Gelin adaylarının gözdesi olan prenses gelinlik modelleri, hep hayali kurulan prenses bir gelin olmayı sağlayan modeller arasında yer alıyor. Kabarık eteği ile pek çok gelin adayına yakışan prenses gelinliklerin en önemli özelliği, fazla kiloları gizlemesi olup, bu özelliği sayesinde kilo sorunu olan gelin adaylarını cezbediyor. Diğer yandan gösterişi seven ve bunu en özel gününde fazlasıyla yaşamak isteyen gelinler için en uygun modellerden biridir.

Kabarık etekli prenses gelinlikler genellikle üstü için bütün kesim tarzlarını rahatlıkla taşıyabilen bir etek türüdür. Straplez ya da dantelli uzun kol bir prenses gelinlik modeli, gelin adaylarının istedikleri bir tarzda istedikleri modelde gelinlik seçmelerine imkân sağlıyor. Uzun boylu gelin adaylarının bakacağı ilk gelinlik modelleri arasında prenses gelinlikler geliyor.

Kabarık etekli olmasından dolayı, kısa gelinlerin olduğundan daha da kısa görünmelerine neden olacaktır. Bu nedenle klasik vücut tipine sahip bayanlara bu modeller fazlasıyla yakışacaktır. Günümüzde gelinlik modeli seçerken birçok detayın birbiri ile uyumlu olmasına özen gösterilmesi, gelin adaylarının kişiliklerine göre gelinlik seçmelerini gerektiriyor. Bu noktada romantik tarzda bir gelin olmak isteyenler için, dantelli prenses gelinlikler ideal tercihlerden biri olacaktır. Kısa kollu dantel prenses gelinlik için tıklayın.

Dantelin zarif görünüşü ile prenses etek modelinin gösterişli ve romantik uyumu, gelin adayının gelinliğinden olan beklentisini en iyi şekilde karşılayacaktır. Prenses gelinlik modellerinde kullanılan taş ve tül detaylarına uyum sağlamak adına, saç ve makyajında aynı oranda gösterişli olmasına dikkat etmek gerekiyor. Prenses işlemeli straplez gelinlik için tıklayın.

Prenses Gelinlik Nedir?

Prenses Gelinlik Nedir?Düğün günüde geçeği gelinlikten beklentisi yüksek olan gelin adaylarına hitap eden prenses gelinlik modelleri, kiloların gizlenmesi ve dikkat çekici bir gelin olmak için yeterli özelliklere sahiptir. Kapalı mekânlarda yapılması planlanan düğünler için ideal şıklıkta olan prenses modeller, tüm davetli ilgisinin gelinin üzerinde yoğunlaşmasına neden olur. B

u noktada prenses gelinlik modelini tercih etmekte ki amaç, gösterişli bir gelin olmak ise tercih edilen saç ve aksesuarlarında gösterişli olması gerekiyor. Aksi halde gelinliğin tek başına gelinin şıklığını öne çıkarması zorlaşır bu noktada saç ve aksesuarların şıklığı devreye girer.

Prenses Gelinlik Kime Yakışır?

Prenses Gelinlik Kime Yakışır?Gelinlik denince akla gelen kabarık etekli modeller, prenses gelinlik modası ile gelinler arasında önemli bir trend haline gelmiştir. Fiziğine güvenen gelin adayları için pek çok gelinlik modeli bulunsa da, fazlalıkları olanlar için, kabarık eteklerle kamufle etmek gerekmektedir. Bu noktada imdada yetişen prenses gelinlik modelleri ile hem ihtişamlı hem de fit bir gelin olmak mümkündür.

Prenses gelinlikler her gelin adayına yakışsa da üst kısımda tercih edilecek olan kesimin de vücut hatlarına uygun olması gerekiyor. Göğüs kısmı iri olan bir bayanın prenses gelinlik tercih ettiği noktada, kesimin straplezden ziyade askılı ya da uzun kollu olması tavsiye ediliyor. Tersi düşünüldüğünde düğün boyunca gelinliğini çekiştirmek zorunda kalan bir gelin olmak kaçınılmazdır. Vücut kusurlarını kapatmak için kolay ipuçları için burayı tıklayın.

Prenses Gelinlik Seçerken Neye Dikkat Edilmeli?

Prenses Gelinlik Seçerken Neye Dikkat Edilmeli?2016 gelinlik koleksiyonlarının en nadide modellerinden olan prenses gelinlik modelleri, her yıl olduğu gibi bu yılda birçok düğünde gelinlerin şıklıklarına ortak olacak modeller arasında yer alıyor. Ancak bu modeli tercih ederken doğru kararlar vermek adına birçok noktaya dikkat etmek gerekiyor. Öncelikle vücudun yapısı ve hatları değerlendirilerek gelinlik modelleri arasından en uygun olanı tercih edilmelidir.

Eğer tercih prenses gelinlik modellerinden yana ise, bel kısmını ince gösterecek modeller tercih edilmelidir. Prenses gelinliğin keskin bir şekilde genişlemesi bayanların olduğundan daha kalın görünmelerine neden olabilir. Bu nedenle gösterişli bir gelin olmak isterken şişman görünen bir gelin olmak işten bile değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here