Dantel modası gelinliklerde son yılların bir tercihi olsa da, tül her zaman geçerliliği olan kumaşlar arasındadır. Gelinliğe havalı bir görünüm veren tüller, özenle çizilmiş tasarımlarla hayata geçirildiğinde, gelin adaylarının istedikleri gibi bir gelin olmalarına olanak sağlamaktadır. Oscar De La Renta markası da, sıklıkla çalıştığı A kesim gelinliklerde tül kumaşını çokça kullanmış ve sade gelinliklerin enerjik bir havaya bürünmelerini sağlamıştır.

İşlemeli A kesim bir gelinlik modeli için askıların doğal görünüşlü tülden askı ile tamamlanmış olması, 2016 koleksiyonu içinde yer alan parçalar arasındadır. Aynı zamanda düz tülden yapılmış duvağın epey uzun bırakılmış hali de, oldukça görkemli bir görüntü sunmaktadır. Duvak olarak kullanılan tülün uzun kısmı kola dolanarak, farklı bir aksesuar görevi de görmektedir. Alışılagelmiş gelinlik modasına farklı tarzı ve tasarımları ile yükselişe geçen Oscar De La Renta markası, giymesi cesaret gerektiren gelinlikleri ile 2016 gelinlik koleksiyonlarına bir yenisini eklemiştir.

Tüllerin etek kısımlarını hareketlendiren özelliği ile kat kat duran A kesim etek, aynı zamanda balık gelinlik modeline de benzerliği ile dikkat çekmektedir. Duvakların sade tülden oluşunun nedeni olarak, gelinlik modelinin ön plana çıkması amacı gösterilebilir. Çiçekli ve dantelli A kesim gelinlikler ile kendini kusursuz ve oldukça şık hissetmek kaçınılmazdır. Sade gelinlikler için en ideal yakalardan straplez, koleksiyonun geneline hakim olan kesimlerden biridir.

Oscar De La Renta Tül A Kesim Gelinlik Fotoğrafları ve Resimleri

Hangi tür gelinlik modeli olursa olsun mutlaka bir bölümünde tül detayını görebilirsiniz. Özellikle metrelerce uzanan tül bir duvağı düşünsenize… Biz bu yazımızda sizler için Oscar De La Renta markasının, A kesimi tül gelinliklerini bir araya getirdik. İşte harika 16 model!

Boncuk İşlemeli Tül A Kesim Oscar De La Renta Gelinlik

Boncuk İşlemeli Tül A Kesim Oscar De La Renta GelinlikKısa kollu ve tül üzeri taş işlemeleri bulunan gelinlik, oldukça zarif bir görünüme sahip. Oscar De La Renta’nın tül gelinliklerinde görülen romantik havanın bulunduğu gelinliklerden birisi. A kesim gelinlik, ilkbahar aylarında güzel bir seçenek.

Fransız Güpür A Kesim Tül Oscar De La Renta Gelinlik

Fransız Güpür A Kesim Tül Oscar De La Renta GelinlikFarklı bir pli tarzına sahip olan gelinlik, Fransız güpür kumaştan yapılan bir büstiyere sahip. Organze kumaş üzerine güpür işlemeleri de bulunan gelinlik, hem şık hem de spor bir görünüme sahip.

Fransız Güpür İşlemeli Tül Oscar De La Renta Gelinlik

Fransız Güpür İşlemeli Tül Oscar De La Renta GelinlikM yaka büstiyeri bulunan gelinlik, Oscar De La Renta’nın romantik gelinliklerinden birisi. Tül parçalarından kat kat tasarlanan gelinlik, A kesim eteği ile oldukça güzel görünüyor.

Güpür İşlemeli Straplez Oscar De La Renta Gelinlik

Güpür İşlemeli Straplez Oscar De La Renta GelinlikKırık beyaz rengindeki gelinlik, güpür işlemeleri ile oldukça güzel görünüyor. M yaka straplez büstiyerli gelinlik, Oscar De La Renta’nın romantik ilkbaharlık gelinliklerinden birisi.

Güpür İşlemeli Tül A Kesim Oscar De La Renta Gelinlik

Güpür İşlemeli Tül A Kesim Oscar De La Renta GelinlikKorse şeklinde tasarlanan büstiyeri ve tül üzeri güpür işlemeleri ile oldukça güzel görünüyor. Spor şık görünümü ile ilkbahar ve yaz aylarında yapılacak düğünlerde güzel bir seçenek. Oscar De La Renta 2016 Koleksiyonu gelinlikler için tıklayın.

İki Renkli Tül A Kesim Oscar De La Renta Gelinlik

İki Renkli Tül A Kesim Oscar De La Renta GelinlikOrganze ve tül kumaştan oluşan gelinlik, iki renkli bir şekilde tasarlanmış. Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan gelinlik, mavi renkteki kumaş karışımı ile oldukça güzel görünüyor. A kesim eteği üzerine işlenen çiçek detayları bulunuyor.

M Yaka Puantiyeli A Kesim Oscar De La Renta Gelinlk Modeli

M Yaka Puantiyeli A Kesim Oscar De La Renta Gelinlk ModeliM yaka straplez gelinlik, tamamen tül kumaştan drapeli bir şekilde tasarlanmış. Kuyruk detayı ile de güzel bir hava kazandırılan gelinliğin, puantiyeli kumaşı ise Oscar De La Renta’nın imzasını taşıyor.

Oscar De La Renta İşlemeli Tül A Kesim Gelinlik Önerisi

Oscar De La Renta İşlemeli Tül A Kesim Gelinlik ÖnerisiGüpür işlemeli bir M yaka straplez büstiyeri bulunan gelinlik, tül A kesim eteği ile harika görünüyor. İlkbahar ve yaz ayları için uygun olan gelinlik, tasarıma uygun bir duvağa sahip.

Parçalı Tül A Kesim Oscar De La Renta Gelinlik

Parçalı Tül A Kesim Oscar De La Renta GelinlikDantel kısa kolları bulunan gelinlik, V yakası ile romantik bir görünüme sahip. Kat kat A kesim eteği ile hem spor hem de şık bir görünüme sahip.

Parçalı Tül Etekli A Kesim Oscar De La Renta Gelinlik

Parçalı Tül Etekli A Kesim Oscar De La Renta GelinlikV dekolteli bir straplez büstiyeri bulunan gelinliğin, etek kısmı oldukça hareketli bir şekilde tasarlanmış. Parça tüllerden oluşan eteğin ön kısmında büstiyerin saten kumaşı devam ettirilmiş.

Straplez İşlemeli A Kesim Oscar De La Renta Gelinlik

Straplez İşlemeli A Kesim Oscar De La Renta GelinlikKendinden işlemeli bir kumaştan yapılan gelinlik, M yakalı straplez büstiyeri ile romantik bir model. Kabartmalı çiçek ve boncuk işlemeleri bulunan gelinlik, Oscar De La Renta’nın romantik gelinlik modellerinden birisi.

Straplez Tül Etekli A Kesim Oscar De La Renta Gelinlik

Straplez Tül Etekli A Kesim Oscar De La Renta GelinlikDüz büstiyer tasarımına sahip olan gelinliğin, çiçek görünümünde tasarlanmış bir eteği bulunuyor. A kesim tül eteği ile spor şık bir gelinlik modeli.

Tül A Kesim İşlemeli Oscar De La Renta Gelinlik

Tül A Kesim İşlemeli Oscar De La Renta GelinlikPul işlemeli özel bir kumaşa sahip olan gelinlik, aynı kumaştan yapılmış bir duvağa sahip. A kesim tül eteği ve dizlere kadar olan yoğun pul ışıltısı bulunan gelinlik, güzel bir seçenek.

Tül Üzeri İşlemeli Oscar De La Renta Gelinlik Modeli

Tül Üzeri İşlemeli Oscar De La Renta Gelinlik ModeliKendinden işlemeli tül bir kumaştan tasarlanan gelinlik, M yakalı bir strapleze büstiyere sahip. A kesim eteği ve özel kumaşı ile oldukça şık bir gelinlik modeli.

Üç Boyutlu Dantel ve Tül Kumaş Oscar De La Renta Gelinlik

Üç Boyutlu Dantel ve Tül Kumaş Oscar De La Renta GelinlikÜst tarafı kabartmalı çiçek işlemeleri bulunan gelinliğin, kayık yakası ve hafif kısa kolları bulunuyor. Etek kısmında ise özel bir dantel kumaş bulunuyor. Tülden yapılan kuyruk detayı da oldukça şık görünüyor.

Uzun Kollu Tül Üzeri İşlemeli Oscar De La Renta Gelinlik

Uzun Kollu Tül Üzeri İşlemeli Oscar De La Renta GelinlikUzun kollu gelinlik, tül üzeri dantel işlemeleri ile oldukça zarif görünüyor. Romantik görünümlü Oscar De La Renta gelinliklerden birisi. A kesim gelinlik, dantel işlemeleri ile de oldukça güzel bir görünüm kazanmış durumda.

Oscar De La Renta Tül A Kesim Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Oscar De La Renta Tül A Kesim Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?Straplez tül A kesim bir gelinlik tercih edecek gelin adayının, seçeceği aksesuarları özenle seçmesi gerekir. Boyun kısmı gelinlik modelinin tarzına göre boş bırakılmalı ya da, gerektiğinde aksesuarla ile desteklenmelidir. Modern gelinlik arayışı içinde olanların, geleneksellikten uzak ve kendine özgü tarzı olan gelinlikler ile kendi farkını gelin adayları ortaya koyabilirler.

Oscar De La Renta Tül A Kesim Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Oscar De La Renta Tül A Kesim Gelinlik Önerileri ve FikirleriGelinlikte modern şıklığın öncülerinden sayılan Oscar De La Renta, tasarımların düğünlerde taşınması konusunda cesaret gerektiren bir markadır. Bu sebeple gelinliğini sektördeki hatırı sayılır bir markadan almak isteyenler, çok fazla çeşit arasından, geleneksel tarza en uygun olanları tercih etmeleri tavsiye edilir. Bu modellerle, istenilen düğün organizasyonu yapılabilir ve herkesin beğeneceği bir gelinlikte karar kılınmış olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here