yapılan ikinci düğün töreninde giydiği kısa gelinlik de oldukça güzeldi.

Merve Boluğur Murat Dalkılıç Ünlü Dostları

Merve Boluğur Murat Dalkılıç Ünlü DostlarıSanat, spor ve iş camiasından birçok ünlü ismin katıldığı düğün töreni, Adile Sultan Yalısı’nda basına açık bir şekilde yapıldı.

Merve Boluğur Uzun Gelinlik Modeli

Merve Boluğur Uzun Gelinlik ModeliMerve Boluğur, İstanbul’da yapılan ilk düğünde Vakko Wedding tasarımı bir gelinlik giydi. Uzun kollu gelinlik, zarif bir dantel kumaştan yapılmış ve dar bir kesime sahip.

Merve – Murat Dalkılıç Çiftinin Arkadaşları

Merve - Murat Dalkılıç Çiftinin ArkadaşlarıÜnlü çiftin arkadaşlarının katılımıyla yapılan düğünde fazlaca fotoğraf çekildi ve her biri sosyal medyada paylaşıldı.

Merve – Murat Dalkılıç Çiftinin Düğün Fotoğraflarından Mutlu Bir Kare

Merve - Murat Dalkılıç Çiftinin Düğün Fotoğraflarından Mutlu Bir KareMurat Dalkılıç ve Merve Boluğur çiftinin düğün fotoğrafları adeta bir moda çekimine benziyor. Birbirine çok yakıştırılan çift, bunu fotoğraflarla da kanıtladı.

Merve – Murat Dalkılıç İkinci Düğün Davetlileri

Merve - Murat Dalkılıç İkinci Düğün Davetlileriİzmir – Çeşme’de yapılan ikinci düğünde de birçok ünlü katılımı vardı. Çiftin arkadaşları ile 6 Oda isimli otelin kapatıldığı biliniyor.

Merve – Murat Dalkılıç Romantik Düğün Fotoğrafı

Merve - Murat Dalkılıç Romantik Düğün FotoğrafıMerve ve Murat çiftinin düğün fotoğrafları oldukça beğenildi. Sizlere ilham olabilecek pozları bulunuyor.

Merve ve Murat Çiftinin Beğenilen Düğün Fotoğrafı

Merve ve Murat Çiftinin Beğenilen Düğün FotoğrafıMerve ve Murat Dalkılıç çiftinin düğün fotoğrafları katalog çekimine benzese de oldukça güzeller. Bu fotoğraf ise en beğenilenlerden birisi.

Murat Dalkılıç Beyaz Damatlık ve Merve Boluğur Kısa Gelinlik

Murat Dalkılıç Beyaz Damatlık ve Merve Boluğur Kısa GelinlikMurat Dalkılıç, İzmir – Çeşme’de yapılan ikinci düğünde beyaz bir damatlık giymeyi tercih etmiş. Merve Boluğur ise kısa balıkçı yaka gelinliği ile örnek bir yaz gelini. Kolları ve eteği püsküllü olan gelinliği çok beğendik.

Murat Dalkılıç Merve Boluğur Çiftinin Nikah Töreni

Murat Dalkılıç Merve Boluğur Çiftinin Nikah TöreniAdile Sultan Yalısı’nda yapılan ilk düğün töreni hem eğlenceli hem de gösterişli anlara tanıklık etti. Nikahta Murat Dalkılıç’ın ilk adı olan Sırrı ismi büyük ses getirdi.

Murat Dalkılıç Merve Boluğur Nikah Masası

Murat Dalkılıç Merve Boluğur Nikah MasasıÇiftin İstanbul’da yapılan düğün töreninde, nikah masası da sizlere ilham verebilir. Mor çiçeklerle süslenen masa, hem şık hem de sade görünüyor.

Murat Dalkılıç Siyah Damatlık

Murat Dalkılıç Siyah DamatlıkMurat Dalkılıç’ın İstanbul’da yapılan düğünde giydiği siyah damatlık, birçok damat adayının rahatlıkla giyebileceği bir model.

Murat ve Merve Çiftinin İlk Dansları

Murat ve Merve Çiftinin İlk DanslarıDalkılıç çiftinin ilk düğün dansları da oldukça konuşuldu. Ed Sheeran’ın One isimli şarkıyla ilk dans yapıldı.

Murat ve Merve’nin Düğününe Katılan Saba Tümer

Murat ve Merve'nin Düğününe Katılan Saba TümerÜnlüler dünyasında birçok katılımla gerçekleşen düğün töreninde, Saba Tümer’de çiftle selfie çekmeyi ihmal etmedi.

Adile Sultan Yalısı’nda 24 Ağustos 2015 tarihinde gerçekleştirilen düğün töreni, tüm ihtişamıyla gözler önüne serildi. Gelin Merve ve Damat Murat’ın giydikleri gelinlik ve damatlıklar da tahmin ettiğiniz gibi fazlasıyla konuşuldu. Merve Boluğur Dalkılıç, düz bir kesime sahip olan uzun kollu ve dantelli bir gelinlik tercih etti. Merve, kına gecesinde ise Selma Çilek tasarımı beyaz bir elbise giydi ve üstüne geleneksel bir kaftan giymeyi de ihmal etmedi. Gelin alma sırasında kısa beyaz bir elbise ve sandalet giymeyi tercih etti. Düğünde ise Vakko tasarımı gelinliği ile göz doldurdu. Murat Dalkılıç ise siyah bir damatlık giydi. Vakko marka gelinlikler için tıklayın.

Çeşme’de yapılan düğünde ise Merve, kolları ve etekleri püsküllü kısa bir gelinlik giydi. Saçları ve makyajı her zamanki gibi şıktı. Görkemli düğünde Murat Dalkılıç’ın ailesinin 50 bin liralık pırlanta takı seti ve Murat’ın ise 60 bin liralık pırlanta yüzük hediye ettiği biliniyor. Çiftin düğününde geleneklerden uzaklaşılmadı ve kına gecesinden, gelin almaya kadar her ayrıntı özel olarak planlandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here