Gelinlik modasında sürekli yenilenen bir takım trendler, mini gelinlik modellerinin oldukça popüler seçimler arasında yer almaya başlamasına neden olmuştur. Özellikle farklı ve tarz bayanların rahatlıkla taşıyabileceği mini gelinliklerde, en az klasik gelinlik modelleri kadar seçmesi ve beğenmesi zor olan modellerdir.

Sıradan modelleri bir kenara bırakıp mini gelinlik seçecek olan bayanları da çok sayıda şık gelinlik modeli beklemektedir. Geleneksellikten ödün vermeyen gelin adayları için oldukça sıradışı niteliğe sahip olan mini gelinlik modelleri, düğününde farklı tarzı ile misafirleri şaşırtmak isteyen gelin adaylarına hitap etmektedir. Aynı zamanda elbise kadar taşıması rahat olan mini gelinlikler rahatına düşkün olan gelin adaylarını da cezbetmektedir.

Düğününde mini gelinlik giymeyi düşünen bayanların bazı noktalara dikkat ederek kusursuz bir gelinlikle rüya gibi bir gelin olmaları mümkündür. Bunun için öncelikle mini gelinliğinin ne ölçüde mini olacağının belirlenmesi, gelinlik için diğer seçimlerinde rahatlıkla yapılmasını sağlayacaktır. Mini gelinliğin, beyaz bir elbiseden daha çok gelinliği andırması için gelinlik yönü ağır basan modelleri tercih etmek yerinde olacaktır.

Tüy ve işlemelerle hareketlendirilmiş olan mini gelinlik modellerinde, uzun kuyruklu olan modeller tercih edilebilir. M yaka taşlı kuyruklu gelinlikler için tıklayın. Diğer yandan mini gelinlik giyme fikri oldukça farklı bir yaklaşım olsa da vücuduna ve fiziğine güvenen bayanların bu konuda bir adım atmaları önerilir.

Mini Gelinlik Modelleri ve Önerileri

2016 Mini Gelinlik Modelleri ve ÖnerileriBirbirinden şık mini gelinlik modelleri hayallerinizi süslüyor ancak klasik bir gelin olmaktan da vazgeçemiyorsanız, düğün mekânınızda yapacağınız seçimler doğrultusunda, hayal ettiğiniz mini gelinliği giyme fırsatı elde edebilirsiniz.

Hemen her yıl gelinlik koleksiyonlarında daha fazla öne çıktığı görülen mini gelinlik modellerinin her mekâna uygun çeşitlilikte oldukları görülmektedir. Havuz başı düğünlerinde rahat ve şık olmayı hayal eden gelin adayları, dantel ve uzun kuyruğun göze çarptığı bir gelinlik modeli ile oldukça şık bir gelin olabilirler.

Mini gelinlik modellerinde gelinliğin göze çarpıcı nitelikte olması gelin adaylarının dikkat etmeleri gerekenlerin başında gelmektedir. Mini bir gelinlikle rahat etmeyi hayal ederken oldukça şık bir görünümde de olmak için şık detayları olan modeller tercih edilmelidir. Minyon tipli ve gösterişi seven gelin adayları için boncuk püskülleri olan mini gelinlik modeli son derece ideal bir tercih olacaktır.

Mini Gelinlik için Duvak Seçimi Nasıl Olmalı?

Mini Gelinlik için Duvak Seçimi Nasıl Olmalı?İddialı ve alışılmışın dışında olan mini gelinlikler, aksesuar kullanımında bayanların oldukça özgür hissedebildikleri modellerdir. Ayrıca duvak ile tam anlamıyla gelinlik havasını yansıtan mini gelinliklerde, duvağın modeli ve tarzı bu yüzden oldukça önemlidir. Mini gelinlik modelleri için duvak seçiminde, gelinliğin kısa oluşu kadar duvağın uzun olması önerilmektedir.

Etek boyuna kadar uzanan duvak, mini gelinlikle gelinliğin bir bütünlük oluşturması için gerekli olan boy uzunluğudur. Diğer yandan gelinlik gibi duvağında kısa boyda tercih edilmesi, farklı bir tercihi yansıtırken, gelinlik görünümünü büyük ölçüde sağlayacağı için kısa duvak modelleri de tercih edilebilir.

Mini Gelinlik Seçmenin Püf Noktaları

Mini Gelinlik Seçmenin Püf NoktalarıSon yıllarda çok sayıda gelinin üzerinde görülen bununla birlikte alışılan mini gelinlik modellerinin, abartılı modellerden olmasının en önemli nedenlerinden biri de kısa gelinliğin vereceği eksik yönleri kapatma gereğinin hissedilmesidir. Abartılı modeller kadar dantelli ve oldukça sade mini gelinlik modelleri de yok değildir.

Çok sayıdaki seçenek arasından fiziğine güvenen ve özgüvenli olan bayanlar yıllarca hayal ettikleri uzun ve kabarık gelinliğin bir benzerini mini gelinlik modelleri arasında muhakkak bulabilirler. Uzun boylu bayanların oldukça iddialı bir gelin olmalarını sağlayacak olan mini gelinlikler, farklı tarzları ve modelleri ile her gelin adayının aklını çelen modeller olsa da mini bir gelinlikle davetlilerin önüne çıkmak büyük oranda cesaret işidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here