Gelinlerin şık ve zarif görünmeleri amacına uygun olarak tasarlanmış Oscar De La Renta gelinlikler, çeşitliliği ve beklentilerin tam karşılığı olma özelliği ile Avrupa’nın en çok konuştuğu markalar arasında yer alıyor. Yılların tecrübesi ile hazırlanan koleksiyonda, el işçiliğinin muhteşem etkisi ve tasarımların büyük hayal gücü ile hazırlanmış olduğu dikkat çekmektedir. Koleksiyonun genel özelliklerine bakıldığında rahatlık, şıklık ve kalite unsurları ön plana çıkmış durumdadır.

Şık gelinlik modelleri ile istenilen güzellikte düğün geçirilirken, dar olmayan ve sıkmayan rahat kalıplar sayesinde her bedenden gelin adayı için bütün modeller ayarlanır şekildedir. En çok straplez yaka gelinlikler göze çarparken, tül detaylı askılı modellerde, çekicilikten çok romantik duygular ön plana çıkıyor. Gelinlik modasında oldukça yaygın olan prenses etekler koleksiyon içinde çok fazla yer almamakla birlikte, balık etek ve A kesim gelinliklere daha çok ağırlık verildiği görülüyor.

Sade gelinlik modelleri ile göz zevki okşanırken, hareketli ve insanı heyecanlandıran tasarımlar, Oscar De La Renta farkıyla beğenilere sunulmuş olan modellerdir. Dantelin her zaman şık duruşundan yararlanılan modellerde, kollarda ve yaka kısımları dantel ile süslenmiş gelinlikler, zarif gelinlerin sayısını artırıyor. Kusursuz ve düzgün duruşu ile A kesim modellerde, işlemeler yerine hareketli modeller tasarlanmış ve o şekilde hazırlanmıştır. Basen sonrasında birden genişleyen etekler, işlemeli üst kısımlarla son derece asil ve gösterişli görünmektedir.

Oscar De La Renta 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Yılların tecrübesiyle adından söz ettiren Oscar De La Renta, sade modelleriyle ruhu okşayan bir koleksiyon hazırlamış. 2016 yılının hem şık hem de sade modellerinin genel özelliği ise bel detayını ön plana çıkarması olmuş.

2016 Balık Model Bisiklet Yaka Oscar De La Renta Gelinlik

2016 Balık Model Bisiklet Yaka Oscar De La Renta GelinlikBisiklet yakası ve zarif dantel kumaşı ile güzel bir gelinlik modeli. Fransız dantel işlemeleri ve tül uzun kolları ile Oscar De La Renta’nın romantik gelinliklerinden birisi.

2016 Straplez Midi Boy Oscar De La Renta Gelinlik

2016 Straplez Midi Boy Oscar De La Renta GelinlikStraplez model üst kesimi ve üç boyutlu kumaşı ile oldukça güzel bir model. Midi boy gelinlik arayan gelin adayları için Oscar De La Renta’nın tercih edilebilecek bir gelinlik modeli.

2016 Straplez Mini Boy Oscar De La Renta Gelinlik

2016 Straplez Mini Boy Oscar De La Renta GelinlikMini bir gelinlik arıyorsanız, Oscar De La Renta’nın güzel bir gelinlik modeli. Farklı bir büstiyer kesimine sahip olan gelinlik, tafta kumaş üzerine işlemeleri ile oldukça güzel görünüyor.

2016 Tafta Kısa Kollu Oscar De La Renta Gelinlik Modeli

2016 Tafta Kısa Kollu Oscar De La Renta Gelinlik ModeliGüpür kumaştan büstiyer kesimi olan gelinlik, tül kısa kolları ile mütevazi bir gelinlik. Etek kısmı ise tafta kumaştan kabarık bir şekilde tasarlanmış.

A Kesim İşlemeli 2016 Oscar De La Renta Gelinlik

A Kesim İşlemeli 2016 Oscar De La Renta GelinlikA kesim taş ve boncuk işlemeli kumaşı ile göz dolduran bir gelinlik. M yaka straplez büstiyeri ve etek kısmı yoğun işlemeli bir şekilde tasarlanmış.

Balo Tipi Tül Oscar De La Renta 2016 Gelinlik Modeli

Balo Tipi Tül Oscar De La Renta 2016 Gelinlik ModeliTamamen tül kumaştan yapılan gelinlik, kat kat kabarık bir eteğe sahip. Çift kemer ayrıntısı ile Oscar De La Renta’nın oldukça gösterişli bir 2016 gelinlik modeli.

Dantel Dar Kesim Oscar De La Renta 2016 Gelinlik Önerisi

Dantel Dar Kesim Oscar De La Renta 2016 Gelinlik ÖnerisiDar kesim gelinlik, tamamen dantel bir kumaştan yapılmış. Yaz ve ilkbahar düğünleri için oldukça güzel bir model ve sadeliği ile öne çıkıyor.

Dar Kesim Tamamen Güpür Oscar De La Renta Gelinlik Modeli

Dar Kesim Tamamen Güpür Oscar De La Renta Gelinlik ModeliTamamen güpür bir kumaştan yapılan gelinlik, dar kesimi ve uzun kolları ile oldukça güzel görünüyor. Sade ama şık bir gelinlik modeli arıyorsanız, tam size göre bir gelinlik.

Farklı Balık Model Oscar De La Renta Gelinlik Modeli

Farklı Balık Model Oscar De La Renta Gelinlik ModeliFarklı kesim bir büstiyere sahip olan gelinlik, fiyonk ve göğüs detayı ile oldukça güzel görünüyor. Gelinlikte sıra dışı çizgiler arayan gelin adayları için nefis bir model.

Farklı Straplez Tül Kabarık Etekli 2016 Oscar De La Renta Gelinlik

Farklı Straplez Tül Kabarık Etekli 2016 Oscar De La Renta GelinlikOscar De La Renta’nın farklı büstiyer kesimine sahip gelinliklerinden birisi. Kabarık tül detaylı gelinlik, kat kat bir şekilde tasarlanmış. Krem rengi kuşak detayı da oldukça güzel görünüyor.

Fransız Güpür Prenses 2016 Oscar De La Renta Gelinlik

Fransız Güpür Prenses 2016 Oscar De La Renta GelinlikKorse benzeri bir büstiyere sahip olan gelinlik, tül üzeri zarif bir güpür işlemesine sahip. Oscar De La Renta’nın romantik gelinliklerinden birisi. Prenses model, spor şık bir gelinlik.

Kayık Yaka 2016 Oscar De La Renta Mini Gelinlik

Kayık Yaka 2016 Oscar De La Renta Mini GelinlikMini bir gelinlik arayan gelinler için oldukça güzel bir model. Kayık yakası ve düşük kısa kolları ile hem spor hem de şık görünüyor. Çiçekli bir şekilde tasarlanan üst kesimi, tafta bir mini etekle birleştirilmiş.

Kayık Yaka Dar Kesim 2016 Oscar De La Renta Gelinlik

Kayık Yaka Dar Kesim 2016 Oscar De La Renta GelinlikOldukça farklı bir tasarıma sahip olan gelinlik, düz kesimine rağmen tasarımı ile göz dolduruyor. Kayık yakası ve sıfır kolları, büzgülü bir şekilde yakada toplanmış. Etek uçlarına doğru tül detayları ile oldukça güzel görünüyor.

Straplez Fransız Güpür Oscar De La Renta Gelinlik

Straplez Fransız Güpür Oscar De La Renta GelinlikFransız güpür kumaştan yapılan gelinlik, korse şeklinde bir büstiyere sahip. Balık modelindeki gelinlik, etek uçlarına tül detaylarla hareketlendirilmiş. Ayrıca fuşya rengindeki kuşağı ile güzel bir görüntü oluşturulmuş.

Straplez Organze Oscar De La Renta Gelinlik Önerisi

Straplez Organze Oscar De La Renta Gelinlik ÖnerisiOrganze kumaştan yapılan gelinlik, straplez tasarım büstiyere sahip. Sade şık bir tasarımı var ve kesik kumaş detayları ile oldukça güzel görünüyor.

Yüzücü Yaka Mini Oscar De La Renta 2016 Gelinlik Modeli

Yüzücü Yaka Mini Oscar De La Renta 2016 Gelinlik Modeli

Oscar De La Renta’nın bu modeli de oldukça sıra dışı ve eğlenceli olmuş. Özellikle gelinliğinde biraz daha çılgın ve farklı olmak istiyorum diyenler için harika bir öneri olabilir.

Oscar De La Renta 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Oscar De La Renta 2016 Koleksiyonu Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Gelinlik seçimini son ana bırakmak, düğün hazırlıkları sırasında en çok yapılan hatalardan biridir. Hala aradığı modeli bulamamış olan gelinler için Oscar De La Renta markası, cazip fiyatları ve muhteşem modelleri ile aklın bir köşesinde tutulması gereken markalardan biridir. Tarzı sade olanların beğenerek taşıyacağı gelinlikler, A kesim ve balık etekli olmalarından dolayı fazlalıkların gizlenmesini zorlaştıran modellerdir. Bu sebeple gelin adaylarının tarz ve beklentilerini önceden belirlemiş şekilde 2016 koleksiyonuna göz gezdirmeleri tavsiye edilir.

Oscar De La Renta 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fikirleri ve Önerileri

Oscar De La Renta 2016 Koleksiyonu Gelinlik Fikirleri ve ÖnerileriDantel ve tül ağırlıklı tasarlanan gelinlikler, rüya gibi hissettiren bir zarafeti beraberinde getirecek özelliklere sahiptir. Romantik duyguları harekete geçirecek modeller, pek çok düğün mekânı için uygun modellerdir. Maşa ile hareketlendirilmiş saçların ensede toplandığı saç modelleri ile zariflikte zirveye çıkmak mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here